Hráč Pavlas Jaroslav

Pavlas Jaroslav

User Pic
Jméno: Pavlas Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1729
Elo mezinárodní: 1581
ID: 6764
FIDE ID: 387584
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Ostrava - Jih D 1581 1729 Fiřt Stanislav VOKD 2193 2168 0
2018/2019 11 ŠK Ostrava - Jih C 1581 1729 Sakmar Jan ŠK Šenov D 0 1545 1
2018/2019 10 ŠK Ostrava - Jih C 1581 1729 Pětroš Vojtěch Slavoj Poruba G 1688 1730 1
2018/2019 9 ŠK Ostrava - Jih C 1581 1729 Oborný Tomáš TJ Ostrava E 1949 1877 0
2018/2019 7 ŠK Ostrava - Jih C 1581 1729 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B 1499 1582 1
2018/2019 6 ŠK Ostrava - Jih C 1581 1729 Šafarčík Miroslav ŠK Hoštálkovice B 1439 1475 ½
2018/2019 5 ŠK Ostrava - Jih C 1581 1729 Černý Jan ŠK Šenov E 0 1265 1
2018/2019 4 ŠK Ostrava - Jih C 1581 1729 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava B 1380 1533 1
2018/2019 2 ŠK Ostrava - Jih C 1581 1729 Matýsková Romana Šachový spolek Polanka 0 1842 0
2017/2018 9 Mariánské Hory B 1615 1734 Petrov Nikolaj ŠK Hošťálkovice 1735 1748 0
2017/2018 5 Mariánské Hory B 1615 1734 Bayer Vlastimil Slovan Ostrava A 1684 1700 1
2017/2018 2 Mariánské Hory B 0 1746 Vihnár Milan ŠK HTJ Odra Ostrava 1861 1895 1
2017/2018 10 TJ Mariánské Hory A 1615 1734 Neumann Karel TJ Ostrava D 1311 1434 0
2017/2018 2 TJ Mariánské Hory A 1615 1734 Bošňák Ondrej TJ VOKD Poruba 1452 1489 ½
2017/2018 1 TJ Mariánské Hory A 0 1746 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba D 1806 1777 0
2015/2016 7 TJ Mariánské Hory "B" 1755 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice "A" 1798 0
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "B" 1755 Pšenička Pavel HTJ Odra "A" 2002 2049 ½
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "B" 1755 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "C" 1747 1778 1
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "B" 1755 Halámka Pavel Slovan Ostrava "A" 1752 ½
2015/2016 10 TJ Mariánské Hory "A" 1755 Týn Marek TJ Ostrava "C" 1858 1803 0
2015/2016 9 TJ Mariánské Hory "A" 1755 Chlevišťan Jaromír TJ VOKD Poruba 1497 1558 1
2015/2016 8 TJ Mariánské Hory "A" 1755 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1931 1896 0
2015/2016 5 TJ Mariánské Hory "A" 1755 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1813 1824 0
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "A" 1755 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1828 1853 0
2014/2015 6 TJ Mariánské Hory "C" 1773 Šafařík Roman Sokol Vítkovice 1856 1856 0
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "C" 1773 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava 1744 1804 ½
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "C" 1773 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "E" 1790 1794 0
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "C" 1773 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "D" 1520 1630 0
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "C" 1773 Halámka Pavel Slovan Ostrava 1748 1
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "B" 1791 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1686 1
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "B" 1791 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1798 1758 0
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "B" 1791 Vallo Ján T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1606 0
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "B" 1791 Bošňák Ondrej VOKD Poruba "C" 1471 1
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "B" 1791 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 ½
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "C" 1791 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava 1786 ½
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "C" 1791 Otisk Miroslav Dynamo DP Ostrava "A" 1673 1
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "C" 1791 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 0
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "A" 1791 Kander Ladislav Labortech Ostrava "B" 1985 0
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "D" 1839 Skočková Kateřina TJ Sokol Vítkovice 1752 1783 0
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "D" 1839 Petrov Nikolaj ŠK Šenov 1800 1771 0
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "D" 1839 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory "E" 1718 0
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "C" 1839 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "C" 2064 2073 0
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "C" 1839 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava 1812 ½
