Hráč Rak Tomáš

Rak Tomáš

User Pic
Jméno: Rak Tomáš
Oddíl: ŠK POGO Budišov n/B.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1677
Elo mezinárodní: 1560
ID: 29180
FIDE ID: 389129
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1541 1654 Glabasňa Tomáš SK Kravaře 1669 1617 1
2018/2019 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1541 1654 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1793 1824 0
2018/2019 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1573 1654 Zeman Pavel TJ Lokomotiva Krnov 1514 1690 0
2018/2019 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1573 1654 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně 1785 1781 0
2018/2019 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1573 1654 Slanina Maxmilián ŠK TJ Dolní Benešov B 0 1646 1
2018/2019 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1606 1669 Havel Kristián Slezan Opava C 1592 1537 0
2018/2019 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1606 1669 Kovács Viliam ŠK Orel Opava A 1756 1776 0
2018/2019 9 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1541 1654 Kalavský Milan ŠO TJ Velká Polom "B" 1657 1763 ½
2018/2019 8 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1573 1654 Souček Jaroslav Orel Opava "C" 1584 1579 1
2018/2019 7 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1573 1654 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 0 1520 ½
2018/2019 5 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1573 1654 Mlýnek Stanislav ŠK U Lípy Malé Hoštice 1441 1560 1
2018/2019 4 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1573 1669 Marčík Miroslav ŠK U Freda Darkovičky 1700 1722 1
2018/2019 2 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1606 1669 Karásek Jaroslav ŠO TJ Vítkov "A" 1584 1599 1
2017/2018 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1610 1694 Sovadina Jiří Slezan Opava C 1959 1947 0
2017/2018 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1615 1694 Gazda Petr TJ Ludgeřovice 1945 1959 0
2017/2018 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1605 1694 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1785 1736 ½
2017/2018 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1627 1694 Kubelová Soňa TJ Lokomotiva Krnov 1599 1629 0
2017/2018 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1615 1694 Bartoš Michal ŠK TJ Dolní Benešov C 1776 1803 0
2017/2018 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1615 1694 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně 0 1849 ½
2017/2018 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1615 1694 Jureček Daniel ŠK Orel Opava A 1830 1829 ½
2017/2018 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1605 1694 Janošová Kateřina Anna ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1295 1340 0
2017/2018 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1627 1694 Laschober Jindřich ŠO TJ Vítkov "B" 0 1481 1
2017/2018 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1615 1694 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 0
2017/2018 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1630 1694 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "C" 0 1521 1
2015/2016 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1367 1642 ½
2015/2016 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 Hrazdilová Hana ŠK Bruntál 1817 1859 0
2015/2016 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 Štencel Václav Sokol Háj ve Slezsku 1800 1800 0
2015/2016 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 Kovács Viliam ŠK Orel Opava B 1801 1766 0
2015/2016 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 Šima František TJ Fulnek 1686 1677 ½
2015/2016 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 Káč Jan SK Kravaře 1719 1
2015/2016 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 Solný Michal ŠK Orel Opava A 1975 2005 0
2015/2016 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1871 1873 0
2015/2016 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1605 1735 0
2014/2015 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1732 Peřina Stanislav SK Kravaře "C" 1636 1
2014/2015 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1732 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1773 0
2014/2015 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1732 Dostál Martin TJ Sokol Kobeřice "B" 1406 1
2014/2015 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1732 Mlýnek Tobiáš ŠK U Lípy Malé Hoštice 1000 1
2014/2015 11 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1000 1
2014/2015 10 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Bureček Václav TJ Velká Polom "A" 1000 0
2014/2015 9 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1581 ½
2014/2015 8 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť 1642 ½
2014/2015 7 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 1
2014/2015 6 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1528 1
2014/2015 5 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1549 0
2014/2015 4 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1798 0
