Hráč Křefký Verner

Křefký Verner

User Pic
Jméno: Křefký Verner
Oddíl: Šachový klub Píšť z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1666
Elo mezinárodní: 0
ID: 10114
FIDE ID: 0
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Píšť 0 1672 Karásek Jaroslav ŠO TJ Vítkov "A" 1627 1596 0
2018/2019 8 ŠK Píšť 0 1672 Nevřela Bernard Sokol Štěpánkovice 0 1522 0
2018/2019 7 ŠK Píšť 0 1672 Byma Michael ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1357 1
2018/2019 6 ŠK Píšť 0 1672 Souček Jaroslav Orel Opava "C" 1584 1579 1
2018/2019 5 ŠK Píšť 0 1672 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 0 1520 1
2018/2019 4 ŠK Píšť 0 1672 Gemsa Matouš ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1723 1762 ½
2018/2019 1 ŠK Píšť 0 1672 Kramný Kamil ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 0 1
2017/2018 9 ŠK Píšť "A" 0 1677 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "C" 0 1521 1
2017/2018 8 ŠK Píšť "A" 0 1677 Byma Michael ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1360 1
2017/2018 7 ŠK Píšť "A" 0 1677 Slanina Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "E" 0 1555 1
2017/2018 6 ŠK Píšť "A" 0 1677 Onderka Vlastimil ŠO TJ Vítkov "B" 0 1223 1
2017/2018 5 ŠK Píšť "A" 0 1677 Kampík David ŠK 1935 Bolatice 0 1482 0
2017/2018 4 ŠK Píšť "A" 0 1677 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 0
2017/2018 3 ŠK Píšť "A" 0 1677 Kasperlík Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 0 1392 1
2017/2018 1 ŠK Píšť "A" 0 1677 Lejnar Ondřej ŠK Píšť "B" 0 0 ½
2016/2017 9 ŠK Píšť 1651 Kašný Josef ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 0
2016/2017 8 ŠK Píšť 1651 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1690 ½
2016/2017 7 ŠK Píšť 1651 Glinz Leo SK Kravaře "B" 1769 1808 ½
2016/2017 6 ŠK Píšť 1651 Slanina Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1553 1
2016/2017 5 ŠK Píšť 1651 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1611 1
2016/2017 4 ŠK Píšť 1651 Pavera Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1614 1
2016/2017 3 ŠK Píšť 1651 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 1640 ½
2016/2017 1 ŠK Píšť 1651 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1700 1
2015/2016 5 GOBE Píšť 1651 Pašek Alfons ŠK 1935 Bolatice 1338 1
2015/2016 2 GOBE Píšť 1651 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1528 ½
2014/2015 11 ŠK Gobe Píšť 1652 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom "A" 1541 1
2014/2015 10 ŠK Gobe Píšť 1652 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1629 ½
2014/2015 8 ŠK Gobe Píšť 1652 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 ½
2014/2015 7 ŠK Gobe Píšť 1652 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 1636 0
2014/2015 6 ŠK Gobe Píšť 1652 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 1
2014/2015 5 ŠK Gobe Píšť 1652 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1598 1676 0
2014/2015 4 ŠK Gobe Píšť 1652 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1693 ½
2014/2015 3 ŠK Gobe Píšť 1652 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1816 0
2014/2015 2 ŠK Gobe Píšť 1652 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1821 ½
2014/2015 1 ŠK Gobe Píšť 1652 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 1
2013/2014 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1676 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1635 1
2013/2014 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1676 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1725 0
2013/2014 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1676 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1728 0
2013/2014 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1676 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1923 0
2013/2014 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1676 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1772 0
2013/2014 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1676 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1000 0
2013/2014 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1676 Vlček Antonín TJ Vítkov 1835 1819 0
2013/2014 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1676 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 0
2012/2013 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1919 0
2012/2013 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 1
2012/2013 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Husar Ivo TJ Velká Polom 1851 0
2012/2013 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1876 1
2012/2013 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "C" 1625 1674 ½
2012/2013 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Vlček Antonín TJ Vítkov 1839 1827 0
2012/2013 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1800 0
2012/2013 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Schuppik Michael TJ Sokol Kobeřice "A" 1686 1
2012/2013 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 ½
2012/2013 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1658 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1637 ½
2011/2012 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 0
2011/2012 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 ½
2011/2012 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1604 ½
2011/2012 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 ½