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "C" 1839 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava "A" 1828 1808 1
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "C" 1839 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 2134 2130 0
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "C" 1839 Vašek Vladimír ŠK Šenov "B" 1950 1996 ½
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "C" 1839 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1747 ½
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "B" 1839 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1828 1828 ½
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "B" 1839 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1940 1963 ½
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "B" 1839 Černoch Václav TJ Mořkov "A" 1720 0
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "B" 1839 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1697 ½
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "B" 1839 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 0
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "B" 1839 Týn Ondřej TJ Ostrava "B" 1879 1872 0
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "B" 1839 Mikoška Josef TJ Studénka "A" 1800 1
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "B" 1839 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 ½
2011/2012 10 Dynamo DP Ostrava,,A" 1823 Herič Milan Mariánské Hory ,,C" 1743 1
2011/2012 9 Dynamo DP Ostrava,,A" 1823 Lukáš Dalibor Slavoj Poruba,,C" 1788 1
2011/2012 7 Dynamo DP Ostrava,,A" 1823 Šálek Josef Slovan Ostrava 1794 1
2011/2012 6 Dynamo DP Ostrava,,A" 1823 Vaněk Jiří Sokol Polanka n./O 1752 1
2011/2012 5 Dynamo DP Ostrava,,A" 1823 Vašek Vladimír Šk Šenov,,B" 1956 2008 0
2011/2012 4 Dynamo DP Ostrava,,A" 1823 Kramoliš Pavel TJ Mittal Ostrava 1896 1908 0
2010/2011 9 Dynamo DP Ostrava B 1816 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava A 1644 1
2010/2011 8 Dynamo DP Ostrava B 1816 Ludvová Marie TJ Vítkovice A 1497 1
2010/2011 7 Dynamo DP Ostrava B 1816 Šprinc Tomáš TJ Mariánské Hory C 1774 ½
2010/2011 6 Dynamo DP Ostrava B 1816 Petráš Alois VOKD Poruba 1849 1
2010/2011 3 Dynamo DP Ostrava B 1816 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1476 ½
2009/2010 7 Dynamo DP Ostrava C 1826 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory D 1719 1
2009/2010 2 Dynamo DP Ostrava C 1826 Nešpor Ivan ŠK Šenov C 1797 ½
2009/2010 1 Dynamo DP Ostrava C 1826 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava B 1710 0
2009/2010 2 Dynamo DP Ostrava B 1826 Tokarský Radovan VOKD Poruba D 1853 0
2009/2010 1 Dynamo DP Ostrava B 1826 Rafaj Oldřich Dynamo DP Ostrava A 1949 ½
2008/2009 11 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Raiman Tom VOKD Poruba "E" 1694 1
2008/2009 10 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Szumilo Štefan ŠK Šenov "C" 1694 1
2008/2009 8 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Balon René HTJ Odra Ostrava "A" ½
2008/2009 7 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Uherek Jan Dynamo DP Ostrava "A" 1829 ½
2008/2009 6 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Skočková Kateřina Slovan Ostrava "A" 1819 1
2008/2009 5 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1835 0
2008/2009 4 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Bunczek Helmut ŠK Šenov "B" 1650 ½
2008/2009 2 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "E" 1832 ½
2008/2009 1 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1536 1
2008/2009 7 Dynamo DP Ostrava "C" 1816 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1948 0
2008/2009 6 Dynamo DP Ostrava "C" 1816 Novotný Stanislav ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1764 ½
2008/2009 4 Dynamo DP Ostrava "C" 1816 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1754 ½
2008/2009 3 Dynamo DP Ostrava "C" 1816 Nešpor Ivan ŠK Šenov "D" 1813 1
2007/2008 9 Dynamo DP Ostrava 1816 Šenov junioři 1
2007/2008 8 Dynamo DP Ostrava 1816 Linart Ludvík TJ Mariánské Hory 1745 ½
2007/2008 11 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Schoffer Martin ŠK Šenov "C" 1732 0
2007/2008 10 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Kondula Lukáš VOKD Poruba "D" 1835 0
2007/2008 9 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Štefan Aleš Slovan Ostrava "A" 1701 1
2007/2008 8 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Bosák Michal Sokol Vítkovice "A" 1522 1
2007/2008 7 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Uherek Jan Dynamo DP Ostrava "A" 1829 ½
