Hráč Kučera Milan

Kučera Milan

User Pic
Jméno: Kučera Milan
Oddíl: TJ Tatran Podbořany z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1739
Elo mezinárodní: 1737
ID: 10091
FIDE ID: 353019
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Tatran Podbořany B 1730 1722 Bidovský Petr ŠK Louny F - Postoloprty DDM 1630 1612 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Tatran Podbořany B 1728 1709 Novotný Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom B 1218 1354 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Tatran Podbořany B 1725 1709 Godlová Kamila TJ Klášterec n/O C 1406 1396 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Tatran Podbořany B 1716 1709 Šnábl Šimon TJ Sokol Údlice E 1434 1458 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Tatran Podbořany B 1716 1709 Rýgl David TJ Sokol Údlice D 1542 1573 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Tatran Podbořany B 1711 1709 Čelko Milan ŠK Slovan Jirkov B 1540 1597 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Tatran Podbořany "B" 1715 1713 Kopřiva Richard ŠK Union Louny "C" 1554 1554 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Tatran Podbořany "B" 1711 1713 Hess Alexander ŠK Union Louny "D" 1361 1404 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Tatran Podbořany "B" 1711 1713 Krásný Drahomír TJ Klášterec n/O "C" 1348 1345 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Tatran Podbořany "B" 1714 1713 Begy Jan ŠK Magic Žatec "B" 1812 1736 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Tatran Podbořany "B" 1714 1713 Hermann Miroslav Krásnodvorská Myslivna 1495 1535 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Tatran Podbořany "B" 1711 1715 Godlová Kamila TJ Klášterec n/O "D" 1390 1381 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Tatran Podbořany "B" 1720 1715 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "B" 1709 1720 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Tatran Podbořany "B" 1720 1715 Kostrhun Ludvík TJ Sokol Údlice "D" 1301 1299 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Tatran Podbořany "B" 1720 1715 Tain Ladislav Slovan Jirkov "B" 0 1518 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1720 1718 Berka Jiří TJ SOKOL LITVÍNOV-LOM "B" 0 1314 0 soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1710 1718 Nepraš Miloslav TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1698 1650 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1702 1718 Rosenberg Miroslav ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1510 1586 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1702 1718 Hess Alexander ŠK UNION LOUNY "D" 1429 1440 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1720 1718 Semová Lada ŠK TEPLICE "C" 1310 1357 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1720 1718 Douša Michal ŠK UNION LOUNY "C" 1358 1499 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1720 1718 Kohut Vasil DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1439 1472 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1695 1716 Dubinčák Jaroslav KRÁSNODVORSKÁ MYSLIVNA 1579 1580 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Tatran Podbořany 1710 1718 Pospěch Radim TJ DUKLA Praha 2115 2082 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Škuthan Radek CHESS Most "E" 1307 1404 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Hanzlík Tomáš CHESS Most "D" 1663 1766 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1891 1877 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Střelec Eduard Sokol Údlice "C" 1613 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1742 1738 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty 1724 1710 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Wirkner František ŠK Střelnice Kadaň "A" 1835 1831 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1685 1685 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Jílek Jaromír ŠK Union Louny "B" 1811 1809 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 Hrubý Václav ŠK Stropnik Osek "A" 1690 1702 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Tatran Podbořany "A" 1749 1761 Papay Jindřich SK Děčín "B" 1916 1885 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Tatran Podbořany "A" 1749 1761 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1847 1856 0 soutěž
2013/2014 11 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Jílek Jaromír ŠK Union Louny "B" 1810 1820 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice "B" 1758 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1800 1807 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Hořan Tomáš CHESS Most "D" 1921 1911 1 soutěž
2013/2014 5 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Škuthan Jiří CHESS Most "E" 1820 1726 0 soutěž
2013/2014 4 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1725 1733 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Hrubý Václav ŠK Stropnik Osek "A" 1746 1757 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1557 1607 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 Urban Miroslav ŠK DDM Postoloprty "A" 1774 1 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1731 1754 Hořan Tomáš Chess Most "B" 1921 1911 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1731 1754 Kurka František ŠK Teplice "B" 2027 2020 1 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1731 1754 Hanzlík Tomáš Chess Most "C" 1622 1616 0 soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1731 1754 Urban Miroslav ŠK Union Louny "A" 1774 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1791 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Jílek Jaromír ŠK Union Louny "B" 1835 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Kastl Daniel CHESS MOST "E" 1706 1839 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1658 1693 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Šebl Jan CHESS MOST "F" 1789 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Obršál Josef ŠK Teplice "C" 1523 1531 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Mirakjan Mikajel ŠK Stropník Osek "A" 1720 1720 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1944 1885 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 1708 1873 1 soutěž
2012/2013 11 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1771 1771 Bartoš Václav ŠK Teplice"B" 1689 1740 0 soutěž
2012/2013 10 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1771 1771 Šulc František Slavoj Litoměřice"A" 1777 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1771 1771 Hanzlík Daniel Chess Most"C" 1696 1710 1 soutěž
2012/2013 7 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1771 1771 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1761 1769 0 soutěž
2012/2013 2 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1771 1771 Různa Jindřich SK Děčín"B" 1830 0 soutěž
