Hráč Hadámek Miroslav

Hadámek Miroslav

User Pic
Jméno: Hadámek Miroslav
Oddíl: Šachový klub Bruntál z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1617
Elo mezinárodní: 1696
ID: 7692
FIDE ID: 336467
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 ŠK Bruntál 1700 1616 Holeksa Miloš Baník Havířov B 1922 1910 0
2018/2019 7 SK Bruntal z.s. "B" 1696 1614 Stůj Jan TJ Granitol M. Beroun 0 1342 1
2017/2018 11 ŠK Bruntál 1700 1624 ŠK TJ Dolní Benešov B 1
2017/2018 8 ŠK Bruntál 1692 1624 Hladík Lumír TJ Ostrava B 2054 2038 ½
2016/2017 5 ŠK Bruntál "B" 1706 1671 Koždoň Michal TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1255 ½
2016/2017 3 ŠK Bruntál "B" 1706 1671 Pohanka Milan TJ Granitol M. Beroun 1269 1
2016/2017 2 ŠK Bruntál "B" 1706 1671 TJ Lokomotiva Krnov "B" 1
2015/2016 8 ŠK Bruntál 1706 1671 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1731 1720 0
2015/2016 1 ŠK Bruntál 1706 1671 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně 1779 1787 ½
2015/2016 5 ŠK Bruntál "B" 1706 1671 Slovák Martin SK Jiskra Rýmařov 1713 1706 ½
2015/2016 4 ŠK Bruntál "B" 1706 1671 Raptis Janis TJ Tatran M. Albrechtice 1037 1101 ½
2015/2016 3 ŠK Bruntál "B" 1706 1671 Mareš Jiří TJ Granitol M. Beroun 1464 0
2015/2016 2 ŠK Bruntál "B" 1706 1671 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov "B" 1264 1356 1
2014/2015 5 ŠK Bruntál "B" 1745 1743 Klech Jaroslav ŠK Bruntál "C" 1000 ½
2014/2015 4 ŠK Bruntál "B" 1745 1743 ŠO TJ M. Albrechtice 1
2014/2015 3 ŠK Bruntál "B" 1745 1743 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov "B" 1074 0
2014/2015 2 ŠK Bruntál "B" 1745 1743 Mezihorák Rostislav Jiskra Rýmařov 1859 0
2014/2015 1 ŠK Bruntál "B" 1745 1743 Mareš Jiří TJ Granitol M. Beroun 1456 1
2014/2015 11 ŠK Bruntál A 1745 1743 Vavřínková Jitka ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1596 1620 ½
2013/2014 9 ŠK Bruntál "A" 1761 1737 Montág Petr ŠK Orel Opava "B" 1696 1
2013/2014 7 ŠK Bruntál "A" 1761 1737 Kašný Josef Slezan Opava "C" 1699 1
2013/2014 3 ŠK Bruntál "A" 1761 1737 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1732 1250 0
2013/2014 7 ŠK Bruntál "B" 1761 1737 Václavík Radovan ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1610 1
2013/2014 6 ŠK Bruntál "B" 1761 1737 Křenek Michal TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1435 ½
2013/2014 4 ŠK Bruntál "B" 1761 1737 Koppi Vladimír TJ Lokomotiva Krnov "B" 1625 1
2013/2014 1 ŠK Bruntál "B" 1761 1737 Matonoha Petr ŠK Bruntál "C" 1559 1551 1
2012/2013 8 ŠK Bruntál "A" 1832 1796 Dostál Petr Slavoj Poruba "B" 1900 1894 ½
2012/2013 7 ŠK Bruntál "A" 1832 1796 Mačejovský Igor VOKD Poruba "B" 2000 1988 ½
2012/2013 6 ŠK Bruntál "A" 1832 1796 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1504 1
2012/2013 3 ŠK Bruntál "A" 1832 1796 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1987 1870 0
2012/2013 2 ŠK Bruntál "A" 1832 1796 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1888 1896 0
2012/2013 1 ŠK Bruntál "A" 1832 1796 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 1
2012/2013 9 ŠK Bruntál "B" 1832 1796 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1930 1899 0
2012/2013 8 ŠK Bruntál "B" 1832 1796 Martinek Pavel Orel Opava "B" 1866 ½
2012/2013 7 ŠK Bruntál "B" 1832 1796 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1662 1852 0
2012/2013 6 ŠK Bruntál "B" 1832 1796 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1689 1749 0
2012/2013 5 ŠK Bruntál "B" 1832 1796 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1757 1
2012/2013 4 ŠK Bruntál "B" 1832 1796 Musil Milan TJ Lokomotiva Krnov 1689 0
2012/2013 3 ŠK Bruntál "B" 1832 1796 Hružík Lumír TJ Sokol Háj ve Slezsku 1864 ½
2012/2013 1 ŠK Bruntál "B" 1832 1796 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 0
2011/2012 9 TJ Jiskra Rýmařov 1803 Polák Petr Orel Opava "B" 1830 ½
2011/2012 7 TJ Jiskra Rýmařov 1803 Filip Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1787 ½
2011/2012 6 TJ Jiskra Rýmařov 1803 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1884 1817 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Rýmařov 1803 Štencel Václav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1765 ½
2011/2012 1 TJ Jiskra Rýmařov 1803 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně "A" 1816 0