2007/2008 6 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Omasta Dušan ŠK Šenov "B" 1788 1
2007/2008 1 Dynamo DP Ostrava "B" 1816 Dobiáš Petr Mittal Ostrava "E" 1780 ½
2007/2008 9 Dynamo DP Ostrava "C" 1816 Novotný Stanislav ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 ½
2007/2008 8 Dynamo DP Ostrava "C" 1816 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1705 1
2007/2008 7 Dynamo DP Ostrava "C" 1816 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "C" 1802 ½
2006/2007 11 Dynamo DP Ostrava "B" 1825 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "B" 1687 1
2006/2007 10 Dynamo DP Ostrava "B" 1825 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1807 0
2006/2007 9 Dynamo DP Ostrava "B" 1825 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava 1626 0
2006/2007 8 Dynamo DP Ostrava "B" 1825 Halámka Václav Slovan Ostrava "B" 1718 0
2006/2007 7 Dynamo DP Ostrava "B" 1825 Suchý Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1552 1
2006/2007 5 Dynamo DP Ostrava "B" 1825 Nešpor Ivan ŠK Šenov "C" 1000 1
2006/2007 3 Dynamo DP Ostrava "B" 1825 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1740 1
2006/2007 2 Dynamo DP Ostrava "B" 1825 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1551 1
2006/2007 1 Dynamo DP Ostrava "B" 1825 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "E" 1841 1
2006/2007 8 Dynamo DPO "C" 1825 Šprinc Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 1808 ½
2006/2007 7 Dynamo DPO "C" 1825 Vaněk Jiří Sokol Polanka "A" 1770 0
2006/2007 6 Dynamo DPO "C" 1825 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "D" 1801 ½
2006/2007 4 Dynamo DPO "C" 1825 Čech Jaroslav ŠK Svinov "C" 1669 1
2006/2007 3 Dynamo DPO "C" 1825 Týn Ondřej Mittal Ostrava "F" 1773 ½
2006/2007 2 Dynamo DPO "C" 1825 Pyka Milan VOKD Poruba "E" 1706 1
2005/2006 10 DP Ostrava "B" 1801 Hettenberger Miroslav HTJ Odra Ostrava "A" 1972 ½
2005/2006 9 DP Ostrava "B" 1801 Mutina Antonín VOKD Poruba "D" 1983 0
2005/2006 8 DP Ostrava "B" 1801 Jelínek Marek Mittal Ostrava "D" 1
2005/2006 7 DP Ostrava "B" 1801 Wertheim Adolf ŠK Šenov "B" 1728 1
2005/2006 5 DP Ostrava "B" 1801 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice "A" 1700 1
2005/2006 4 DP Ostrava "B" 1801 Lechner Miroslav Mittal Ostrava "E" 1753 ½
2005/2006 3 DP Ostrava "B" 1801 Šafařík Roman Sokol Vítkovice "A" 1814 ½
2005/2006 2 DP Ostrava "B" 1801 Štverka Josef DP Ostrava "A" 1932 ½
2005/2006 11 DP Ostrava "C" 1801 Návrat Vladimír Slavoj Poruba "D" 1650 1
2005/2006 9 DP Ostrava "C" 1801 Maceček Pavel Slovan Ostrava "B" 1816 1
2005/2006 7 DP Ostrava "C" 1801 Herič Milan ŠK Svinov "C" 1714 1
2005/2006 6 DP Ostrava "C" 1801 Vaněk Jiří Sokol Polanka "A" 1754 ½
2005/2006 5 DP Ostrava "C" 1801 Zdráhal Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1535 1
2005/2006 4 DP Ostrava "C" 1801 Malina Tomáš Unie Hlubina "B" 1606 ½
2005/2006 3 DP Ostrava "C" 1801 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 1950 0
2004/2005 11 DP Ostrava A" 1795 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát A" 1849 ½
2004/2005 9 DP Ostrava A" 1795 Kotlář Jarmil ŠK Šenov A" 1884 ½
2004/2005 8 DP Ostrava A" 1795 Sládeček Ivo Vagónka Studénka 1930 0
2004/2005 6 DP Ostrava A" 1795 Folta František TJ Nový Jičín A" 1950 ½
2004/2005 5 DP Ostrava A" 1795 Kondula Lukáš VOKD Poruba B" 1806 1
2004/2005 4 DP Ostrava A" 1795 Madecký Bedřich ASK Kopřivnice B" 1935 0
2004/2005 9 DPMO Ostrava C" 1795 Šíma Nikola ŠK Svinov B" 1839 ½
2004/2005 7 DPMO Ostrava C" 1795 Ruta Dominik ŠK Šenov B" 1698 ½
2004/2005 6 DPMO Ostrava C" 1795 Pšenička Pavel NH Ostrava E" 1842 1
2004/2005 5 DPMO Ostrava C" 1795 Studnik Oldřich NH Ostrava D" 1878 1
2004/2005 4 DPMO Ostrava C" 1795 Szabó Pavel Slovan Ostrava A" 1707 ½
2004/2005 3 DPMO Ostrava C" 1795 Šálek Josef Sokol Vítkovice 1753 0
2004/2005 2 DPMO Ostrava C" 1795 Tokarský Radovan VOKD Poruba D" 1910 0
2003/2004 8 DPMO Ostrava 1800 Štökl Adam Unie Hlubina 1629 1
2003/2004 6 DPMO Ostrava 1800 Bagar Miroslav TJ Mar.Hory 1528 1
2003/2004 5 DPMO Ostrava 1800 Halámka Václav Slovan Ostrava 1752 ½
2003/2004 4 DPMO Ostrava 1800 Vaněk Jiří Polanka 1787 ½
2003/2004 3 DPMO Ostrava 1800 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice 1850 0
2003/2004 2 DPMO Ostrava 1800 Pokorný Bohumil ŠK Šenov 1718 1
2003/2004 1 DPMO Ostrava 1800 Křišťák David DPMO Ostrava ½
2003/2004 11 DPMO Ostrava 1800 Diviš Martin TJ Mar.Hory 1579 ½
2003/2004 9 DPMO Ostrava 1800 Šipl František VOKD Poruba 1860 ½
2003/2004 6 DPMO Ostrava 1800 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov 1756 ½
2003/2004 3 DPMO Ostrava 1800 Bunczek Helmut ŠK Šenov 1709 1
2003/2004 1 DPMO Ostrava 1800 Vícha Stanislav NH Ostrava 1707 0