Hráč Krautwurst Milan

Krautwurst Milan

User Pic
Jméno: Krautwurst Milan
Oddíl: Sokol Kobeřice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1517
Elo mezinárodní: 0
ID: 14889
FIDE ID: 0
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ Sokol Kobeřice 0 1487 Dudová Anna ŠO TJ Vítkov "B" 0 0 1
2018/2019 9 TJ Sokol Kobeřice 0 1487 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 0 1737 1
2018/2019 8 TJ Sokol Kobeřice 0 1487 Bitta Jan ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1250 1
2018/2019 7 TJ Sokol Kobeřice 0 1487 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1485 1
2018/2019 6 TJ Sokol Kobeřice 0 1487 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 0
2018/2019 5 TJ Sokol Kobeřice 0 1487 Šauman Petr ŠO TJ Vítkov "B" 0 1567 1
2018/2019 4 TJ Sokol Kobeřice 0 1487 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 0 1624 0
2018/2019 3 TJ Sokol Kobeřice 0 1487 Kusyn Oliver ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1081 1
2018/2019 1 TJ Sokol Kobeřice 0 1487 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 ½
2015/2016 11 TJ Sokol Kobeřice 1492 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1773 0
2015/2016 10 TJ Sokol Kobeřice 1492 Bartošek Martin ŠO TJ Vítkov 1815 1729 0
2015/2016 9 TJ Sokol Kobeřice 1492 Pavera Václav ŠO TJ Velká Polom "A" 1614 0
2015/2016 8 TJ Sokol Kobeřice 1492 Rell Martin Slezan Opava "C" 1438 1479 0
2015/2016 7 TJ Sokol Kobeřice 1492 Havlíček Lubomír ŠK Orel Opava "C" 1640 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Kobeřice 1492 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Kobeřice 1492 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1783 1839 0
2015/2016 3 TJ Sokol Kobeřice 1492 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1522 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Kobeřice 1492 Kramář Filip SK Kravaře "B" 1712 1592 0
2014/2015 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 Hanzlík Jan TJ Sokol Štěpánkovice 1575 1
2014/2015 9 TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1000 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom "A" 1541 0
2014/2015 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1629 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1652 0
2014/2015 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1528 0
2014/2015 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1798 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 Montág Petr Orel Opava "C" 1679 ½
2013/2014 11 TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 Pavera Václav TJ Velká Polom 1636 0
2013/2014 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 Kramář Filip SK Kravaře "B" 1605 ½
2013/2014 9 TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1666 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť "A" 1654 0
2013/2014 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 Peťovský Ľudovít ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 0
2013/2014 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 Vavřínková Jitka ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1582 0
2013/2014 1 TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1635 0
2012/2013 11 TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1809 0
2012/2013 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1635 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 Holeček Radim TJ Velká Polom 1701 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1876 0
2012/2013 6 TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 Kašný Josef Slezan Opava "C" 1664 0
2012/2013 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 Vlček Antonín TJ Vítkov 1839 1827 0
2012/2013 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť "A" 1701 1654 0
2012/2013 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1670 1
2012/2013 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1500 Jureček Daniel Orel Opava "C" 1748 0
2011/2012 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Varga Jan ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1471 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Kašný Josef Slezan Opava "E" 1674 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře "B" 1679 0
2011/2012 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Montág Petr Orel Opava "C" 1674 0
2011/2012 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Tomíček Miloslav GOBE Píšť "B" 1368 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Šíma Daniel TJ Sokol Kobeřice "B" 1308 1
2009/2010 3 TJ Sokol Kobeřice "B" 1505 Hrbáč Jiří Slezan Opava "E" 1586 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Kurka Michal Sokol Štěpánkovice 1669 0
2009/2010 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Galdia Jan Slezan Opava "D" 1362 1
2009/2010 9 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Moravec Ervin ŠK U Freda Darkovičky 1656 0
2009/2010 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 1
