Hráč Probošt Jaroslav

Probošt Jaroslav

User Pic
Jméno: Probošt Jaroslav
Oddíl: Slavia Boskovice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1471
Elo mezinárodní: 0
ID: 25490
FIDE ID: 0
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1654 ½ soutěž
2019/2020 8 Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 2028 1769 ½ soutěž
2019/2020 7 Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1699 1693 0 soutěž
2019/2020 6 Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec D 0 1441 ½ soutěž
2019/2020 2 Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 Štoudek Michal ŠK Kunštát, z.s. 1245 1446 1 soutěž
2019/2020 1 Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 Havel Jan Letovice (Slavia Boskovice "C") 1668 1653 0 soutěž
2019/2020 8 Slavia Boskovice "A" 0 1465 Čermák Tomáš ŠO MKS Vyškov "B" 1692 1681 0 soutěž
2019/2020 7 Slavia Boskovice "A" 0 1465 Čepeš Ladislav ŠK Tišnov 0 1713 ½ soutěž
2019/2020 4 Slavia Boskovice "A" 0 1465 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1752 0 soutěž
2019/2020 3 Slavia Boskovice "A" 0 1465 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1636 1671 0 soutěž
2018/2019 7 Slavia Boskovice "B" 0 1447 Špičák Petr TJ Sloup 0 1839 0 soutěž
2018/2019 7 Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 0 1729 ½ soutěž
2018/2019 6 Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 Liebl Pavel ŠK Jevíčko A 1738 1741 ½ soutěž
2018/2019 5 Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 0 1743 0 soutěž
2018/2019 4 Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1682 ½ soutěž
2018/2019 3 Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 Záboj Josef ŠK Kunštát A 0 1504 1 soutěž
2018/2019 2 Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 Toulec Richard Rudice B 0 1649 0 soutěž
2018/2019 1 Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 Kulhavý František Letovice (Slavia Boskovice C) 1712 1712 0 soutěž
2018/2019 8 Slavia Boskovice E 0 1447 Klement Roman TJ Sokol Vanovice 0 1253 1 soutěž
2018/2019 7 Slavia Boskovice E 0 1447 Klement Roman TJ Sokol Vanovice 0 1253 ½ soutěž
2017/2018 6 Slavia Boskovice D 0 1453 Opustil Daniel TJ Sloup C 0 0 1 soutěž
2017/2018 5 Slavia Boskovice D 0 1453 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec D 0 1462 ½ soutěž
2017/2018 2 Slavia Boskovice D 0 1453 Dvořáček Petr TJ Sokol Vanovice 0 0 1 soutěž
2017/2018 7 Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1689 ½ soutěž
2017/2018 6 Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 Záboj Josef ŠK Kunštát 0 1492 ½ soutěž
2017/2018 5 Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 Bulička Jiří ŠK Jevíčko A 0 1598 0 soutěž
2017/2018 4 Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 0 1761 0 soutěž
2017/2018 3 Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 Havel Jan Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 1 soutěž
2017/2018 2 Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 Toulec Richard Rudice B 0 1680 0 soutěž
2017/2018 1 Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 Procházka Šimon TJ Sloup B 0 1220 0 soutěž
