Hráč Kohut Vasil

Kohut Vasil

User Pic
Jméno: Kohut Vasil
Oddíl: DDM Osek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1440
Elo mezinárodní: 1398
ID: 7905
FIDE ID: 330019
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Jezdci 1413 1440 Kerej Junus Tulengaliuly ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1182 1219 0
2019/2020 3 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1413 1440 Rynda Vlastimil ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1429 1536 ½
2018/2019 11 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1413 1444 Bucha Matěj SK šachy Chlumec"C" 0 0 1
2018/2019 10 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1401 1444 Burger Jonáš ŠK Teplice"C" 1278 1297 1
2018/2019 9 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1401 1444 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci 1461 1505 0
2018/2019 8 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1408 1444 Mühlfeit Radek ŠK Sj.Litoměřice"E" 1611 1636 ½
2018/2019 7 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1408 1444 Kubiska Miroslav KŠ Štětí 1420 1469 ½
2018/2019 6 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1421 1444 Berka Jiří TJ Sokol-Litvínov-Lom"B" 1475 1481 0
2018/2019 5 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1421 1444 Polák Martin SK Šachy Chlumec"D" 1255 1414 ½
2018/2019 4 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1429 1455 Vondra Aleš ŠK Sp.Ústí n.L"D" 0 1100 1
2018/2019 3 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1432 1455 Balvín Rudolf Sportis Svádov/Olšinky"C" 1567 1586 0
2018/2019 2 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1432 1455 Purkyt Jaroslav SK Děčín"D" 1619 1633 0
2018/2019 10 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1401 1444 Mach Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1537 1553 1
2018/2019 9 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1408 1444 Beil Richard Sportis Svádov-Olšinky "B" 1443 1531 0
2018/2019 8 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1408 1444 Brňák Jan ŠK Slavie Děčín 1666 1711 0
2018/2019 7 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1421 1444 Florián Jiří ŠK Slavoj Litoměřice "C" 0 1456 1
2018/2019 5 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1429 1455 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec "B" 1897 1895 0
2018/2019 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1429 1455 Voleman Marek TJ ČSAD Libouchec 1560 1545 0
2018/2019 3 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1432 1455 Veselý Jaroslav SK Děčín "C" 1383 1362 1
2018/2019 1 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1437 1455 Orsák Karel ŠK Teplice "B" 1644 1675 0
2017/2018 9 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1439 1472 Douša Michal ŠK UNION LOUNY "C" 1358 1499 ½
2017/2018 8 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1449 1472 Chocholouš Jaroslav ŠK UNION LOUNY "D" 1543 1557 1
2017/2018 7 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1449 1472 Filek Eduard KRÁSNODVORSKÁ MYSLIVNA 1511 1524 0
2017/2018 5 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1458 1472 Šimáček Miroslav TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1498 1501 ½
2017/2018 4 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1439 1472 Střelec Eduard TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1625 1614 0
2017/2018 3 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1439 1472 Partyka František ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1309 1331 0
2017/2018 2 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1439 1472 Kučera Milan ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1720 1718 0
2017/2018 1 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1485 1494 Semová Lada ŠK TEPLICE "C" 1175 1102 1
2017/2018 9 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1449 1472 Šlezinger Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1592 1615 0
2017/2018 8 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1449 1472 Pecina Svatopluk ŠK Union Louny "B" 1502 1504 0
2017/2018 7 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1458 1472 Šimáček Miroslav TJ Sokol Údlice "B" 1498 1501 0
2017/2018 6 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1458 1472 Budil Zdeněk CHESS Most "C" 1913 1915 0