2009/2010 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava "B" 1728 0
2009/2010 6 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1730 0
2009/2010 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1777 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1792 0
2009/2010 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 Mikulenčáková Ludmila ŠKTP Hrabyně 1645 0
2008/2009 8 TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1503 Štens Jakub TJ Slezan Opava E 1
2008/2009 7 TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1503 Hrbáč Jiří TJ Slezan Opava D 1579 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1503 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice ½
2008/2009 1 TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1503 Klobouk Jiří ŠO U Lípy Malé Hoštice 1834 0
2008/2009 11 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1588 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 Pardy Jiří ŠK West Opava "B" 1756 0
2008/2009 9 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 Skotnica Petr Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 0
2008/2009 8 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 Husar Ivo TJ Velká Polom 1844 0
2008/2009 7 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 Štencel Václav Orel Opava 1802 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1784 0
2008/2009 4 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 Meisel Karel Gobe Píšť 1682 1
2008/2009 3 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1702 0
2007/2008 7 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1486 Sikora Roman TJ Sokol Háj ve Slezsku "B" 1
2007/2008 6 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1486 Klobouk Jiří ŠO U Lípy Malé Hoštice 1814 0
2007/2008 4 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1486 Švarc Jiří ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1771 0
2007/2008 3 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1486 Kurowski Tomáš Slezan Opava "E" 1
2007/2008 2 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1486 Argyropulos Petr TJ SK Kravaře "B" 1428 1
2007/2008 1 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1486 Mušálek Pavel TJ Ludgeřovice 1621 1
2006/2007 11 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1886 0
2006/2007 10 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1775 0
2006/2007 9 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1757 0
2006/2007 8 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1814 0
2006/2007 7 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 ½
2006/2007 6 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Grygar David ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1772 ½
2006/2007 5 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1704 1
2006/2007 4 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Byma Pavel TJ Velká Polom 1966 0
2006/2007 3 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1799 ½
2006/2007 2 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1835 0
2006/2007 1 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1479 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1875 0
2006/2007 8 TJ Sokol BARBONE Kobeřice B 1479 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1789 0
2006/2007 7 TJ Sokol BARBONE Kobeřice B 1479 Harazim Richard ŠO U Lípy M. Hoštice 1901 0
2006/2007 1 TJ Sokol BARBONE Kobeřice B 1479 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1826 0
2005/2006 10 TJ SOKOL Kobeřice B 1430 Harazim Richard ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 0
2005/2006 8 TJ SOKOL Kobeřice B 1430 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1813 ½
2005/2006 7 TJ SOKOL Kobeřice B 1430 Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře B 1467 1
2005/2006 5 TJ SOKOL Kobeřice B 1430 Harazim Richard ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 0
2005/2006 3 TJ SOKOL Kobeřice B 1430 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1813 ½
2005/2006 2 TJ SOKOL Kobeřice B 1430 Glinz Leo TJ SK Kravaře B 1438 1
2005/2006 1 TJ SOKOL Kobeřice B 1430 Dihel Gerhard ŠK 1935 Bolatice 1450 0
2005/2006 6 TJ Sokol Kobeřice A 1430 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice A 1893 ½
2004/2005 10 TJ Kobeřice B" Kašný Josef Slezan Opava F" 1713 0
2004/2005 9 TJ Kobeřice B" Kašík Josef TJ Jakartovice B" 1770 0
2004/2005 8 TJ Kobeřice B" Byma Pavel TJ Velká Polom 1836 0
2004/2005 7 TJ Kobeřice B" Kašík Josef TJ Jakartovice B" 1770 1
2004/2005 6 TJ Kobeřice B" Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně C" 1923 ½
2004/2005 5 TJ Kobeřice B" Plaček Florian ŠK Bolatice A" 1700 0
2004/2005 4 TJ Kobeřice B" Kašný Josef Slezan Opava F" 1713 0
2004/2005 3 TJ Kobeřice B" Tesárek Adolf ŠO Hradec n. Mor. 1775 0
2004/2005 2 TJ Kobeřice B" Byma Pavel TJ Velká Polom 1836 0
2004/2005 1 TJ Kobeřice B" Kyzek Josef TJ Kobeřice A" 1459 0