Hráč Moravec Šimon

Moravec Šimon

User Pic
Jméno: Moravec Šimon
Oddíl: ŠK U Freda Darkovičky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1613
Elo mezinárodní: 0
ID: 10101
FIDE ID: 0
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK U Freda Darkovičky 0 1595 Jankovský Josef Sokol Štěpánkovice 0 1785 1
2018/2019 7 ŠK U Freda Darkovičky 0 1595 Fryč Lukáš Orel Opava "C" 0 1270 1
2018/2019 6 ŠK U Freda Darkovičky 0 1595 Glinz Roman SK Kravaře "B" 0 1283 1
2018/2019 5 ŠK U Freda Darkovičky 0 1595 Kampík David ŠK TJ Dolní Benešov "C" 0 1492 0
2018/2019 4 ŠK U Freda Darkovičky 0 1595 Rak Jiří ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 0 1500 1
2018/2019 3 ŠK U Freda Darkovičky 0 1595 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 0
2018/2019 2 ŠK U Freda Darkovičky 0 1595 Lejnar Ondřej ŠK Píšť 0 1595 1
2018/2019 1 ŠK U Freda Darkovičky 0 1595 Karásek Jaroslav ŠO TJ Vítkov "A" 1584 1599 1
2016/2017 9 ŠK U Freda Darkovičky 1576 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 1601 0
2016/2017 6 ŠK U Freda Darkovičky 1576 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1522 1
2016/2017 5 ŠK U Freda Darkovičky 1576 Borský Patrik ŠK Píšť 1000 1
2016/2017 4 ŠK U Freda Darkovičky 1576 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1406 1
2016/2017 3 ŠK U Freda Darkovičky 1576 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom "B" 1280 1
2015/2016 5 ŠK U Freda Darkovičky 1576 Havlíček Lubomír ŠK Orel Opava "C" 1640 1
2015/2016 4 ŠK U Freda Darkovičky 1576 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 ½
2015/2016 3 ŠK U Freda Darkovičky 1576 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 0
2015/2016 2 ŠK U Freda Darkovičky 1576 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice 1487 1
2014/2015 9 ŠK U Freda Darkovičky 1581 Rak Tomáš Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 ½
2014/2015 5 ŠK U Freda Darkovičky 1581 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1693 0
2014/2015 4 ŠK U Freda Darkovičky 1581 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1874 1820 0
2013/2014 10 ŠK U Freda Darkovičky 1603 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 0
2013/2014 9 ŠK U Freda Darkovičky 1603 Sommer Richard TJ Vítkov 1705 ½
2013/2014 8 ŠK U Freda Darkovičky 1603 Petřík Dominik ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1355 1
2013/2014 7 ŠK U Freda Darkovičky 1603 Krajíček Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 1
2013/2014 6 ŠK U Freda Darkovičky 1603 Kupský Petr TJ Velká Polom 1000 1
2013/2014 5 ŠK U Freda Darkovičky 1603 Premus Jan SK Kravaře "B" 1503 0
2013/2014 3 ŠK U Freda Darkovičky 1603 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1755 1732 0
2012/2013 10 ŠK U Freda Darkovičky 1618 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1721 0
2012/2013 9 ŠK U Freda Darkovičky 1618 Martinek Petr Orel Opava "C" 1910 0
2012/2013 8 ŠK U Freda Darkovičky 1618 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1753 ½
2012/2013 5 ŠK U Freda Darkovičky 1618 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 0
2012/2013 3 ŠK U Freda Darkovičky 1618 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1876 0
2012/2013 2 ŠK U Freda Darkovičky 1618 Gurecký Jan Slezan Opava "C" 1679 1770 0
2011/2012 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 Černák Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 1
2011/2012 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1746 0
2011/2012 5 ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1694 1
2011/2012 4 ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 0
2011/2012 3 ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1894 0
2011/2012 1 ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 0
2010/2011 11 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Milián Milan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1647 0
2010/2011 10 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1530 1
2010/2011 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Schrom Erik Orel Opava "B" 1000 1
2010/2011 8 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Harazim Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1000 ½
2010/2011 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Juchelka Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 ½
2010/2011 6 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Tomíček Miloslav ŠK Gobe Píšť 1371 1
