Hráč Fiedler František

Fiedler František

User Pic
Jméno: Fiedler František
Oddíl: ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1683
Elo mezinárodní: 0
ID: 6167
FIDE ID: 356794
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1704 Sichrovský Tomáš ŠK Česká Lípa "B" 1470 1600 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1704 Buřita Dobroslav Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1653 1662 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1704 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1914 1908 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1704 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1895 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1704 Sichrovský Tomáš ŠK Česká Lípa "B" 1440 1599 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1704 Šic Vojtěch Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1703 1752 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1704 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1998 1975 0 soutěž
2018/2019 10 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Paulus Václav TJ Slovan Varnsdorf z.s. 1942 1943 0 soutěž
2018/2019 9 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Janouš Petr Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 2002 2000 0 soutěž
2018/2019 8 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Honců Miroslav Šachový klub Česká Lípa "B" 1887 1892 1 soutěž
2018/2019 7 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Ščerba Jiří Šk Stráž pod Ralskem 1912 1916 0 soutěž
2018/2019 6 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Koudelka Miloš 1. Novoborský Šk "C" 1704 1694 ½ soutěž
2018/2019 5 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Paulus Václav TJ Slovan Varnsdorf z.s. 1917 1917 0 soutěž
2018/2019 4 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Buřita Dobroslav Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1611 1627 0 soutěž
2018/2019 3 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Košnar Pavel Šachový klub Česká Lípa "B" 2054 1946 ½ soutěž
2018/2019 2 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Malec Jan Šk Stráž pod Ralskem 1971 1968 0 soutěž
2018/2019 1 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 Hofman Kryštof 1. Novoborský Šk "C" 1940 1923 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1872 1866 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec "B" 1736 1734 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Zapletal Martin TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0 1844 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Draboň Filip 1. Novoborský ŠK "C" 1388 1747 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Brňák Miroslav Šachový klub Frýdlant "B" 0 1350 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1872 1866 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1727 1749 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Halba Václav TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0 1572 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Hurtík Matěj 1. Novoborský ŠK "C" 1613 1630 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant "B" 0 1784 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 Draboň Filip 1.Novoborský ŠK D 1307 1419 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 Švanda Jiří ŠK Frýdlant 1441 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK D 1609 1693 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 Pavlík Otto ŠK Frýdlant 1714 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK C 1855 1894 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 Janouš