Hráč Šimovič Ludvík

Šimovič Ludvík

User Pic
Jméno: Šimovič Ludvík
Oddíl: DDM Osek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1723
ID: 2494
FIDE ID: 324337
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1731 1774 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1813 1796 0
2018/2019 9 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1754 1774 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky "B" 1658 1669 0
2018/2019 8 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1754 1774 Hloušek Zdeněk ŠK Slavie Děčín 1730 1764 0
2018/2019 7 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1772 1774 Kubiska Miroslav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1419 1469 ½
2018/2019 6 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1772 1774 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1758 1755 0
2018/2019 5 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1777 1763 Brýda Martin SK Šachy Chlumec "B" 1620 1676 ½
2018/2019 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1777 1763 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1761 1793 ½
2018/2019 3 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1765 1763 Novotný Tomáš SK Děčín "C" 1848 1815 ½
2018/2019 2 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1765 1763 Vodička Milan ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1764 1769 1
2018/2019 1 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1758 1763 Škuthan Radek ŠK Teplice "B" 1637 1650 1
2017/2018 9 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1765 1779 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "B" 1744 1753 ½
2017/2018 8 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1765 1779 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1907 1918 0
2017/2018 7 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1779 1779 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice "B" 1721 1736 0
2017/2018 6 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1779 1779 Kubík Miroslav CHESS Most "C" 1687 1678 ½
2017/2018 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1758 1779 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1877 1885 0
2017/2018 3 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1758 1779 Freimann Milan Bystřanští jezdci 1675 1727 ½
2017/2018 2 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1758 1779 Gruss Petr TJ Klášterec n. O. "B" 1689 1698 1
2017/2018 1 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1792 1789 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "B" 1807 1801 0
2016/2017 9 ŠK Stropnik Osek "A" 1765 1760 Krausz Milan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1443 1
2016/2017 8 ŠK Stropnik Osek "A" 1765 1760 Kudera Jiří ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1805 1832 1
2016/2017 7 ŠK Stropnik Osek "A" 1765 1760 Chudý Edvard ŠK MOSAD Česká Kamenice 1599 1643 1
2016/2017 6 ŠK Stropnik Osek "A" 1765 1760 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1846 1821 0
2016/2017 5 ŠK Stropnik Osek "A" 1765 1760 Vágner Luboš ASK Lovosice "A" 1928 1
2016/2017 4 ŠK Stropnik Osek "A" 1765 1760 Hlavatý Radek Sportis Svádov-Olšinky "A" 1901 1923 ½
2016/2017 3 ŠK Stropnik Osek "A" 1765 1760 Šenfeld Vladimír SK ŠACHY Chlumec "B" 1670 1676 1
2016/2017 1 ŠK Stropnik Osek "A" 1765 1760 Holub Josef ŠK Slavie Děčín 1717 1765 1
2012/2013 11 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Srkal Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1819 1800 0
2012/2013 10 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Malina Josef SKD Průmstav-stavby SO"A" 1881 1907 ½
2012/2013 9 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1945 1951 ½
2012/2013 8 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice"A" 1913 1916 ½
2012/2013 7 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Černý Jakub SK Děčín"B" 1742 1781 0
2012/2013 6 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov"A" 1903 1875 0
2012/2013 4 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Hoke Petr Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 0
2012/2013 3 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Volák Jan Chess Most"C" 1899 1874 1
2012/2013 2 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Kubánek Martin TJ Šachy Povrly 1834 0
2012/2013 1 ŠK Teplice"B" 1759 1743 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1761 1769 0
2011/2012 11 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Ledvina Jiří TJ Chlumec "B" 1871 1887 ½