2014/2015 3 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Montág Petr Orel Opava "C" 1679 0
2014/2015 2 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1816 1
2014/2015 1 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 Kretek Radim TJ Sokol Štěpánkovice 1608 ½
2013/2014 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 Krella Martin TJ SK Kravaře "A" 1773 0
2013/2014 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál "A" 1618 0
2013/2014 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 Štencel Václav Sokol Háj ve Slezsku 1800 ½
2013/2014 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1973 1973 0
2013/2014 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 Staněk Antonín ŠK Orel Opava "A" 1855 0
2013/2014 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 Gazda Pavel ŠK Orel Opava "B" 1670 1
2013/2014 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 Chwistek Karel Slezan Opava "C" 1690 1715 ½
2013/2014 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 Kubelová Soňa TJ Lokomotiva Krnov 1711 1697 1
2013/2014 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1732 1250 1
2013/2014 10 TJ Vítkov 1725 Janošová Kateřina Anna ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1250 1
2013/2014 6 TJ Vítkov 1725 Harazim Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1363 1
2013/2014 3 TJ Vítkov 1725 Černý Roman TJ Sokol Kobeřice "A" 1270 1
2013/2014 2 TJ Vítkov 1725 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť "A" 1558 1
2012/2013 11 TJ Vítkov 1736 Macek Zdeněk ŠKTP Hrabyně "B" 1474 1
2012/2013 4 TJ Vítkov 1736 Schrom Erik Orel Opava "C" 1000 1
2012/2013 3 TJ Vítkov 1736 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1740 1747 ½
2012/2013 9 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1874 1872 ½
2012/2013 8 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 0
2012/2013 7 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 Rytíř Luděk Orel Opava "A" 1745 1
2012/2013 6 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 Matonoha Petr ŠK Bruntál "B" 1559 1602 1
2012/2013 5 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1781 1781 0
2012/2013 4 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 Kubita Daniel Orel Opava "B" 1000 1
2012/2013 3 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 Krella Martin TJ SK Kravaře "A" 1721 0
2012/2013 2 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1665 ½
2012/2013 1 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 Folta Jaroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1747 0
2011/2012 8 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1737 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1781 0
2011/2012 7 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1737 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "B" 1622 0
2011/2012 6 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1737 Švarc Jiří ŠK Spartak Budišov n. Bud. 1757 ½
2011/2012 5 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1737 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1769 0
2011/2012 4 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1737 Tomíček Miloslav GOBE Píšť "B" 1368 1
2011/2012 3 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1737 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "B" 1513 1
2011/2012 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1534 ½
2011/2012 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Vavřínková Jitka ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1574 0
2011/2012 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1738 ½
2011/2012 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť "A" 1712 1659 ½
2011/2012 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Nehudek Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1586 1
2011/2012 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Pekáč Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1250 1
2011/2012 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1633 1
2011/2012 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1667 1
2011/2012 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Pavera Václav TJ Velká Polom 1671 1
2011/2012 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1773 1
2011/2012 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1737 Kudláček Bohuslav ŠK "U Freda" Darkovičky 1598 1
2010/2011 11 ŠO TJ Vítkov 1740 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1382 ½
2010/2011 8 ŠO TJ Vítkov 1740 Klus Jan Lokomotiva Krnov 1631 1
2010/2011 7 ŠO TJ Vítkov 1740 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře 1640 1
2010/2011 4 ŠO TJ Vítkov 1740 Homola Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1536 ½
2010/2011 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Moravec Jindřich ŠK "U Freda" Darkovičky 1588 0
2010/2011 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť 1718 1
2010/2011 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1818 ½
2010/2011 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1880 0
2010/2011 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 1
2010/2011 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1678 ½
