Hráč Novák David

Novák David

User Pic
Jméno: Novák David
Oddíl: Jevíčko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1576
Elo mezinárodní: 0
ID: 27492
FIDE ID: 0
Rok narození: 1980
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Jevíčko 0 1583 Ševčík Jiří ŠK Garde Lipovec D 0 1417 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Jevíčko 0 1583 Mikuš Pavol Spartak Adamov B 1483 1418 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Jevíčko A 0 1582 Šutera Zdeněk ŠK Kunštát A 0 1530 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Jevíčko A 0 1582 Brda Vlastimil Letovice (Slavia Boskovice C) 1211 1283 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Jevíčko A 0 1590 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 0 1761 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Jevíčko A 0 1590 Prudil Miroslav Letovice (Slavia Boskovice B) 0 1807 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Jevíčko A 1593 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 2028 1773 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Jevíčko A 1593 Dvořák Zdenek TJ Spartak Adamov B 1710 1680 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Jevíčko A 1593 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1476 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Jevíčko A 1593 Řehulka Josef TJ Sokol Rovečné A 1422 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Jevíčko A 1593 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1805 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Jevíčko A 1593 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 1618 1 soutěž
2014/2015 4 Jevíčko B 1604 Masáková Petra Adamov B 1537 1597 ½ soutěž
2014/2015 2 Jevíčko B 1604 Hodaň Radovan Lipůvka 1000 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Jevíčko 1604 Pešl Jan ŠK Kuřim B 1817 1841 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Jevíčko 1604 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno D 1743 1743 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Jevíčko 1604 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec C 1729 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Jevíčko 1604 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1727 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Jevíčko 1604 Tomek Milan MKS Vyškov B 1769 1757 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Jevíčko 1604 Baláž František TJ Sloup 1653 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Jevíčko 1604 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 1745 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Jevíčko 1604 Marcikán Tomáš Makkabi Boskovice 1570 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Jevíčko 1582 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov A 1876 1853 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Jevíčko 1582 Fabian Zdeněk MKS Vyškov C 1869 1869 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Jevíčko 1582 Sedlák Ivo TJ Sloup 1729 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Jevíčko 1582 Blažek Pavel ŠK Brno 64 1795 1806 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Jevíčko 1582 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1958 1873 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Jevíčko 1582 Ševčík Josef ŠK Garde Lipovec C 1615 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Jevíčko 1582 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Jevíčko 1582 Dvořáček Filip Makkabi Boskovice 1661 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Jevíčko 1579 Ševčík Josef ŠK Garde Lipovec "C" 1604 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Jevíčko 1579 Mikuš Pavol Spartak Adamov "B" 1440 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Jevíčko 1579 Baláž František TJ Sloup 1642 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Jevíčko 1579 Snášel Michal ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1728 1714 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Jevíčko 1579 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1665 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Jevíčko 1579 Marcikán Tomáš Makkabi Boskovice 1561 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Jevíčko 1599 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1795 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Jevíčko 1599 Kudlička Robert MKS Vyškov "A" 1806 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Jevíčko 1599 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1965 1902 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Jevíčko 1599 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1891 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Jevíčko 1599 Krejčí František ŠK Garde Lipovec "C" 1511 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Jevíčko 1595 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1725 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Jevíčko 1595 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1759 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Jevíčko 1595 Hejný Jaroslav MKS Vyškov "A" 2067 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Jevíčko 1595 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1811 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Jevíčko B 1594 Kouřil Eduard TJ Sloup B 1 soutěž