Petr TJ Lokomotiva Liberec B 1929 1919 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa B 2091 2084 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1933 1906 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant 1790 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK D 1855 1853 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec B 1910 1940 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Cakl Zdeněk Desko Liberec C 2060 2075 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Průdek Jiří Šachový klub Frýdlant 2031 2040 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK D 1855 1853 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec B 1922 1910 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 Janouš Petr Desko Liberec C 1908 1920 ½ soutěž
2013/2014 10 Cvikováček Cvikov 1742 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK "D" 1802 1807 ½ soutěž
2013/2014 9 Cvikováček Cvikov 1742 Zapletal Martin ŠK DDM Varnsdorf 1853 ½ soutěž
2013/2014 8 Cvikováček Cvikov 1742 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 0 soutěž
2013/2014 7 Cvikováček Cvikov 1742 Dalecký Břetislav Šachový klub Česká Lípa 2079 2042 0 soutěž
2013/2014 6 Cvikováček Cvikov 1742 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 ½ soutěž
2013/2014 5 Cvikováček Cvikov 1742 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1865 1927 ½ soutěž
2013/2014 4 Cvikováček Cvikov 1742 Zapletal Martin ŠK DDM Varnsdorf 1853 ½ soutěž
2013/2014 3 Cvikováček Cvikov 1742 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 ½ soutěž
2013/2014 2 Cvikováček Cvikov 1742 Boreš Roman Šachový klub Česká Lípa 2120 2116 0 soutěž
2013/2014 1 Cvikováček Cvikov 1742 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 ½ soutěž
2012/2013 3 Cvikováček Cvikov 1746 Princ Jiří TJ Krásná Lípa B 1893 1897 0 soutěž
2012/2013 2 Cvikováček Cvikov 1746 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant, o.s. 1756 ½ soutěž
2012/2013 1 Cvikováček Cvikov 1746 Dejmek Josef TJ Bižu Jablonec n.N. B 1826 1877 ½ soutěž
2012/2013 7 Cvikováček Cvikov Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant, o.s. ½ soutěž
2012/2013 6 Cvikováček Cvikov Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 0 soutěž
2012/2013 5 Cvikováček Cvikov Jareš Jiří Chess Rowdies (Slavia Lbc) ½ soutěž
2012/2013 4 Cvikováček Cvikov Dejmek Josef TJ Bižu Jablonec n.N. B 0 soutěž
2012/2013 3 Cvikováček Cvikov Carda Milan TJ Krásná Lípa B 1 soutěž
2012/2013 2 Cvikováček Cvikov Liška Jiří 1.NovoborskýŠK D 0 soutěž
2012/2013 1 Cvikováček Cvikov Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec C 0 soutěž
2011/2012 10 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK E 1763 1768 0 soutěž
2011/2012 9 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec B 2007 2017 0 soutěž
2011/2012 8 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa B 1888 1949 1 soutěž
2011/2012 7 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 1991 1986 0 soutěž
2011/2012 6 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Kokta Marcel ŠK Frýdlant 1751 1 soutěž
2011/2012 5 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK E 1763 1768 1 soutěž
2011/2012 4 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec B 2007 2017 0 soutěž
2011/2012 3 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Carda Milan TJ Krásná Lípa B 1874 1874 0 soutěž
2011/2012 2 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 1991 1986 0 soutěž
2011/2012 1 DDM Cvikováček Cvikov 1745 Kokta Marcel ŠK Frýdlant 1751 0 soutěž
2011/2012 7 1. Novoborský ŠK "D" 1745 Maryško Leoš ŠK Libštát 1861 1914 ½ soutěž
