Hráč Gazda Martin

Gazda Martin

User Pic
Jméno: Gazda Martin
Oddíl: ŠO U Lípy Malé Hoštice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1642
Elo mezinárodní: 0
ID: 24314
FIDE ID: 388904
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 0 1520 1
2018/2019 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov "A" 0 1658 ½
2018/2019 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 Vavřínek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1710 1723 0
2018/2019 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 Harazim Vilém Sokol Štěpánkovice 0 1659 0
2018/2019 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 Kasperlík Petr ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 0 1386 ½
2018/2019 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 Pavera Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1530 1570 ½
2018/2019 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 0 1595 1
2018/2019 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 Montág Petr Orel Opava "C" 1568 1640 0
2018/2019 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 Joško Jiří ŠK Píšť 1667 1636 0
2017/2018 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1674 Mrákota Zdeněk ŠO TJ Velká Polom "B" 1692 1692 0
2017/2018 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1674 Souček Jaroslav Orel Opava "C" 1599 1566 ½
2017/2018 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1674 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 0 1641 ½
2017/2018 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1674 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 0 1548 1
2017/2018 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1674 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov "A" 0 1654 ½
2017/2018 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1674 Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice 0 1528 ½
2017/2018 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1674 Švacha Vojtěch TJ Sokol Štěpánkovice 0 1551 1
2016/2017 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Návrat Robert ŠK Píšť 1532 1
2016/2017 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Borkovec Daniel ŠO TJ Velká Polom "B" 1265 1
2016/2017 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Dubinský Ladislav Orel Opava "C" 1613 1
2016/2017 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Sněhota Vilém ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1749 ½
2016/2017 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1700 0
2016/2017 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1562 ½
2016/2017 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1681 ½
2016/2017 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1564 1
2016/2017 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Vavřínková Jitka ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1625 1599 ½
2015/2016 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Pavera Václav ŠO TJ Velká Polom "A" 1614 0
2015/2016 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Janeček Miroslav Slezan Opava "C" 1454 1484 1
2015/2016 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Souček Jaroslav ŠK Orel Opava "C" 1644 ½
2015/2016 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 0
2015/2016 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice 1508 1
2015/2016 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1681 ½
2015/2016 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1576 ½
2015/2016 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Premus Jan SK Kravaře "B" 1577 0
2015/2016 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Vavřínková Anna ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1320 1356 1
2015/2016 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov 1610 1
2015/2016 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1659 Stříbná Julie ŠK TJ MSA D. Benešov „E“ 1000 1
2015/2016 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1659 Kotula Josef GOBE Píšť 1641 1
2015/2016 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1659 Kučera Tomáš ŠK 1935 Bolatice 1000 1
2015/2016 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1659 Skuplík Jaroslav SK Kravaře „C“ 1564 1
2014/2015 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1654 Borkovec Daniel ŠO TJ Velká Polom "B" 1260 1
2014/2015 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1654 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1430 ½
2014/2015 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1654 Glinz Roman SK Kravaře "C" 1325 1
2014/2015 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1654 Latka Petr ŠK 1935 Bolatice 1000 1
2014/2015 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 1
2014/2015 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1585 ½
2014/2015 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1549 ½
2014/2015 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1798 0
2014/2015 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 1625 ½
2014/2015 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1874 1820 ½
2014/2015 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1685 ½
2014/2015 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1821 ½
2014/2015 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Bureček Václav TJ Velká Polom "A" 1000 ½
2014/2015 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1629 1
2014/2015 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1654 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť 1642 0
2013/2014 9 ŠK Orel Opava "B" 1657 Boček Dalibor ŠK Bruntál "A" 1837 0
2013/2014 8 ŠK Orel Opava "B" 1657 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1714 1781 ½
2013/2014 5 ŠK Orel Opava "B" 1657 Josefus Marek TJ SK Kravaře "A" 1841 0
2013/2014 3 ŠK Orel Opava "B" 1657 Chovanec Karel Sokol Háj ve Slezsku 1833 1825 ½
2013/2014 2 ŠK Orel Opava "B" 1657 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1945 1920 0
2013/2014 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1975 1947 0
2013/2014 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1981 2013 0
2013/2014 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1923 1892 ½
2013/2014 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Godovský Jiří SK Kravaře "B" 1940 0
2013/2014 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1811 ½
2013/2014 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1973 1973 0
2013/2014 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1981 0
2013/2014 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1750 ½
2013/2014 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1725 0
2013/2014 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1830 ½
