Hráč Libiš Zdeněk

Libiš Zdeněk

User Pic
Jméno: Libiš Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Kunštát, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1666
Elo mezinárodní: 0
ID: 3897
FIDE ID: 0
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Kunštát A 0 1695 Klinkovský Jiří Rudice B 0 1756 ½
2018/2019 6 ŠK Kunštát A 0 1695 Loubal Pavel Letovice (Slavia Boskovice C) 1998 1983 0
2018/2019 5 ŠK Kunštát A 0 1695 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 0
2018/2019 4 ŠK Kunštát A 0 1695 Hruška Vladimír ŠK Jevíčko A 1874 1831 0
2018/2019 3 ŠK Kunštát A 0 1695 Probošt Jakub Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1406 0
2018/2019 2 ŠK Kunštát A 0 1695 Matuška Jan Sokol Jedovnice 0 1816 ½
2018/2019 1 ŠK Kunštát A 0 1695 Pokladník Martin TJ Sloup B 1972 1977 0
2018/2019 13 ŠK Kunštát B 0 1695 Řehulka Josef Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1417 1
2018/2019 7 ŠK Kunštát B 0 1695 Bulička Jiří ŠK Jevíčko B 0 1596 0
2018/2019 6 ŠK Kunštát B 0 1695 Doležal Ondřej TJ Sloup C 0 0 1
2018/2019 5 ŠK Kunštát B 0 1695 Doležal Ondřej TJ Sloup C 0 0 1
2017/2018 7 ŠK Kunštát 0 1673 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1849 1888 0
2017/2018 6 ŠK Kunštát 0 1673 Walletzký Radomír Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1615 ½
2017/2018 5 ŠK Kunštát 0 1673 Marek Jiří Letovice (Slavia Boskovice B) 1907 1938 0
2017/2018 4 ŠK Kunštát 0 1673 Dvořáček Milan Rudice B 0 1689 ½
2017/2018 3 ŠK Kunštát 0 1673 Mikulášek Petr TJ Sloup B 0 1645 1
2017/2018 2 ŠK Kunštát 0 1673 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1689 1
2017/2018 1 ŠK Kunštát 0 1673 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 0 1851 1
2015/2016 6 ŠK Kunštát 1674 Bednář Petr Spartak Adamov C 1773 1665 0
2015/2016 5 ŠK Kunštát 1674 Havel Jan Makkabi Boskovice C 1436 ½
2015/2016 3 ŠK Kunštát 1674 Jedlička Pavel Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1535 ½
2015/2016 1 ŠK Kunštát 1674 Hájek Radovan TJ Sokol Rovečné B 1860 1851 0
2015/2016 3 TJ Sokol Rovečné A 1674 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1775 0
2015/2016 1 TJ Sokol Rovečné A 1674 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1789 ½
2014/2015 7 ŠK Kunštát 1708 Turzo Pavel Sokol Vanovice 1663 ½
2014/2015 6 ŠK Kunštát 1708 Daniel Jan TJ Sokol Rovečné B 1481 ½
2014/2015 5 ŠK Kunštát 1708 Bednář Petr Spartak Adamov C 1825 1734 ½
2014/2015 3 ŠK Kunštát 1708 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec F 1512 0
2014/2015 2 ŠK Kunštát 1708 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 1527 ½
2014/2015 1 ŠK Kunštát 1708 Jedlička Pavel Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1530 ½
2014/2015 9 Rovečné A 1708 Wiezner Jiří Adamov B 1722 0
2014/2015 7 Rovečné A 1708 Slezák Vladimír Lipůvka 1757 ½
2014/2015 5 Rovečné A 1708 Zemánek Jan Jevíčko B 1849 1891 0
2014/2015 2 Rovečné A 1708 Klinkovský Jiří Rudice B 1727 ½
2013/2014 10 Kunštát 1692 Walletzký Radomír Boskovice C 1599 ½
2013/2014 9 Kunštát 1692 Audy Leoš Vanovice 1319 1
2013/2014 8 Kunštát 1692 Hájek Radovan Rovečné B 1876 1916 ½
2013/2014 6 Kunštát 1692 Masák Pavel Adamov C 2039 2035 ½
2013/2014 5 Kunštát 1692 Probošt Jaroslav Boskovice C 1432 ½
2013/2014 4 Kunštát 1692 Hrabal Petr Vanovice 1594 1
2013/2014 3 Kunštát 1692 Hájek Radovan Rovečné B 1876 1916 ½
2013/2014 2 Kunštát 1692 Ležák Petr Adamov D 1714 1660 ½
2013/2014 1 Kunštát 1692 Bednář Petr Adamov C 1801 1739 ½
2012/2013 7 Kunštát 1681 Audy Leoš Vanovice 1328 1
2012/2013 6 Kunštát 1681 Derňár Mikuláš Boskovice C 1465 1
2012/2013 5 Kunštát 1681 Schneider Zdenek Adamov D 1000 1
2012/2013 4 Kunštát 1681 Hrbata Jaroslav Jevíčko B 1490 1
2012/2013 3 Kunštát 1681 Plch Josef Jedovnice B 1891 0
2012/2013 2 Kunštát 1681 Řehulka Josef Rovečné C 1393 1