2010/2011 10 Cvikováček 1774 Majstr Jiří Novoborská šachová akademie 1502 ½ soutěž
2010/2011 9 Cvikováček 1774 Pavlík Otto TJ Nové Město pod Smrkem 1750 ½ soutěž
2010/2011 8 Cvikováček 1774 Bačkovský Rostislav TJ Spartak ČKD Žandov 1787 0 soutěž
2010/2011 7 Cvikováček 1774 Carda Milan TJ Krásná Lípa "B" 1780 0 soutěž
2010/2011 5 Cvikováček 1774 Tryhuba Jaroslav Novoborská šachová akademie 1756 ½ soutěž
2010/2011 4 Cvikováček 1774 Pavlík Otto TJ Nové Město pod Smrkem 1750 ½ soutěž
2010/2011 3 Cvikováček 1774 Bačkovský Rostislav TJ Spartak ČKD Žandov 1787 0 soutěž
2010/2011 2 Cvikováček 1774 Carda Milan TJ Krásná Lípa "B" 1780 ½ soutěž
2009/2010 11 1.Novoborský ŠK E 1752 Zuzánek Roman Lokomotiva Liberec C 1658 ½ soutěž
2009/2010 9 1.Novoborský ŠK E 1752 Mišurec Zdeněk ŠK Libštát B 1834 ½ soutěž
2009/2010 8 1.Novoborský ŠK E 1752 Braun Tomáš Desko Liberec C 1746 0 soutěž
2009/2010 6 1.Novoborský ŠK E 1752 Tancer Miroslav Jiskra Tanvald B 1738 ½ soutěž
2009/2010 4 1.Novoborský ŠK E 1752 Gernert Vilém TJ Sokol Víchová n.J. 1861 ½ soutěž
2009/2010 2 1.Novoborský ŠK E 1752 Šulc Petr ŠK Vegas Stráž p.R. 1649 ½ soutěž
2009/2010 1 1.Novoborský ŠK E 1752 Večerník Jaroslav Bižuterie Jablonec n.N. B 1658 1 soutěž
2009/2010 11 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1803 ½ soutěž
2009/2010 10 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Jakša Petr Desko Liberec "B" 1862 1 soutěž
2009/2010 9 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Kapras Jiří TJ Lokomotiva Liberec "A" 1768 1 soutěž
2009/2010 7 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1718 0 soutěž
2009/2010 6 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Liška Martin Jiskra Tanvald 1757 1 soutěž
2009/2010 5 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2106 0 soutěž
2009/2010 4 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Cejp Jaroslav TJ Slávia Liberec 1785 ½ soutěž
2009/2010 3 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Nasavrcký Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1753 ½ soutěž
2009/2010 1 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov "C" 1817 1 soutěž
2008/2009 10 1. Novoborsky SK G 1791 Estočák Martin TJ UD Hamr 1656 ½ soutěž
2008/2009 9 1. Novoborsky SK G 1791 Ščerba Jiří SK Vegas Straz pod Ralskem 1888 ½ soutěž
2008/2009 8 1. Novoborsky SK G 1791 Bačkovský Rostislav Spartak Zandov 1802 ½ soutěž
2008/2009 7 1. Novoborsky SK G 1791 Majstrová Alžběta 1.Novoborsky SK F 1667 ½ soutěž
2008/2009 6 1. Novoborsky SK G 1791 Koudelka Miloš 1.Novoborsky SK H 1709 0 soutěž
2008/2009 5 1. Novoborsky SK G 1791 Čapek Vladimír TJ UD Hamr 1663 1 soutěž
2008/2009 4 1. Novoborsky SK G 1791 Ščerba Jiří SK Vegas Straz pod Ralskem 1888 ½ soutěž
2008/2009 3 1. Novoborsky SK G 1791 Bačkovský Rostislav Spartak Zandov 1802 ½ soutěž
2008/2009 2 1. Novoborsky SK G 1791 Majstrová Alžběta 1.Novoborsky SK F 1667 ½ soutěž
2008/2009 1 1. Novoborsky SK G 1791 Koudelka Miloš 1.Novoborsky SK H 1709 ½ soutěž
2008/2009 10 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Havlíček Zdeněk TJ Nové Město p.Smrkem 1687 ½ soutěž
2008/2009 9 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Veselý Pavel ŠK Česká Lípa 1819 0 soutěž
2008/2009 8 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1769 0 soutěž
2008/2009 7 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Dejmek Josef Bižuterie Jablonec "B" 1906 0 soutěž
2008/2009 6 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Netušil Oldřich Desko Liberec "C" 1505 ½ soutěž
2008/2009 5 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald "B" 1785 0 soutěž