2016/2017 9 Slavia Boskovice 1464 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "D" 1657 1604 0 soutěž
2015/2016 6 Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1464 Audy Leoš TJ Sokol Vanovice 1311 ½ soutěž
2015/2016 5 Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1464 Neudert Jiří TJ Sokol Rovečné B 1180 ½ soutěž
2015/2016 4 Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1464 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec E 1512 ½ soutěž
2015/2016 3 Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1464 Votřel Petr ŠK Kunštát 1586 0 soutěž
2015/2016 2 Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1464 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice C 1641 ½ soutěž
2015/2016 1 Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1464 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 1538 ½ soutěž
2015/2016 9 Makkabi Boskovice 1464 Šíbl Jan ŠK GARDE Lipovec "C" 1523 0 soutěž
2015/2016 8 Makkabi Boskovice 1464 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "D" 1269 1324 0 soutěž
2015/2016 7 Makkabi Boskovice B 1464 Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1451 1 soutěž
2015/2016 6 Makkabi Boskovice B 1464 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1723 ½ soutěž
2015/2016 5 Makkabi Boskovice B 1464 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko A 1538 ½ soutěž
2015/2016 4 Makkabi Boskovice B 1464 Kunc Jaroslav Sokol Rudice B 1540 ½ soutěž
2015/2016 3 Makkabi Boskovice B 1464 Dvořák Zdenek TJ Spartak Adamov B 1710 1680 0 soutěž
2015/2016 2 Makkabi Boskovice B 1464 Nechvíla Břetislav Sokol Jedovnice 1544 0 soutěž
2014/2015 6 Boskovice B 1442 Fránek Stanislav Jedovnice 1410 ½ soutěž
2014/2015 2 Boskovice B 1442 Ševčík Josef Lipovec D 1591 ½ soutěž
2014/2015 7 Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1442 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec E 1518 ½ soutěž
2014/2015 6 Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1442 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec F 1512 ½ soutěž
2014/2015 5 Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1442 Turzo Pavel Sokol Vanovice 1663 ½ soutěž
2014/2015 3 Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1442 Masáková Petra Spartak Adamov C 1537 1597 ½ soutěž
2014/2015 2 Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1442 Derňár Mikuláš Makkabi Boskovice C 1439 1 soutěž
2014/2015 1 Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1442 Votřel Petr ŠK Kunštát 1598 ½ soutěž
2014/2015 9 Makkabi Boskovice 1442 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1819 0 soutěž
2014/2015 5 Makkabi Boskovice 1442 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 1737 0 soutěž
2013/2014 9 Boskovice B 1432 Mikulášek Petr Sloup B 1634 0 soutěž
2013/2014 6 Boskovice B 1432 Kozelek Petr Jevíčko B 1100 1 soutěž
2013/2014 3 Boskovice B 1432 Nezval Petr Jedovnice 1100 ½ soutěž
2013/2014 10 Boskovice C 1432 Libiš Zdeněk Kunštát 1456 ½ soutěž
2013/2014 9 Boskovice C 1432 Bednář Petr Adamov C 1801 1739 0 soutěž