2010/2011 10 TJ Jiskra Rýmařov 1805 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1816 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Rýmařov 1805 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 ½
2010/2011 5 TJ Jiskra Rýmařov 1805 Chovanec Karel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 0
2010/2011 3 TJ Jiskra Rýmařov 1805 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1777 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Rýmařov 1805 Polách Jiří TJ Město Albrechtice 2073 0
2010/2011 8 Slavoj Bruntál "A" 1805 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2048 0
2009/2010 14 Slavoj Bruntál "C" 1811 Václavík Radovan TJ Město Albrechtice "A" 1
2009/2010 13 Slavoj Bruntál "C" 1811 Větrovec Lukáš Granitol Mor.Beroun 1462 1
2009/2010 11 Slavoj Bruntál "C" 1811 Vašut Pavel Lokomotiva Krnov "B" 1767 ½
2009/2010 10 Slavoj Bruntál "C" 1811 Strakoš Jiří ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 ½
2009/2010 7 Slavoj Bruntál "C" 1811 Václavík Radovan TJ Město Albrechtice "A" ½
2009/2010 6 Slavoj Bruntál "C" 1811 Wagner Karel Granitol Mor.Beroun 1725 0
2009/2010 5 Slavoj Bruntál "C" 1811 Křenek Michal Sokol Vrbno p/P "B" 1
2009/2010 4 Slavoj Bruntál "C" 1811 Lokomotiva Krnov "B" 1
2009/2010 3 Slavoj Bruntál "C" 1811 Chlebcová Helena ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1
2009/2010 2 Slavoj Bruntál "C" 1811 Pospíšil Miroslav TJ Město Albrechtice "B" 1552 ½
2009/2010 10 Slavoj Bruntál "B" 1811 Slovák Martin ŠO Jiskra Rýmařov 1682 1
2009/2010 7 Slavoj Bruntál "B" 1811 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov 1641 1
2009/2010 6 Slavoj Bruntál "B" 1811 Stania Petr Slezan Opava "C" 1720 ½
2009/2010 2 Slavoj Bruntál "B" 1811 Jarkuliš Vojtěch MSA Dolní Benešov "D" 1648 ½
2008/2009 10 TJ Slavoj Bruntál "C" 1714 Zlámal František TJ Město Albrechtice 1833 1
2008/2009 9 TJ Slavoj Bruntál "C" 1714 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná 1837 ½
2008/2009 7 TJ Slavoj Bruntál "C" 1714 Wagner Karel TJ Granitol Moravský Beroun 1727 0
2008/2009 6 TJ Slavoj Bruntál "C" 1714 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov "B" 1686 1
2008/2009 5 TJ Slavoj Bruntál "C" 1714 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 2015 0
2008/2009 4 TJ Slavoj Bruntál "C" 1714 Přecechtěl Pavel TJ Břidličná 1468 ½
2008/2009 2 TJ Slavoj Bruntál "C" 1714 Wagner Karel TJ Granitol Moravský Beroun 1727 1
2008/2009 1 TJ Slavoj Bruntál "C" 1714 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov "B" 1686 1
2008/2009 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1714 Mikulenčák Jan ŠK TP Hrabyně 1588 0
2008/2009 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1714 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 2004 0
2008/2009 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1714 Řehulka Zdeněk TJ Sokol Háj 1527 ½
2008/2009 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1714 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 0
2008/2009 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1714 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1485 0
2008/2009 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1714 Toman David ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1821 ½
2007/2008 9 TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov "B" 1856 0
2007/2008 8 TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 Gergeĺ Zsolt Lokomotiva Krnov "C" ½
2007/2008 7 TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 Wagner Karel TJ Granitol Moravský Beroun 1725 0
2007/2008 6 TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "D" 1727 0
2007/2008 4 TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov "B" 1691 ½
2007/2008 3 TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 Koppi Vladimír Lokomotiva Krnov "C" 1515 0
2007/2008 2 TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 Wagner Karel TJ Granitol Moravský Beroun 1725 ½
2007/2008 1 TJ Slavoj Bruntál "C" 1713 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "D" 1727 0
2007/2008 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1713 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 2009 0
2007/2008 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1713 Hrbáč Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1616 ½
2007/2008 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1713 Řehulka Zdeněk TJ Sokol Háj 1532 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1713 Varadi Josef Slezský šachový klub Opava 1
