Hráč Záboj Josef

Záboj Josef

User Pic
Jméno: Záboj Josef
Oddíl: Šachový klub Kunštát, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1499
Elo mezinárodní: 0
ID: 15599
FIDE ID: 0
Rok narození: 1978
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 ŠK Kunštát, z.s. 0 1505 Matuška Vlado Letovice (Slavia Boskovice "C") 0 1299 1
2019/2020 7 ŠK Kunštát, z.s. 0 1505 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1654 0
2019/2020 4 ŠK Kunštát, z.s. 0 1505 Krejčí František ŠK Garde Lipovec D 0 1464 1
2019/2020 2 ŠK Kunštát, z.s. 0 1505 Ochmanský Vojtěch Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1305 0
2018/2019 5 ŠK Kunštát A 0 1504 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 0 1750 0
2018/2019 3 ŠK Kunštát A 0 1504 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 0
2018/2019 1 ŠK Kunštát A 0 1504 Drochytka Josef TJ Sloup B 0 1678 1
2018/2019 10 ŠK Kunštát B 0 1504 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec D 0 1476 1
2018/2019 9 ŠK Kunštát B 0 1504 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec D 0 1476 0
2018/2019 4 ŠK Kunštát B 0 1504 Klement Roman TJ Sokol Vanovice 0 1253 1
2017/2018 7 ŠK Kunštát 0 1492 Borýsek Martin ŠK Jevíčko A 0 1564 1
2017/2018 6 ŠK Kunštát 0 1492 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 ½
2017/2018 5 ŠK Kunštát 0 1492 Havel František Letovice (Slavia Boskovice B) 1724 1739 0
2017/2018 3 ŠK Kunštát 0 1492 Drochytka Josef TJ Sloup B 0 1694 1
2015/2016 7 ŠK Kunštát 1479 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec E 1512 1
2015/2016 6 ŠK Kunštát 1479 Gruber Josef Spartak Adamov C 1451 1
2015/2016 5 ŠK Kunštát 1479 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice C 1576 1
2015/2016 3 ŠK Kunštát 1479 Probošt Jakub Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1248 ½
2015/2016 2 ŠK Kunštát 1479 Klement Roman TJ Sokol Vanovice 1222 ½
2015/2016 1 ŠK Kunštát 1479 Dvořák František TJ Sokol Rovečné B 1389 1
2014/2015 7 ŠK Kunštát 1473 Audy Leoš Sokol Vanovice 1303 1
2014/2015 5 ŠK Kunštát 1473 Masáková Petra Spartak Adamov C 1537 1597 1
2014/2015 4 ŠK Kunštát 1473 Derňár Mikuláš Makkabi Boskovice C 1439 0
2014/2015 3 ŠK Kunštát 1473 Petržela Jan ŠK Garde Lipovec F 1425 0
2014/2015 2 ŠK Kunštát 1473 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec E 1518 1
2013/2014 9 Kunštát 1454 Hampl Milan Vanovice 1000 1
2013/2014 8 Kunštát 1454 Dvořák Josef Rovečné B 1000 0
2013/2014 7 Kunštát 1454 Kratochvíla Pavel Adamov D 1317 1
2013/2014 5 Kunštát 1454 Derňár Mikuláš Boskovice C 1443 1
2013/2014 3 Kunštát 1454 Dostál Adolf Rovečné B 1366 1
2013/2014 2 Kunštát 1454 Hloušek Dušan Adamov D 1590 1503 0
2013/2014 1 Kunštát 1454 Mikuš Pavol Adamov C 1508 1496 1
2012/2013 7 Kunštát 1437 Čejka Michal Vanovice 1000 1
2012/2013 6 Kunštát 1437 Brda Vlastimil Boskovice C 1323 1
2012/2013 5 Kunštát 1437 Schneider Martin Adamov D 1100 1
2012/2013 3 Kunštát 1437 Fránek Stanislav Jedovnice B 1415 1
2012/2013 2 Kunštát 1437 Peša Robert Rovečné C 1330 1
2012/2013 1 Kunštát 1437 Dvořák František Rovečné B 1390 1
2011/2012 9 ŠK Kunštát 1434 Harašta Pavel ŠK Garde Lipovec D 1661 ½
2011/2012 8 ŠK Kunštát 1434 Petržela Jan ŠK Garde Lipovec E 1407 0
2011/2012 7 ŠK Kunštát 1434 Kocina Filip Makkabi Boskovice B 1598 0
2011/2012 6 ŠK Kunštát 1434 Beneš Vladimír Spartak Adamov C 1321 1
2011/2012 5 ŠK Kunštát 1434 Klinkovský Jiří TJ Sokol Rudice B 1753 0
2011/2012 4 ŠK Kunštát 1434 Daniel Tomáš TJ Sokol Rovečné A 1000 ½
2011/2012 2 ŠK Kunštát 1434 Mikulášek Petr TJ Sloup B 1663 0
2011/2012 1 ŠK Kunštát 1434 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1541 1
