Hráč Boháč Vlastimil

Boháč Vlastimil

User Pic
Jméno: Boháč Vlastimil
Oddíl: CHESS MOST
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1793
Elo mezinárodní: 1773
ID: 18281
FIDE ID: 320366
Rok narození: 1988
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2013/2014 1 CHESS Most "D" 1770 1790 Polanský Adam Luboš CHESS Most "E" 1542 1611 1 soutěž
2012/2013 9 CHESS MOST "F" 1762 1784 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 0 soutěž
2012/2013 8 CHESS MOST "F" 1762 1784 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1720 1 soutěž
2012/2013 7 CHESS MOST "F" 1762 1784 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 1708 1873 0 soutěž
2012/2013 6 CHESS MOST "F" 1762 1784 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 1 soutěž
2012/2013 5 CHESS MOST "F" 1762 1784 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1818 1801 1 soutěž
2012/2013 4 CHESS MOST "F" 1762 1784 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1754 1764 1 soutěž
2012/2013 1 CHESS MOST "F" 1762 1784 Hanzlík Daniel CHESS MOST "E" 1696 1710 0 soutěž
2012/2013 11 Chess Most"D" 1762 1784 Magát Josef TJ Sokol Údlice"A" 1976 1945 ½ soutěž
2012/2013 10 Chess Most"D" 1762 1784 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1816 1816 1 soutěž
2012/2013 8 Chess Most"D" 1762 1784 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 0 soutěž
2012/2013 3 Chess Most"D" 1762 1784 Kovář Ladislav Slavoj Litoměřice"A" 1965 0 soutěž
2012/2013 2 Chess Most"D" 1762 1784 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1945 1951 0 soutěž
2012/2013 1 Chess Most"D" 1762 1784 Volák Jan Chess Most"C" 1899 1874 ½ soutěž
2011/2012 11 CHESS MOST "C" 1767 1822 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 1880 1987 0 soutěž
2011/2012 10 CHESS MOST "C" 1767 1822 Kučera Milan TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 0 soutěž
2011/2012 9 CHESS MOST "C" 1767 1822 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 ½ soutěž
2011/2012 8 CHESS MOST "C" 1767 1822 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 0 soutěž
2011/2012 7 CHESS MOST "C" 1767 1822 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1704 1 soutěž
2011/2012 6 CHESS MOST "C" 1767 1822 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1594 1 soutěž
2011/2012 5 CHESS MOST "C" 1767 1822 Diviš Jiří ŠK Stropník Osek DDM "A" 1552 1 soutěž
2011/2012 4 CHESS MOST "C" 1767 1822 Horák Aleš TJ Slovan Jirkov "B" 1633 1679 ½ soutěž
2011/2012 3 CHESS MOST "C" 1767 1822 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1803 1846 1 soutěž
2011/2012 2 CHESS MOST "C" 1767 1822 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1776 ½ soutěž
2011/2012 1 CHESS MOST "C" 1767 1822 Škuthan Jiří CHESS MOST "D" 1725 1769 0 soutěž
2011/2012 9 Chess Most B 1767 1822 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí n.L B 1797 1797 ½ soutěž
2011/2012 8 Chess Most B 1767 1822 Chaloupka František Sj.Litoměřice A 2016 2050 ½ soutěž
2011/2012 7 Chess Most B 1767 1822 Skiba Michal TJ Chlumec A 1756 0 soutěž
2011/2012 3 Chess Most B 1767 1822 Machálek Bedřich Průmstav Svádov-Olšinky A 1964 1877 1 soutěž
2010/2011 11 DDM Most "C" 1810 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1700 ½ soutěž
2010/2011 8 DDM Most "C" 1810 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1564 ½ soutěž
2010/2011 7 DDM Most "C" 1810 Sivák Matěj DDM Most "E" 1250 1 soutěž
2010/2011 5 DDM Most "C" 1810 Suchánek Jiří TJ Sokol Údlice "A" 1777 1 soutěž
2010/2011 4 DDM Most "C" 1810 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1487 1 soutěž
2010/2011 3 DDM Most "C" 1810 Magnusek Zdeněk TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1366 1 soutěž
2010/2011 2 DDM Most "C" 1810 Hofmann Lukáš DDM Most "D" 1418 1 soutěž
2010/2011 10 DDM Most"B" 1810 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1881 ½ soutěž
2010/2011 8 DDM Most"B" 1810 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov"A" 1895 1 soutěž
2010/2011 7 DDM Most"B" 1810 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1839 ½ soutěž
2010/2011 6 DDM Most"B" 1810 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1553 1 soutěž
2010/2011 5 DDM Most"B" 1810 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice"A" 1774 1 soutěž
2010/2011 3 DDM Most"B" 1810 Seliger Bedřich ŠK Viamont Teplice"B" 1824 1 soutěž
2009/2010 5 DDM Most "B" 1748 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "C" 1339 1 soutěž
2009/2010 4 DDM Most "B" 1748 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří "B" 1540 ½ soutěž
2009/2010 3 DDM Most "B" 1748 Chocholouš Jaroslav ŠK Union Louny "D" - Opočno 1613 1 soutěž
2009/2010 2 DDM Most "B" 1748 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "B" 1558 1 soutěž
2009/2010 1 DDM Most "B" 1748 Sivák Rostislav DDM Most "C" 1 soutěž
2009/2010 9 DDM Most "A" 1748 Balog Vojtěch ŠK Střelnice Kadaň "B" 1 soutěž
2009/2010 8 DDM Most "A" 1748 Valtl Jiří TJ Sokol Údlice "C" 1390 1 soutěž
2009/2010 7 DDM Most "A" 1748 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1558 1 soutěž
2009/2010 6 DDM Most "A" 1748 Fryček David ŠK Most "B" 1450 1 soutěž
2009/2010 4 DDM Most "A" 1748 Průša Vojtěch TJ Sokol Údlice "B" 1100 1 soutěž
2009/2010 3 DDM Most "A" 1748 Melník Mikuláš ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1447 1 soutěž
