Hráč Pavlů Pavel

Pavlů Pavel

User Pic
Jméno: Pavlů Pavel
Oddíl: Sokol Městečko Trnávka
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1516
Elo mezinárodní: 1467
ID: 9506
FIDE ID: 379387
Rok narození: 1943
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Sokol Městečko Trnávka 1476 1516 Čech Martin ŠK Ústí nad Orlicí D 1697 1676 0 soutěž
2019/2020 7 Sokol Městečko Trnávka 1489 1522 Simon Michal TJ Štefanydes Polička D 1620 1587 0 soutěž
2019/2020 5 Sokol Městečko Trnávka 1489 1524 Štěrba Bohumír ŠO Hlinsko C 0 0 ½ soutěž
2019/2020 4 Sokol Městečko Trnávka 1493 1524 Petrželka Karel TJ Sokol Němčice 1848 1836 0 soutěž
2018/2019 9 Sokol Mestecko Trnavka 1529 1546 Nikolinko Tomáš Proplast Ceska Trebova B 1168 1225 0 soutěž
2018/2019 5 Sokol Mestecko Trnavka 1546 1546 Racek Josef TJ Sokol Nemcice 1594 1604 0 soutěž
2018/2019 2 Sokol Mestecko Trnavka 1543 1545 Dědič Tomáš TJ Sokol Krouna 1055 1138 1 soutěž
2017/2018 9 Sokol Mestecko Trnavka 1555 1550 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun C 1698 1757 0 soutěž
2017/2018 8 Sokol Mestecko Trnavka 1552 1550 Holásek Tomáš SK Usti nad Orlici E 1152 1101 1 soutěž
2017/2018 5 Sokol Mestecko Trnavka 1552 1550 Drobný Petr Proplast Ceska Trebova B 0 0 1 soutěž
2017/2018 3 Sokol Mestecko Trnavka 1555 1550 Jirek Zdeněk TJ Stefanydes Policka D 1491 1545 1 soutěž
2017/2018 2 Sokol Mestecko Trnavka 1555 1550 Šmejdíř Waldemar SK Chocen 1466 1532 1 soutěž
2017/2018 1 Sokol Mestecko Trnavka 1493 1529 Bulva František SK Svitavy B 1448 1379 1 soutěž
2015/2016 7 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Ježek Jakub TJ Sokol Horní Čermná A 1584 1553 0 soutěž
2015/2016 6 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1687 1709 0 soutěž
2015/2016 5 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Píše Jiří ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 0 soutěž
2015/2016 4 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Balcar Michal TJ Sokol Horní Čermná B 1099 1 soutěž
2015/2016 3 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička E 1406 1472 1 soutěž
2015/2016 2 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Vrabec Lubomír ŠK Svitavy C 1256 ½ soutěž
2015/2016 7 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Lorencová Jitka TJ Spartak OEZ Letohrad B 1579 1535 0 soutěž
2015/2016 6 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Brychta Antonín Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 1 soutěž
2015/2016 5 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Charvát Václav SK + Sokol Žamberk B 1387 1375 1 soutěž
2015/2016 4 Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1593 1593 0 soutěž
2014/2015 11 Sokol Městečko Trnávka 1566 Obermajerová Gabriela ŠO K a. s. Kunvald C 1 soutěž
2014/2015 10 Sokol Městečko Trnávka 1566 ŠO K a. s. Kunvald B 1 soutěž
2014/2015 8 Sokol Městečko Trnávka 1566 Dušek Ondřej TJ Sokol Mistrovice B 1094 1 soutěž
2014/2015 7 Sokol Městečko Trnávka 1566 Lapáček Luboš TJ Lanškroun C 1545 1571 1 soutěž
2014/2015 6 Sokol Městečko Trnávka 1566 Malý Evžen SPV Červená Voda 1526 1 soutěž
