Hráč Blažek Roman

Blažek Roman

User Pic
Jméno: Blažek Roman
Oddíl: Šachový klub Kunštát, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1600
Elo mezinárodní: 0
ID: 15587
FIDE ID: 0
Rok narození: 1981
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Kunštát, z.s. 0 1595 Polách Daneš Letovice (Slavia Boskovice "C") 1972 1958 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Kunštát, z.s. 0 1595 Matuška Jan Sokol Jedovnice 0 1764 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Kunštát, z.s. 0 1595 Klinkovský Jiří Sokol Rudice B 0 1741 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Kunštát, z.s. 0 1595 Hruška Vladimír ŠK Jevíčko 1840 1815 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Kunštát, z.s. 0 1595 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 0 1764 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Kunštát A 0 1604 Toulec Richard Rudice B 0 1649 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kunštát A 0 1604 Liebl Pavel ŠK Jevíčko A 1759 1741 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Kunštát A 0 1604 Plch Josef Sokol Jedovnice 0 1859 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kunštát A 0 1604 Baláž František TJ Sloup B 1855 1870 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kunštát 0 1604 Liebl Pavel ŠK Jevíčko A 1749 1749 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Kunštát 0 1604 Toulec Richard Rudice B 0 1680 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kunštát 0 1604 Nechvíla Břetislav Sokol Jedovnice 0 1501 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kunštát 0 1604 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 0 1752 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Kunštát 1610 Mikuš Pavol Spartak Adamov C 1492 1474 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Kunštát 1610 Bulička Jiří ŠK Jevíčko B 1611 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Kunštát 1610 Audy Leoš TJ Sokol Vanovice 1311 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kunštát 1610 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné B 1548 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kunštát 1626 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1596 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kunštát 1626 Neudert Jiří TJ Sokol Rovečné B 1163 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Kunštát 1626 Beňovský Petr Makkabi Boskovice C 1000 1 soutěž
2013/2014 9 Kunštát 1615 Čejka Michal Vanovice 1000 1 soutěž
2013/2014 8 Kunštát 1615 Šutera Zdeněk Rovečné B 1554 1 soutěž
2013/2014 7 Kunštát 1615 Schneider Zdenek Adamov D 1538 ½ soutěž
2013/2014 3 Kunštát 1615 Šutera Zdeněk Rovečné B 1554 1 soutěž
2012/2013 6 Kunštát 1608 Probošt Jaroslav Boskovice C 1435 1 soutěž
2012/2013 5 Kunštát 1608 Mařík František Adamov D 1000 ½ soutěž
2012/2013 1 Kunštát 1608 Dostál Adolf Rovečné B 1378 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Kunštát 1621 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec D 1755 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Kunštát 1621 Nejezchleb Drahoš TJ Sokol Rudice B 2058 1863 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Kunštát 1621 Kunc Alois Sokol Jedovnice 1620 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Kunštát 1621 Němec Karel TJ Sloup B 1720 0 soutěž
2010/2011 9 Kunštát 1608 Peša Robert Rovečné B 1000 ½ soutěž
2010/2011 8 Kunštát 1608 Petržela Jan Lipovec F 1399 ½ soutěž
2010/2011 7 Kunštát 1608 Přibyl Miroslav Vanovice 1364 1 soutěž
2010/2011 6 Kunštát 1608 Sapák Radoslav Lipůvka 1667 1 soutěž
2010/2011 5 Kunštát 1608 Hebelka Leoš Němčice 1000 1 soutěž
2010/2011 4 Kunštát 1608 Daniel Tomáš Rovečné B 1000 1 soutěž
2010/2011 3 Kunštát 1608 Rimpler Jiří Lipovec F 1402 1 soutěž
2010/2011 2 Kunštát 1608 Přibyl Miroslav Vanovice 1364 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Kunštát 1606 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Kunštát 1606 Dostál Adolf Rovečné B 1411 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Kunštát 1606 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1706 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Kunštát 1606 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Kunštát 1606 Dostál Adolf Rovečné B 1411 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Kunštát 1606 Fidler Vítězslav TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Kunštát 1596 Řehulka Josef TJ Sokol Rovečné B ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Kunštát 1596 Daniel Jan TJ Sokol Rovečné B ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Kunštát 1596 Kuník Ján TJ Spartak Adamov C 1378 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Kunštát 1596 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1699 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Kunštát 1596 Hebelka Leoš TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Kunštát 1596 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1631 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Kunštát 1596 Kratochvil Libor ŠK Garde Lipovec E 1406 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Kunštát 1596 Novák Ondřej ŠK Jevíčko C 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Kunštát 1604 Dufek Petr ČKD Blansko B 1570 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Kunštát 1604 Mikuš Pavol Spartak Adamov C 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Kunštát 1604 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1628 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Kunštát 1604 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1609 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Kunštát 1577 Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceB 1594 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Kunštát 1577 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice B 1379 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Kunštát 1577 Moc Roman TJ ČKD Blansko B 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Kunštát 1577 Čepa František TJ ČKD Blansko B 1612 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Kunštát 1577 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice B 1383 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Kunštát 1577 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1525 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Kunštát 1577 Petržela Jan Garde Lipovec E 1415 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Kunštát 1577 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1698 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Kunštát 1577 Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceB 1574 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Kunštát 1577 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1494 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Kunštát 1577 Mikulášek Petr TJ Sloup B 1613 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Kunštát 1577 Šimek Miroslav ŠK Rovečné 1638 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Kunštát 1577 Habina Martin Sokol Jedovnice A 1499 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Kunštát 1577 Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1724 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Kunštát 1546 Ševčík David Garde Lipovec C 1720 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Kunštát 1546 Zouhar Milan Sokol Rudice C 1343 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Kunštát 1546 Novák David ŠK Jevíčko B 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Kunštát 1546 Kocina Filip Makkabi BoskoviceB 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Kunštát 1546 Baldrman Jaroslav TJ ČKD Blansko 1780 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Kunštát 1546 Bednář Petr Spartak Adamov A 1745 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Kunštát A 1554 Kunc Alois Sokol Jedovnice A 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Kunštát A 1554 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1752 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Kunštát A 1554 Konečný Ladislav Makkabi BoskoviceB 1669 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Kunštát A 1554 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1838 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Kunštát A 1554 Petržela Jan Garde Lipovec C 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Kunštát A 1554 Polách Josef ASK Blansko 1675 0 soutěž