Hráč Kochánek Antonín

Kochánek Antonín

User Pic
Jméno: Kochánek Antonín
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1592
Elo mezinárodní: 1600
ID: 5378
FIDE ID: 347647
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1601 1599 Toman Jan ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1486 1457 1
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1600 1599 Pačinek Oto Sportis Svádov/Olšinky"C" 0 0 1
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1600 1599 Mašek Daniel SK Děčín"D" 1625 1558 ½
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1609 1599 Seifert Tomáš DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 0 1063 1
2018/2019 7 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1609 1599 Novák Petr SK šachy Chlumec"C" 1589 1574 0
2018/2019 6 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1598 1599 Frontz Tomáš ŠK Teplice"C" 1119 1148 1
2018/2019 5 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1598 1599 Neubauer Jaroslav Bystřanští jezdci 1208 1222 1
2018/2019 3 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1600 1602 Kubiska Miroslav KŠ Štětí 1428 1467 ½
2018/2019 2 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1600 1602 Miškovič Tomáš TJ Sokol-Litvínov-Lom"B" 0 1100 1
2018/2019 1 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1600 1602 Hejný Aleš SK Šachy Chlumec"D" 0 0 1
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1600 1599 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1695 1693 0
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1600 1599 Černý Lumír SK Děčín "C" 1603 1685 ½
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1609 1599 Andrle Václav ŠK Slavoj Litoměřice "D" 0 0 ½
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1609 1599 Vyslyšel Petr ŠK Teplice "B" 1152 1216 1
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1598 1599 Doležal Jiří DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1753 1695 0
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1598 1599 Sliva Richard ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1706 1725 1
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1595 1602 Musil Antonín Sportis Svádov-Olšinky "B" 1635 1631 1
2018/2019 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1595 1602 Brňák Jan ŠK Slavie Děčín 1663 1717 0
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1600 1620 Kopáček Luboš ASK Lovosice"B" 0 0 1
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1600 1620 Kleker Jiří KŠ Štětí 0 1445 0
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1600 1620 Sedlák Zdeněk Sportis Svádov-Olšinky"C" 0 0 1
2017/2018 6 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1608 1620 Polák Martin SK Šachy Chlumec"D" 1212 1417 ½
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1600 1620 Nguyen Huy Hoang ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1211 1219 1
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1600 1620 Gorej Vojtěch SK Děčín"D" 0 1206 1
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1600 1620 Novák Petr SK Šachy Chlumec"C" 1590 1597 ½
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1600 1614 Janda Kryštof ŠK Sj.Litoměřice"E" 1563 1563 1
2015/2016 11 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1676 1691 0
2015/2016 10 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Kopáček Lukáš ASK Lovosice"B" 1504 1493 0
2015/2016 9 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Říha Miroslav ŠK Stropnik Osek"B" 1466 1508 1
2015/2016 8 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Křivský Jiří Sportis Svádov-Olšinky"C" 1564 1
2015/2016 7 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Beran Petr Bystřanští jezdci"B" 1522 1484 1
2015/2016 6 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Mašek Martin ŠK Teplice"D" 1368 1327 ½
2015/2016 5 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Voves Ondřej KŠ Štětí 1133 1
2015/2016 4 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Brýda Martin SK Šachy Chlumec"C" 1654 1655 ½
2015/2016 3 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Pešek Michal Sportis Svádov-Olšinky"B" 1465 1442 1
2015/2016 2 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Pospíšil Petr ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 ½
2015/2016 1 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 Balín Daniel ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1546 1608 0
2014/2015 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1663 1637 Pešek Michal Sportis Svádov - Olšinky "C" 1114 ½
2014/2015 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1663 1637 Růžička Bohuslav SK Šachy Chlumec "C" 1537 ½
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1663 1637 Rojt Jiří ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1100 1
2014/2015 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1663 1637 Mašek Martin ŠK Teplice "D" 1183 1
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1663 1637 Veselý Jaroslav SK Děčín "D" 1000 1
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1663 1637 Reich Otakar Bystřanští jezdci "B" 1000 1
2014/2015 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1663 1637 Lizoň Andrej ASK Lovosice "B" 1000 1
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1663 1637 Říha Miroslav ŠK Stropnik Osek "B" 1317 1
2014/2015 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1663 1637 Vydra Martin TJ Slavoj Litoměřice "D" 1141 ½
2013/2014 9 Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1672 ½
2013/2014 8 Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 Sliva Richard Sp.Ústí n.L."C" 1534 0
2013/2014 7 Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 Říha Miroslav DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1297 ½
2013/2014 6 Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 Balvín Rudolf TJ Svádov/Olšinky"C" 1673 ½
