Hráč Adamčík David

Adamčík David

User Pic
Jméno: Adamčík David
Oddíl: TJ Mořkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1652
Elo mezinárodní: 1587
ID: 14019
FIDE ID: 387622
Rok narození: 1987
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Mořkov B 1587 1652 Zelenka Jáchym TJ Mořkov C 0 0 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Mořkov "A" 1574 1659 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1462 1511 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Mořkov "A" 1574 1659 Košťál Otakar ŠK Ostrava-Jih A 1802 1802 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Mořkov "A" 1586 1659 Peška Jan ŠK Hošťálkovice 1498 1555 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Mořkov "A" 1584 1660 Brabec Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 0 0 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Mořkov "A" 1577 1660 Osladil Jaroslav TJ Fulnek 1652 1733 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Mořkov "A" 1577 1660 Mikoška Josef TJ Nový Jičín "A" 1700 1689 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Mořkov "A" 1577 1660 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1716 1748 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Mořkov "A" 1580 1660 Kondula Lukáš ŠK Slavoj Poruba "E" 1894 1892 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Mořkov „B“ 1586 1659 Thiel Antonín Spartak Bílovec „A“ 0 1293 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Mořkov „B“ 1577 1660 Štefaník Petr ŠK ASK Kopřivnice „D“ 1431 1490 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Mořkov A 1569 1595 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1706 1746 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Mořkov A 1569 1595 Bošňák Ondrej ŠK Ostrava-Jih A 1469 1497 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Mořkov A 1567 1595 Kočur Radim ŠK Hošťálkovice 1651 1666 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Mořkov A 1567 1595 Návrat Vladimír ŠK Slavoj Poruba E 0 1616 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Mořkov „ B“ 1569 1595 Jamroz Ladislav ŠK Petřvald u N.J. 1664 1672 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Mořkov „ B“ 1569 1595 Šlechta Josef TJ Frenštát p.R. „B“ 1662 1650 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Mořkov „ B“ 1567 1595 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1390 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Mořkov „ B“ 1567 1595 Mikoška Josef TJ Nový Jičín „B“ 1702 1729 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Mořkov „ B“ 1567 1595 Friedel Radim ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Mořkov „ B“ 1567 1595 Literák Jaromír TJ Frenštát p.R. „B“ 1618 1612 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Mořkov „ B“ 1567 1595 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1673 1710 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Mořkov „ B“ 1567 1595 Mikoška Josef TJ Nový Jičín „B“ 1708 1741 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Mořkov „B“ 1567 1603 Štefaník Petr ŠK Kopřivnice „D“ 1447 1463 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Mořkov „B“ 1567 1603 Mácha Václav Spartak Bílovec 1769 1755 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Mořkov „B“ 1567 1603 Literák Jaromír TJ Frenštát p.R. „B“ 1664 1630 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Mořkov „B“ 1567 1603 Folta František TJ Nový Jičín „ B“ 1742 1791 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Mořkov „B“ 1567 1603 Štefaník Petr ŠK Kopřivnice „D“ 1425 1463 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Mořkov „B“ 1567 1603 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1585 1587 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Mořkov „B“ 1567 1603 Obšil Přemysl TJ Frenštát p.R. „B“ 0 0 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Mořkov „B“ 1567 1603 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín „ B“ 1875 1877 0 soutěž
2016/2017 10 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Bienek Petr Nový Jičín „B“ 1838 1880 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1669 1647 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Pindjak Michal TJ Fulnek 1811 1771 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát „B“ 1262 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1636 1552 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Mikoška Josef Nový Jičín „B“ 1741 1740 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1669 1647 1 soutěž
2016/2017 3 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Žáček Josef TJ Frenštát „B“ 1642 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1741 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Mořkov "A" 1657 1572 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba "D" 1620 1724 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Mořkov "A" 1657 1572 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "C" 1672 1684 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Mořkov "A" 1657 1572 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1774 1755 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Mořkov "A" 1657 1572 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1776 1795 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Mořkov "A" 1657 1572 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "A" 1667 1678 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Mořkov "A" 1657 1572 Šlechta Josef TJ Frenštát p/R "A" 1391 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Mořkov "A" 1657 1572 Pirhala Ladislav TJ VOKD Poruba 1393 1523 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Opluštil Jiří Spartak Bílovec 1749 1694 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Štefaník Marek ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1638 1433 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Žáček Josef TJ Frenštát „B“ 1642 