Hráč Kulhavý František

Kulhavý František

User Pic
Jméno: Kulhavý František
Oddíl: Šachový klub Letovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1741
Elo mezinárodní: 1769
ID: 3562
FIDE ID: 23727438
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1759 1728 Mižák Ján Spartak Adamov B 1881 1865 ½
2019/2020 6 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1759 1728 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1654 0
2019/2020 5 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1759 1728 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 0 1686 ½
2019/2020 3 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1759 1728 Kovařík Jan ŠK Garde Lipovec D 0 1248 1
2019/2020 2 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1759 1728 Slezák Vladimír ŠK Lipůvka A 0 1674 ½
2019/2020 1 Letovice (Slavia Boskovice "C") 1759 1728 Walletzký Radomír Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1626 1
2019/2020 9 Slavia Boskovice "B" 1759 1728 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1590 ½
2019/2020 8 Slavia Boskovice "B" 1759 1728 Vyskočil Viktor ŠK Garde Lipovec "B" 1063 1429 1
2019/2020 7 Slavia Boskovice "B" 1759 1728 Dufek Petr ASK Blansko 0 1537 0
2019/2020 6 Slavia Boskovice "B" 1759 1728 Kovařík Jan ŠK Garde Lipovec "C" 0 1248 1
2019/2020 5 Slavia Boskovice "B" 1759 1728 Mikulášek Josef TJ Sloup 0 1507 1
2019/2020 4 Slavia Boskovice "B" 1759 1728 Čermák Tomáš ŠO MKS Vyškov "B" 1692 1681 1
2019/2020 3 Slavia Boskovice "B" 1759 1728 Hlavsa Vladimír ŠK Tišnov 0 1716 1
2019/2020 1 Slavia Boskovice "B" 1759 1728 Maděryč Vlastimil Slavia Boskovice "A" 0 1560 1
2018/2019 9 Slavia Boskovice "B" 1712 1712 Dvořák Zdenek Spartak Adamov "B" 1701 1660 ½
2018/2019 8 Slavia Boskovice "B" 1712 1712 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "B" 1602 1553 ½
2018/2019 7 Slavia Boskovice "B" 1712 1712 Baláž František TJ Sloup 1855 1870 0
2018/2019 6 Slavia Boskovice "B" 1712 1712 Polách Josef ASK Blansko 0 1680 1
2018/2019 5 Slavia Boskovice "B" 1712 1712 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 0 1765 0
2018/2019 7 Letovice (Slavia Boskovice C) 1712 1712 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1682 ½
2018/2019 6 Letovice (Slavia Boskovice C) 1712 1712 Šutera Zdeněk ŠK Kunštát A 0 1530 1
2018/2019 5 Letovice (Slavia Boskovice C) 1712 1712 Crhonek Vítězslav Rudice B 0 1689 ½
2018/2019 4 Letovice (Slavia Boskovice C) 1712 1712 Hudec Zdeněk TJ Sloup B 0 1793 ½
2018/2019 3 Letovice (Slavia Boskovice C) 1712 1712 Jiruše Jaroslav ŠK Garde Lipovec C 0 1891 ½
2018/2019 2 Letovice (Slavia Boskovice C) 1712 1712 Borýsek Martin ŠK Jevíčko A 0 1589 ½
2018/2019 1 Letovice (Slavia Boskovice C) 1712 1712 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 1
2017/2018 8 Slavia Boskovice 0 1720 Švancara Vlastimil ŠK Lipůvka 0 1669 ½
2017/2018 7 Letovice (Slavia Boskovice B) 0 1720 Kouřil Eduard TJ Sloup B 0 1359 1
2017/2018 6 Letovice (Slavia Boskovice B) 0 1720 Sládek Jaroslav Sokol Jedovnice 0 1375 1
2017/2018 4 Letovice (Slavia Boskovice B) 0 1720 Kozelek Petr ŠK Jevíčko A 0 1268 1
2017/2018 1 Letovice (Slavia Boskovice B) 0 1720 Brus Jiří Rudice B 0 1499 ½