2010/2011 10 Kunštát 1415 Kouřil Eduard Němčice 1000 ½
2010/2011 8 Kunštát 1415 Ševčík Jiří Lipovec F 1000 1
2010/2011 7 Kunštát 1415 Audy Leoš Vanovice 1339 1
2010/2011 6 Kunštát 1415 Poláček Ladislav Lipůvka 1533 0
2010/2011 5 Kunštát 1415 Kala Libor Němčice 1347 1
2010/2011 4 Kunštát 1415 Čermák Miloslav Rovečné B 1487 1
2010/2011 2 Kunštát 1415 Audy Leoš Vanovice 1339 1
2010/2011 1 Kunštát 1415 Sapák Radoslav Lipůvka 1667 0
2009/2010 10 ŠK Kunštát 1395 Sládek Jaroslav ŠK Garde Lipovec E 1347 1
2009/2010 9 ŠK Kunštát 1395 Šikula Vít Rovečné B 1
2009/2010 7 ŠK Kunštát 1395 Audy Leoš Sokol Vanovice 1339 1
2009/2010 5 ŠK Kunštát 1395 Kolmačka Zdeněk ŠK Garde Lipovec E 1310 ½
2009/2010 4 ŠK Kunštát 1395 Šikula Vít Rovečné B 1
2009/2010 3 ŠK Kunštát 1395 Kouřil Eduard TJ Babylon Němčice 1
2009/2010 2 ŠK Kunštát 1395 Klika František Sokol Vanovice 1
2009/2010 1 ŠK Kunštát 1395 Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1472 1
2008/2009 2 ŠK Kunštát 1392 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1534 0
2008/2009 7 ŠK Kunštát 1392 Peša Robert TJ Sokol Rovečné B 1
2008/2009 6 ŠK Kunštát 1392 Ptáček František TJ Spartak Adamov C 1
2008/2009 4 ŠK Kunštát 1392 Dostál Petr TJ Babylon Němčice 1
2008/2009 3 ŠK Kunštát 1392 Hampl Milan Sokol Vanovice ½
2008/2009 2 ŠK Kunštát 1392 Petržela Jan ŠK Garde Lipovec E 1383 1
2008/2009 1 ŠK Kunštát 1392 Šilhan Petr ŠK Jevíčko C 1100 ½
2007/2008 10 ŠK Kunštát 1396 Dufek Petr ČKD Blansko B 1570 0
2007/2008 9 ŠK Kunštát 1396 Mikuš Pavol Spartak Adamov C 0
2007/2008 8 ŠK Kunštát 1396 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 0
2007/2008 6 ŠK Kunštát 1396 Sládek Jaroslav Garde Lipovec E 1344 ½
2007/2008 4 ŠK Kunštát 1396 Beneš Vladimír Spartak Adamov C 1313 1
2007/2008 3 ŠK Kunštát 1396 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1510 0
2007/2008 1 ŠK Kunštát 1396 Petržela Jan Garde Lipovec E 1404 ½
2006/2007 10 ŠK Kunštát Šutera Zdeněk Makkabi BoskoviceB 1558 0
2006/2007 9 ŠK Kunštát Res Martin Sokol Jedovnice B 1
2006/2007 8 ŠK Kunštát Moc Martin TJ ČKD Blansko B 1359 1
2006/2007 7 ŠK Kunštát Moc Martin TJ ČKD Blansko B 1359 0
2006/2007 4 ŠK Kunštát Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1531 0
2006/2007 2 ŠK Kunštát Audy Leoš Sokol Vanovice 1317 0
2006/2007 1 ŠK Kunštát Derňár Mikuláš Makkabi BoskoviceB 1455 1
2005/2006 8 ŠK Kunštát Brichta Pavel Garde Lipovec D 1519 0
2005/2006 7 ŠK Kunštát Mikulášek Josef TJ Sloup B 1530 0
2005/2006 6 ŠK Kunštát Čermák Miloslav ŠK Rovečné 0
2005/2006 5 ŠK Kunštát Dvořáková Anna Sokol Jedovnice A 1386 1
2005/2006 4 ŠK Kunštát Dobrovolný Filip Spartak Adamov A 1384 0
2005/2006 2 ŠK Kunštát Rada Marek Sokol Rudice C 1651 0
2004/2005 9 ŠK Kunštát Fránek Stanislav Sokol Jedovnice A 1424 0
2004/2005 8 ŠK Kunštát Brichta Pavel Garde Lipovec D 1
2004/2005 5 ŠK Kunštát Hronek Vladimír ŠK Jevíčko B 1
2004/2005 3 ŠK Kunštát Čepa František TJ ČKD Blansko 1611 0
2004/2005 1 ŠK Kunštát Slavík Jaroslav Spartak Adamov A 1647 0
2003/2004 9 ŠK Kunštát B Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1
2003/2004 8 ŠK Kunštát B Waluš Jiří Babylon Němčice 1
2003/2004 6 ŠK Kunštát B Novák Jakub Sokol Jedovnice C 1
2003/2004 5 ŠK Kunštát B Kalabus Pavel Sokol Vanovice 1
2003/2004 4 ŠK Kunštát B Honzák Vlastimil ŠK Lipůvka 1304 1
2003/2004 2 ŠK Kunštát B Jokl Pavel Sokol Jedovnice B ½
2003/2004 8 ŠK Kunštát A Závada Jakub Sokol Jedovnice A 1
2003/2004 7 ŠK Kunštát A Novák David ŠK Jevíčko A 1
2003/2004 6 ŠK Kunštát A Pokladník Martin TJ Sloup B 1507 1
2003/2004 4 ŠK Kunštát A Beneš Vladimír TJ ČKD Blansko 1302 1