Hráč Malá Anna

Malá Anna

User Pic
Jméno: Malá Anna
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1654
Elo mezinárodní: 1660
ID: 15604
FIDE ID: 335703
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1660 1640 Hrubčík Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1752 1
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1660 1640 Heger Jan Stříbrná Skalice A 1223 1
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1660 1640 Vanc Vladimír SK Slavoj Čáslav A 1508 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1665 1636 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1609 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1665 1636 Bednařík Radovan Sokol Český Brod B 1754 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1665 1636 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.L. D 1930 1875 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1588 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.Labem D 1962 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 Šilhánek Jindřich Kostelec nad Č.l. B 1705 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1904 ½
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 Tyko Josef Sokol Kolín C 1845 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 Vitouš Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1852 0
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 Ježdík Karel Sokol Struhařov A 1478 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 Štegl Petr Sokol Pečky A 1814 0
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 1683 Schmalz Michal ŠK Kladno B 2019 0
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 1683 Korbel Jiří Kralupy n.Vltavou B 1409 1
2009/2010 5 Biomedica Říčany C 1683 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice 1598 1
2009/2010 2 Biomedica Říčany C 1683 Lacina Ladislav Biomedica Říčany B 1702 0
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany D 1683 Forman Daniel ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 0
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany D 1683 Kótka Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1483 1
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany D 1683 Franc Lubor Sokol Kolín C 1867 ½
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany D 1683 Smolka Josef JAWA Brodce B 1908 0
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany D 1683 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1702 ½
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany D 1683 Říhová Kamila BIOMEDICA Říčany E 1671 ½
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany D 1683 Innemann František Spartak Vlašim B 1892 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany D 1487 Innemann František TRW autoel. Vlašim 1924 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1487 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1598 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1487 Macháň Jan Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 0
2008/2009 11 Biomedica Říčany F 1487 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1405 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany F 1487 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1738 ½
2008/2009 9 Biomedica Říčany F 1487 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1807 0
2008/2009 8 Biomedica Říčany F 1487 Jukl Karel JAWA Brodce B 1602 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany F 1487 Nosek Stanislav Stadion Kutná Hora B 1936 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany F 1487 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky A 1731 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany F 1487 Voříšek Martin Sokol Benešov A 1606 1
2008/2009 4 Biomedica Říčany F 1487 Semerák Jiří Sokol Sendražice B 1482 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany F 1487 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav 1680 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany F 1487 Kótka Tomáš Biomedica Říčany E 1413 1
2008/2009 1 Biomedica Říčany F 1487 Šilhánek Jindřich Kostelec nad Černými lesy B 1726 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1487 Černý Josef ŠK Most 1601 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1487 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1598 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1487 Macháň Jan Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 0
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 1585 Zanikov Melikset ŠK Smíchov - Praha 1426 ½
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 1585 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1413 ½
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 1585 Lhotka Jiří TJ Sokol Kobylisy 1463 0
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 1585 Hlavsa Filip Sokol Tábor 1719 0
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 1585 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 1489 0
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 1585 Weber Tomáš ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 0
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 1585 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1759 0
2007/2008 2 Biomedica Říčany C 1585 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany B 1894 0
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1585 Luxemburk Jan TJ Tourist Biomedica Říčany F 1250 1
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1585 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín C 1512 1
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1585 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1737 ½
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1585 Máslo Robert ŠK Medvědi Zvole A 1418 ½
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1585 Křížek František TJ Tourist Biomedica Říčany D 1421 0
2006/2007 11 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Bleha Lukáš TRW autoelektronika Vlašim 1378 1
2006/2007 10 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Ježková Martina TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1264 1
2006/2007 7 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Šáchová Hana Slavoj České Budějovice B 1100 1
2006/2007 6 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Glaserová Lucie Slavoj České Budějovice A 1250 ½
2006/2007 5 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Burian Martin SK OAZA Praha B 1250 1
2006/2007 4 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Němec Šimon Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 0
2006/2007 3 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1
2006/2007 2 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno A 1250 1
2006/2007 11 BIOMEDICA Říčany E 1250 Fulín Václav TJ Sokol Benešov B 1
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany E 1250 Vonderka Lukáš TJ Spartak Vlašim B 1657 0
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany E 1250 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod A 1437 1
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany E 1250 Skalický Tomáš BIOMEDICA Říčany D 1250 1
2006/2007 9 Biomedica Říčany G 1250 Jelínek Lukáš Dolní Kralovice 1250 1
2006/2007 5 Biomedica Říčany G 1250 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1573 1
2006/2007 3 Biomedica Říčany G 1250 Hrdina Robin Sokol Postupice 1250 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany B Kovář Jan Sokol Údlice 1326 0
2003/2004 6 Biomedica Říčany B Samek Jakub Sokol Vyšehrad B" 1528 0
2003/2004 4 Biomedica Říčany B Slanec Jan ŠK Kladno 1377 0
2003/2004 3 Biomedica Říčany B Kníže Václav Spartak Ústí n.L. 0
2003/2004 1 Biomedica Říčany B Roubínek David Tietz Karlovy Vary 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany E Slanina Michal Sokol Kolín G 1468 0
2003/2004 10 Biomedica Říčany E Kudrna Ivo Sokol Benešov C 1518 ½