Hráč Pecák Ivan

Pecák Ivan

User Pic
Jméno: Pecák Ivan
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1576
Elo mezinárodní: 1642
ID: 3173
FIDE ID: 311170
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1675 1587 Němec Jáchym KŠ Říčany 1925 E 1820 1696 0
2018/2019 11 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk C 1528 1519 1
2018/2019 9 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1635 1644 1
2018/2019 8 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Matějček František TJ Sokol Sendražice C 0 1473 1
2018/2019 7 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Komárek Ladislav ŠK Rožďalovice A 0 1712 0
2018/2019 6 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky B 0 1396 0
2018/2019 5 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Pinkas Jiří TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 0 1407 0
2018/2019 4 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 1
2018/2019 3 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Holub Antonín Šachklub města Dobrovice F 0 1381 1
2018/2019 2 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Kmec Ján DDM Sokol Nymburk D 0 1313 1
2018/2019 1 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 Štěpánek Vít ŠK Český Brod B 0 1105 1
2017/2018 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1671 1603 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice A 1806 1809 ½
2017/2018 10 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Vomáčka Miroslav Sokol Český Brod B 0 1310 0
2017/2018 9 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Dejmek Tomáš Sendražice C 0 1219 1
2017/2018 8 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky B 0 1589 0
2017/2018 7 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav B 0 1542 1
2017/2018 6 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Lupták Pavol Sokol Kolín D 0 0 ½
2017/2018 5 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Vomáčka Miroslav Sokol Český Brod B 0 1310 1
2017/2018 4 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Kuta Lukáš Sendražice C 0 1373 0
2017/2018 3 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Kotrouš Vlastimil TJ Sokol Pečky B 0 1537 0
2017/2018 2 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav B 0 1542 1
2017/2018 1 Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 Ficek Martin Sokol Kolín D 0 1599 1
2016/2017 10 Kostelec n. Č. L. C 1671 1666 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1760 1761 0
2016/2017 5 Kostelec n. Č. L. C 1671 1666 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 I 1750 1718 0
2016/2017 4 Kostelec n. Č. L. C 1671 1666 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 H 1711 1701 ½
2016/2017 3 Kostelec n. Č. L. C 1671 1666 Konopka Aleš KŠ Stříbrná Skalice B 1611 ½
2016/2017 2 Kostelec n. Č. L. C 1671 1666 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 0
2016/2017 1 Kostelec n. Č. L. C 1671 1666 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1495 0
2016/2017 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1671 1666 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1
2015/2016 10 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1665 0
2015/2016 9 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Reichel Tomáš Slavoj Čáslav B 1869 1895 0
2015/2016 8 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1789 1809 0
2015/2016 7 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady B 1775 1795 0
2015/2016 6 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Kalík Jan Sokol Kolín D 1919 1823 0
2015/2016 5 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1665 ½
2015/2016 4 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Berger Tomáš Slavoj Čáslav B 1765 0
2015/2016 3 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1789 1809 0
2015/2016 2 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady B 1775 1795 ½
2015/2016 1 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 Kalík Jan Sokol Kolín D 1919 1823 0
2014/2015 11 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1695 1688 Zima Tomáš DDM Nymburk A 1780 1782 0
2014/2015 10 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1695 1688 Záběhlický Jiří Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1556 1648 1
2014/2015 9 Kostelec nad Č.Lesy C 1695 1688 Reichel TomᚠTJ Slavoj Čáslav B 1899 1876 0
2014/2015 5 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1695 1688 Tyko Josef Sokol KolĂ­n D 1828 1859 0
2014/2015 4 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1695 1688 Hanuš Karel DDM Nymburk B 1560 1
2014/2015 3 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1695 1688 Kolář Bořivoj Joly Lysá nad Labem G 1300 1
2014/2015 2 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1695 1688 Štegl Petr TJ Sokol PeÄŤky B 1789 1823 0
2014/2015 1 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1695 1688 Skalický Tomáš Ĺ K Milovice 2068 2077 0
2013/2014 11 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1618 ½
2013/2014 10 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Válek Petr ŠK Spartak Čelákovice B 1405 1
2013/2014 9 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Čermák Jan Sokol Český Brod C 1815 1849 0