2017/2018 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1439 1472 Partyka František ŠK DDM Postoloprty "A" 1309 1331 ½
2016/2017 9 ŠK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Zima Jaroslav ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 0
2016/2017 8 ŠK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Vodička Milan ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1763 1771 0
2016/2017 7 ŠK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1661 1708 ½
2016/2017 6 ŠK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Voleman Milan TJ ČSAD Libouchec 1658 1631 ½
2016/2017 1 ŠK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Riedel Miroslav ŠK Slavie Děčín 1703 1769 0
2015/2016 11 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Rosenberg Miroslav SK DDM Postoloprty 1574 1622 0
2015/2016 10 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Jarina Ladislav SK UNION Louny "B" 1737 1733 0
2015/2016 9 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1687 1699 ½
2015/2016 8 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Chovanec Aleš Bystransti jezdci "A" 1547 1561 ½
2015/2016 7 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Weber David Sokol Udlice "C" 1537 1461 0
2015/2016 6 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Polanský Adam Luboš CHESS Most "D" 1693 1687 1
2015/2016 4 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1808 1833 0
2015/2016 3 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Boledovič Ján Sokol Udlice "D" 1655 1664 0
2015/2016 2 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Mayer Daniel SO TJ Klasterec n. O. "A" 1645 1648 0
2015/2016 1 SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 Matoušek Josef SK Magic Zatec "A" 1633 1570 0
2015/2016 11 ŠK Stropnik Osek"B" 1534 1509 Reich Otakar Bystřanští jezdci"B" 1417 ½
2015/2016 10 ŠK Stropnik Osek"B" 1534 1509 Sportis Svádov-Olšinky"C" 1
2015/2016 9 ŠK Stropnik Osek"B" 1534 1509 Florián Jiří ŠK Sj.Litoměřice"C" 1465 1
2015/2016 8 ŠK Stropnik Osek"B" 1534 1509 Malov Philipp ŠK Teplice"D" 1000 1
2015/2016 6 ŠK Stropnik Osek"B" 1534 1509 Polák Martin SK Šachy Chlumec"C" 1352 1
2015/2016 5 ŠK Stropnik Osek"B" 1534 1509 Musil Antonín Sportis Svádov-Olšinky"B" 1662 1635 ½
2015/2016 4 ŠK Stropnik Osek"B" 1534 1509 Drbal Petr ŠK Sj.Litoměřice"D" 1661 1642 ½
2015/2016 2 ŠK Stropnik Osek"B" 1534 1509 Pokorný Radek SK Děčín"D" 1316 0
2015/2016 1 ŠK Stropnik Osek"B" 1534 1509 Kopáček Luboš ASK Lovosice"B" 1000 1
2014/2015 11 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Šimáček Miroslav Sokol Údlice "C" 1000 1
2014/2015 10 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1620 0
2014/2015 9 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Říha Zdeněk ŠK DDM Postoloprty 1535 0
2014/2015 8 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Valeš Jan ŠK Střelnice Kadaň "A" 1752 ½
2014/2015 7 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1617 1615 0
2014/2015 6 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Ježil Pavel Sokol Údlice "B" 1768 1
2014/2015 5 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Konopásek Petr ŠK Union Louny "B" 1769 ½
2014/2015 4 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1740 1780 0
2014/2015 3 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Kočí Vít CHESS Most "E" 1487 1477 ½
2014/2015 1 ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 Magnusek Zdeněk TJ Tatran Podbořany "B" 1383 ½
2014/2015 9 ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci "B" 1428 ½
2014/2015 8 ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 Mrišová Eliška ASK Lovosice "B" 1446 1466 1
2014/2015 7 ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 Vacek Michal ŠK Teplice "D" 1593 1593 1
2014/2015 6 ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 Pospíchal Michael TJ Slavoj Litoměřice "D" 1574 1284 ½
2014/2015 5 ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 Pešek Michal Sportis Svádov - Olšinky "C" 1114 ½
2014/2015 4 ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 Švarha Michal SK Šachy Chlumec "C" 1553 0
2014/2015 3 ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 Balín Daniel ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1542 1
2014/2015 2 ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 0
2014/2015 1 ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 Veselý Ladislav SK Děčín "D" 1617 1607 ½
