Hráč Kudláček Bohuslav

Kudláček Bohuslav

User Pic
Jméno: Kudláček Bohuslav
Oddíl: ŠK U Freda Darkovičky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1575
Elo mezinárodní: 0
ID: 11233
FIDE ID: 0
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 Harazim Vilém Sokol Štěpánkovice 0 1659 0
2018/2019 8 ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 Hampl Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1492 0
2018/2019 7 ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 Montág Petr Orel Opava "C" 1568 1640 1
2018/2019 5 ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 Pavera Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "C" 0 1624 1
2018/2019 4 ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 Kasperlík Petr ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 0 1388 ½
2018/2019 3 ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 Kramný Kamil ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 0 1
2018/2019 2 ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 Meisel Karel ŠK Píšť 0 1683 ½
2018/2019 1 ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov "A" 0 1658 ½
2017/2018 9 ŠK U Freda Darkovičky 0 1576 Duda Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 0 0 1
2017/2018 8 ŠK U Freda Darkovičky 0 1576 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1714 1730 ½
2017/2018 5 ŠK U Freda Darkovičky 0 1576 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1798 0
2017/2018 3 ŠK U Freda Darkovičky 0 1576 Weczerek Max SK Kravaře "B" 1590 1590 0
2017/2018 2 ŠK U Freda Darkovičky 0 1576 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov "A" 0 1727 ½
2017/2018 1 ŠK U Freda Darkovičky 0 1576 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice 0 1608 0
2016/2017 8 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Benek Jiří ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1262 ½
2016/2017 7 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Vavřínková Anna ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1320 1356 ½
2016/2017 6 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Švacha Vojtěch TJ Sokol Štěpánkovice 1000 0
2016/2017 3 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Chudoba Lubomír ŠO TJ Velká Polom "B" 1603 1
2016/2017 2 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Karásek Jaroslav ŠO TJ Vítkov 1639 1
2016/2017 1 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Montág Petr Orel Opava "C" 1687 ½
2015/2016 10 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1564 ½
2015/2016 9 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Blokscha Vladimír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1287 ½
2015/2016 8 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Plavecký Jaroslav ŠO TJ Vítkov 1419 1
2015/2016 7 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom "A" 1523 1
2015/2016 6 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Witassek Tomáš Slezan Opava "C" 1318 1318 ½
2015/2016 4 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 0
2015/2016 3 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 0
2015/2016 2 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice 1575 1
2015/2016 1 ŠK U Freda Darkovičky 1586 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1522 0
2014/2015 11 ŠK U Freda Darkovičky 1596 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1686 ½
2014/2015 10 ŠK U Freda Darkovičky 1596 Strachota Jan ŠK Gobe Píšť 1529 1
2014/2015 8 ŠK U Freda Darkovičky 1596 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 1636 ½
2014/2015 7 ŠK U Freda Darkovičky 1596 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1577 0
2014/2015 6 ŠK U Freda Darkovičky 1596 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1598 1676 0
2014/2015 4 ŠK U Freda Darkovičky 1596 Rell Martin Slezan Opava "C" 1000 ½
2014/2015 3 ŠK U Freda Darkovičky 1596 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1821 ½
2014/2015 2 ŠK U Freda Darkovičky 1596 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1000 1
2014/2015 1 ŠK U Freda Darkovičky 1596 Benedikt Rudolf TJ Velká Polom "A" 1484 0
2013/2014 11 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1676 0
2013/2014 10 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Kašný Josef ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1699 0
2013/2014 8 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1811 0
2013/2014 7 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1799 0
2013/2014 6 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Husar Ivo TJ Velká Polom 1861 0
2013/2014 5 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Ferenc Norbert SK Kravaře "B" 1716 0
2013/2014 4 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1636 0
2013/2014 3 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 0
2013/2014 2 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1855 0
2013/2014 1 ŠK U Freda Darkovičky 1635 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 1
2012/2013 11 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť "A" 1701 1654 ½
2012/2013 10 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1514 1
2012/2013 7 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1553 0
2012/2013 5 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Macek Zdeněk ŠKTP Hrabyně "B" 1474 1
2012/2013 4 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1617 1
2012/2013 3 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Šidák Vítězslav ŠK U Lípy Malé Hoštice 1000 1
2012/2013 1 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Bartošek Martin TJ Vítkov 1691 0
2011/2012 11 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1611 1
2011/2012 10 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1773 1
2011/2012 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1000 ½
2011/2012 8 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1425 1
2011/2012 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1669 ½
2011/2012 6 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1553 1
2011/2012 4 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Nehudek Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1586 1
