Hráč Matl Rostislav

Matl Rostislav

User Pic
Jméno: Matl Rostislav
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1880
Elo mezinárodní: 2010
ID: 9494
FIDE ID: 325112
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 9 Sportovní klub Prostějov C 1880 Vysloužil Lukáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 ½
2010/2011 10 Sportovní klub Prostějov C 1908 Koutný Pavel TJ Sokol Přemyslovice C 1000 ½
2008/2009 4 Sportovní klub Prostějov B 1950 Navrátilová Alena A64 DDM Olomouc 1672 0
2007/2008 11 VOKD Poruba "D" 1950 Balon René HTJ Odra Ostrava "A" 0
2006/2007 11 Lokomotiva I 1971 Janků Luboslav Moravská Slávia C 1867 ½
2006/2007 9 Lokomotiva I 1971 Krejčí Petr ŠK 64 C 2119 0
2006/2007 5 Lokomotiva I 1971 Cicálek Stanislav Lokomotiva K 1774 ½
2006/2007 4 Lokomotiva I 1971 Beer František Lokomotiva J 1818 ½
2006/2007 3 Lokomotiva I 1971 Lička Vlastimil Lokomotiva H 2007 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO F 2005 Talpa Pavel SPgŠ+G ZNOJMO B 1879 0
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO F 2005 Kopuletý Jan ŠK 64 BRNO B 1746 ½
2004/2005 10 TJ Sokol Přemyslovice A 1912 Sýkora Jan SK Prostějov 2016 ½
2004/2005 9 TJ Sokol Přemyslovice A 1912 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2020 ½
2004/2005 7 TJ Sokol Přemyslovice A 1912 Mikulík Josef Sigmia Olomouc 1934 0
2004/2005 5 TJ Sokol Přemyslovice A 1912 Haderka Karel Tatran Litovel C 1894 ½
2004/2005 4 TJ Sokol Přemyslovice A 1912 Krahula Pavel LOKO Zábřeh B 1771 0
2004/2005 3 TJ Sokol Přemyslovice A 1912 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 1992 0
2004/2005 2 TJ Sokol Přemyslovice A 1912 Pala Vladimír SK Přerov 2223 0
2003/2004 11 SK Prostějov B 1913 Španner Josef Sigmia Olomouc 1919 ½
2003/2004 10 SK Prostějov B 1913 Axman Oldřich TJ Unex Uničov 1946 0
2003/2004 8 SK Prostějov B 1913 Valenta Vít A64 Grygov C 2118 0
2003/2004 7 SK Prostějov B 1913 Koryčánek Jaromír Loko Zábřeh B 1899 0
2003/2004 6 SK Prostějov B 1913 Ševčík Josef Sokol Přemyslovice 1650 ½
2003/2004 5 SK Prostějov B 1913 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1892 0
2003/2004 4 SK Prostějov B 1913 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1737 ½
2003/2004 3 SK Prostějov B 1913 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1909 1
2003/2004 2 SK Prostějov B 1913 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1964 0
2003/2004 1 SK Prostějov B 1913 Glöckner Jaromír DDM+TJ Mohelnice 1892 1