Hráč Klimeš Jan

Klimeš Jan

User Pic
Jméno: Klimeš Jan
Oddíl: ŠKTP Hrabyně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1543
Elo mezinárodní: 1537
ID: 3333
FIDE ID: 331414
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 ŠKTP Hrabyně 1591 1582 Binar Vítězslav ŠK Orel Opava A 0 1315 1
2018/2019 4 ŠKTP Hrabyně 1591 1582 Byma Pavel TJ Velká Polom 0 1580 ½
2018/2019 3 ŠKTP Hrabyně 1600 1582 Weczerek Max SK Kravaře 1644 1632 0
2018/2019 1 ŠKTP Hrabyně 1600 1582 Koppi Vladimír TJ Lokomotiva Krnov 0 1608 ½
2017/2018 11 ŠKTP Hrabyně 1623 1577 Jureček Daniel ŠK Orel Opava A 1830 1829 0
2017/2018 10 ŠKTP Hrabyně 1623 1577 Matoušek Karel SK Jiskra Rýmařov 0 1793 ½
2017/2018 5 ŠKTP Hrabyně 1623 1577 Müller Leo ŠK Orel Opava B 1747 1730 0
2017/2018 3 ŠKTP Hrabyně 1623 1577 Karásek Jaroslav ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1555 1617 0
2017/2018 2 ŠKTP Hrabyně 1623 1577 Gemsová Tereza ŠK TJ Dolní Benešov C 1487 1580 1
2015/2016 11 ŠKTP Hrabyně 1669 1583 Pavera Václav Sokol Háj ve Slezsku 1614 1
2015/2016 10 ŠKTP Hrabyně 1669 1583 Souček Jaroslav ŠK Orel Opava B 1644 ½
2015/2016 5 ŠKTP Hrabyně 1669 1583 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1669 0
2014/2015 7 ŠKTP Hrabyně 1738 1613 Rinka Petr SK Kravaře 1645 ½
2014/2015 1 ŠKTP Hrabyně 1738 1613 Caletková Michaela Slezan Opava B\r 1716 1768 0
2013/2014 9 ŠKTP Hrabyně B 1763 1653 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1751 0
2013/2014 8 ŠKTP Hrabyně B 1763 1653 Gazda Tomáš ŠK U Lípy Malé Hoštice "B" 1000 1
2013/2014 7 ŠKTP Hrabyně B 1763 1653 Návrat Robert ŠK GOBE Píšť "B" 1558 1
2013/2014 6 ŠKTP Hrabyně B 1763 1653 Hanslik Günter ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1626 0
2013/2014 4 ŠKTP Hrabyně B 1763 1653 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "B" 1515 ½
2013/2014 3 ŠKTP Hrabyně B 1763 1653 Tesárek Jaromír TJ Hradec nad Moravicí 1730 ½
2013/2014 2 ŠKTP Hrabyně B 1763 1653 Rak Jiří Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1461 0
2013/2014 1 ŠKTP Hrabyně B 1763 1653 Duda Ondřej ŠK 1935 Bolatice 1684 1684 0
2013/2014 10 ŠK TP Hrabyně "A" 1763 1653 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1816 1798 0
2013/2014 9 ŠK TP Hrabyně "A" 1763 1653 Pospíšil Ervín TJ Město Albrechtice "A" 1715 ½
2013/2014 6 ŠK TP Hrabyně "A" 1763 1653 Caletková Michaela Slezan Opava "B" 1714 1781 ½
2012/2013 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Jančálek Jan TJ Vítkov 1783 1718 0
2012/2013 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1658 0
2012/2013 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1514 1
2012/2013 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Jureček Daniel Orel Opava "C" 1748 ½
2012/2013 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1751 ½
2012/2013 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1637 ½
2012/2013 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 1740 0
2012/2013 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Bunczek Helmut TJ Ludgeřovice 1669 0
2012/2013 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Pavera Václav TJ Velká Polom 1643 0
2012/2013 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Kramář Filip ŠK U Lípy Malé Hoštice 1597 1
2012/2013 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1796 ½
2011/2012 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť "A" 1647 ½
2011/2012 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1801 ½
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice 1000 1
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Dihel Gerhard ŠK 1935 Bolatice 1474 1
2011/2012 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1851 1809 0
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1611 0
2011/2012 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1598 0
2011/2012 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Fojtík Josef ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 0
2011/2012 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1425 1
2011/2012 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1695 ½
2011/2012 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1663 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1639 ½