2013/2014 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 Bergloviec Jan TJ Vítkov 1869 1896 ½
2012/2013 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1836 ½
2012/2013 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1722 ½
2012/2013 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1762 ½
2012/2013 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1985 0
2012/2013 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1800 0
2012/2013 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1809 ½
2012/2013 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1966 1980 0
2012/2013 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 ½
2012/2013 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Byma Pavel TJ Velká Polom 1962 2007 1
2011/2012 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1729 ½
2011/2012 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1721 ½
2011/2012 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 ½
2011/2012 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1797 0
2011/2012 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1763 ½
2011/2012 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 0
2011/2012 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Husar Ivo TJ Velká Polom 1845 ½
2011/2012 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1813 ½
2011/2012 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Bartoš Michal ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 0
2011/2012 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Stania Petr Slezan Opava "D" 1737 ½
2011/2012 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1757 ½
2010/2011 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1698 0
2010/2011 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Jedlička Josef Slezan Opava "D" 1683 ½
2010/2011 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "A" 1763 0
2010/2011 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1957 ½
2010/2011 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Pavera Václav TJ Velká Polom 1679 ½
2010/2011 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Havlíček Lubomír Orel Opava "B" 1649 0
2010/2011 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1726 ½
2010/2011 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Kudláček Bohuslav ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 1
2010/2011 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť 1664 0
2010/2011 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 0
2010/2011 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 0
2009/2010 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1792 ½
2009/2010 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Pavera Václav TJ Velká Polom 1684 ½
2009/2010 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně 1718 ½
2009/2010 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Horák Arnošt TJ Sokol Kobeřice "A" 1699 ½
2009/2010 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Nevřela Aleš Sokol Štěpánkovice 1538 0
2009/2010 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1499 ½
2009/2010 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1600 ½
2009/2010 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Montág Petr ŠK West 1999 Opava "B" 1663 0
2009/2010 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Jančálek Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1545 ½
2009/2010 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1702 0
2009/2010 8 ŠK West 1999 Opava 1655 Jaššo Slavomír TJ Vítkov 1730 0
2009/2010 3 ŠK West 1999 Opava 1655 Křefký Verner ŠK GOBE Píšť 1710 ½
2008/2009 9 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1668 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1553 ½
2008/2009 8 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1668 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1629 0
2008/2009 7 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1668 Boháč Josef TJ SK Kravaře B 0
2008/2009 5 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1668 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov F 1250 ½
2008/2009 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1668 Capek Ondřej TJ Slezan Opava E ½
2008/2009 3 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1668 Kočárek Jiří TJ Slezan Opava D 1624 ½
2008/2009 2 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1668 Černý Jiří ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1590 ½
2008/2009 1 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1668 Žídek Vilibald TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1670 ½
2007/2008 11 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Volčík Milan ŠK TP Hrabyně 1676 ½
2007/2008 10 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Gergeĺ Zsolt Lokomotiva Krnov "B" ½
2007/2008 9 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1250 ½
2007/2008 8 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Pavlík Karel Sokol Jakartovice 1740 ½
2007/2008 7 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Řehulka Zdeněk TJ Sokol Háj 1532 ½
2007/2008 6 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Müller Herbert Slezský šachový klub Opava 1704 1
2007/2008 5 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Cibulka Michal Slezan Opava "C" 1491 ½
2007/2008 4 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "B" 1727 0
2007/2008 3 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1544 1
2007/2008 1 ŠK West 1999 Opava "B" 1660 Novotný Lubomír TJ Jiskra Rýmařov 1550 1
2006/2007 9 ŠO U Lípy M. Hoštice Černín Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku B ½
2006/2007 8 ŠO U Lípy M. Hoštice Káňa Václav TJ Sokol Jakartovice B 1459 1
2006/2007 7 ŠO U Lípy M. Hoštice Drastík Jan TJ Sokol BARBONE Kobeřice B 1451 ½
2006/2007 6 ŠO U Lípy M. Hoštice Kramář Filip TJ SK Kravaře B ½
2006/2007 5 ŠO U Lípy M. Hoštice Kurowski Tomáš Slezan Opava E 1
2006/2007 4 ŠO U Lípy M. Hoštice Sýkora Martin TJ Ludgeřovice 1416 1
2006/2007 3 ŠO U Lípy M. Hoštice Pyš Libomír ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1637 ½
2006/2007 2 ŠO U Lípy M. Hoštice Zolman Josef ŠO TJ Vítkov 1
2005/2006 5 ŠO U Lípy Malé Hoštice Kyzek Josef TJ SOKOL Kobeřice B 1473 0
2004/2005 10 ŠO Malé Hoštice Glabasňa Tomáš SK Kravaře B" 1469 1
2004/2005 9 ŠO Malé Hoštice Rataj Lukáš ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 7 ŠO Malé Hoštice Pavlík Josef Dolní Benešov F" 1
2004/2005 6 ŠO Malé Hoštice Jaššo Slavomír POGO Budišov n.B. 1519 ½
2004/2005 5 ŠO Malé Hoštice Sniehotta Jan SK Kravaře B" 1648 0
2004/2005 4 ŠO Malé Hoštice Rycka Jiří ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 2 ŠO Malé Hoštice Mrkva Michal Dolní Benešov F" 0
2004/2005 1 ŠO Malé Hoštice Jaššo Slavomír POGO Budišov n.B. 1519 1