2006/2007 7 TJ Slavoj Bruntál "C" 1721 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov "B" 2068 0
2006/2007 6 TJ Slavoj Bruntál "C" 1721 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov "C" 1890 1
2006/2007 5 TJ Slavoj Bruntál "C" 1721 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1645 ½
2006/2007 4 TJ Slavoj Bruntál "C" 1721 Pavlíček Miroslav TJ Slavoj Bruntál "D" 1751 ½
2006/2007 3 TJ Slavoj Bruntál "C" 1721 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1868 0
2006/2007 2 TJ Slavoj Bruntál "C" 1721 Svojanovský Tomáš TJ Jiskra Rýmařov "B" 1794 ½
2006/2007 1 TJ Slavoj Bruntál "C" 1721 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov "C" 1944 0
2006/2007 9 TJ Břidličná 1721 Staněk Antonín Slezský šachový klub Opava 1825 0
2006/2007 8 TJ Břidličná 1721 Kudláček Bohuslav ŠK u Freda Darkovičky 1671 1
2006/2007 7 TJ Břidličná 1721 Mucha Břetislav TJ Slavoj Bruntál "B" 1903 0
2006/2007 6 TJ Břidličná 1721 Jaroš Bohumil ŠK TP Hrabyně 1957 0
2006/2007 5 TJ Břidličná 1721 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1512 ½
2006/2007 4 TJ Břidličná 1721 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 0
2006/2007 3 TJ Břidličná 1721 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1827 1
2006/2007 2 TJ Břidličná 1721 Hružík Lumír TJ Sokol Háj 1836 0
2006/2007 1 TJ Břidličná 1721 Polák Petr ŠK West 1999 Opava 1899 0
2005/2006 11 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Kupka Jindřich ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1801 1
2005/2006 10 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Klus Jan VMS Sosnová - Lichnov 1635 1
2005/2006 9 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Dubinský Ladislav Slezský šachový klub Opava 1665 1
2005/2006 7 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Kurka Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1882 ½
2005/2006 6 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 ½
2005/2006 5 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1860 0
2005/2006 4 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Walowicz David TJ Břidličná 2002 0
2005/2006 3 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Pavlík Karel TJ Sokol Jakartovice 1742 1
2005/2006 2 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Kočárek Jiří Slezan Opava "C" 1652 1
2005/2006 1 TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 Lanc Rudolf TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 0
2005/2006 5 TJ Slavoj Bruntál "D" 1657 Staník Ivo TJ Granitol Moravský Beroun 1597 1
2005/2006 4 TJ Slavoj Bruntál "D" 1657 Novák Stanislav VMS Sosnová - Lichnov "B" 1610 0
2005/2006 3 TJ Slavoj Bruntál "D" 1657 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov "C" 1989 ½
2004/2005 9 Slavoj Bruntál C 1676 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov B 1749 ½
2004/2005 6 Slavoj Bruntál C 1676 Brázda Bohumil TJ Břidličná B 1744 0
2004/2005 5 Slavoj Bruntál C 1676 Zika Karel Slavoj Bruntál D 1592 1
2004/2005 4 Slavoj Bruntál C 1676 Janáč Lukáš Jiskra Rýmařov B 1466 1
2004/2005 3 Slavoj Bruntál C 1676 Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál E 1764 ½
2004/2005 1 Slavoj Bruntál C 1676 Větrovec Lukáš TJ Moravský Beroun 1
2004/2005 10 Slavoj Bruntál B 1676 Vitásek Jan MSA Dol.Benešov B 2154 0
2004/2005 8 Slavoj Bruntál B 1676 Suchánek Miroslav MSA Dol.Benešov D 1601 ½
2004/2005 6 Slavoj Bruntál B 1676 Kupka Jindřich MSA Dol.Benešov C 1833 0
2004/2005 5 Slavoj Bruntál B 1676 Škrobánek Alois Sokol Jakartovice 1568 1
2004/2005 4 Slavoj Bruntál B 1676 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně B 1638 ½
2004/2005 2 Slavoj Bruntál B 1676 Müller Herbert SŠK Opava 1706 0
2003/2004 7 Slavoj Bruntál D 1652 Mikolášek Pavel VMS Sosnová-Lichno 1
2003/2004 11 Slavoj Bruntál B 1652 Vavřínek Radomír MSA Dol.Benešov C 1849 0
2003/2004 10 Slavoj Bruntál B 1652 Kašík Josef Sokol Jakartovice 1762 1
2003/2004 9 Slavoj Bruntál B 1652 Bystroň Ladislav Sokol Vrbno p.Prad 1680 ½
2003/2004 7 Slavoj Bruntál B 1652 Jacko Miroslav TJ Břidličná B 1793 ½
2003/2004 6 Slavoj Bruntál B 1652 Nývlt Jiří Granitol M.Beroun 1
2003/2004 3 Slavoj Bruntál B 1652 Dostál Stanislav WEST 1999 Opava B 1701 ½
2003/2004 2 Slavoj Bruntál B 1652 Strakoš Jiří Jiskra Rýmařov 1917 1