2013/2014 8 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk D 1512 1
2013/2014 7 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 1
2013/2014 6 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 G 1743 1744 1
2013/2014 5 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Berger Tomáš SK Slavoj Čáslav B 1737 ½
2013/2014 4 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Kalík Jan Sokol Kolín D 1951 1850 ½
2013/2014 3 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky C 1651 0
2013/2014 2 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk C 1814 1
2013/2014 1 Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk E 1601 1
2012/2013 11 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Houda Stanislav Kavalier Sázava B 1509 ½
2012/2013 10 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1718 1
2012/2013 9 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice B 1594 0
2012/2013 8 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Innemann František Sokol Postupice 1899 1861 0
2012/2013 7 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Pech Hynek Sokol Kolín D 1790 1790 1
2012/2013 6 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Reichel Tomáš Slavoj Čáslav B 1939 1908 0
2012/2013 5 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 ½
2012/2013 4 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Čech Lubomír Klub šachistů 1925 Říčany G 1592 0
2012/2013 2 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Grečný Karol Sokol Struhařov B 1947 1944 0
2012/2013 1 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1770 1769 ½
2011/2012 9 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1700 1677 Tesař Patrik DDM Nymburk 1719 1
2011/2012 6 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1700 1677 Durčák Patrik Joly Lysá nad Labem F 1578 ½
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1700 1677 Bednařík Radovan Sokol Český Brod C 1754 ½
2011/2012 10 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1700 1677 Mazánek David JOLY Lysá n.L. D 1930 1877 0
2011/2012 1 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1700 1677 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1761 0
2010/2011 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1723 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem C 2046 0
2010/2011 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1723 Soukal Roman SK Pyrit Příbram 1907 0
2010/2011 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1723 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1901 0
2010/2011 9 Kostelec nad Č.l. B 1723 Štegl Petr Sokol Pečky A 1814 ½
2010/2011 6 Kostelec nad Č.l. B 1723 Fencl Pavel JOLY Lysá n.Labem D 1930 0
2010/2011 2 Kostelec nad Č.l. B 1723 Tyko Josef Sokol Kolín C 1845 0
2010/2011 1 Kostelec nad Č.l. B 1723 Adamík František Klub šachistů Říčany 1925 C 1928 0
2009/2010 11 Kostelec n.Č.l. 1726 Saeckl Petr JOLY Lysá n.L. D 1637 1
2009/2010 5 Kostelec n.Č.l. 1726 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2115 0
2009/2010 4 Kostelec n.Č.l. 1726 Eisner Oldřich Sokol Český Brod 1863 ½
2009/2010 3 Kostelec n.Č.l. 1726 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav 2004 ½
2008/2009 10 Kostelec n.Č.lesy 1762 Sobotka Jiří Sokol Nymburk 1913 0
2008/2009 7 Kostelec n.Č.lesy 1762 Svítek Miroslav Sokol na Mělníce 1932 0
2008/2009 3 Kostelec n.Č.lesy 1762 Vesecký Martin Bohemia Poděbrady 1928 0
2008/2009 2 Kostelec n.Č.lesy 1762 Kočí Václav AŠ Mladá Boleslav 1867 0
2007/2008 9 Kostelec nad Č.lesy 1708 Sokol Mladá Boleslav B 1
2007/2008 7 Kostelec nad Č.lesy 1708 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod 1753 0
2007/2008 5 Kostelec nad Č.lesy 1708 Voborník Bořivoj Joly Lysá n.L. D 1791 1
2007/2008 4 Kostelec nad Č.lesy 1708 Vrba Bohuslav Sokol Sendražice 1824 1
2007/2008 3 Kostelec nad Č.lesy 1708 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady 1788 ½
2006/2007 3 Kostelec n.Č.l 1719 Fekete František Bohemia Poděbrady 1678 1
2006/2007 2 Kostelec n.Č.l 1719 Daniel Jiří Joly Lysá n.L. C 1761 1
2005/2006 10 Kostelec A 1718 Wimmer Jaroslav Poděbrady 1852 0
2005/2006 9 Kostelec A 1718 Kubaljak Jaromír Benešov 1843 1
2005/2006 6 Kostelec A 1671 1666 Novák Ivan SE Ml.Boleslav C 1840 1812 1
2005/2006 5 Kostelec A 1718 Gabriel Jan Kolín B 1866 0
2005/2006 4 Kostelec A 1718 Dědík Zdeněk Nymburk 1598 1
2005/2006 1 Kostelec A 1718 Uhlíř Václav Sendražice 1838 1
2004/2005 10 Kostelec n/ČL A 1762 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1862 0
2004/2005 9 Kostelec n/ČL A 1762 Vojta Pavel TRW A. Vlašim A 2069 0
2004/2005 8 Kostelec n/ČL A 1762 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1764 1
2004/2005 6 Kostelec n/ČL A 1762 Doležal Radoslav Biomedica Říčany B 2020 1
2004/2005 5 Kostelec n/ČL A 1762 Smolka Josef Jawa Brodce A 1826 0
2004/2005 4 Kostelec n/ČL A 1762 Marouš Roman Sokol Benešov A 1855 0
2004/2005 3 Kostelec n/ČL A 1762 Houška Bohumil Sokol Nymburk A 1820 ½
2004/2005 2 Kostelec n/ČL A 1762 Štěpánek Stanislav Bohemia PoděbradyA 1956 ½
2004/2005 1 Kostelec n/ČL A 1762 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1820 0