Hráč Čermák Miloslav

Čermák Miloslav

User Pic
Jméno: Čermák Miloslav
Oddíl: TJ Sokol Rovečné
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1523
Elo mezinárodní: 0
ID: 23256
FIDE ID: 0
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1523 Kubín František TJ Sokol Vanovice 0 1224 ½
2018/2019 11 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1523 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec D 0 1476 1
2018/2019 10 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1523 Kucian Lukáš ŠK Jevíčko B 0 1593 1
2018/2019 9 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1523 Kucian Lukáš ŠK Jevíčko B 0 1593 0
2018/2019 8 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1523 Kouřil Eduard TJ Sloup C 0 1341 1
2018/2019 4 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1523 Ochmanský Vojtěch Slavia Boskovice E 0 1250 0
2018/2019 3 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1523 Elstner Ondřej Slavia Boskovice E 0 1097 1
2017/2018 5 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1519 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka B 0 1137 1
2016/2017 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1548 Pelikán Petr TJ Sokol Jámy 1523 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Rovečné A 1548 Longhin Oto ŠK Garde Lipovec D 1559 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Rovečné A 1548 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1153 1
2015/2016 7 TJ Sokol Rovečné A 1548 Sehnal Luděk TJ Sloup B 1351 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Rovečné A 1548 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko A 1538 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Rovečné A 1548 Toulec Richard Sokol Rudice B 1666 ½
2015/2016 4 TJ Sokol Rovečné A 1548 Dvořák Zdenek TJ Spartak Adamov B 1710 1680 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Rovečné A 1548 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 1397 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Rovečné A 1548 Král Martin Makkabi Boskovice B 1097 0
2015/2016 7 TJ Sokol Rovečné B 1548 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice C 1641 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Rovečné B 1548 Pařízek Jaroslav ŠK Jevíčko B 1256 1
2015/2016 4 TJ Sokol Rovečné B 1548 Audy Leoš TJ Sokol Vanovice 1311 1
2015/2016 3 TJ Sokol Rovečné B 1548 Masáková Petra Spartak Adamov C 1562 1496 1
2015/2016 1 TJ Sokol Rovečné B 1548 Blažek Roman ŠK Kunštát 1610 0
2014/2015 6 TJ Sokol Rovečné B 1555 Votřel Petr ŠK Kunštát 1598 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Rovečné B 1555 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec E 1518 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Rovečné B 1555 Probošt Jakub Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1242 1
2014/2015 3 TJ Sokol Rovečné B 1555 Čejka Jiří Sokol Vanovice 1000 1
2014/2015 1 TJ Sokol Rovečné B 1555 Hloušek Martin Spartak Adamov C 1097 1
2014/2015 8 Rovečné A 1555 Krejčí Petr Lipovec D 1772 0
2014/2015 7 Rovečné A 1555 Bílek Antonín Lipůvka 1463 1
2014/2015 6 Rovečné A 1555 Baláž František Sloup B 1653 0
2014/2015 4 Rovečné A 1555 Havel Jan Boskovice B 1439 0
2014/2015 2 Rovečné A 1555 Ševčík Martin Rudice B 1630 ½
2014/2015 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1555 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou D 1100 1
2014/2015 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1555 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 1584 ½
2014/2015 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1555 Mička Josef Sokol Jámy 1416 1423 1
2013/2014 8 Rovečné A 1543 Masáková Petra Adamov B 1553 1567 1
2013/2014 7 Rovečné A 1543 Poláček Ladislav Lipůvka 1000 1
2013/2014 6 Rovečné A 1543 Mikulášek Petr Sloup B 1634 ½
2013/2014 5 Rovečné A 1543 Sládek Jaroslav Lipovec E 1364 ½
2013/2014 4 Rovečné A 1543 Krejčí Petr Lipovec D 1769 ½
2013/2014 2 Rovečné A 1543 Veselý Miroslav Boskovice B 1737 0
2013/2014 1 Rovečné A 1543 Kunc Jaroslav Rudice B 1554 1
2013/2014 10 Rovečné B 1543 Kubín František Vanovice 1000 1
2013/2014 8 Rovečné B 1543 Oliva Pavel Kunštát 1000 1
2013/2014 7 Rovečné B 1543 Dvořáková Olga Adamov C 1250 0