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Vinklárek Vlastimil Nový Jičín „B“ 1742 1761 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Opluštil Jiří Spartak Bílovec 1749 1694 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Zeman Bořivoj ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Klecker David TJ Frenštát „B“ 1571 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Mořkov „B“ 1657 1572 Folta František Nový Jičín „B“ 1817 1840 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Pindjak Michal TJ Fulnek 1763 1776 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ 1687 1676 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Hladej Roman ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1451 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát p/R "B" 1792 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1656 1656 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1673 1804 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ 1687 1676 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Klecker David TJ Frenštát p/R "B" 1593 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Mořkov "B" 1567 1567 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1576 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Mořkov "A" 1567 1567 Miklosz Michael TJ Ostrava "C" 1317 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Mořkov "A" 1567 1567 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1613 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Mořkov "A" 1567 1567 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1935 1936 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Mořkov "A" 1567 1567 Broskevič Lumír ŠK Šenov "A" 1761 1698 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Mořkov "B" 1499 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1621 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Mořkov "B" 1499 Polášek Pavel ŠK Petřvald u NJ 1511 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Mořkov "B" 1499 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1637 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Mořkov "B" 1499 Vallo Ján TJ Frenštát p/R "B" 1606 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Mořkov "B" 1499 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "B" 1628 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Mořkov "B" 1499 Polášek Pavel ŠK Petřvald u NJ 1511 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Mořkov "B" 1499 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1637 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Mořkov "B" 1499 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1624 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Mořkov "A" 1499 Peška Jan ŠK Hošťálkovice "A" 1561 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Mořkov "A" 1499 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1814 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Mořkov "A" 1499 Šindler Václav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1768 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Mořkov "A" 1499 Macháček Josef TJ Studénka "A" 1589 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Mořkov "A" 1499 Káňa Tomáš ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1000 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Mořkov "B" 1499 Polášek Drahoslav TJ Spartak Bílovec 1549 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Mořkov "B" 1499 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1671 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Mořkov "B" 1499 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1790 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Mořkov "B" 1499 Nebor Dominik TJ Spartak Bílovec 1390 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Mořkov "B" 1499 Klecker David TJ Frenštát p/R "B" 1576 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Mořkov "B" 1499 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1790 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Mořkov "A" 1499 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1710 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Mořkov "A" 1499 Literák Jaromír T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1619 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Mořkov "C" 1443 Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1538 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Mořkov "C" 1443 Mol Václav TJ Frenštát p/R "B" 1456 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Mořkov "C" 1443 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1724 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Mořkov "C" 1443 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1685 1707 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Mořkov "C" 1443 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1566 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Mořkov "C" 1443 Mol Václav TJ Frenštát p/R "B" 1456 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Mořkov "C" 1443 Drlík Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Mořkov "C" 1443 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1616 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Mořkov "B" 1443 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2050 2004 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Mořkov "B" 1443 Janák Michal Tatra Kopřivnice "B" 1639 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Mořkov "B" 1443 Žáček Josef T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1665 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Mořkov "B" 1443 Škuta Arnošt TJ Mariánské Hory "B" 1753 1741 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Mořkov "B" 1443 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1796 1802 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Mořkov "B" 1443 Závada