2013/2014 8 Boskovice C 1432 Hloušek Dušan Adamov D 1590 1503 ½ soutěž
2013/2014 7 Boskovice C 1432 Audy Leoš Vanovice 1319 1 soutěž
2013/2014 5 Boskovice C 1432 Libiš Zdeněk Kunštát 1692 ½ soutěž
2013/2014 4 Boskovice C 1432 Bednář Petr Adamov C 1801 1739 0 soutěž
2013/2014 3 Boskovice C 1432 Hloušek Dušan Adamov D 1590 1503 1 soutěž
2013/2014 2 Boskovice C 1432 Audy Leoš Vanovice 1319 1 soutěž
2013/2014 1 Boskovice C 1432 Šutera Zdeněk Rovečné B 1554 0 soutěž
2012/2013 4 Boskovice B 1435 Schneider Martin Adamov C 1100 1 soutěž
2012/2013 3 Boskovice B 1435 Nezval Petr Jedovnice A 1000 1 soutěž
2012/2013 7 Boskovice C 1435 Vašíček Michal Jevíčko B 1000 1 soutěž
2012/2013 6 Boskovice C 1435 Blažek Roman Kunštát 1608 0 soutěž
2012/2013 5 Boskovice C 1435 Petr Martin Rovečné C 1289 ½ soutěž
2012/2013 4 Boskovice C 1435 Dostál Adolf Rovečné B 1378 1 soutěž
2012/2013 2 Boskovice C 1435 Plch Josef Jedovnice B 1408 ½ soutěž
2012/2013 1 Boskovice C 1435 Kratochvíla Pavel Adamov D 1000 1 soutěž
2011/2012 9 Makkabi Boskovice B 1445 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec E 1465 ½ soutěž
2011/2012 3 Makkabi Boskovice B 1445 Ševčík Martin TJ Sokol Rudice B 1610 0 soutěž
2011/2012 2 Makkabi Boskovice B 1445 Harašta Pavel ŠK Garde Lipovec D 1661 ½ soutěž
2011/2012 9 Boskovice C 1445 Hrabal Petr Vanovice 1602 ½ soutěž
2011/2012 8 Boskovice C 1445 Čermák Jan Rovečné C 1000 ½ soutěž
2011/2012 7 Boskovice C 1445 Šutera Zdeněk Rovečné B 1565 ½ soutěž
2011/2012 6 Boskovice C 1445 Turzo Pavel Vanovice 1700 ½ soutěž
2011/2012 4 Boskovice C 1445 Šutera Zdeněk Rovečné B 1565 0 soutěž
2011/2012 3 Boskovice C 1445 Hrabal Petr Vanovice 1602 ½ soutěž
2011/2012 1 Boskovice C 1445 Čermák Miloslav Rovečné B 1507 0 soutěž
2010/2011 7 Boskovice B 1464 Hrbata Jaroslav Jevíčko B 1506 ½ soutěž
2010/2011 5 Boskovice B 1464 Řehulka Josef Rovečné A 1000 ½ soutěž
2010/2011 4 Boskovice B 1464 Mikulášek Petr Sloup B 1645 0 soutěž
2010/2011 3 Boskovice B 1464 Doležel Milan Lipovec E 1457 0 soutěž
2009/2010 9 Makkabi Boskovice B 1486 Beneš Jindřich ŠK Jevíčko B 1000 ½ soutěž
2009/2010 8 Makkabi Boskovice B 1486 Mařík František TJ Spartak Adamov C 1 soutěž
2009/2010 7 Makkabi Boskovice B 1486 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1411 ½ soutěž
2009/2010 6 Makkabi Boskovice B 1486 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1439 0 soutěž
2009/2010 5 Makkabi Boskovice B 1486 Čepa František ASK Blansko B 1577 0 soutěž
2009/2010 4 Makkabi Boskovice B 1486 Hlaváček Jiří Rovečné A 1288 1 soutěž
2009/2010 3 Makkabi Boskovice B 1486 Kratochvil Libor ŠK Garde Lipovec D 1401 0 soutěž
2009/2010 2 Makkabi Boskovice B 1486 Ševčík Josef ŠK Garde Lipovec C 1639 ½ soutěž
2009/2010 1 Makkabi Boskovice B 1486 Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1643 0 soutěž
2008/2009 9 Makkabi Boskovice B 1479 Bulička Jiří ŠK Jevíčko B 1000 ½ soutěž
2008/2009 6 Makkabi Boskovice B 1479 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1793 ½ soutěž
2008/2009 5 Makkabi Boskovice B 1479 Kovář Libor TJ ČKD Blansko B 0 soutěž