2008/2009 4 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Kovář Jindřich Lokomotiva Liberec "C" 1806 1 soutěž
2008/2009 3 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Paldus Petr Slávie Liberec 2044 0 soutěž
2008/2009 2 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Prášek Boris ŠK Varnsdorf 1863 1 soutěž
2008/2009 1 1.Novoborský ŠK "E" 1791 Škopan Martin Desko Liberec "D" 1719 0 soutěž
2007/2008 10 1. Novoborský ŠK "D" 1825 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1832 ½ soutěž
2007/2008 9 1. Novoborský ŠK "D" 1825 Peníška Pavel Desko Liberec "A" 1916 ½ soutěž
2007/2008 8 1. Novoborský ŠK "D" 1825 Fráňa Tomáš Jiskra Tanvald 1779 0 soutěž
2007/2008 7 1. Novoborský ŠK "D" 1825 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1795 0 soutěž
2007/2008 6 1. Novoborský ŠK "D" 1825 Maryško Leoš ŠK Libštát 1915 0 soutěž
2007/2008 5 1. Novoborský ŠK "D" 1825 Zuzánek Roman TJ Lokomotiva Liberec "B" 1630 1 soutěž
2007/2008 3 1. Novoborský ŠK "D" 1825 Kobr Zdeněk TJ Slávia Liberec 1754 1 soutěž
2007/2008 2 1. Novoborský ŠK "D" 1825 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 1934 0 soutěž
2007/2008 1 1. Novoborský ŠK "D" 1825 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2058 0 soutěž
2007/2008 7 1. Novoborský ŠK F 1825 Malec Jan TJ Uranové Doly Hamr 1976 ½ soutěž
2007/2008 6 1. Novoborský ŠK F 1825 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa B 2038 0 soutěž
2007/2008 5 1. Novoborský ŠK F 1825 Lesage Milan Šachový klub Česká Lípa 1989 0 soutěž
2007/2008 4 1. Novoborský ŠK F 1825 Bačkovský Rostislav TJ Spartak ČKD Žandov 1781 0 soutěž
2007/2008 3 1. Novoborský ŠK F 1825 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK E 2090 0 soutěž
2007/2008 1 1. Novoborský ŠK F 1825 Wokurka Karel ŠK Varnsdorf 2099 0 soutěž
2006/2007 7 1. Novoborský ŠK E 1798 Jína Stanislav Spartak Žandov ČKD 1611 1 soutěž
2006/2007 6 1. Novoborský ŠK E 1798 Holub Jaroslav TJ UD Hamr 1742 1 soutěž
2006/2007 5 1. Novoborský ŠK E 1798 Zapletal Martin ŠK Varnsdorf 1832 ½ soutěž
2006/2007 3 1. Novoborský ŠK E 1798 Švasta Lukáš ŠK Česká Lípa 1817 1 soutěž
2006/2007 2 1. Novoborský ŠK E 1798 Lexa Václav 1. Novoborský ŠK D 1957 1 soutěž
2004/2005 9 Cvikováček Cvikov 1809 Bačkovský Stanislav Spartak Žandov 1638 ½ soutěž
2004/2005 8 Cvikováček Cvikov 1809 Jarschel Gerhard ŠK Varnsdorf 1849 ½ soutěž
2004/2005 7 Cvikováček Cvikov 1809 Schütz Miroslav ŠK Česká Lípa B" 1712 ½ soutěž
2004/2005 6 Cvikováček Cvikov 1809 Všetíček Oldřich ŠK Weyrostek Doksy 1689 0 soutěž
2004/2005 4 Cvikováček Cvikov 1809 Carda Milan TJ Krásná Lípa B" 1712 ½ soutěž
2004/2005 3 Cvikováček Cvikov 1809 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa C" 1692 ½ soutěž
2004/2005 2 Cvikováček Cvikov 1809 Malec Jan TJ UD Hamr 2063 0 soutěž
2004/2005 1 Cvikováček Cvikov 1809 Kučera Petr Novoborský ŠK C" 1965 1 soutěž
2003/2004 9 TJ Jiskra Cvikov 1831 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK B 1748 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Jiskra Cvikov 1831 Malý Vladimír TJ Krásná Lípa C 1727 0 soutěž
2003/2004 7 TJ Jiskra Cvikov 1831 Ščerba Jiří TJ UD Hamr 1773 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Jiskra Cvikov 1831 Wokurka Karel SŠES+SOU Varnsdorf 2153 0 soutěž
2003/2004 5 TJ Jiskra Cvikov 1831 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK A 2103 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Jiskra Cvikov 1831 Starec Zdeněk TJ Krásná Lípa B 1788 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Jiskra Cvikov 1831 Najman Miroslav Spartak Žandov 1683 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Jiskra Cvikov 1831 Vejrostek Josef ŠK Weyrostek Doksy 1694 1 soutěž