Hráč Klíma Jaroslav

Klíma Jaroslav

User Pic
Jméno: Klíma Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1573
Elo mezinárodní: 0
ID: 5605
FIDE ID: 0
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 11 Lokomotiva K 1566 Duras BVK E 1
2009/2010 10 Lokomotiva K 1566 Řezník Miloslav Vinohrady B 1650 1
2009/2010 9 Lokomotiva K 1566 Schindler Edmund Bystrc Oilers B 1481 1
2009/2010 8 Lokomotiva K 1566 Zamazal Milan ŠK 64 C 1846 0
2009/2010 7 Lokomotiva K 1566 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1735 0
2009/2010 6 Lokomotiva K 1566 Tůma Ludvík Moravská Slávia C 1657 0
2009/2010 5 Lokomotiva K 1566 Karpilovsky Mark Duras BVK F 1100 ½
2009/2010 4 Lokomotiva K 1566 Prokeš Karel Vojenská akademie 1738 0
2009/2010 3 Lokomotiva K 1566 Hladký Milan Lokomotiva I 1689 1
2009/2010 2 Lokomotiva K 1566 Zrůstová Helena Lokomotiva J 1563 1
2008/2009 11 Lokomotiva J 1591 Bezdíček Miloš ŠK 64 C 1775 0
2008/2009 10 Lokomotiva J 1591 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1904 0
2008/2009 9 Lokomotiva J 1591 Brauner Radek Vojenská akademie 1801 0
2008/2009 8 Lokomotiva J 1591 Varga Marian Vinohrady B 1676 ½
2008/2009 7 Lokomotiva J 1591 Řehůřek Jiří Průkopník-Petria B 1787 1
2008/2009 6 Lokomotiva J 1591 Absolín Ladislav Univerzita 1604 0
2008/2009 5 Lokomotiva J 1591 Maršálek Bohumil Moravská Slávia C 1720 0
2008/2009 4 Lokomotiva J 1591 Kašpárek Ondřej Lokomotiva I 1754 0
2008/2009 3 Lokomotiva J 1591 Halámka Radek Lokomotiva H 1719 0
2008/2009 2 Lokomotiva J 1591 Strnad Ondřej Duras BVK E 1763 0
2008/2009 1 Lokomotiva J 1591 Strnad Jiří Lokomotiva K 1695 0
2007/2008 11 Lokomotiva Brno J 1612 Janda Luboš Petria-Průkopník B 1747 0
2007/2008 10 Lokomotiva Brno J 1612 Brauner Radek Vojenská akademie 1804 ½
2007/2008 9 Lokomotiva Brno J 1612 Svíženský Luboš Vinohrady Brno B 1783 0
2007/2008 8 Lokomotiva Brno J 1612 Chmelíček Bronislav Duras BVK Brno E 1974 0
2007/2008 7 Lokomotiva Brno J 1612 Keda Michal Duras BVK Brno F 1431 0
2007/2008 6 Lokomotiva Brno J 1612 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1250 0
2007/2008 5 Lokomotiva Brno J 1612 Zůbek Stanislav Moravská Slávia C 1818 1
2007/2008 4 Lokomotiva Brno J 1612 Dufek Martin Univerzita Brno 1715 0
2007/2008 3 Lokomotiva Brno J 1612 Hanák Emil Lokomotiva Brno H 2033 0
2007/2008 2 Lokomotiva Brno J 1612 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno C 1754 0
2007/2008 1 Lokomotiva Brno J 1612 Hladký Milan Lokomotiva Brno I 1628 0
2006/2007 11 Lokomotiva J 1599 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia D 1817 0
2006/2007 10 Lokomotiva J 1599 Brauner Radek Vojenská akademie 1805 0
2006/2007 9 Lokomotiva J 1599 Nikodém Gustav Moravská Slávia C 1829 ½
2006/2007 7 Lokomotiva J 1599 Bezdíček Miloš ŠK 64 C 1781 ½
2006/2007 6 Lokomotiva J 1599 Skála Přemysl Vinohrady B 1743 ½
2006/2007 5 Lokomotiva J 1599 Fráňa Antonín Průkopník B 1675 1
2006/2007 4 Lokomotiva J 1599 Moník Martin Lokomotiva I 1867 0
2006/2007 3 Lokomotiva J 1599 Štembera Jaroslav Lokomotiva K 1669 ½
2006/2007 1 Lokomotiva J 1599 Hanák Emil Lokomotiva H 2029 0
2005/2006 11 Lokomotiva J 1612 Hruška Vladimír Průkopník B 1854 0
2005/2006 10 Lokomotiva J 1612 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1924 0
2005/2006 9 Lokomotiva J 1612 Novák Vítězslav TJ Vinohrady B 1809 0
2005/2006 8 Lokomotiva J 1612 Všetečka Milan ŠK 64 C 1725 0
2005/2006 7 Lokomotiva J 1612 Stanka Miroslav Duras BVK G 1950 0
2005/2006 6 Lokomotiva J 1612 Štolba Josef ŠK 64 D 1757 0
2005/2006 5 Lokomotiva J 1612 Brauner Radek Vojenská akademie 1784 1
2005/2006 4 Lokomotiva J 1612 Škaroupka Petr Lokomotiva H 1786 0
2005/2006 3 Lokomotiva J 1612 Moník Martin Lokomotiva I 1857 0
2005/2006 1 Lokomotiva J 1612 Štembera Jaroslav Lokomotiva K 1694 ½
2004/2005 8 První Brno B 1647 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1631 0
2004/2005 5 První Brno B 1647 Nikodém Gustav Mor. Slávia Brno A 1852 0
2004/2005 4 První Brno B 1647 Hamřík Miroslav Sokol Tišnov A 1754 0
2004/2005 2 První Brno B 1647 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko A 1580 1