Hráč Dostál Vojtěch

Dostál Vojtěch

User Pic
Jméno: Dostál Vojtěch
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1242
Elo mezinárodní: 0
ID: 31904
FIDE ID: 381411
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Kupsa Matěj ŠKM Lanškroun 1497 1496 0
2014/2015 10 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1565 1567 ½
2014/2015 9 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Kopecký František TJ ŠK Libina 1000 1
2014/2015 7 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1319 ½
2014/2015 6 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Jiroušek Jan ŠK Ústí n. O. 1473 1473 0
2014/2015 5 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička B 1257 0
2014/2015 4 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1323 ½
2014/2015 3 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Ležík Jan ŠK Lípa 1268 0
2014/2015 2 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Špachta Max TJ Bohemians Praha B 1266 ½
2014/2015 1 Panda Rychnov n. Kn. 1256 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady 1373 ½
2013/2014 11 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1250 ½
2013/2014 10 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Ostrý Michal Sokol Praha Kobylisy 1514 0
2013/2014 9 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Korsa Jiří Bohemians Praha B 1742 0
2013/2014 8 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1291 0
2013/2014 7 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Šmajzrová Veronika ŠK Ústí n.O. 1250 ½
2013/2014 6 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Křížek Vladimír 1. Novoborský ŠK 1250 0
2013/2014 5 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Čermáková Kristýna Desko Liberec B 1100 1
2013/2014 4 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Kupsa Matěj ŠKM TJ Lanškroun 1429 ½
2013/2014 3 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1483 1514 0
2013/2014 2 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny C 1320 0
2013/2014 1 Panda Rychnov n.Kn. 1250 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha B 1096 1
2012/2013 11 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Novotný Vojtěch Desko Liberec B 1418 1307 ½
2012/2013 10 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Molkanov Oleg Sokol Praha - Kobylisy 1250 0
2012/2013 9 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Přenosil Julián Novoborská šachová akademie 1369 1
2012/2013 8 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 ½
2012/2013 7 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Kupsa Matěj ŠKM Lanškroun 1367 1
2011/2012 7 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Braun Jan Lokomotiva Trutnov A 1250 1
2011/2012 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Kuru Jakub Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 0
2011/2012 5 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Soukup David PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín A 1250 ½
2011/2012 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1290 0
2011/2012 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Rojíková Lenka ŠK Lípa A 1806 1838 0
2010/2011 7 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Vít Ondřej Sokol Aluproces Červený Kostelec 1100 0
2010/2011 6 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Killar Lukáš Lokomotiva Trutnov 1250 0
2010/2011 4 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1100 1
2010/2011 3 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Bednář Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1000 1
2010/2011 2 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Batelka Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1100 1
2010/2011 1 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Soukup David PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2009/2010 7 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Killar Dominik TJ Loko Trutnov 1
2009/2010 6 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Kosař Matěj Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 0
2009/2010 5 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín 1250 0
2009/2010 4 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 0
2009/2010 3 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Hejzlar Jan ŠK DDM Třebechovice 0
2009/2010 2 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 0
2009/2010 1 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1250 1
2008/2009 10 Panda Rychnov C 1100 Kosař Matěj Červený Kostelec 0
2008/2009 8 Panda Rychnov C 1100 Kemr Radek ŠK AD Jičín 0
2008/2009 7 Panda Rychnov C 1100 Veinfurter Tomáš M Team Jaroměř 0
2008/2009 5 Panda Rychnov C 1100 Andrys Lukáš Panda Rychnov D 0
2008/2009 3 Panda Rychnov C 1100 Rojíková Lenka Sokol Hradec Králové B 1100 0
2008/2009 2 Panda Rychnov C 1100 Suchánek Antonín ŠK Dobruška 0
2008/2009 1 Panda Rychnov C 1100 Kašparová Veronika DDM Třebechovice 1
2008/2009 3 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1100 Hybš Karel Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1603 0
2007/2008 6 Panda Rychnov C 1100 Voltr Jaroslav DDM Třebechovice 0
2007/2008 5 Panda Rychnov C 1100 Kovář Miloš ZŠ a MŠ Kopidlno 0