2008/2009 4 Makkabi Boskovice B 1479 Dvořák František TJ Sokol Rovečné 1429 1 soutěž
2008/2009 1 Makkabi Boskovice B 1479 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec D 1618 ½ soutěž
2008/2009 1 Makkabi Boskovice 1479 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1396 0 soutěž
2007/2008 9 Makkabi Boskovice 1497 Pešl Jan SK KME-DDM Kurim B 1661 0 soutěž
2007/2008 7 Makkabi Boskovice 1497 Ruzicka Martin KS TJ Bucovice 0 soutěž
2007/2008 6 Makkabi Boskovice 1497 Doškař Miloslav SK Lokomotiva Brno E 1723 0 soutěž
2007/2008 9 Makkabi Boskovice B 1497 Vašíček Ladislav Šk Jevíčko B 1 soutěž
2007/2008 8 Makkabi Boskovice B 1497 Svoboda Vratislav Garde Lipovec D ½ soutěž
2007/2008 7 Makkabi Boskovice B 1497 Unčovský Josef ŠK Rovečné 1337 ½ soutěž
2007/2008 6 Makkabi Boskovice B 1497 Hloušek Dušan Spartak Adamov B 1413 ½ soutěž
2007/2008 5 Makkabi Boskovice B 1497 Zouhar Zdeněk Garde Lipovec C 1543 0 soutěž
2007/2008 4 Makkabi Boskovice B 1497 Špičák Petr TJ Sloup B 1791 0 soutěž
2007/2008 3 Makkabi Boskovice B 1497 Plch Josef Sokol Jedovnice 1437 ½ soutěž
2007/2008 2 Makkabi Boskovice B 1497 Matuška Zdeněk Sokol Rudice D 1000 1 soutěž
2007/2008 1 Makkabi Boskovice B 1497 Gorodkov Leonid ČKD Blansko A 1676 ½ soutěž
2006/2007 10 Makkabi BoskoviceB 1496 Holas Jakub ŠK Kunštát 1 soutěž
2006/2007 9 Makkabi BoskoviceB 1496 Dufek Petr TJ ČKD Blansko B 1570 0 soutěž
2006/2007 8 Makkabi BoskoviceB 1496 Plch Josef Sokol Jedovnice B 0 soutěž
2006/2007 7 Makkabi BoskoviceB 1496 Res Martin Sokol Jedovnice B 1 soutěž
2006/2007 6 Makkabi BoskoviceB 1496 Celbr Rudolf ŠK Lipůvka 1411 1 soutěž
2006/2007 5 Makkabi BoskoviceB 1496 Růžička Ivo Garde Lipovec E 1 soutěž
2006/2007 2 Makkabi BoskoviceB 1496 Dufek Petr TJ ČKD Blansko B 1570 ½ soutěž
2006/2007 1 Makkabi BoskoviceB 1496 Chloupek Pavel ŠK Kunštát 0 soutěž
2005/2006 10 MAKKABI BOSKOVICE Toulec Richard SOKOL RUDICE B 1606 0 soutěž
2005/2006 1 MAKKABI BOSKOVICE Šarhan Petr MKS VYŠKOV A 1870 0 soutěž
2005/2006 9 Makkabi BoskoviceB Jílek Jan ŠK Kunštát 1497 1 soutěž
2005/2006 7 Makkabi BoskoviceB Doležel Milan Garde Lipovec D 1482 ½ soutěž
2005/2006 6 Makkabi BoskoviceB Sehnal Jaroslav TJ Sloup B ½ soutěž
2005/2006 5 Makkabi BoskoviceB Řehůřek Radim ŠK Rovečné 1 soutěž
2005/2006 4 Makkabi BoskoviceB Plch Josef Sokol Jedovnice A 1 soutěž
2005/2006 3 Makkabi BoskoviceB Slavík Jaroslav Spartak Adamov A 1625 ½ soutěž
2005/2006 2 Makkabi BoskoviceB Ševčík Miloš Garde Lipovec C 1253 1 soutěž
2005/2006 1 Makkabi BoskoviceB Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 0 soutěž
2004/2005 6 Makkabi Boskovice Fabian Zdeněk MKS Vyškov A 1776 0 soutěž
2004/2005 3 Makkabi Boskovice Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1846 0 soutěž
2004/2005 5 Makkabi BoskoviceB Hroza Jiří TJ ČKD Blansko 0 soutěž
2004/2005 4 Makkabi BoskoviceB Chloupek Pavel ŠK Kunštát ½ soutěž
2004/2005 3 Makkabi BoskoviceB Slavík Jaroslav Spartak Adamov A 1647 0 soutěž
2004/2005 2 Makkabi BoskoviceB Kunc Alois Sokol Jedovnice A 1475 1 soutěž
2004/2005 1 Makkabi BoskoviceB Doležel Milan Garde Lipovec D 1 soutěž