2011/2012 10 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "C" 1772 1775 1
2011/2012 9 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 ½
2011/2012 8 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1901 ½
2011/2012 7 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Stankev Martin TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1905 0
2011/2012 6 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Holub Josef TJ Slavia SČE Děčín 1786 1
2011/2012 5 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Novotný Tomáš SK Děčín "B" 1930 1932 0
2011/2012 4 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Lasík Petr ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1718 1670 0
2011/2012 3 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Fajfr Jaroslav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1688 1738 1
2011/2012 2 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1779 0
2011/2012 1 ŠK Teplice "C" 1732 1691 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1739 ½
2011/2012 11 ŠK Teplice B 1732 1691 Malinkovič Viktor Průmstav Svádov-Olšinky A 1744 1
2011/2012 10 ŠK Teplice B 1732 1691 Brázda Antonín ŠK Union Louny A 1858 1700 ½
2011/2012 9 ŠK Teplice B 1732 1691 Salaba Václav TJ Sokol Údlice 1791 1
2011/2012 7 ŠK Teplice B 1732 1691 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 0
2011/2012 6 ŠK Teplice B 1732 1691 Šebl Jan Chess Most B 1745 0
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Hellinger Jan TJ Slavia SČE Děčín 1647 ½
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Vodehnal Václav Sportis Svádov - Olšinky "B" 1707 1
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Pospíšil Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 0
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Stoly Jindřich ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 1
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "A" 1875 0
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Šebek Jiří TJ Lovochemie Lovosice 1727 0
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Lein Stanislav SK Děčín "B" 1747 0
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Křivský Jiří Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1499 ½
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Bystřanští jezdci "A" 1
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Soukup Václav TJ ČSAD Libouchec 1537 0
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice "C" 1735 Jodas Jan ŠK Viamont Teplice "D" 1505 1
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice"B" 1735 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň 1945 0
2009/2010 9 ŠK Teplice "D" 1709 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "C" 1571 1
2009/2010 8 ŠK Teplice "D" 1709 Šebek Jiří TJ Lovochemie Lovosice 1738 0
2009/2010 7 ŠK Teplice "D" 1709 Stiller Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1
2009/2010 6 ŠK Teplice "D" 1709 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov "B" 1556 1
2009/2010 5 ŠK Teplice "D" 1709 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1875 0
2009/2010 4 ŠK Teplice "D" 1709 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1690 1
2009/2010 2 ŠK Teplice "D" 1709 Jodas Jan ŠK Teplice "E" 1479 1
2009/2010 1 ŠK Teplice "D" 1709 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov "A" 1894 ½
2009/2010 2 ŠK Teplice"B" 1709 Kapoun Pavel TJ Chlumec"A" 1816 0
2008/2009 9 ŠK Teplice "E" 1722 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 ½
2008/2009 8 ŠK Teplice "E" 1722 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1795 0
2008/2009 7 ŠK Teplice "E" 1722 Pošva Jaroslav Lovochemie Lovosice 1843 0
2008/2009 6 ŠK Teplice "E" 1722 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "A" 2053 0
2008/2009 5 ŠK Teplice "E" 1722 Vašíček Milan Bystřanští Jezdci "A" 1665 ½
2008/2009 4 ŠK Teplice "E" 1722 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 1938 0
2008/2009 3 ŠK Teplice "E" 1722 Novák Petr ŠK Union Louny "C" 1383 0
2008/2009 2 ŠK Teplice "E" 1722 Šebl Jan KC Kaskáda Bílina "A" 1751 0
2008/2009 1 ŠK Teplice "E" 1722 Köchert Bedřich ŠK Teplice "D" 1759 ½
2008/2009 11 ŠK Teplice"B" 1722 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1942 1
2008/2009 10 ŠK Teplice"B" 1722 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1977 0
2008/2009 9 ŠK Teplice"B" 1722 Šulc František Sj.Litoměřice"A" 1736 ½
2008/2009 8 ŠK Teplice"B" 1722 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí"C" 1873 ½
2008/2009 7 ŠK Teplice"B" 1722 Boháč Vlastimil ŠK Most"A" 1731 0