2013/2014 6 Rovečné B 1543 Loubal Jakub Boskovice C 1100 1
2013/2014 5 Rovečné B 1543 Kubín František Vanovice 1000 0
2013/2014 4 Rovečné B 1543 Dohnal Vítězslav Adamov D 1000 1
2013/2014 3 Rovečné B 1543 Chloupek Pavel Kunštát 1456 1
2013/2014 1 Rovečné B 1543 Brda Vlastimil Boskovice C 1351 1
2012/2013 6 Rovečné C 1551 Vanovice 1
2012/2013 5 Rovečné C 1551 Probošt Jakub Boskovice C 1000 1
2012/2013 4 Rovečné C 1551 Klimeš Filip Adamov D 1250 1
2012/2013 9 Rovečné A 1551 Veselý Miroslav Boskovice B 1707 0
2012/2013 8 Rovečné A 1551 Ležák Petr Adamov C 1710 1589 0
2012/2013 7 Rovečné A 1551 Plch Josef Jedovnice A 1891 ½
2012/2013 6 Rovečné A 1551 Dvořáček Milan Rudice B 1665 0
2012/2013 5 Rovečné A 1551 Fiala Lubomír Lipůvka 1637 1
2012/2013 3 Rovečné A 1551 Vavřínek Tomáš Lipovec D 1874 1872 0
2012/2013 2 Rovečné A 1551 Grim Marian Lipovec E 1500 ½
2012/2013 1 Rovečné A 1551 Baláž František Sloup B 1642 0
2011/2012 9 Rovečné B 1507 Daniel Jan Rovečné C 1479 ½
2011/2012 8 Rovečné B 1507 Turzo Pavel Vanovice 1700 ½
2011/2012 7 Rovečné B 1507 Derňár Mikuláš Boskovice C 1449 ½
2011/2012 6 Rovečné B 1507 Daniel Jan Rovečné C 1479 ½
2011/2012 5 Rovečné B 1507 Turzo Pavel Vanovice 1700 ½
2011/2012 4 Rovečné B 1507 Derňár Mikuláš Boskovice C 1449 1
2011/2012 3 Rovečné B 1507 Daniel Jan Rovečné C 1479 ½
2011/2012 2 Rovečné B 1507 Turzo Pavel Vanovice 1700 ½
2011/2012 1 Rovečné B 1507 Probošt Jaroslav Boskovice C 1445 1
2011/2012 9 TJ Sokol Rovečné A 1507 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1716 0
2011/2012 8 TJ Sokol Rovečné A 1507 Pokladník Martin TJ Sloup B 1873 0
2011/2012 7 TJ Sokol Rovečné A 1507 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1657 1
2011/2012 6 TJ Sokol Rovečné A 1507 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1771 0
2011/2012 5 TJ Sokol Rovečné A 1507 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec E 1505 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Rovečné A 1507 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1692 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Rovečné A 1507 Masák Pavel Spartak Adamov C 2081 2086 0
2011/2012 2 TJ Sokol Rovečné A 1507 Dvořáček Milan TJ Sokol Rudice B 1684 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Rovečné A 1507 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1776 ½
2010/2011 8 Rovečné B 1487 Kala Libor Němčice 1347 1
2010/2011 7 Rovečné B 1487 Poláček Ladislav Lipůvka 1533 0
2010/2011 4 Rovečné B 1487 Záboj Josef Kunštát 1415 0
2010/2011 1 Rovečné B 1487 Sedlák Josef Lipovec F 1359 1
2010/2011 8 Rovečné A 1487 Sedlák Ivo Sloup B 1727 0
2010/2011 7 Rovečné A 1487 Svoboda Vratislav Lipovec E 1448 ½
2010/2011 6 Rovečné A 1487 Mařík František Adamov C 1000 1
2010/2011 5 Rovečné A 1487 Petr Ladislav Boskovice B 1648 0
2010/2011 4 Rovečné A 1487 Matuška Jan Jedovnice 1731 1
2010/2011 3 Rovečné A 1487 Ševčík Miloš Lipovec D 1738 ½
2010/2011 2 Rovečné A 1487 Kedroutek František Jevíčko B 1645 1
2010/2011 1 Rovečné A 1487 Klíma Oldřich Rudice B 1706 ½
2009/2010 10 Rovečné B 1466 Mihola Dušan ŠK Lipůvka ½
2009/2010 8 Rovečné B 1466 Audy Leoš Sokol Vanovice 1339 1
2009/2010 7 Rovečné B 1466 Kolmačka Zdeněk ŠK Garde Lipovec E 1310 1
2009/2010 3 Rovečné B 1466 Čejka Michal Sokol Vanovice 1
2009/2010 1 Rovečné B 1466 Kouřil Eduard TJ Babylon Němčice 1
2009/2010 9 Rovečné A 1466 Mikuš Pavol TJ Spartak Adamov C 1383 ½
2009/2010 8 Rovečné A 1466 Kratochvil Jiří ŠK Garde Lipovec D 1537 ½
2009/2010 7 Rovečné A 1466 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec C 2121 0
2009/2010 6 Rovečné A 1466 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1726 0
2009/2010 5 Rovečné A 1466 Zapletal Karel ŠK Jevíčko B 1655 ½
2009/2010 4 Rovečné A 1466 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1629 1
2009/2010 3 Rovečné A 1466 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 1600 0
2009/2010 2 Rovečné A 1466 Mikulášek Petr TJ Sloup B 1623 0
2009/2010 1 Rovečné A 1466 Novotný Jaroslav ASK Blansko B 1578 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Rovečné B 1444 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1699 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Rovečné 1444 Trmač Radek TJ Spartak Adamov B 1761 0
