Hráč Unčovský Josef

Unčovský Josef

User Pic
Jméno: Unčovský Josef
Oddíl: TJ Sokol Rovečné
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1350
Elo mezinárodní: 0
ID: 28896
FIDE ID: 0
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2012/2013 9 Rovečné A 1350 Dokoupil Jiří Boskovice B 1611 ½ soutěž
2012/2013 8 Rovečné A 1350 Kratochvíla Pavel Adamov C 1000 ½ soutěž
2012/2013 7 Rovečné A 1350 Navrátilová Tereza Jedovnice A 1250 ½ soutěž
2012/2013 5 Rovečné A 1350 Moc Martin Lipůvka 1554 0 soutěž
2012/2013 2 Rovečné A 1350 Szymsza Eduard Lipovec E 1000 0 soutěž
2012/2013 1 Rovečné A 1350 Němec Karel Sloup B 1717 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Rovečné A 1339 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 1609 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Sokol Rovečné A 1339 Procházka Ivo TJ Sloup B 1302 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Rovečné A 1339 Mihola Dušan ŠK Lipůvka 1552 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Rovečné A 1339 Krejčí František ŠK Garde Lipovec D 1511 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Rovečné A 1339 Kratochvil Libor ŠK Garde Lipovec E 1404 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Rovečné A 1339 Oliva Pavel ŠK Kunštát 1000 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Rovečné A 1339 Beneš Vladimír Spartak Adamov C 1321 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Rovečné A 1339 Klinkovský Jiří TJ Sokol Rudice B 1753 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Rovečné A 1339 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice B 1623 0 soutěž
2010/2011 7 Rovečné A 1355 Rimpler Jiří Lipovec E 1402 0 soutěž
2010/2011 6 Rovečné A 1355 Kratochvíla Pavel Adamov C 1000 0 soutěž
2010/2011 5 Rovečné A 1355 Jedlička Pavel Boskovice B 1529 0 soutěž
2010/2011 4 Rovečné A 1355 Kunc Alois Jedovnice 1593 0 soutěž
2010/2011 3 Rovečné A 1355 Krejčí Petr Lipovec D 1740 0 soutěž
2010/2011 2 Rovečné A 1355 Zapletal Karel Jevíčko B 1642 0 soutěž
2009/2010 9 Rovečné A 1329 Beneš Vladimír TJ Spartak Adamov C 1328 1 soutěž
2009/2010 8 Rovečné A 1329 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec D 1517 ½ soutěž
2009/2010 7 Rovečné A 1329 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 1750 ½ soutěž
2009/2010 6 Rovečné A 1329 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1757 0 soutěž
2009/2010 5 Rovečné A 1329 Vašíček Ladislav ŠK Jevíčko B 1297 ½ soutěž
2009/2010 3 Rovečné A 1329 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1411 0 soutěž
2009/2010 2 Rovečné A 1329 Baláž František TJ Sloup B 1000 0 soutěž
2009/2010 1 Rovečné A 1329 Čepa František ASK Blansko B 1577 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Sokol Rovečné 1345 Slavík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1567 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Sokol Rovečné 1345 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1747 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Rovečné 1345 Svoboda Vratislav ŠK Garde Lipovec D 1100 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Rovečné 1345 Keprt Jaroslav TJ Sokol Jedovnice 1376 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Rovečné 1345 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice B 1551 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Rovečné 1345 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1793 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Rovečné 1345 Dufek Petr TJ ČKD Blansko B 1586 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Kunštát 1337 Audy Leoš Sokol Vanovice 1347 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Kunštát 1337 Škrob Martin Garde Lipovec E 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Rovečné 1337 Plch Josef Sokol Jedovnice 1834 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Rovečné 1337 Zouhar Milan Sokol Rudice D 1361 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Rovečné 1337 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice B 1497 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Rovečné 1337 Vašíček Michal Šk Jevíčko B 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Rovečné 1337 Doležel Milan Garde Lipovec D 1459 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Rovečné 1337 Drochytka Josef ČKD Blansko A 1722 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Rovečné 1337 Slavík Jaroslav Spartak Adamov B 1585 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Rovečné 1337 Šíbl Jan Garde Lipovec C 1452 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Rovečné 1350 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1338 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Rovečné 1350 Kučera Dalibor Garde Lipovec D ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Rovečné 1350 Krejčíř Petr Spartak Adamov B 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Rovečné 1350 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice A 1379 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Rovečné 1350 Stupavský Štefan ČKD Blansko A 1608 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Rovečné 1350 Sládek Jaroslav Garde Lipovec C 1353 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Rovečné 1350 Klinkovský Jiří Sokol Rudice D 1100 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Rovečné 1350 Dvořáček Jiří Makkabi BoskoviceA 1538 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Rovečné Novotný Milan Spartak Adamov A 1782 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Rovečné Zouhar Zdeněk Garde Lipovec C 1526 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Rovečné Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1836 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Rovečné Votřel Petr ŠK Kunštát 1615 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Rovečné Dvořáček Jiří Makkabi BoskoviceB 1521 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Rovečné Brichta Pavel Garde Lipovec D 1519 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Rovečné Pokladník Martin TJ Sloup B 1545 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Rovečné Fránek Stanislav Sokol Jedovnice A 1458 0 soutěž
2004/2005 18 Sokol Rovečné Čejka Michal Sokol Vanovice 1 soutěž
2004/2005 17 Sokol Rovečné Kratochvíla Pavel Spartak Adamov B 1 soutěž
2004/2005 15 Sokol Rovečné Ševčík Jaromír Sokol Jedovnice B 0 soutěž
2004/2005 14 Sokol Rovečné Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1546 1 soutěž
2004/2005 13 Sokol Rovečné Pokladník Martin TJ Sloup B 1531 0 soutěž
2004/2005 12 Sokol Rovečné Kala Libor Babylon Němčice 1 soutěž
2004/2005 11 Sokol Rovečné Matuška Viktor Sokol Jedovnice C 1 soutěž
2004/2005 10 Sokol Rovečné Morávek Jiří Garde Lipovec E 1 soutěž
2004/2005 9 Sokol Rovečné Čejka Michal Sokol Vanovice 1 soutěž
2004/2005 8 Sokol Rovečné Kratochvíla Pavel Spartak Adamov B 1 soutěž
2004/2005 6 Sokol Rovečné Ševčík Jaromír Sokol Jedovnice B 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Rovečné Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1546 0 soutěž
2004/2005 4 Sokol Rovečné Pokladník Martin TJ Sloup B 1531 0 soutěž
2004/2005 2 Sokol Rovečné Matuška Viktor Sokol Jedovnice C 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Rovečné Ševčík Miloš Garde Lipovec E 0 soutěž