Hráč Škoda Pavel

Škoda Pavel

User Pic
Jméno: Škoda Pavel
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1837
Elo mezinárodní: 1831
ID: 7280
FIDE ID: 380342
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1831 1833 Velecký Viktor TJ Hronov A 2052 2106 ½
2015/2016 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1831 1833 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1894 1885 0
2015/2016 3 Sokol Jukov Červený Kostelec 1831 1833 Žitný Dominik DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 ½
2015/2016 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1831 1833 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 0
2015/2016 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1831 1833 Jánský Pavel TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 1
2014/2015 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1842 1842 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř C 1956 1922 ½
2014/2015 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1842 1842 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 ½
2013/2014 11 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 Pinkava Josef PŠ TJ Náchod C 1895 1897 ½
2013/2014 9 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 Kracík Martin ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1863 1826 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1750 1756 1
2013/2014 7 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1996 2029 0
2013/2014 6 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 Čermák Miroslav ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 0
2013/2014 4 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 ½
2013/2014 2 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1705 1810 1
2013/2014 1 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1837 ½
2012/2013 11 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 Krejcar Pavel TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 ½
2012/2013 10 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 Ruda Ondřej ŠK LÍPA C 2050 2045 0
2012/2013 9 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1872 1843 1
2012/2013 8 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1862 1896 0
2012/2013 7 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 Drašnar Pavel TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 1
2012/2013 6 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 Matouš Lubomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1871 1825 ½
2012/2013 5 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 Plodek Petr JISKRA ČESKÁ SKALICE 1867 ½
2012/2013 4 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 Horniaková Dagmar P.Š. TJ NÁCHOD D 1831 ½
2012/2013 3 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 1
2011/2012 9 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1828 Dusbaba Petr DUHA TJ Náchod E 1841 1808 1
2011/2012 8 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1828 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1678 1
2011/2012 6 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1828 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1893 1858 0
2011/2012 5 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1828 Hejzlar Zdeněk KUNA TJ Náchod D 1880 1863 ½
2011/2012 4 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1828 Toman Radek Lokomotiva Trutnov B 1688 1
2011/2012 3 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1828 Kuru Martin Sokol JOSI Červený Kostelec B 1861 1864 0
2011/2012 1 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1828 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí C 1739 ½
2010/2011 11 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1917 0
2010/2011 10 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1917 0
2010/2011 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Gorecki Janusz TJ Hronov B 1949 ½
2010/2011 8 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1879 1
2010/2011 7 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Kvasničák Karel Niki TJ Náchod C 1820 ½
2010/2011 6 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Portych Václav ŠK Polymar Lípa D 1849 ½
2010/2011 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Macháček Luděk Slovan Broumov B 1955 0
2010/2011 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1648 1