2013/2014 3 ŠK Stropnik Osek "A" 1571 1541 Melník Mikuláš ŠO Tatran Podbořany "B" 1457 1
2013/2014 1 ŠK Stropnik Osek "A" 1571 1541 Wirkner František ŠK Střelnice Kadaň"A" 1859 1844 0
2013/2014 9 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec"B" 1721 1747 0
2013/2014 8 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci"B" 1398 ½
2013/2014 7 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 Kubiska Miroslav Sj.Litoměřice"D" 1519 1
2013/2014 6 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 Stránská Kamila ŠK Teplice"D" 1628 1673 0
2013/2014 5 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1672 ½
2013/2014 4 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 Sp.Ústí n.L."C" 1
2013/2014 3 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 Zeman Filip ŠK Teplice"E" 1331 1
2013/2014 2 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 Waclawek Karel TJ Svádov/Olšinky"C" 1641 0
2013/2014 1 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 Tóth Štefan SK Šachy Chlumec"C" 1470 1
2012/2013 11 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty 1642 0
2012/2013 10 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "B" 1721 0
2012/2013 9 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1605 0
2012/2013 8 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1663 0
2012/2013 7 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Škuthan Radek CHESS MOST "E" 1250 1
2012/2013 6 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1797 1800 0
2012/2013 5 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Kolman Milan ŠK Magic Žatec "A" 1441 1
2012/2013 4 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Libosvár Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1532 1536 ½
2012/2013 3 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Janoušek Petr ŠK Teplice "C" 1688 0
2012/2013 2 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Štich Jan CHESS MOST "F" 1530 1566 ½
2012/2013 1 ŠK Stropník Osek "A" 1553 Švarc Roman TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 0
2012/2013 11 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 Kirs Pavel ŠK Teplice"E" 1777 1742 1
2012/2013 10 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice"C" 1732 1735 ½
2012/2013 9 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 Vacek Michal ŠK Teplice"D" 1250 1
2012/2013 8 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 Nepraš Karel Svah Všebořice"B" 1000 0
2012/2013 5 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 Šourková Irena TJ Start Karko ÚL 1664 0
2012/2013 4 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 Matouš Pavel TJ Slavoj Litoměřice"D" 1749 1688 0
2012/2013 3 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 Chlouba Tomáš SK Děčín"D" 1624 0
2012/2013 2 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 Kostohryz Ondřej Bystřanští jezdci"B" 1664 1
2012/2013 1 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 Balín Daniel ŠK Spartak Ústí"C" 1250 1
2011/2012 11 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1629 1
2011/2012 10 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 1880 1987 0
2011/2012 9 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Horák Aleš TJ Slovan Jirkov "B" 1633 1679 0
2011/2012 8 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1605 1607 1
2011/2012 7 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice "B" 1787 1850 ½
2011/2012 6 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Škuthan Jiří CHESS MOST "D" 1725 1769 0
2011/2012 5 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Černík Vladimír CHESS MOST "C" 1766 0
2011/2012 4 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Kučera Milan TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 1
2011/2012 3 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "A" 1863 1859 0
2011/2012 2 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1635 0
2011/2012 1 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1545 0
2011/2012 9 Stropnik Osek 1584 Vydra Jaroslav Štětí 1628 0
2011/2012 8 Stropnik Osek 1584 Mrišová Eliška Sj.Litoměřice D 1363 0
2011/2012 7 Stropnik Osek 1584 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci B 1369 0
2011/2012 6 Stropnik Osek 1584 Klátil Pavel SK Děčín C 1659 0
2011/2012 5 Stropnik Osek 1584 Bayer Radek ŠK Teplice D 2060 2064 0