2009/2010 2 DDM Most "A" 1748 Ulrych Radek ŠK Union Louny "B" 1635 ½ soutěž
2009/2010 1 DDM Most "A" 1748 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "A" 1875 1 soutěž
2009/2010 3 DDM Most "B" 1748 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří "B" 1648 1 soutěž
2009/2010 2 DDM Most "B" 1748 Krpec Jaroslav ŠK MDDM Postoloprty 1509 1 soutěž
2009/2010 1 DDM Most "B" 1748 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "D" 1380 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Most"A" 1731 Bürgermeister Michal ŠK Sp.Ústí"B" 1855 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Most"A" 1731 Vydra Jaroslav Sj.Litoměřice"B" 1574 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Most"A" 1731 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Most"A" 1731 Köchert Bedřich ŠK Teplice"C" 1759 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Most"A" 1731 Šimovič Ludvík ŠK Teplice"B" 1722 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Most"A" 1731 Kochánek Antonín Sj.Litoměřice"A" 1684 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most"A" 1731 Kumžák Jakub ŠK Sp.Ústí"C" 1100 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Most"A" 1731 Herskovič Radek TJ Lokomotiva Most 2142 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most"A" 1731 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany"A" 1784 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Most"B" 1731 Švarc Ladislav Tatran Podbořany"B" 1609 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Most"B" 1731 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice"A" 1883 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Most"B" 1731 Špírek David Magic Žatec"A" 1627 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Most"B" 1731 Urban Miroslav ŠK Union Louny"B" 1792 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most"B" 1731 Isteník Petr Slovan Jirkov"B" 1682 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most"B" 1731 Krásný Drahomír TK Klášterec n.O."A" 1576 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Most"B" 1731 Hofmann Lukáš ŠK Most"C" 1250 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Most A 1664 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice B 1728 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Most A 1664 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1912 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Most C 1664 Wirkner František TJ Klášterec n.O. A 1718 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Most C 1664 Reitinger Jan ŠK Most B 1865 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Most C 1664 Smarkoň Antonín Magik Žatec A 1709 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Most C 1664 Kubů Martin ŠK Merkur Kadaň A 2021 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Most C 1664 Košťál Jindřich ŠK Union Louny B 1993 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Most"A" 1631 Schwarzbek Jan Lokomotiva Most "B" 1644 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Most C 1631 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany 1874 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Most C 1631 Lausmann Kurt Merkur Kadaň A 1828 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Most C 1631 Dostál Petr Magic Žatec A 1692 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Most C 1631 Vyskočil Zdeněk Klášterec n.O. A 1713 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Most C 1631 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov B 1730 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Most C 1631 Salaba Václav Sokol Údlice B 1742 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Most C 1631 Urban Miroslav Union Louny B 1786 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Most C 1631 Reitinger Jan ŠK Most B 1793 0 soutěž
2005/2006 9 TJ LOKO MOSTC"" 1510 Lasík Vojtěch KC KAS. BÍLINAA"" 1 soutěž
2005/2006 8 TJ LOKO MOSTC"" 1510 Urban Miroslav ŠK MAGIC ŽATECA"" 1778 1 soutěž
2005/2006 7 TJ LOKO MOSTC"" 1510 Kalužný Jiří TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1658 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ LOKO MOSTC"" 1510 Zrzavý Václav ŠK UNION LOUNYC"" 1846 0 soutěž
2005/2006 5 TJ LOKO MOSTC"" 1510 Diviš Jiří ŠK STROP. OSEKA"" 1479 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ LOKO MOSTC"" 1510 Marhan Jan TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1567 1 soutěž
2005/2006 2 TJ LOKO MOSTC"" 1510 Schlosser Miroslav ŠK MERKUR KADAŇA"" 1747 0 soutěž
2004/2005 9 Lokomot. Most F" 1482 Kalašnikov Jaroslav Litoměřické dámy 1 soutěž
2004/2005 7 Lokomot. Most F" 1482 Micka Lukáš Bonex Teplice C" ½ soutěž
2004/2005 6 Lokomot. Most F" 1482 Říha Miroslav Stropník Osek A" 1 soutěž
2004/2005 5 Lokomot. Most F" 1482 Němeček Jan Stropník Osek B" ½ soutěž
2004/2005 4 Lokomot. Most F" 1482 Wilhelm Oldřich Sl Litoměřice B" 1683 ½ soutěž
2004/2005 3 Lokomot. Most F" 1482 Rath Vladimír Trend Roudnice 1552 0 soutěž
2004/2005 6 Loko Most G" 1482 Jedlička Jiří Union Louny C" 1612 0 soutěž
2004/2005 3 Loko Most G" 1482 Lasík Vojtěch Kaskáda Bílina B" 1 soutěž
2004/2005 2 Loko Most G" 1482 Novák Petr Union Louny D" 1276 1 soutěž
2004/2005 1 Loko Most G" 1482 Hudec Jaroslav Glavbel TepliceB" 0 soutěž