2010/2011 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně "A" 1866 0
2010/2011 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1624 1
2010/2011 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Husar Ivo TJ Velká Polom 1859 ½
2010/2011 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 Müller Herbert Orel Opava "B" 1679 0
2009/2010 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1652 1
2009/2010 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 1
2009/2010 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Pavera Václav TJ Velká Polom 1684 1
2009/2010 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Mikulenčáková Ludmila ŠKTP Hrabyně 1645 1
2009/2010 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1509 ½
2009/2010 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Jankovský Josef Sokol Štěpánkovice 1812 0
2009/2010 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Galdia Jan Slezan Opava "D" 1362 1
2009/2010 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1592 1
2009/2010 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Trčka Marek ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 ½
2009/2010 10 TJ Vítkov 1710 Otisk Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1715 ½
2009/2010 8 TJ Vítkov 1710 Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava 1728 1
2008/2009 11 Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 Štencel Václav Orel Opava 1802 1
2008/2009 10 Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1657 0
2008/2009 9 Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 Krautwurst Pavel TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1451 1
2008/2009 8 Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 Macháček Jiří Gobe Píšť ½
2008/2009 7 Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1702 ½
2008/2009 5 Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1799 0
2008/2009 3 Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 Jureček Daniel ŠK West Opava "B" 1848 0
2008/2009 2 Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1736 1
2008/2009 1 Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 Pavera Václav TJ Velká Polom 1678 1
2007/2008 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Jašek Karel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1765 1
2007/2008 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Joško Jiří Gobe Píšť 1670 1
2007/2008 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Otisk Miroslav TJ Velká Polom 1716 0
2007/2008 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1492 1
2007/2008 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1663 ½
2007/2008 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně "B" 1655 0
2007/2008 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1668 0
2007/2008 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1434 ½
2007/2008 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1742 0
2007/2008 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1719 Glinz Leo TJ SK Kravaře "A" 1499 1
2006/2007 11 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Lička Alfons ŠK Gobe Píšť 1815 0
2006/2007 10 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Byma Pavel TJ Velká Polom 1614 ½
2006/2007 9 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1914 0
2006/2007 8 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Kočárek Jiří Slezan Opava "D" 1646 1
2006/2007 7 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Štefek Ludvík TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1525 0
2006/2007 6 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1799 0
2006/2007 5 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1842 0
2006/2007 4 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1771 ½
2006/2007 3 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1703 1
2006/2007 2 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Ferenc Norbert TJ SK Kravaře "A" 1736 ½
2006/2007 1 Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1757 ½
2005/2006 7 POGO Budišov 1938 Dihel Martin ŠK MSA Dolní Benešov F 1362 1
2005/2006 6 POGO Budišov 1938 Filgas Václav ŠK TP Hrabyně C 1644 1
2005/2006 5 POGO Budišov 1938 Pavlík Karel TJ Sokol Jakartovice B 1742 ½
2005/2006 4 POGO Budišov 1938 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1511 ½
2005/2006 3 POGO Budišov 1938 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice A 1650 1
2005/2006 2 POGO Budišov 1938 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice A 1593 1
2005/2006 1 POGO Budišov 1938 Švarc Viktor TJ Spartak Budišov 1468 1
2004/2005 10 POGO Budišov n.B. 1938 Jarkuliš Vojtěch Dolní Benešov F" 1
2004/2005 7 POGO Budišov n.B. 1938 Macháček Lukáš ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 6 POGO Budišov n.B. 1938 Boháč Jan ŠO Malé Hoštice 0
2004/2005 5 POGO Budišov n.B. 1938 Miketa Tomáš Dolní Benešov F" 0
2004/2005 3 POGO Budišov n.B. 1938 Thener David SK Kravaře B" 1
2004/2005 1 POGO Budišov n.B. 1938 Trčka Marek ŠO Malé Hoštice 1552 1
2003/2004 9 Chrudim C 1938 Škorpík František Polabiny C 1616 1
2003/2004 5 Chrudim C 1938 Pačovský Martin H. Městec 1790 ½
2003/2004 3 Chrudim C 1938 Urbánek Josef Infinity E 1808 0