2010/2011 3 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2078 ½
2010/2011 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Or. 1965 0
2010/2011 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 ½
2009/2010 11 Sokol Jukov ČK A 1819 Baťka Jan DDM Třebechovice p. O. 1910 ½
2009/2010 10 Sokol Jukov ČK A 1819 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1937 ½
2009/2010 9 Sokol Jukov ČK A 1819 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2022 ½
2009/2010 8 Sokol Jukov ČK A 1819 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1494 1
2009/2010 7 Sokol Jukov ČK A 1819 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1781 ½
2009/2010 6 Sokol Jukov ČK A 1819 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1850 1
2009/2010 5 Sokol Jukov ČK A 1819 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n.O. 1769 ½
2009/2010 4 Sokol Jukov ČK A 1819 Klíma David TJ Spartak RK A 1862 ½
2009/2010 3 Sokol Jukov ČK A 1819 Macháň Jan Panda Veolia ARTCO RK C 1805 ½
2009/2010 2 Sokol Jukov ČK A 1819 Gorecki Janusz TJ Hronov B 1949 0
2009/2010 1 Sokol Jukov ČK A 1819 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod B 1990 0
2008/2009 11 Sokol Červený Kostelec A 1809 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové D 1837 1
2008/2009 10 Sokol Červený Kostelec A 1809 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1832 1
2008/2009 9 Sokol Červený Kostelec A 1809 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1679 1
2008/2009 8 Sokol Červený Kostelec A 1809 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1825 ½
2008/2009 5 Sokol Červený Kostelec A 1809 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1778 0
2008/2009 3 Sokol Červený Kostelec A 1809 Slavík Libor DDM Třebechovice 1862 ½
2008/2009 2 Sokol Červený Kostelec A 1809 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1931 0
2008/2009 1 Sokol Červený Kostelec A 1809 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 ½
2007/2008 11 Niki TJ Náchod C 1797 Provazník Jan Sokol Hradec Králové A 1250 1
2007/2008 9 Niki TJ Náchod C 1797 Duch Robert TJ Hronov B 1856 0
2007/2008 8 Niki TJ Náchod C 1797 Macháň Václav SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1492 1
2007/2008 9 Sokol Josi Červený Kostelec A 1797 Hubka Oldřich Spartak Police n. Met. 1548 1
2007/2008 8 Sokol Josi Červený Kostelec A 1797 Miler Jan Slovan Broumov B 1893 ½
2007/2008 6 Sokol Josi Červený Kostelec A 1797 Augusta Jan Sokol Vrchoviny B 1574 1
2007/2008 5 Sokol Josi Červený Kostelec A 1797 Novák Pavel TJ Hronov C 1484 1
2007/2008 3 Sokol Josi Červený Kostelec A 1797 Cerha Petr Vinona TJ Náchod E 1751 1
2007/2008 1 Sokol Josi Červený Kostelec A 1797 Světinský Vladimír Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 1
2006/2007 10 Niki TJ Náchod C 1784 Krám Jiří ŠK Lípa B 1909 1
2006/2007 9 Niki TJ Náchod C 1784 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 1
2006/2007 8 Niki TJ Náchod C 1784 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 ½
2006/2007 7 Niki TJ Náchod C 1784 Šípek Vítězslav Panda Rychnov n. Kněž. C 1879 0
2006/2007 5 Niki TJ Náchod C 1784 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1956 0
2006/2007 4 Niki TJ Náchod C 1784 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 0
2006/2007 3 Niki TJ Náchod C 1784 Velecký Viktor TJ Hronov B 2077 ½
2006/2007 1 Niki TJ Náchod C 1784 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1838 ½
2005/2006 7 Maspork TJ Náchod 1798 Krása Marek DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 0
2005/2006 6 Maspork TJ Náchod 1798 Žďánský Jakub ŠK Ortex Hradec Králové A 1554 ½
2005/2006 5 Maspork TJ Náchod 1798 Šrejber Michal Jiskra Jaroměř B 1693 ½
2005/2006 9 Vinona TJ Náchod D 1798 Vágner Patrik TJ Hronov C 1689 ½
2005/2006 8 Vinona TJ Náchod D 1798 Lipský Jaroslav TJ Hronov B 1761 ½
2005/2006 3 Vinona TJ Náchod D 1798 Brát Libor Sokol Josi Červený Kostelec ½
2005/2006 2 Vinona TJ Náchod D 1798 Jungwirth Stanislav TJ Spartak Police n.M. 1663 1
2005/2006 1 Vinona TJ Náchod D 1798 Augusta Jan Sokol Vrchoviny B 1573 1
2004/2005 9 Sněžka TJ Náchod 1801 Hepnar David Sokol Náchod 1639 ½
2004/2005 9 Vinona TJ Náchod Prouza Rudolf Duha TJ Náchod 1
2004/2005 7 Vinona TJ Náchod Světinský Vladimír Orel Č. Kostelec 1
2004/2005 4 Vinona TJ Náchod Slovan Broumov B 1