2013/2014 5 Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 Švarha Michal SK Šachy Chlumec"C" 1523 1
2013/2014 4 Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 Kapoun Pavel SK Šachy Chlumec"B" 1780 1785 ½
2013/2014 3 Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci"B" 1398 ½
2013/2014 2 Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 Malý Jiří ŠK Teplice"E" 1662 1658 0
2013/2014 1 Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 Stránská Kamila ŠK Teplice"D" 1628 1673 ½
2013/2014 11 ŠK Slavoj Litoměřice 1632 1632 Krajíc Karel CHESS MOST 2055 2048 0
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1632 1632 Ondřich Jan SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 ½
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1632 1632 Obršál Josef Bystřanští jezdci "A" 1514 1513 1
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1632 1632 Hellinger Jan ŠK Slávie Děčín 1644 1680 ½
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1632 1632 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1737 1719 1
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1632 1632 Skiba Michal SK ŠACHY Chlumec "A" 1830 1836 ½
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1632 1632 Krejčí Josef ASK Lovosice 1642 ½
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Klapka Aleš Svah Všebořice"B" 1000 1
2012/2013 9 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Polák Martin SK Šachy Chlumec"D" 1000 1
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Adamovský Petr TJ Start Karko ÚL 1460 1
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí"C" 1000 1
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Šafr Jan SK Děčín"D" 1593 1573 1
2012/2013 5 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci"B" 1353 1
2012/2013 4 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Říha Miroslav ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1321 1
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Beran Petr ŠK Teplice"E" 1537 1557 1
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice"C" 1601 1505 ½
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 Kufel Pavol ŠK Teplice"D" 1250 1
2011/2012 11 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Vrzal Jiří TJ ČSAD Libouchec 1761 ½
2011/2012 10 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Malý Jiří ŠK Teplice "C" 1709 1725 ½
2011/2012 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Carboch Ladislav TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1736 0
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Málek Jiří TJ Slavia SČE Děčín 1766 ½
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Köchert Bedřich ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1753 1668 0
2011/2012 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1739 1763 ½
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Skiba Michal TJ Chlumec "B" 1756 0
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 0
2011/2012 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Černý Vladimír TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1713 1739 0
2011/2012 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Černý Jakub SK Děčín "B" 1735 1744 ½
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1720 1723 0
2011/2012 9 Sj.Litoměřice D 1604 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci B 1369 1
2011/2012 7 Sj.Litoměřice D 1604 Bartoš Václav ŠK Teplice D 1804 1776 ½
2011/2012 4 Sj.Litoměřice D 1604 Sedlák Jan Sp.Ústí n.L. C 1350 1
2011/2012 1 Sj.Litoměřice D 1604 Slavík Jan SK Děčín C 1726 ½
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1634 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci "A" 1395 1
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1634 Soukup Václav TJ ČSAD Libouchec 1537 0
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1634 Skiba Michal TJ Chlumec "A" 1742 ½
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 Hora Filip DDM Most "F" 1313 ½
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 Škuthan Jiří DDM Most "G" 1570 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina 1686 ½
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 DDM Most "F" 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 Fryček David DDM Most "G" 1451 ½
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina 1686 ½
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 Obršál Josef ŠK Viamont Teplice "E" 1561 ½
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 Němeček Jan ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1317 ½
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci "B" 1395 1
2009/2010 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 Kirs Pavel ŠK Teplice "D" 1777 0
2009/2010 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1883 0
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 Vnouček Pavel ŠK Teplice "E" 1645 ½
2009/2010 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1929 ½
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci "A" 1467 1
2009/2010 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1744 ½
2009/2010 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina "A" 1488 1
2009/2010 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov "B" 1512 ½
2009/2010 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 0
2009/2010 10 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Král Jaromír Sportis Svádov-Olšinky"D" 1525 ½
2009/2010 9 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Prokůpek Václav Sp.Ústí n.L."D" 1522 1
2009/2010 8 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Dudek Karel TJ Start Karko UL 1595 ½
2009/2010 7 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1750 ½
2009/2010 6 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Vodička Milan KŠ Štětí 1802 0
2009/2010 5 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Waclawek Karel Sportis Svádov-Olšinky"D" 1608 ½