2011/2012 4 Stropnik Osek 1584 Obršál Josef ŠK Teplice E 1508 1528 1
2011/2012 3 Stropnik Osek 1584 Bartoš Miroslav Svah Všebořice 1642 ½
2011/2012 2 Stropnik Osek 1584 Sláma Lukáš Sp.Ústí n.L. C 1511 0
2011/2012 1 Stropnik Osek 1584 Povr Milan Chlumec C 1487 ½
2010/2011 3 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1563 Mladý David ŠK Viamont Teplice "E" 1100 1
2010/2011 2 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1563 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci "B" 1000 0
2010/2011 11 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Hanzlík Tomáš DDM Most "D" 1463 1
2010/2011 10 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1700 0
2010/2011 9 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Vojta Jaroslav TJ Slovan Jirkov "B" 1712 1
2010/2011 8 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Hutař Josef TJ Klášterec n/O "A" 1810 ½
2010/2011 7 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1553 1
2010/2011 6 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Sivák Rostislav DDM Most "E" 1250 1
2010/2011 5 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1868 ½
2010/2011 3 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1565 1
2010/2011 2 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Kučera Milan TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 1
2010/2011 1 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 Budil Zdeněk DDM Most "C" 1971 0
2010/2011 6 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1563 Zeman Josef Bystřanští jezdci "B" 1000 1
2010/2011 5 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1563 Šmrha Jakub DDM Most "F" 1100 1
2010/2011 4 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1563 Štich Jan DDM Most "G" 1340 ½
2010/2011 3 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1563 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina 1456 1
2010/2011 2 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1563 Florián Jiří TJ Slavoj Litoměřice "C" 1457 ½
2010/2011 1 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1563 Hlavenka Vojtěch ŠK Viamont Teplice "E" 1250 1
2009/2010 3 ŠK Stropník Osek B 1572 Pham Roman DDM Most E 1250 1
2009/2010 5 ŠK Stropník Osek B 1572 Obršál Josef ŠK Teplice F 1438 ½
2009/2010 9 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1934 0
2009/2010 8 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 0
2009/2010 7 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1827 0
2009/2010 6 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 Alferi Marcel KC Kaskáda Bílina "A" 1000 1
2009/2010 5 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov "B" 1512 ½
2009/2010 4 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 0
2009/2010 3 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 Berežný Jan ŠK Teplice "D" 1848 0
2009/2010 2 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 Kostohryz Ondřej Bystřanští jezdci "A" 1632 ½
2009/2010 1 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 Vnouček Pavel ŠK Teplice "E" 1645 ½
2008/2009 3 ŠK Stropník Osek B 1564 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice D 1736 ½
2008/2009 2 ŠK Stropník Osek B 1564 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina B 1658 0
2008/2009 1 ŠK Stropník Osek B 1564 Beran Petr Bystřanští jezdci B 1478 ½
2008/2009 7 ŠK Stropník Osek B 1564 Beran Petr Bystřanští jezdci B 1478 1
2008/2009 6 ŠK Stropník Osek B 1564 Seman Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom C 1715 ½
2008/2009 5 ŠK Stropník Osek B 1564 Drobný Zbyněk ŠK UNION Louny-Opočno 1896 0
2008/2009 4 ŠK Stropník Osek B 1564 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice D 1621 1
2008/2009 3 ŠK Stropník Osek B 1564 Červ Jiří ŠK Teplice F 1551 1
2008/2009 2 ŠK Stropník Osek B 1564 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom B 1938 0
2008/2009 1 ŠK Stropník Osek B 1564 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina B 1658 0
2008/2009 9 ŠK Stropník Osek "A" 1564 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice "D" 1798 0
2008/2009 8 ŠK Stropník Osek "A" 1564 Berežný Jan ŠK Teplice "E" 1825 ½
2008/2009 7 ŠK Stropník Osek "A" 1564 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 1994 ½
2008/2009 6 ŠK Stropník Osek "A" 1564 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 1938 0