2009/2010 11 SK Jevicko 1594 Pučálka Vojtěch SK Sokol Tisnov 1943 ½ soutěž
2009/2010 9 SK Jevicko 1594 Majetič Radim MKS Vyskov A 1777 0 soutěž
2009/2010 6 SK Jevicko 1594 Gruber Josef TJ Spartak Adamov B 1477 ½ soutěž
2008/2009 8 SK Jevicko 1585 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1645 ½ soutěž
2008/2009 4 SK Jevicko 1585 Zbořil Radomír MKS Vyskov "B" 1653 ½ soutěž
2008/2009 3 SK Jevicko 1585 Paluch Ladislav SK GARDE Lipovec "B" 0 soutěž
2008/2009 2 SK Jevicko 1585 Žitný Petr SK Lokomotiva Brno "E" 1912 ½ soutěž
2007/2008 10 SK Jevicko 1583 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1606 0 soutěž
2007/2008 7 SK Jevicko 1583 Drahovzal Milan SK Garde Lipovec B 1756 0 soutěž
2007/2008 6 SK Jevicko 1583 Sedlák Ivo TJ Sloup 1778 ½ soutěž
2007/2008 2 SK Jevicko 1583 Matula Tomáš KS TJ Bucovice 1674 ½ soutěž
2007/2008 1 SK Jevicko 1583 Žitný Petr SK Lokomotiva Brno E 1955 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Jevíčko 1574 Němec Karel TJ Sloup 1708 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Jevíčko 1574 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov A 1953 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Jevíčko 1574 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1950 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Jevíčko 1574 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1857 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Jevíčko 1574 Hála Pavel ŠK Lokomotiva Brno F 1653 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Jevíčko 1574 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec B 1675 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Jevíčko 1574 Zeman Libor ŠK TJ Komořany 1757 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Jevíčko 1574 Moučka Jiří MKS Vyškov A 2034 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Jevíčko 1574 O'Malley Martin Sokol Rudice C ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Jevíčko 1574 Rada David Sokol Rudice B 1661 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK JEVÍČKO 1585 Janků Luboslav MORAVSKÁ SLAVIA A 1888 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK JEVÍČKO 1585 Čepa František ČKD BLANSKO 1598 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK JEVÍČKO 1585 Krejčí Petr GARDE LIPOVEC B 1627 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK JEVÍČKO 1585 Bartoň Jan SOKOL TIŠNOV 1749 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK JEVÍČKO 1585 Fabian Zdeněk MKS VYŠKOV A 1768 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK JEVÍČKO 1585 Klinkovský Jiří SOKOL RUDICE B 1761 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK JEVÍČKO 1585 Krč Milan DURAS BRNO E 1901 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK JEVÍČKO 1585 Spáčil Leoš TJ KOMOŘANY 1757 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK JEVÍČKO 1585 Laštovička František KME-DDM KUŘIM B 1762 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK JEVÍČKO 1585 Dvořáček Jiří MAKKABI BOSKOVICE 1521 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK JEVÍČKO 1585 Pokladník Martin TJ SLOUP 1545 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Jevíčko A Fabian Zdeněk MKS Vyškov A 1776 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Jevíčko A Halba Václav MKS Vyškov B ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Jevíčko A Uhmann Jan Univerzita Brno B 1772 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Jevíčko A Nikodém Gustav Mor. Slávia Brno A 1852 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Jevíčko A Klusák Richard První Brno B 1585 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Jevíčko A Rada Marek Sokol Rudice B 1609 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Jevíčko B Zouhar Milan Sokol Rudice C 1343 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Jevíčko B Konečný Ladislav Makkabi BoskoviceB 1670 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Jevíčko B Baldrman Jaroslav TJ ČKD Blansko 1780 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Jevíčko B Blažek Roman ŠK Kunštát 1546 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Jevíčko B Slavík Jaroslav Spartak Adamov A 1647 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Jevíčko B Habina Martin Sokol Jedovnice A 1502 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Jevíčko B Brichta Pavel Garde Lipovec D 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Jevíčko B Krejčí Petr Garde Lipovec C 1617 0 soutěž
2003/2004 3 Náměšť nad Osl. C Hruban Vladimír TJ JE Dukovany B 1461 0 soutěž