Hráč Klíma David

Klíma David

User Pic
Jméno: Klíma David
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1742
Elo mezinárodní: 1617
ID: 6393
FIDE ID: 369675
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SPARTAK RYCHNOV N. KN. A 1614 1742 Kobr Matěj PANDA RYCHNOV N. KN. C 1204 1360 1
2018/2019 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1614 1741 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1614 1468 ½
2018/2019 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1614 1741 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1642 1645 1
2017/2018 8 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1614 1743 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 1
2017/2018 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1614 1743 Reschel Jan DDM Třebechovice pod Orebem C 0 1200 ½
2017/2018 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1614 1743 Linek Tomáš ŠK Červený Kostelec B 0 1170 1
2016/2017 10 Spartak Rychnov n. Kn. A 1645 1783 Šroll Boris ŠK Česká Skalice 1791 ½
2016/2017 6 Spartak Rychnov n. Kn. A 1645 1783 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 0
2016/2017 5 Spartak Rychnov n. Kn. A 1645 1783 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. B 1925 1932 0
2016/2017 3 Spartak Rychnov n. Kn. A 1645 1783 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 0
2016/2017 2 Spartak Rychnov n. Kn. A 1645 1783 Schejbal Josef TJ Hronov B 1894 1913 0
2015/2016 11 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 ½
2015/2016 9 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 0
2015/2016 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1622 1646 ½
2015/2016 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1818 1801 0
2015/2016 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1794 1842 0
2015/2016 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 Šrůtek Václav TJ Jiskra Česká Skalice 1687 1
2015/2016 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1770 1798 ½
2014/2015 8 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1657 1786 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2033 2054 0
2014/2015 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1657 1786 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 1
2014/2015 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1657 1786 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1788 1768 0
2013/2014 7 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1799 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1683 ½
2013/2014 4 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1799 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 0
2013/2014 3 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1799 Novotný Jan PŠ TJ Náchod C 1967 1964 0
2012/2013 8 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1813 Cerha Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1765 1766 ½
2012/2013 5 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1813 Staněk Petr JISKRA JAROMĚŘ B 1899 1854 0
2012/2013 2 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1813 Lacko Dušan ŠO K a.s. KUNVALD A 1787 0
2012/2013 1 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1813 Matouš Lubomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1871 1825 ½
2011/2012 11 SPARTAK RYCHNOV A 1831 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 0
2011/2012 10 SPARTAK RYCHNOV A 1831 Krása Marek TŘEBECHOVICE B 1721 1701 ½
2011/2012 6 SPARTAK RYCHNOV A 1831 Picek Ivan SLAVIA HRADEC KR. D 1865 ½
2011/2012 4 SPARTAK RYCHNOV A 1831 Jánský Pavel ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 ½
2011/2012 3 SPARTAK RYCHNOV A 1831 Štěpán Michal SLOVAN BROUMOV B 2050 2056 0
2011/2012 2 SPARTAK RYCHNOV A 1831 Procházka Jan TJ HRONOV B 1849 ½
2011/2012 1 SPARTAK RYCHNOV A 1831 Jindrásek Mojmír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1796 0
2010/2011 9 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa D 1800 0
2010/2011 8 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1835 0
2010/2011 6 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1917 1
2010/2011 4 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1830 ½
2010/2011 3 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1912 0
2010/2011 2 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 Bednář Jiří ŠK Dobruška 1927 ½
2010/2011 1 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 ½
2009/2010 11 TJ Spartak RK A 1862 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1976 1
2009/2010 9 TJ Spartak RK A 1862 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1937 0
2009/2010 6 TJ Spartak RK A 1862 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1781 0
2009/2010 4 TJ Spartak RK A 1862 Škoda Pavel Sokol Jukov ČK A 1819 ½
2009/2010 3 TJ Spartak RK A 1862 Matouš Lubomír DDM Kostelec n.O. 1783 0
2009/2010 2 TJ Spartak RK A 1862 Macháň Jan Panda Veolia ARTCO RK C 1805 1
2009/2010 1 TJ Spartak RK A 1862 Duch Robert TJ Hronov B 1871 0
2008/2009 10 Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1943 1
2008/2009 9 Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1457 1
2008/2009 6 Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 Dvořák David Sokol Hradec Králové 1908 1
2008/2009 3 Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1919 1
2008/2009 2 Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1679 1
2008/2009 1 Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 Burdilák Milan Sokol Červený Kostelec A 1839 0
2007/2008 8 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1831 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1795 ½
2007/2008 7 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1831 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1863 ½
2007/2008 5 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1831 Dvořák Miloš SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1695 1
2007/2008 3 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1831 Kracík Martin DDM Třebechovice n. Or. A 1844 ½
2007/2008 2 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1831 Duch Robert TJ Hronov B 1856 ½
2006/2007 8 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1842 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1871 0
2006/2007 6 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1842 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1882 1
2006/2007 5 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1842 Langr Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1674 1
2006/2007 4 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1842 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1773 0
2006/2007 2 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1842 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1817 0
2005/2006 8 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1825 Portych Václav Sokol Hradec Králové 1851 1
2005/2006 4 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1825 Halámka Radek DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 0
2005/2006 2 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1825 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1788 1
2005/2006 1 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1825 Fuchs František TJ Hronov A 2039 1