2010/2011 5 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Žůrek Vítězslav ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1000 1
2010/2011 4 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 0
2010/2011 3 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Mrkva Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1459 1
2010/2011 2 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1723 ½
2010/2011 1 ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "A" 1690 ½
2009/2010 11 ŠK U Freda Darkovičky 1626 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1861 0
2009/2010 10 ŠK U Freda Darkovičky 1626 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně 1704 1
2009/2010 9 ŠK U Freda Darkovičky 1626 Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 1
2009/2010 8 ŠK U Freda Darkovičky 1626 Harazim Vilém Sokol Štěpánkovice 1737 0
2009/2010 7 ŠK U Freda Darkovičky 1626 Velart Vladimír Slezan Opava "D" 1656 1
2009/2010 2 ŠK U Freda Darkovičky 1626 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1745 0
2009/2010 1 ŠK U Freda Darkovičky 1626 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 0
2008/2009 11 ŠK U Freda Darkovičky 1657 Pardy Jiří ŠK West Opava "B" 1756 0
2008/2009 10 ŠK U Freda Darkovičky 1657 Rak Tomáš Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 1
2008/2009 9 ŠK U Freda Darkovičky 1657 Holeček Radim TJ Velká Polom 1717 0
2008/2009 8 ŠK U Freda Darkovičky 1657 Staněk Antonín Orel Opava 1841 0
2008/2009 7 ŠK U Freda Darkovičky 1657 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1784 0
2008/2009 6 ŠK U Freda Darkovičky 1657 Horák Arnošt TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1701 0
2008/2009 5 ŠK U Freda Darkovičky 1657 Meisel Karel Gobe Píšť 1682 0
2008/2009 1 ŠK U Freda Darkovičky 1657 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1758 0
2007/2008 11 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Meisel Karel Gobe Píšť 1656 0
2007/2008 10 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1540 0
2007/2008 9 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1619 1
2007/2008 8 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1492 ½
2007/2008 7 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Dihel Gerhard ŠK 1935 Bolatice 1482 1
2007/2008 6 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně "B" 1655 0
2007/2008 5 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 0
2007/2008 4 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 1
2007/2008 2 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře "A" 0
2007/2008 1 ŠK U Freda Darkovičky 1668 Petřík Dominik ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 1
2006/2007 11 ŠK u Freda Darkovičky 1687 Zajunc Josef Slezský šachový klub Opava 1828 0
2006/2007 9 ŠK u Freda Darkovičky 1687 Lanc Rudolf TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 0
2006/2007 8 ŠK u Freda Darkovičky 1687 Krečmer Alan TJ Břidličná 1696 ½
2006/2007 6 ŠK u Freda Darkovičky 1687 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 0
2006/2007 3 ŠK u Freda Darkovičky 1687 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1818 0
2005/2006 11 Darkovičky 1646 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1630 0
2005/2006 10 Darkovičky 1646 Grygar David Hradec n/M 1804 0
2005/2006 9 Darkovičky 1646 Vitásek Tomáš Dolní Benešov "E" 1829 1
2005/2006 8 Darkovičky 1646 Souček Jaroslav West Opava "B" 1724 1
2005/2006 7 Darkovičky 1646 Chovanec Karel Hrabyně "B" 1861 1
2005/2006 6 Darkovičky 1646 Dluhoš Rudolf Štěpánkovice 1800 1
2005/2006 5 Darkovičky 1646 Josefus Marek Kravaře "A" 1861 0
2005/2006 4 Darkovičky 1646 Křefký Verner Gobe Píšť 1717 1
2005/2006 2 Darkovičky 1646 Hružík Lumír Háj ve Slezsku 1824 0
2005/2006 1 Darkovičky 1646 Mušálek Pavel Ludgeřovice 1632 1
2004/2005 11 U Freda Darkovičky 1662 Hajda Jaroslav ŠKTP Hrabyně B 1960 0
2004/2005 10 U Freda Darkovičky 1662 Naučuk Igor VMS SosnováLichnov 0
2004/2005 9 U Freda Darkovičky 1662 Hrazdil Vojtěch Slavoj Bruntál B 1701 1
2004/2005 7 U Freda Darkovičky 1662 Martinek Petr WEST 1999 Opava 1782 0
2004/2005 6 U Freda Darkovičky 1662 Kurka Vilém MSA Dol.Benešov B 1890 0
2004/2005 5 U Freda Darkovičky 1662 Dubinský Ladislav SŠK Opava 1670 0
2004/2005 4 U Freda Darkovičky 1662 Kurka Michal MSA Dol.Benešov D 1651 0
2004/2005 3 U Freda Darkovičky 1662 Sýkora Michal Sokol Vrbno p.Prad 1569 1
2004/2005 1 U Freda Darkovičky 1662 Kašík Josef Sokol Jakartovice 1770 0