2011/2012 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1788 0
2011/2012 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1719 0
2011/2012 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Moravec Šimon ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 0
2011/2012 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "D" 1541 1731 0
2011/2012 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1757 ½
2011/2012 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1817 0
2011/2012 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1694 Černák Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 1
2010/2011 11 ŠK Gobe Píšť 1710 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně "A" 1866 0
2010/2011 9 ŠK Gobe Píšť 1710 Klimša Pavel TJ Velká Polom 1911 0
2010/2011 8 ŠK Gobe Píšť 1710 Müller Herbert Orel Opava "B" 1679 1
2010/2011 7 ŠK Gobe Píšť 1710 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1826 0
2010/2011 6 ŠK Gobe Píšť 1710 Fojtík Josef ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 1
2010/2011 5 ŠK Gobe Píšť 1710 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1774 0
2010/2011 4 ŠK Gobe Píšť 1710 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 0
2010/2011 3 ŠK Gobe Píšť 1710 Krella Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1692 1
2010/2011 2 ŠK Gobe Píšť 1710 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 0
2010/2011 1 ŠK Gobe Píšť 1710 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1678 0
2009/2010 11 ŠK GOBE Píšť 1710 Jančálek Jan TJ Vítkov 1545 0
2009/2010 10 ŠK GOBE Píšť 1710 Bystroň Ladislav Sokol Vrbno p/P 1751 ½
2009/2010 9 ŠK GOBE Píšť 1710 Mezihorák Rostislav ŠO Jiskra Rýmařov 1895 1
2009/2010 8 ŠK GOBE Píšť 1710 Krella Martin TJ SK Kravaře 1612 0
2009/2010 7 ŠK GOBE Píšť 1710 Staněk Antonín Orel Opava 1850 ½
2009/2010 6 ŠK GOBE Píšť 1710 Klus Jan Lokomotiva Krnov 1632 1
2009/2010 5 ŠK GOBE Píšť 1710 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1806 ½
2009/2010 4 ŠK GOBE Píšť 1710 Boček Dalibor Slavoj Bruntál "B" 0
2009/2010 3 ŠK GOBE Píšť 1710 Gazda Martin ŠK West 1999 Opava 1655 ½
2009/2010 2 ŠK GOBE Píšť 1710 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1837 0
2009/2010 1 ŠK GOBE Píšť 1710 Tomíček Alfons MSA Dolní Benešov "D" 1902 ½
2008/2009 11 Gobe Píšť 1746 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 0
2008/2009 10 Gobe Píšť 1746 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1781 0
2008/2009 9 Gobe Píšť 1746 Klobouk Jiří ŠK West Opava "B" 1834 0
2008/2009 7 Gobe Píšť 1746 Holeček Radim TJ Velká Polom 1717 1
2008/2009 6 Gobe Píšť 1746 Lorenz Bohumír Orel Opava 1976 0
2008/2009 5 Gobe Píšť 1746 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1774 1
2008/2009 4 Gobe Píšť 1746 Krella Martin TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1535 0
2008/2009 3 Gobe Píšť 1746 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1784 0
2008/2009 1 Gobe Píšť 1746 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1587 0
2007/2008 10 Gobe Píšť 1718 Metelka Vladimír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1708 1
2007/2008 9 Gobe Píšť 1718 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1769 0
2007/2008 8 Gobe Píšť 1718 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "A" 1712 1
2007/2008 7 Gobe Píšť 1718 Dihel Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1533 ½
2007/2008 6 Gobe Píšť 1718 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1683 1
2007/2008 5 Gobe Píšť 1718 Otisk Miroslav TJ Velká Polom 1716 1
2007/2008 4 Gobe Píšť 1718 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 ½
2007/2008 1 Gobe Píšť 1718 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1676 1
2006/2007 11 ŠK Gobe Píšť 1732 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou ½
2006/2007 10 ŠK Gobe Píšť 1732 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 ½
2006/2007 9 ŠK Gobe Píšť 1732 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1621 ½
2006/2007 8 ŠK Gobe Píšť 1732 Halfar Josef TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1595 ½
2006/2007 7 ŠK Gobe Píšť 1732 Hovůrek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1785 0
2006/2007 6 ŠK Gobe Píšť 1732 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1842 ½
2006/2007 5 ŠK Gobe Píšť 1732 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1875 ½
2006/2007 4 ŠK Gobe Píšť 1732 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1703 1
2006/2007 3 ŠK Gobe Píšť 1732 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře "A" 0
2006/2007 2 ŠK Gobe Píšť 1732 Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava "B" 1723 0
2006/2007 1 ŠK Gobe Píšť 1732 Pavera Václav TJ Velká Polom 1717 0
2005/2006 11 Gobe Píšť 1717 Kurka Vilém Štěpánkovice 1882 0
2005/2006 10 Gobe Píšť 1717 Josefus Marek Kravaře "A" 1861 ½
2005/2006 9 Gobe Píšť 1717 Tesárek Adolf Hradec n/M 1766 1
2005/2006 8 Gobe Píšť 1717 Miketa Jiří Dolní Benešov "D" 1853 0
2005/2006 7 Gobe Píšť 1717 Hružík Lumír Háj ve Slezsku 1824 0
2005/2006 6 Gobe Píšť 1717 Mušálek Pavel Ludgeřovice 1632 ½
2005/2006 5 Gobe Píšť 1717 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1712 1
2005/2006 4 Gobe Píšť 1717 Moravec Šimon Darkovičky 1646 0
2005/2006 3 Gobe Píšť 1717 Vitásek Tomáš Dolní Benešov "E" 1829 0
2005/2006 1 Gobe Píšť 1717 Chovanec Karel Hrabyně "B" 1861 0