2012/2013 1 Kunštát 1681 Daniel Jan Rovečné B 1495 1
2011/2012 9 ŠK Kunštát 1692 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1771 ½
2011/2012 8 ŠK Kunštát 1692 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec E 1505 ½
2011/2012 7 ŠK Kunštát 1692 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1776 0
2011/2012 6 ŠK Kunštát 1692 Bednář Petr Spartak Adamov C 1827 1807 ½
2011/2012 5 ŠK Kunštát 1692 Dvořáček Milan TJ Sokol Rudice B 1684 ½
2011/2012 4 ŠK Kunštát 1692 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné A 1507 ½
2011/2012 3 ŠK Kunštát 1692 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1716 1
2011/2012 2 ŠK Kunštát 1692 Pokladník Martin TJ Sloup B 1873 0
2011/2012 1 ŠK Kunštát 1692 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1747 0
2010/2011 10 Kunštát 1708 Stloukal Jaroslav Němčice 1529 ½
2010/2011 9 Kunštát 1708 Daniel Jan Rovečné B 1491 ½
2010/2011 8 Kunštát 1708 Kratochvil Libor Lipovec F 1423 1
2010/2011 7 Kunštát 1708 Turzo Pavel Vanovice 1000 0
2010/2011 6 Kunštát 1708 Kaderka Tomáš Lipůvka 1722 0
2010/2011 5 Kunštát 1708 Stloukal Jaroslav Němčice 1529 1
2010/2011 4 Kunštát 1708 Šutera Zdeněk Rovečné B 1586 ½
2010/2011 3 Kunštát 1708 Doležel Milan Lipovec F 1457 1
2010/2011 2 Kunštát 1708 Turzo Pavel Vanovice 1000 ½
2010/2011 1 Kunštát 1708 Kaderka Tomáš Lipůvka 1722 ½
2010/2011 8 Rovečné A 1708 Pokladník Martin Sloup B 1891 0
2010/2011 6 Rovečné A 1708 Ležák Petr Adamov C 1390 1
2010/2011 2 Rovečné A 1708 Zemánek Jan Jevíčko B 1924 0
2009/2010 10 ŠK Kunštát 1725 Svoboda Vratislav ŠK Garde Lipovec E 1447 ½
2009/2010 9 ŠK Kunštát 1725 Daniel Jan Rovečné B ½
2009/2010 8 ŠK Kunštát 1725 Dostál Petr TJ Babylon Němčice 1
2009/2010 7 ŠK Kunštát 1725 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1369 1
2009/2010 6 ŠK Kunštát 1725 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1645 0
2009/2010 5 ŠK Kunštát 1725 Kratochvil Libor ŠK Garde Lipovec E 1401 ½
2009/2010 4 ŠK Kunštát 1725 Daniel Jan Rovečné B 1
2009/2010 3 ŠK Kunštát 1725 Přikryl Jiří TJ Babylon Němčice 1
2009/2010 2 ŠK Kunštát 1725 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1369 1
2009/2010 1 ŠK Kunštát 1725 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1645 ½
2009/2010 9 Rovečné A 1725 Hloušek Dušan TJ Spartak Adamov C 1631 1
2009/2010 8 Rovečné A 1725 Habina Ladislav ŠK Garde Lipovec D 1593 ½
2009/2010 5 Rovečné A 1725 Bulička Jiří ŠK Jevíčko B 1552 1
2009/2010 3 Rovečné A 1725 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1721 ½
2009/2010 2 Rovečné A 1725 Pokladník Martin TJ Sloup B 1867 0
2009/2010 1 Rovečné A 1725 Drochytka Josef ASK Blansko B 1688 ½
2008/2009 3 ŠK Kunštát 1732 Daniel Jan TJ Sokol Rovečné B ½
2008/2009 2 ŠK Kunštát 1732 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1629 1
2008/2009 1 ŠK Kunštát 1732 Doležel Milan ŠK Garde Lipovec E 1455 0
2008/2009 7 ŠK Kunštát 1732 Dostál Adolf TJ Sokol Rovečné B 1390 1
2008/2009 6 ŠK Kunštát 1732 Hloušek Dušan TJ Spartak Adamov C 1411 1
2008/2009 5 ŠK Kunštát 1732 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1629 0
2008/2009 4 ŠK Kunštát 1732 Hebelka Jiří TJ Babylon Němčice 1
2008/2009 3 ŠK Kunštát 1732 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1375 1
2008/2009 1 ŠK Kunštát 1732 Dostál Pavel ŠK Jevíčko C 1100 1
2008/2009 3 TJ Sokol Rovečné 1732 Holas Jaroslav Sokol Rudice C 1916 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Rovečné 1732 Palaš Milan TJ ČKD Blansko B 1832 ½
2007/2008 10 ŠK Kunštát 1733 Nejezchleb Miroslav ČKD Blansko B 1414 1
2007/2008 8 ŠK Kunštát 1733 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1585 1
2007/2008 6 ŠK Kunštát 1733 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1609 1
2007/2008 5 ŠK Kunštát 1733 Moc Roman ČKD Blansko B 1641 0