2009/2010 4 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Valterová Veronika Sp.Ústí n.L."D" 1308 1
2009/2010 3 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Šourková Irena TJ Start Karko UL 1640 ½
2009/2010 2 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Chlouba Tomáš SK Děčín"D" 1546 0
2009/2010 1 TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 Vydra Jaroslav KŠ Štětí 1588 ½
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"A" 1684 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň"A" 1735 ½
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"A" 1684 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1792 0
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"A" 1684 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1942 0
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"A" 1684 Boháč Vlastimil ŠK Most"A" 1731 0
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"A" 1684 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1672 0
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"A" 1684 Papay Jindřich SK Děčín"A" 2047 0
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"A" 1684 Bezpalec Vratislav ŠK Sp.Ústí"B" 1994 ½
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"A" 1684 Pospíšil Petr Sj.Litoměřice"B" 1643 1
2008/2009 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 Křehla Milan ŠK Teplice "E" 1438 1
2008/2009 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 Hašlar Svatopluk Lovochemie Lovosice 1752 ½
2008/2009 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 Beran Petr Bystřanští Jezdci "A" 1478 1
2008/2009 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 Protiva Miloslav ŠK Union Louny "C" 1473 ½
2008/2009 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 Vnouček Pavel ŠK Teplice "D" 1687 ½
2008/2009 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 Salaďák Josef ŠK Stropník Osek "A" 1534 1
2008/2009 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 1994 0
2008/2009 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 1
2008/2009 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1658 ½
2007/2008 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 Orsák Karel TJ Bonex Teplice "C" 1781 1
2007/2008 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1907 1
2007/2008 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1654 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1851 0
2007/2008 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1932 ½
2007/2008 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 0
2007/2008 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 Vnouček Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1730 0
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 Ladra Antonín TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 0
2007/2008 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 0
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice C 1639 Poklop Jiří Bystřanští jezdci B 1
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice C 1639 Salaďák Josef ŠK Stropník Osek při DDaM B 1550 ½
2006/2007 7 TJ Slavoj Litoměřice C 1639 Šotolová Jana KŠ Štětí B 1686 1
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice C 1639 Vlasák Martin Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 0
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice C 1639 Freimann Milan Bystřanští jezdci C 1712 ½
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice C 1639 Novák Michal Šachový klub Most F 1100 1
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice C 1639 Vybíral Jan Šachový klub Most E 4 ½
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice C 1639 Cominetti Marco TJ Glaverbel Czech Teplice C 1579 ½
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1639 Kostohryz Ondřej ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1597 ½
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1639 Kadlec Daniel ŠK Most "D" 1100 1
2005/2006 9 Slavoj LT C"" 1660 Kaisler Martin Bystř. jezdci B"" 1995 ½
2005/2006 8 Slavoj LT C"" 1660 Bartoš Miroslav Spartak UL E"" 1616 0
2005/2006 7 Slavoj LT C"" 1660 Kozák Jan KŠ Štětí A"" 1766 ½
2005/2006 6 Slavoj LT C"" 1660 Hašlar Svatopluk Lovoch. Lovosice 1740 ½
2005/2006 5 Slavoj LT C"" 1660 Černý Josef Loko Most F"" 1499 1
2005/2006 4 Slavoj LT C"" 1660 Dohnal Martin Bystř. jezdci A"" 1
2005/2006 3 Slavoj LT C"" 1660 Mužík Václav Bonex TP C"" ½
2005/2006 2 Slavoj LT C"" 1660 Bouška Milan Glaverbel TP A"" 1750 ½
2005/2006 1 Slavoj LT C"" 1660 Hausner Jan Loko Most E"" 1708 ½
2005/2006 4 Sj.LitoměřiceA"" 1660 Florián Jiří Sj.LitoměřiceB"" 1453 ½
2004/2005 8 Sl Litoměřice B" 1675 Němeček Jan Stropník Osek B" 1
2004/2005 5 Sl Litoměřice B" 1675 Ratmacher Erich Kaskáda Bílina A" ½
2004/2005 9 Sj Litoměřice C" 1675 Koloušek Petr Kaskáda Bílina B" ½
2004/2005 8 Sj Litoměřice C" 1675 Chocholouš Jaroslav Union Louny D" 1623 ½
2004/2005 7 Sj Litoměřice C" 1675 Obršál Josef Glavbel TepliceB" 1348 1
2004/2005 6 Sj Litoměřice C" 1675 Belan Michal Bystřan.jezdci C" 1
2004/2005 5 Sj Litoměřice C" 1675 Krist Ladislav Loko Most H" ½
2004/2005 4 Sj Litoměřice C" 1675 Rakušan Antonín Loko Most G" 0
2004/2005 2 Sj Litoměřice C" 1675 Partyka Jaroslav DDM Postoloprty 1429 ½
2003/2004 9 Sl. Litoměřice C" 1737 Chovanec Aleš Bystř. jezdci D" 1472 1
2003/2004 8 Sl. Litoměřice C" 1737 Dvořáček Michal Glav. Teplice B" 1525 1
2003/2004 7 Sl. Litoměřice C" 1737 Valenta Petr Kaskáda Bílina B" 1586 0
2003/2004 6 Sl. Litoměřice C" 1737 Freiman Milan Bystř. jezdci C" 1795 1
2003/2004 4 Sl. Litoměřice C" 1737 Franta Stanislav Loko Most F" 1463 ½
2003/2004 3 Sl. Litoměřice C" 1737 Hozda David Loko Most E" 1793 0
2003/2004 2 Sl. Litoměřice C" 1737 Urbanský Jaroslav Bystř. jezdci B" 1640 1
2003/2004 1 Sl. Litoměřice C" 1737 Chaloupka František Sl. Litoměřice D" 2003 0
2003/2004 9 Sl. Litoměřice B Venzara Petr Trend Roudnice ½
2003/2004 6 Sl. Litoměřice B Strohmeier Zbyšek Bonex Teplice C ½