2008/2009 8 TJ Sokol Rovečné 1444 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1396 1
2008/2009 7 TJ Sokol Rovečné 1444 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1673 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Rovečné 1444 Kedroutek František ŠK Jevíčko B 1650 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Rovečné 1444 Fránek Stanislav TJ Sokol Jedovnice 1571 0
2008/2009 4 TJ Sokol Rovečné 1444 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice B 1645 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Rovečné 1444 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice C 1951 0
2008/2009 2 TJ Sokol Rovečné 1444 Stupavský Štefan TJ ČKD Blansko B 1611 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Rovečné B 1444 Kratochvil Libor ŠK Garde Lipovec E 1406 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Rovečné B 1444 Dostál Pavel ŠK Jevíčko C 1100 1
2008/2009 4 TJ Sokol Rovečné B 1444 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1631 0
2008/2009 3 TJ Sokol Rovečné B 1444 Kuník Ján TJ Spartak Adamov C 1378 1
2008/2009 2 TJ Sokol Rovečné B 1444 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1699 0
2008/2009 1 TJ Sokol Rovečné B 1444 Hebelka Leoš TJ Babylon Němčice 1
2007/2008 9 ŠK Kunštát 1438 Hloušek Dušan Spartak Adamov C 1413 0
2007/2008 7 ŠK Kunštát 1438 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1390 ½
2007/2008 6 ŠK Kunštát 1438 Petržela Jan Garde Lipovec E 1404 ½
2007/2008 3 ŠK Kunštát 1438 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1
2007/2008 8 ŠK Rovečné 1438 Klinkovský Jakub Sokol Rudice D 1520 ½
2007/2008 7 ŠK Rovečné 1438 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice B 1537 ½
2007/2008 6 ŠK Rovečné 1438 Gajdoš Daniel Šk Jevíčko B 1000 1
2007/2008 5 ŠK Rovečné 1438 Kratochvil Jiří Garde Lipovec D 1521 ½
2007/2008 4 ŠK Rovečné 1438 Polách Josef ČKD Blansko A 1704 ½
2007/2008 3 ŠK Rovečné 1438 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov B 1842 0
2007/2008 2 ŠK Rovečné 1438 Krejčí Petr Garde Lipovec C 1696 ½
2007/2008 1 ŠK Rovečné 1438 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1778 0
2006/2007 9 ŠK Rovečné 1432 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1747 0
2006/2007 8 ŠK Rovečné 1432 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1478 ½
2006/2007 7 ŠK Rovečné 1432 Gruber Josef Spartak Adamov B 1478 ½
2006/2007 6 ŠK Rovečné 1432 Matuška Jan Sokol Jedovnice A 1695 0
2006/2007 5 ŠK Rovečné 1432 Palaš Milan ČKD Blansko A 1802 ½
2006/2007 4 ŠK Rovečné 1432 Krejčí Petr Garde Lipovec C 1675 0
2006/2007 3 ŠK Rovečné 1432 Rada Marek Sokol Rudice D 1653 0
2006/2007 1 ŠK Rovečné 1432 Hubený Pavel Makkabi BoskoviceA 1854 ½
2005/2006 9 ŠK Rovečné Bednář Petr Spartak Adamov A 1735 ½
2005/2006 8 ŠK Rovečné Kopřiva František Garde Lipovec C 1
2005/2006 7 ŠK Rovečné Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1724 0
2005/2006 6 ŠK Rovečné Záboj Josef ŠK Kunštát 1
2005/2006 5 ŠK Rovečné Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceB 1574 0
2005/2006 4 ŠK Rovečné Sedlák Josef Garde Lipovec D 1330 1
2005/2006 3 ŠK Rovečné Mikulášek Petr TJ Sloup B 1613 0
2005/2006 1 ŠK Rovečné Dvořáková Anna Sokol Jedovnice A 1386 1
2004/2005 18 Sokol Rovečné Hrabal Petr Sokol Vanovice 0
2004/2005 17 Sokol Rovečné Kuník Ján Spartak Adamov B 1
2004/2005 15 Sokol Rovečné Dvořáková Anna Sokol Jedovnice B 1307 0
2004/2005 14 Sokol Rovečné Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1570 ½
2004/2005 13 Sokol Rovečné Mikulášek Petr TJ Sloup B 1624 0
2004/2005 12 Sokol Rovečné Dostál Petr Babylon Němčice 1
2004/2005 11 Sokol Rovečné Fránek Stanislav Sokol Jedovnice C 0
2004/2005 10 Sokol Rovečné Šíbl Jan Garde Lipovec E 1381 1
2004/2005 9 Sokol Rovečné Hrabal Petr Sokol Vanovice 1
2004/2005 8 Sokol Rovečné Kuník Ján Spartak Adamov B 1
2004/2005 6 Sokol Rovečné Dvořáková Anna Sokol Jedovnice B 1307 1
2004/2005 5 Sokol Rovečné Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1570 0
2004/2005 4 Sokol Rovečné Mikulášek Petr TJ Sloup B 1624 0
2004/2005 3 Sokol Rovečné Dostál Petr Babylon Němčice 1
2004/2005 2 Sokol Rovečné Fránek Stanislav Sokol Jedovnice C 0