2007/2008 4 ŠK Kunštát 1733 Hloušek Dušan Spartak Adamov C 1413 1
2007/2008 3 ŠK Kunštát 1733 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1585 0
2007/2008 2 ŠK Kunštát 1733 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1390 1
2007/2008 8 ŠK Rovečné 1733 Toulec Richard Sokol Rudice D 1628 ½
2007/2008 7 ŠK Rovečné 1733 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1677 1
2007/2008 6 ŠK Rovečné 1733 Kedroutek František Šk Jevíčko B 1000 1
2006/2007 10 ŠK Kunštát 1746 Veselý Miroslav Makkabi BoskoviceB 1655 0
2006/2007 9 ŠK Kunštát 1746 Kunc Alois Sokol Jedovnice B 1453 1
2006/2007 8 ŠK Kunštát 1746 Hroza Jiří TJ ČKD Blansko B ½
2006/2007 7 ŠK Kunštát 1746 Hroza Jiří TJ ČKD Blansko B ½
2006/2007 5 ŠK Kunštát 1746 Kunc Alois Sokol Jedovnice B 1453 ½
2006/2007 4 ŠK Kunštát 1746 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1608 1
2006/2007 3 ŠK Kunštát 1746 Kopřiva František Garde Lipovec E 1614 1
2006/2007 2 ŠK Kunštát 1746 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1401 1
2006/2007 1 ŠK Kunštát 1746 Kubín Antonín Makkabi BoskoviceB 1670 1
2005/2006 9 ŠK Kunštát 1746 Hrbata Jaroslav Makkabi BoskoviceB 1578 1
2005/2006 8 ŠK Kunštát 1746 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1420 0
2005/2006 7 ŠK Kunštát 1746 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1740 0
2005/2006 6 ŠK Kunštát 1746 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1390 1
2005/2006 5 ŠK Kunštát 1746 Dvořák Michal Sokol Jedovnice A 1636 1
2005/2006 4 ŠK Kunštát 1746 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov A 1892 0
2005/2006 2 ŠK Kunštát 1746 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice C 1873 0
2004/2005 11 Makkabi Boskovice 1737 Krejčí Dalibor Sokol Tišnov A 1750 0
2004/2005 10 Makkabi Boskovice 1737 Hloušek Zdeněk Garde Lipovec B 1837 1
2004/2005 9 Makkabi Boskovice 1737 Horák Jan ŠK Jevíčko A 1736 0
2004/2005 7 Makkabi Boskovice 1737 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1873 1
2004/2005 6 Makkabi Boskovice 1737 Tichý Miroslav MKS Vyškov A 1982 ½
2004/2005 4 Makkabi Boskovice 1737 Čuprová Iva TJ Komořany A 1674 0
2004/2005 3 Makkabi Boskovice 1737 Navrátil Jiří Univerzita Brno B 1973 1
2004/2005 1 Makkabi Boskovice 1737 Řehůřek Karel Mor. Slávia Brno A 1947 0
2004/2005 9 ŠK Kunštát 1737 Matuška Jan Sokol Jedovnice A 1516 1
2004/2005 8 ŠK Kunštát 1737 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1
2004/2005 7 ŠK Kunštát 1737 Ševčík Milan Garde Lipovec C 1791 ½
2004/2005 6 ŠK Kunštát 1737 Rada Marek Sokol Rudice C 1609 ½
2004/2005 5 ŠK Kunštát 1737 Horák Jan ŠK Jevíčko B 1736 1
2004/2005 4 ŠK Kunštát 1737 Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceB 1552 0
2004/2005 3 ŠK Kunštát 1737 Grégr Josef TJ ČKD Blansko 1781 ½
2004/2005 1 ŠK Kunštát 1737 Novotný Milan Spartak Adamov A 1778 ½
2003/2004 9 ŠK Kunštát B 1753 Toulec Richard Sokol Rudice C 1676 ½
2003/2004 8 ŠK Kunštát B 1753 Vogl Jan Babylon Němčice ½
2003/2004 6 ŠK Kunštát B 1753 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice C 1308 1
2003/2004 5 ŠK Kunštát B 1753 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1
2003/2004 4 ŠK Kunštát B 1753 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1612 0
2003/2004 9 ŠK Kunštát A 1753 Bednář Petr Spartak Adamov 1732 ½
2003/2004 8 ŠK Kunštát A 1753 Dvořák Michal Sokol Jedovnice A 1666 1
2003/2004 7 ŠK Kunštát A 1753 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1793 ½
2003/2004 6 ŠK Kunštát A 1753 Dvorský Vladimír TJ Sloup B 1727 0
2003/2004 5 ŠK Kunštát A 1753 Schůrek Miroslav Makkabi BoskoviceB 1558 1
2003/2004 3 ŠK Kunštát A 1753 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 1897 0
2003/2004 2 ŠK Kunštát A 1753 Ševčík Josef Garde Lipovec C 1650 0
2003/2004 1 ŠK Kunštát A 1753 Saida Jan ASK Blansko 1864 1