Hráč Longhin Oto

Longhin Oto

User Pic
Jméno: Longhin Oto
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1503
Elo mezinárodní: 0
ID: 36776
FIDE ID: 0
Rok narození: 1977
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1512 Havel Jan Slavia Boskovice "B" 1668 1653 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1512 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1636 1671 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec C 0 1515 Oliva Pavel ŠK Kunštát A 0 1153 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Garde Lipovec C 0 1515 Matuška Vlado Letovice (Slavia Boskovice C) 0 1250 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Garde Lipovec C 0 1539 Kunc Jaroslav Rudice B 0 1556 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Garde Lipovec C 0 1539 Vašíček Jiří TJ Sloup B 0 1300 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Garde Lipovec C 0 1539 Fedra Jakub Sokol Jedovnice 0 1130 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1559 ASK Blansko 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1559 Walletzký Radomír Slavia Boskovice 1641 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1559 Kovařík Jan ŠK Garde Lipovec "C" 1000 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec "C" 1559 Buš Miroslav ASK Blansko 1000 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec "C" 1559 Drahovzal Milan ŠK GARDE Lipovec "B" 1691 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Garde Lipovec D 1559 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné A 1548 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Garde Lipovec D 1559 Procházka Ivo TJ Sloup B 1311 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Garde Lipovec D 1559 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1707 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Garde Lipovec D 1559 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1476 0 soutěž
2014/2015 5 Lipovec D 1549 Poláček Ladislav Lipůvka 1533 1 soutěž
2014/2015 2 Lipovec D 1549 Brda Vlastimil Boskovice B 1347 1 soutěž
2014/2015 1 Lipovec D 1549 Nechvíla Břetislav Jedovnice 1552 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Garde Lipovec C 1550 Slouka Lukáš ASK Blansko 1581 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Garde Lipovec C 1550 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1877 1858 ½ soutěž
2013/2014 9 Lipovec E 1550 Hrbata Jaroslav Jevíčko B 1480 ½ soutěž
2013/2014 5 Lipovec E 1550 Šutera Zdeněk Rovečné A 1554 ½ soutěž
2013/2014 2 Lipovec E 1550 Bednář Petr Adamov B 1801 1739 0 soutěž
2013/2014 1 Lipovec E 1550 Krejčí Petr Lipovec D 1769 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1547 Horák Jan ŠK Jevíčko 1708 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1547 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1882 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1547 Sedlák Ivo TJ Sloup 1706 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1547 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1787 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1547 Slavík Vladimír MKS Vyškov "B" 1793 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1547 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "C" 1738 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec D 1554 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1433 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec D 1554 Beneš Vladimír Spartak Adamov C 1321 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec D 1554 Klinkovský Jiří TJ Sokol Rudice B 1753 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec D 1554 Daniel Jan TJ Sokol Rovečné A 1479 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec D 1554 Nechvíla Břetislav Sokol Jedovnice 1250 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec D 1554 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1541 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec D 1554 Derňár Mikuláš Makkabi Boskovice B 1449 0 soutěž
2010/2011 9 Lipovec E 1000 Zapletal Karel Jevíčko B 1642 ½ soutěž
2010/2011 6 Lipovec E 1000 Helebrand Zdeněk Sloup B 1506 0 soutěž
2010/2011 4 Lipovec E 1000 Schneider Zdenek Adamov C 1000 1 soutěž
2010/2011 3 Lipovec E 1000 Dvořáček Jiří Boskovice B 1561 0 soutěž
2010/2011 2 Lipovec E 1000 Fránek Stanislav Jedovnice 1615 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1000 Izák Miloš ŠK Jevíčko 1658 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1000 Slezák Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1686 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1000 Zbořil Radomír MKS Vyškov "B" 1689 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1000 Novotný Milan Spartak Adamov "B" 1748 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Garde Lipovec C 1000 Čermák Miloslav Rovečné A 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Garde Lipovec C 1000 Petržela Jan ŠK Garde Lipovec D 1381 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Garde Lipovec C 1000 Zouhar Milan Sokol Rudice C 1368 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Garde Lipovec C 1000 Kedroutek František ŠK Jevíčko B 1637 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Garde Lipovec C 1000 Nechvíla Břetislav Sokol Jedovnice 1 soutěž