2011/2012 11 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Kastl Daniel CHESS MOST "D" 1640 1646 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Boháč Vlastimil CHESS MOST "C" 1767 1822 1 soutěž
2011/2012 9 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "A" 1718 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 0 soutěž
2011/2012 7 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Rath Vladimír ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1914 1882 0 soutěž
2011/2012 5 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1684 0 soutěž
2011/2012 4 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 0 soutěž
2011/2012 3 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Zmeškal Stanislav TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 1 soutěž
2011/2012 1 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice "B" 1787 1850 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Isteník Petr TJ Slovan Jirkov "B" 1637 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Gruss Petr TJ Klášterec n/O "A" 1795 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Bakajsa Luboš TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1000 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Štich Jan DDM Most "E" 1340 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1766 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice "A" 2004 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Kolman Milan ŠK Magic Žatec "A" 1455 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Hanzlík Tomáš DDM Most "D" 1463 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Hořan Tomáš DDM Most "C" 1882 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 Vostřel Martin ŠK Union Louny "B" 1686 1 soutěž
2009/2010 8 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1556 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1418 0 soutěž
2009/2010 5 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1556 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice "B" 1694 0 soutěž
2009/2010 4 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1556 Ulrych Radek ŠK Union Louny "B" 1635 0 soutěž
2009/2010 3 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1556 Šebl Jan DDM Most "A" 1757 0 soutěž
2009/2010 2 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1556 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "A" 1875 1 soutěž
2009/2010 1 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1556 Losenický Jan ŠK Střelnice Kadaň "B" 1 soutěž
2008/2009 9 Tatran Podbořany"B" 1564 ŠK Most"B" 1 soutěž
2008/2009 5 Tatran Podbořany"B" 1564 Wirkner František TK Klášterec n.O."A" 1727 0 soutěž
2008/2009 3 Tatran Podbořany"B" 1564 Valtl Jiří TJ Sokol Údlice"C" 1409 1 soutěž
2008/2009 1 Tatran Podbořany"B" 1564 Matoušek Josef Magic Žatec"A" 1545 0 soutěž
2007/2008 9 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1549 Černý Josef ŠK Most B 1672 0 soutěž
2007/2008 8 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1549 Suchánek Jiří TJ Sokol Údlice A 1807 1 soutěž
2007/2008 7 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1549 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice B 1692 0 soutěž
2007/2008 5 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1549 Urban Miroslav ŠK Union Louny B 1791 0 soutěž
2007/2008 4 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1549 Nechyba Ilja ŠK Merkur Kadaň A 1932 0 soutěž
2007/2008 3 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1549 Pospíšil Adam ŠK Most C 1326 1 soutěž
2007/2008 2 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1549 Šubert Milan Slovan Jirkov B 1748 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Tatran Podbořany B 1542 Marhan Jan TJ Klášterec n.O. B 1545 0 soutěž
2005/2006 9 TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 Smolík Boris TJ LOKO MOSTD"" 1 soutěž
2005/2006 8 TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 Mrázek Miroslav ŠK MERKUR KADAŇA"" 1608 0 soutěž
2005/2006 7 TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 Marhan Jan TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1567 1 soutěž
2005/2006 6 TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 Macák Bernard KC KAS. BÍLINAA"" 1 soutěž
2005/2006 5 TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 Dvořák Jindřich ŠK MAGIC ŽATECA"" 1546 0 soutěž
2005/2006 4 TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 Zmeškal Stanislav TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1599 0 soutěž
2005/2006 3 TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 Ulrych Radek ŠK UNION LOUNYC"" 1583 1 soutěž
2005/2006 2 TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 Diepold Jiří ŠK STROP. OSEKA"" 1612 0 soutěž
2005/2006 1 TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 Skála Kamil TJ LOKO MOSTC"" 1390 1 soutěž
2005/2006 9 TJ TAT. PODB.B"" 1546 Kalužný Matyáš TJ SOKOL ÚDLICED"" 1356 1 soutěž
2005/2006 3 TJ TAT. PODB.B"" 1546 Čelko Milan TJ SLOV. JIRKOVB"" 1 soutěž
2005/2006 1 TJ TAT. PODB.B"" 1546 Pfaffl Augustin TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1437 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1550 Valenta Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1298 0 soutěž
2004/2005 8 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1550 Pfaffl Augustin TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1427 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1550 Zaspal Jiří ŠK MAGIC ŽATECB" 1 soutěž
2004/2005 5 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1550 Kubík Emil TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1718 ½ soutěž
2004/2005 2 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1550 Lapčík Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1533 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1550 Olah Alexander SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1 soutěž
2004/2005 8 TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1550 Brázda Antonín ŠK UNION LOUNYB" 1731 0 soutěž
2004/2005 6 TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1550 Horečný Jarmil TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1638 1 soutěž
2004/2005 4 TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1550 Schwarzbek Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1672 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1563 Gruss Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1628 0 soutěž
2003/2004 8 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1563 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1662 0 soutěž
2003/2004 6 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1563 Matuška Robert TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1460 1 soutěž
2003/2004 3 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1563 Konopásek Petr ŠK UNION LOUNY B 1771 0 soutěž
2003/2004 1 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1563 Šubrt Miroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1646 0 soutěž