2008/2009 5 ŠK Stropník Osek "A" 1564 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1658 0
2008/2009 4 ŠK Stropník Osek "A" 1564 Weikert Ivan TJ Slavoj Litoměřice "C" ½
2008/2009 3 ŠK Stropník Osek "A" 1564 Hašlar Svatopluk Lovochemie Lovosice 1752 0
2008/2009 2 ŠK Stropník Osek "A" 1564 Černý Svatopluk Bystřanští Jezdci "A" 1551 ½
2008/2009 1 ŠK Stropník Osek "A" 1564 Novák Petr ŠK Union Louny "C" 1383 1
2007/2008 9 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 0
2007/2008 8 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 Novosad Pavel TJ Bonex Teplice "C" 0
2007/2008 7 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 Písek Karel KC Kaskáda Bílina 1542 ½
2007/2008 6 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1691 ½
2007/2008 5 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 Krejčí Josef TJ Lovochemie Lovosice 1673 0
2007/2008 4 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 Mühlfeit Radek TJ Slavoj Litoměřice "C" 1503 1
2007/2008 3 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov "A" 1841 0
2007/2008 2 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 Červ Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1542 1
2007/2008 1 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 Skiba Michal TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1711 0
2006/2007 9 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 Freimann Milan Bystřanští jezdci C 1712 0
2006/2007 8 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice C 1441 ½
2006/2007 7 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 Krejza Radek Šachový klub Most F 1343 0
2006/2007 6 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 Čajka Antonín Šachový klub Most E 1250 1
2006/2007 5 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 Bouška Milan TJ Glaverbel Czech Teplice C 1754 ½
2006/2007 4 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 Kostohryz Ondřej Bystřanští jezdci B 1597 0
2006/2007 2 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 Šotolová Jana KŠ Štětí B 1686 0
2006/2007 1 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 1
2006/2007 9 ŠK Stropník Osek "A" 1644 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina 1560 1
2006/2007 8 ŠK Stropník Osek "A" 1644 Obršál Josef TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1372 ½
2006/2007 7 ŠK Stropník Osek "A" 1644 Křehla Milan TJ Bonex Teplice "C" 1
2006/2007 6 ŠK Stropník Osek "A" 1644 Vnouček Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1707 0
2006/2007 5 ŠK Stropník Osek "A" 1644 Šaffová Michaela ŠK Most "D" 1250 1
2006/2007 4 ŠK Stropník Osek "A" 1644 Pospíšil Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1672 0
2006/2007 3 ŠK Stropník Osek "A" 1644 Bouška Milan TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 1754 0
2006/2007 2 ŠK Stropník Osek "A" 1644 Krejčí Josef ŠK Štětí "A" 1663 ½
2005/2006 8 ŠK STROP. OSEKA"" 1615 Hladík Vladimír TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1644 0
2005/2006 6 ŠK STROP. OSEKA"" 1615 Horečný Jarmil TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1587 0
2005/2006 5 ŠK STROP. OSEKA"" 1615 Bílek Alexandr TJ LOKO MOSTC"" 1
2005/2006 4 ŠK STROP. OSEKA"" 1615 Bakajsa Luboš TJ LOKO MOSTD"" 1
2005/2006 3 ŠK STROP. OSEKA"" 1615 Valeš Jan ŠK MERKUR KADAŇA"" 1777 0
2004/2005 9 Stropník Osek B" 1643 Červ Jiří Bystř. jezdci B" 1484 ½
2004/2005 8 Stropník Osek B" 1643 Pospíšil Petr Sl Litoměřice B" 1605 0
2004/2005 7 Stropník Osek B" 1643 Houdek Miroslav Trend Roudnice 1575 ½
2004/2005 6 Stropník Osek B" 1643 Strejc Karel Kaskáda Bílina A" 0
2004/2005 5 Stropník Osek B" 1643 Budil Zdeněk Lokomot. Most F" 1917 0
2004/2005 4 Stropník Osek B" 1643 Mihalčík Jan Litoměřické dámy 1689 0
2004/2005 3 Stropník Osek B" 1643 Hašlar Svatopluk Lovochem Lovosice 1742 ½
2004/2005 2 Stropník Osek B" 1643 Orsák Karel Bonex Teplice C" 1828 0
2004/2005 1 Stropník Osek B" 1643 Richter Miroslav Stropník Osek A" 1792 0
2003/2004 9 Stropník Osek B Krupka Martin Bonex Teplice C 0
2003/2004 8 Stropník Osek B Vašíček Milan Bystř. jezdci A ½
2003/2004 7 Stropník Osek B Strejc Karel Kaskáda Bílina A ½
2003/2004 6 Stropník Osek B Jalamudis Polychroni Litoměřické dámy 1
2003/2004 4 Stropník Osek B 1639 Patrák Lukáš Lovochem Lovosice 1686 1
2003/2004 3 Stropník Osek B 1639 Kozák Jan Trend Roudnice 1773 0
2003/2004 1 Stropník Osek B 1639 Hošek Miroslav Stropník Osek A 1766 1