2011/2012 11 ŠKTP Hrabyně "A" 1830 1663 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1695 ½
2011/2012 10 ŠKTP Hrabyně "A" 1830 1663 Chwistek Karel Slezan Opava "C" 1484 0
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1830 1663 Milián Milan Slavoj Bruntál "A" 1645 ½
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1830 1663 Kundrat Jiří ŠO TJ Vítkov 1
2011/2012 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1830 1663 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1702 1
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1830 1663 Petkovský Patrik Lokomotiva Krnov 1000 0
2011/2012 4 ŠKTP Hrabyně "A" 1830 1663 Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře 1484 1
2010/2011 11 ŠKTP Hrabyně "A" 1669 Horný Prokop ŠK Gobe Píšť 1482 1
2010/2011 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1669 Trčka Marek ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 ½
2010/2011 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1669 Mrkva Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1459 ½
2010/2011 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1669 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1526 1
2010/2011 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1669 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1449 ½
2010/2011 4 ŠKTP Hrabyně "A" 1669 Byma Pavel TJ Velká Polom 1571 ½
2010/2011 3 ŠKTP Hrabyně "A" 1669 Ziegler Jiří Orel Opava "B" 1000 ½
2010/2011 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1669 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1557 ½
2009/2010 9 ŠKTP Hrabyně 1718 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 ½
2009/2010 8 ŠKTP Hrabyně 1718 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava "B" 1830 ½
2009/2010 7 ŠKTP Hrabyně 1718 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1735 0
2009/2010 6 ŠKTP Hrabyně 1718 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1648 0
2009/2010 5 ŠKTP Hrabyně 1718 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1806 1
2009/2010 4 ŠKTP Hrabyně 1718 Pavera Václav TJ Velká Polom 1684 0
2009/2010 2 ŠKTP Hrabyně 1718 Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 1
2009/2010 1 ŠKTP Hrabyně 1718 Harazim Vilém Sokol Štěpánkovice 1737 ½
2008/2009 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1702 0
2008/2009 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1587 0
2008/2009 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0
2008/2009 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1784 0
2008/2009 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 Jureček Daniel ŠK West Opava "B" 1848 0
2008/2009 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou 1583 0
2008/2009 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 Byma Pavel TJ Velká Polom 1607 ½
2008/2009 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 Staněk Antonín Orel Opava 1841 ½
2008/2009 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1657 1
2007/2008 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1828 Otisk Miroslav TJ Velká Polom 1716 0
2007/2008 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1828 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1874 1
2007/2008 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1828 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1434 1
2007/2008 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1828 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1756 0
2007/2008 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1828 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 ½
2007/2008 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1828 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1683 0
2007/2008 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1828 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "A" 1712 1
2007/2008 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1828 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1900 ½
2007/2008 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1828 Kotula Josef Gobe Píšť 1702 ½
2007/2008 5 ŠK TP Hrabyně 1828 Klobouk Jiří ŠK West 1999 Opava "A" 1814 0