2008/2009 6 ŠK Teplice"B" 1722 Švarc Ladislav TJ Tatran Podbořany"A" 1609 0
2008/2009 3 ŠK Teplice"B" 1722 Vydra Jaroslav Sj.Litoměřice"B" 1574 ½
2008/2009 2 ŠK Teplice"B" 1722 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň"A" 1758 0
2008/2009 1 ŠK Teplice"B" 1722 Vnouček Pavel ŠK Teplice"C" 1687 1
2007/2008 11 TJ Bonex Teplice B 1728 Kubík Emil Slovan Jirkov A 1707 1
2007/2008 10 TJ Bonex Teplice B 1728 Šulc František TJ Sj.Litoměřice A 1698 ½
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice B 1728 Boháč Vlastimil ŠK Most A 1664 0
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice B 1728 Šebesta Jan TJ Svádov-Olšinky A 1786 ½
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice B 1728 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1770 ½
2007/2008 9 TJ Bonex Teplice "C" 1728 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "C" 1787 0
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice "C" 1728 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1748 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice "C" 1728 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1859 0
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice "C" 1728 Ladra Antonín TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 ½
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice "C" 1728 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2102 ½
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice "C" 1728 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov "A" 1940 ½
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice "C" 1728 Hozda David KC Kaskáda Bílina 2008 0
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice "C" 1728 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1844 0
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice "C" 1728 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1925 0
2006/2007 10 TJ Bonex Teplice "B" 1761 Malý Jiří Lokomotiva Most "B" 1616 1
2006/2007 8 TJ Bonex Teplice "B" 1761 Franta Stanislav TJ Lokomotiva Most "A" 1568 1
2006/2007 9 TJ Bonex Teplice "C" 1761 Bláha Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2075 0
2006/2007 8 TJ Bonex Teplice "C" 1761 Beránek Miroslav ŠK Štětí "A" 1916 0
2006/2007 7 TJ Bonex Teplice "C" 1761 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1818 1
2006/2007 6 TJ Bonex Teplice "C" 1761 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1842 0
2006/2007 5 TJ Bonex Teplice "C" 1761 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 0
2006/2007 3 TJ Bonex Teplice "C" 1761 Tachovský Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1829 ½
2006/2007 2 TJ Bonex Teplice "C" 1761 Bakajsa Libor ŠK Most "D" 1697 0
2006/2007 1 TJ Bonex Teplice "C" 1761 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 1
2005/2006 9 Bonex TP C"" 1773 Beránek Miroslav Lovoch. Lovosice 1921 1
2005/2006 8 Bonex TP C"" 1773 Svoboda Jaroslav Loko Most E"" 2014 0
2005/2006 7 Bonex TP C"" 1773 Turek Tomáš Loko Most F"" 1512 1
2005/2006 6 Bonex TP C"" 1773 Acs František Bystř. jezdci B"" 2040 ½
2005/2006 5 Bonex TP C"" 1773 Vnouček Pavel Bystř. jezdci A"" 1692 0
2005/2006 4 Bonex TP C"" 1773 Krivoš Rudolf Spartak UL E"" 1696 0
2005/2006 3 Bonex TP C"" 1773 Chaloupka Vladimír Slavoj LT C"" 1974 0
2005/2006 2 Bonex TP C"" 1773 Plšek Pavel KŠ Štětí A"" 2137 0
2005/2006 2 Bonex TepliceB"" 1773 Pekař František SK Demas DěčínB"" 1893 0
2004/2005 9 Bonex Teplice C" 1756 Kubát Vladimír Trend Roudnice 1868 ½
2004/2005 8 Bonex Teplice C" 1756 Valenta Petr Kaskáda Bílina A" 1651 1
2004/2005 6 Bonex Teplice C" 1756 Vávra Stanislav Litoměřické dámy 1733 1
2004/2005 5 Bonex Teplice C" 1756 Hašlar Svatopluk Lovochem Lovosice 1742 1
2004/2005 4 Bonex Teplice C" 1756 Freimann Milan Bystř. jezdci B" 1795 ½
2004/2005 3 Bonex Teplice C" 1756 Hrubý Václav Stropník Osek A" 1814 0
2004/2005 2 Bonex Teplice C" 1756 Chutný Vladimír Stropník Osek B" 1589 1
2004/2005 1 Bonex Teplice C" 1756 Kudera Jiří Sl Litoměřice B" 1988 0
2003/2004 9 Bonex Teplice C Němeček Jan Stropník Osek B 1
2003/2004 8 Bonex Teplice C Hašlar Svatopluk Lovochem Lovosice 1
2003/2004 7 Bonex Teplice C Hoke Petr Trend Roudnice 0
2003/2004 6 Bonex Teplice C Kudera Jiří Sl. Litoměřice B 0
2003/2004 5 Bonex Teplice C Hrubý Václav Stropník Osek A 1
2003/2004 3 Bonex Teplice C 1737 Acs František Bystř. jezdci A 2022 ½
2003/2004 2 Bonex Teplice C 1737 Vnouček Pavel Kaskáda Bílina A 1616 1
2003/2004 1 Bonex Teplice C 1737 Rozmara Miroslav Litoměřické dámy 1793 ½