2011/2012 3 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Pekáč Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1250 1
2011/2012 2 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Barvenčík Libor ŠK 1935 Bolatice 1350 1
2011/2012 1 ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 0
2010/2011 11 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1862 0
2010/2011 10 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1637 ½
2010/2011 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Dubinský Ladislav Orel Opava "B" 1639 ½
2010/2011 8 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1557 1
2010/2011 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1000 ½
2010/2011 6 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Horný Prokop ŠK Gobe Píšť 1482 0
2010/2011 4 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 0
2010/2011 3 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1584 1
2010/2011 2 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "D" 1507 ½
2010/2011 1 ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "A" 1763 0
2009/2010 11 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1632 0
2009/2010 10 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Nehudek Karel ŠKTP Hrabyně 1570 0
2009/2010 9 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1553 1
2009/2010 8 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Dluhoš Rudolf Sokol Štěpánkovice 1730 ½
2009/2010 7 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Gurecký Jan Slezan Opava "D" 0
2009/2010 5 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1655 ½
2009/2010 4 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Montág Petr ŠK West 1999 Opava "B" 1663 ½
2009/2010 3 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Skotnica Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 1
2009/2010 2 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1702 1
2009/2010 1 ŠK U Freda Darkovičky 1600 Čupa Lubomír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1393 ½
2008/2009 11 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Zrník Bohumil ŠK West Opava "B" 1712 0
2008/2009 10 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Skotnica Petr Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 0
2008/2009 9 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Benedikt Rudolf TJ Velká Polom 1484 0
2008/2009 8 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Zajunc Josef Orel Opava 1820 1
2008/2009 7 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1687 ½
2008/2009 6 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Halfar Richard TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1648 0
2008/2009 5 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Joško Jiří Gobe Píšť 1629 1
2008/2009 4 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Stania Petr Slezan Opava "C" 1750 ½
2008/2009 3 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 0
2008/2009 2 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1799 0
2008/2009 1 ŠK U Freda Darkovičky 1634 Mikulenčák Jaroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1602 0
2007/2008 11 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Joško Jiří Gobe Píšť 1670 ½
2007/2008 10 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Pavera Václav TJ Velká Polom 1682 0
2007/2008 9 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1796 0
2007/2008 8 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1655 0
2007/2008 7 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1663 ½
2007/2008 6 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1676 0
2007/2008 5 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Zolman Josef ŠO TJ Vítkov 1
2007/2008 4 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Metelka Vladimír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1708 0
2007/2008 3 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1683 0
2007/2008 2 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "A" 1712 1
2007/2008 1 ŠK U Freda Darkovičky 1661 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 1
2006/2007 11 ŠK u Freda Darkovičky 1671 Štencel Václav Slezský šachový klub Opava 1832 0
2006/2007 10 ŠK u Freda Darkovičky 1671 Hajda Jaroslav ŠK TP Hrabyně 1946 ½
2006/2007 9 ŠK u Freda Darkovičky 1671 Františ Otakar TJ Slavoj Bruntál "B" 1867 1
2006/2007 8 ŠK u Freda Darkovičky 1671 Hadámek Miroslav TJ Břidličná 1721 0
2006/2007 7 ŠK u Freda Darkovičky 1671 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1829 0
2006/2007 6 ŠK u Freda Darkovičky 1671 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1798 0
2006/2007 5 ŠK u Freda Darkovičky 1671 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1918 0
2006/2007 1 ŠK u Freda Darkovičky 1671 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1841 0
2005/2006 11 Darkovičky 1672 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1562 1
2005/2006 10 Darkovičky 1672 Wolf František Hradec n/M 0
2005/2006 9 Darkovičky 1672 Slanina Maxmilián Dolní Benešov "E" 1706 ½
2005/2006 7 Darkovičky 1672 Filgas Václav Hrabyně "B" 1644 0
2005/2006 6 Darkovičky 1672 Jankovský Josef Štěpánkovice 1763 ½
2005/2006 5 Darkovičky 1672 Glinz Leo Kravaře "A" 1438 1
2005/2006 4 Darkovičky 1672 Karásek Jaroslav Gobe Píšť 1610 0
2005/2006 3 Darkovičky 1672 Suchánek Miroslav Dolní Benešov "D" 1704 0
2005/2006 2 Darkovičky 1672 Pavera Václav Háj ve Slezsku 1729 1
2005/2006 1 Darkovičky 1672 Guniš Zdeněk Ludgeřovice 1502 1
2004/2005 11 U Freda Darkovičky 1662 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně B 1638 ½
2004/2005 10 U Freda Darkovičky 1662 Hrouza Martin VMS SosnováLichnov 1491 1
2004/2005 9 U Freda Darkovičky 1662 Lanc Rudolf Slavoj Bruntál B 0
2004/2005 8 U Freda Darkovičky 1662 Nepožítek Svatomír Slavoj Bruntál A 1805 0
2004/2005 7 U Freda Darkovičky 1662 Martinek Pavel WEST 1999 Opava 1757 0
2004/2005 5 U Freda Darkovičky 1662 Pardy Jiří SŠK Opava 1717 ½
2004/2005 4 U Freda Darkovičky 1662 Suchánek Miroslav MSA Dol.Benešov D 1601 1
2004/2005 2 U Freda Darkovičky 1662 Kupka Jindřich MSA Dol.Benešov C 1833 ½
2004/2005 1 U Freda Darkovičky 1662 Škrobánek Alois Sokol Jakartovice 1568 1