Hráč Šafka Otakar

Šafka Otakar

User Pic
Jméno: Šafka Otakar
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1346
Elo mezinárodní: 0
ID: 32557
FIDE ID: 376680
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 5 Č ŠK Lípa "E" 0 1319 Buchal Petr Sokol Hradec Králové "B" 1363 1385 1
2017/2018 3 Č ŠK Lípa "E" 0 1319 Střeleček Marek TJ Slavia Hradec Králové "E" 0 0 1
2017/2018 1 Č ŠK Lípa "E" 0 1319 Gloser Tomáš ŠK Lípa "D" 1301 1306 1
2015/2016 5 B ŠK Lípa "E" 1319 Dedek Jan ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 1
2013/2014 7 Č ŠK Lípa 1320 Sucharda Tomáš ŠK AD Jičín 1471 0
2013/2014 4 Č ŠK Lípa 1320 Novotný David Sokol Praha Kobylisy 1666 1707 0
2013/2014 3 Č ŠK Lípa 1320 Novotný Vojtěch Desko Liberec B 1408 1337 0
2013/2014 2 B ŠK Lípa 1320 Paulus Václav 1. Novoborský ŠK 1250 1
2013/2014 1 B ŠK Lípa 1320 Aubrecht Petr Bohemians Praha B 1512 1654 ½
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1250 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov A 1517 0
2012/2013 1 B ŠK Lípa B 1250 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín A 1513 1675 0
2012/2013 6 B ŠK Lípa D 1250 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1658 1622 0
2012/2013 3 Č ŠK Lípa D 1250 Vacek Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1704 1643 ½
2012/2013 5 Č ŠK Lípa F 1250 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1678 0
2012/2013 2 B ŠK Lípa F 1250 Dubský Josef Sokol Dubenec 1319 ½
2012/2013 9 B ŠK Lípa 1250 Novotný David Sokol Praha - Kobylisy 1422 0
2012/2013 8 B ŠK Lípa 1250 Brabec Adam Novoborská šachová akademie 1250 1
2012/2013 7 Č ŠK Lípa 1250 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1355 1
2012/2013 6 Č ŠK Lípa 1250 Sucharda David ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1612 1448 0
2012/2013 5 Č ŠK Lípa 1250 Čermák Dominik Desko Liberec B 1338 ½
2012/2013 2 B ŠK Lípa 1250 Špachta Max TJ Bohemians Praha B 1250 1
2012/2013 1 B ŠK Lípa 1250 Kupsa Matěj ŠKM Lanškroun 1367 0
2011/2012 7 Č ŠK Lípa A 1250 Soukup David PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 5 B ŠK Lípa A 1250 Braun Jan Lokomotiva Trutnov A 1250 0
2011/2012 4 Č ŠK Lípa A 1250 Kuru Jakub Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 1
2011/2012 3 B ŠK Lípa A 1250 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1290 0
2011/2012 2 Č ŠK Lípa A 1250 Kabelka Tomáš Šachklub AD Jičín A 1100 1
2011/2012 1 B ŠK Lípa A 1250 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 1
2010/2011 5 Č ŠK Lípa 1100 Ulman Jakub DDM Třebechovice pod Orebem 1250 1
2010/2011 4 B ŠK Lípa 1100 Jireš Michal ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 0
2010/2011 3 Č ŠK Lípa 1100 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov 1250 1
2010/2011 2 B ŠK Lípa 1100 Kuru Jakub Sokol Aluproces Červený Kostelec 1250 0
2009/2010 7 B Sokol Hradec Králové B 1100 Batelka Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 1
2009/2010 6 B Sokol Hradec Králové B 1100 Zajíc František Šachklub AD Jičín 1
2008/2009 6 B Sokol Hradec Králové C 1100 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 1
2008/2009 5 Č Sokol Hradec Králové C 1100 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 1
2008/2009 4 Č Sokol Hradec Králové C 1100 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 0
2008/2009 4 B Sokol Hradec Králové B 1100 Píro Michael Panda Rychnov D 1
2008/2009 3 Č Sokol Hradec Králové B 1100 Hylas Martin Panda Rychnov C 1100 0
2008/2009 2 B Sokol Hradec Králové B 1100 Freisleben Matěj M Team Jaroměř 1250 1
2008/2009 1 Č Sokol Hradec Králové B 1100 Hnízdil Patrik ŠK AD Jičín 1