2007/2008 4 ŠK TP Hrabyně 1828 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1811 ½
2007/2008 3 ŠK TP Hrabyně 1828 Černý Pavel Sokol Jakartovice 1882 0
2007/2008 2 ŠK TP Hrabyně 1828 Vašut Pavel Lokomotiva Krnov "B" 1769 0
2006/2007 9 ŠK TP Hrabyně 1897 Luskáč František TJ Sokol Háj ½
2006/2007 5 ŠK TP Hrabyně 1897 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1882 0
2006/2007 3 ŠK TP Hrabyně 1897 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1944 0
2006/2007 2 ŠK TP Hrabyně 1897 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1799 ½
2006/2007 1 ŠK TP Hrabyně 1897 Lorenc Tomáš Slezský šachový klub Opava 1
2006/2007 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Otisk Miroslav TJ Velká Polom 1694 ½
2006/2007 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1771 ½
2006/2007 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1703 1
2006/2007 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "A" 1692 ½
2006/2007 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1716 ½
2006/2007 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť 1734 1
2006/2007 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou ½
2006/2007 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1643 ½
2006/2007 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Hrbáč Jiří Slezan Opava "D" 1584 ½
2006/2007 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Horák Arnošt TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1697 0
2006/2007 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1897 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1827 ½
2005/2006 11 Hrabyně "B" 1716 Suchánek Miroslav Dolní Benešov "D" 1704 0
2005/2006 10 Hrabyně "B" 1716 Husar Ivo Háj ve Slezsku 0
2005/2006 9 Hrabyně "B" 1716 Mušálek Pavel Ludgeřovice 1632 1
2005/2006 8 Hrabyně "B" 1716 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1630 ½
2005/2006 7 Hrabyně "B" 1716 Moravec Jindřich Darkovičky 1601 1
2005/2006 6 Hrabyně "B" 1716 Kurka Michal Dolní Benešov "E" 1659 ½
2005/2006 5 Hrabyně "B" 1716 Hampel Jan West Opava "B" 1668 1
2005/2006 4 Hrabyně "B" 1716 Mrovčák Milan Hradec n/M 0
2005/2006 3 Hrabyně "B" 1716 Nevřela Bernard Štěpánkovice 1528 ½
2005/2006 1 Hrabyně "B" 1716 Meisel Karel Gobe Píšť 1687 ½
2005/2006 7 ŠK TP Hrabyně C 1716 Švarc Jiří TJ Spartak Budišov 1747 ½
2005/2006 6 ŠK TP Hrabyně C 1716 Metelka Vladimír POGO Budišov ½
2005/2006 5 ŠK TP Hrabyně C 1716 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1
2005/2006 4 ŠK TP Hrabyně C 1716 Štefek Ludvík TJ Sokol Kobeřice A ½
2005/2006 3 ŠK TP Hrabyně C 1716 Hovůrek Jan ŠK MSA Dolní Benešov F 0
2004/2005 10 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Řenelka Svatopluk ŠO Hradec n. Mor. 1
2004/2005 9 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Štefek Ludvík TJ Kobeřice A" 0
2004/2005 8 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Stareček Josef ŠK Bolatice A" 1889 0
2004/2005 7 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Golka Jiří Slezan Opava F" 1
2004/2005 6 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Šíma Daniel TJ Kobeřice B" 1
2004/2005 5 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1
2004/2005 4 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Halfar Richard TJ Kobeřice A" 1656 1
2004/2005 3 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Haas Adam TJ Jakartovice B" 1756 1
2004/2005 2 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Klein Jiří ŠO Hradec n. Mor. ½
2004/2005 1 ŠKTP Hrabyně C" 1694 Dihel Gerhard ŠK Bolatice A" 1460 1
2004/2005 11 ŠKTP Hrabyně B 1694 Moravec Ervin U Freda Darkovičky 0
2004/2005 10 ŠKTP Hrabyně B 1694 Dihel Martin MSA Dol.Benešov D 1
2004/2005 8 ŠKTP Hrabyně B 1694 Vavřínek Michal MSA Dol.Benešov C 1621 1
2004/2005 7 ŠKTP Hrabyně B 1694 Škrobánek Alois Sokol Jakartovice 1568 0
2004/2005 6 ŠKTP Hrabyně B 1694 Zrník Bohumil SŠK Opava 1741 1
2004/2005 5 ŠKTP Hrabyně B 1694 Novák Stanislav VMS SosnováLichnov 1
2004/2005 4 ŠKTP Hrabyně B 1694 Zika Karel Slavoj Bruntál B 1592 ½
2003/2004 9 ŠKTP Hrabyně B 1687 Milián Milan Slavoj Bruntál A 1927 0
2003/2004 2 ŠKTP Hrabyně B 1687 Klimša Pavel ŠKTP Hrabyně A 1957 0
2003/2004 1 ŠKTP Hrabyně B 1687 Sanitrák Jan Ritmus Ostrava 1768 0