Jakub TJ Nový Jičín "A" 1614 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Mořkov "B" 1443 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1729 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Mořkov "D" 1419 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Mořkov "D" 1419 Černoch Lukáš TJ Mořkov "C" 1805 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Mořkov "D" 1419 Klecker David TJ Frenštát p/R "C" 1000 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Mořkov "D" 1419 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "B" 1597 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Mořkov "D" 1419 Holík Jiří TJ Frenštát p/R "B" 1963 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Mořkov "D" 1419 Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1544 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Mořkov "B" 1419 Horáková Dana Slavoj Poruba "B" 1990 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Mořkov "B" 1419 Píša Lubomír TJ Studenka "A" 1544 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Mořkov "B" 1419 Studník Oldřich TJ Mariánské Hory "B" 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Mořkov "B" 1419 Berek Miroslav TJ Fulnek "A" 1000 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Mořkov "B" 1419 Martínek Antonín ŠK Hošťálkovice "A" 1699 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Mořkov "B" 1419 Smělý Pavel Tatra Kopřivnice "B" 1758 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Mořkov "B" 1419 Sudolský Jan VOKD Poruba "C" 1606 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Mořkov "B" 1419 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1750 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Mořkov "B" 1419 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "A" 1843 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Mořkov "B" 1419 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1805 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Mořkov "B" 1419 Marek Roman T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1717 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Mořkov "D" 1419 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Mořkov "D" 1419 Klecker David TJ Frenštát p/R "C" 1000 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Mořkov "D" 1419 Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1544 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Mořkov "C" 1393 Šlechta Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" 1335 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Mořkov "C" 1393 Friedel Radim ŠK Petřvald u NJ "B" 1565 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Mořkov "C" 1393 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Mořkov "C" 1393 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1679 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Mořkov "C" 1393 Fiala Radovan TJ Spartak Bílovec 1762 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Mořkov "C" 1393 Opluštil Petr TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Mořkov "C" 1393 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1805 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Mořkov "C" 1393 Hýl Jan ŠK Petřvald u NJ "B" 1633 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Mořkov "C" 1380 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1581 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Mořkov "C" 1380 Hladej Roman ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Mořkov "C" 1380 Závada Jakub TJ Nový Jičín "C" 1417 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Mořkov "C" 1380 Konvičný Libor TJ Frenštát p/R "B" 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Mořkov "C" 1380 Janes Martin TJ Spartak Bílovec 1379 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Mořkov "C" 1380 Hýl Miroslav ŠK Petřvald u N.J. "B" 1546 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Mořkov "C" 1380 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Mořkov "C" 1380 Golich Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1726 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Mořkov "C" 1380 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1748 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Mořkov "B" 1380 Košťálek Filip VOKD Poruba "C" 1342 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Mořkov "B" 1401 TJ Nový Jičín "C" 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Mořkov "B" 1401 Kováč Ladislav Spartak Bílovec 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Mořkov "C" 1401 Šimonová Debora ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Mořkov "C" 1401 Bobek Filip TJ Nový Jičín "D" ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Mořkov "C" 1401 Závada Jakub TJ Nový Jičín "E" 1256 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Mořkov "C" 1401 Šimonová Debora ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Mořkov "C" 1401 Kuběna Martin TJ Nový Jičín "D" 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Mořkov "C" 1401 Závada Jakub TJ Nový Jičín "E" 1256 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Mořkov "C" 1401 Slížek Zdeněk TJ Mořkov "D" 0 soutěž
2006/2007 10 TJ Mořkov "B" 1384 Bobek Jan TJ Nový Jičín "C" 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Mořkov "B" 1384 Prokop David ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Mořkov "C" 1384 Hýl Miroslav ŠK Petřvald "B" 1512 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Mořkov "C" 1384 Hladej Roman ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Mořkov "C" 1384 Kuběna Martin TJ Nový Jičín "D" ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Mořkov "C" 1384 Hrach Jan ŠK Petřvald "B" 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Mořkov "C" 1384 Hladej Roman ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Mořkov "C" 1384 Kuběna Martin TJ Nový Jičín "D" ½ soutěž