2014/2015 5 Sokol Městečko Trnávka 1566 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 0 soutěž
2014/2015 4 Sokol Městečko Trnávka 1566 Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk C 1459 1453 ½ soutěž
2014/2015 2 Sokol Městečko Trnávka 1566 Vaníček Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1100 0 soutěž
2014/2015 1 Sokol Městečko Trnávka 1566 Lorencová Jitka TJ Spartak OEZ Letohrad B 1336 1 soutěž
2013/2014 9 Sokol Městečko Trnávka 1571 Veselý Milan ŠK Svitavy C 1100 1 soutěž
2013/2014 8 Sokol Městečko Trnávka 1571 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1420 ½ soutěž
2013/2014 7 Sokol Městečko Trnávka 1571 Vašková Marie ŠO Hlinsko B 1340 1 soutěž
2013/2014 6 Sokol Městečko Trnávka 1571 Simon Michal TJ Štefanydes Polička E 1250 1 soutěž
2013/2014 5 Sokol Městečko Trnávka 1571 Nejedlý Radek TJ CHS Chotěboř D 1000 1 soutěž
2013/2014 3 Sokol Městečko Trnávka 1571 Indra Antonín ŠO Hlinsko C 1368 ½ soutěž
2013/2014 2 Sokol Městečko Trnávka 1571 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř C 1744 1750 0 soutěž
2013/2014 1 Sokol Městečko Trnávka 1571 Dědič Tomáš TJ Sokol Krouna 1 soutěž
2012/2013 3 Sokol Městečko Trnávka 1571 Dědič Tomáš TJ Sokol Krouna 1 soutěž
2012/2013 2 Sokol Městečko Trnávka 1571 Neumann Michal ŠO Hlinsko C 1250 1 soutěž
2011/2012 4 Sokol Městečko Trnávka 1573 Dupenopulos Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1250 1 soutěž
2011/2012 2 Sokol Městečko Trnávka 1573 Petrželka Karel TJ Sokol Němčice 1876 0 soutěž
2010/2011 9 Sokol Městečko Trnávka 1565 Petrželka Karel TJ Sokol Němčice 1876 0 soutěž
2010/2011 7 Sokol Městečko Trnávka 1565 Hrančík Jaroslav Sokol Krucemburk 1465 1 soutěž
2010/2011 5 Sokol Městečko Trnávka 1565 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička "E" 1250 1 soutěž
2010/2011 3 Sokol Městečko Trnávka 1565 Velešík Marian ŠK Svitavy "B" 1378 1 soutěž
2010/2011 1 Sokol Městečko Trnávka 1565 Kramář Michal TJ Sokol Krouna 1000 1 soutěž
2009/2010 11 Sokol Městečko Trnávka 1557 Štětka Václav TJ Jiskra Litomyšl C"" 1585 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Městečko Trnávka 1557 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička D"" 1255 ½ soutěž
2009/2010 3 Sokol Městečko Trnávka 1557 Vaňous Petr Lokomotiva Česká Třebová C"" 1436 1 soutěž
2009/2010 1 Sokol Městečko Trnávka 1557 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B"" 1920 0 soutěž
2008/2009 3 Sokol Městečko Trnávka 1554 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička D 1250 1 soutěž
2008/2009 1 Sokol Městečko Trnávka 1554 Vrbický Ladislav TJ Sokol Němčice 1291 1 soutěž
2007/2008 11 Sokol Městečko Trnávka 1581 Čižinský Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1491 0 soutěž
2007/2008 10 Sokol Městečko Trnávka 1581 König Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1575 1 soutěž
2007/2008 9 Sokol Městečko Trnávka 1581 Dostál Lukáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 0 soutěž
2007/2008 8 Sokol Městečko Trnávka 1581 Tobiška Jaroslav ŠK Kunvald 1627 0 soutěž
2007/2008 7 Sokol Městečko Trnávka 1581 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1620 ½ soutěž
2007/2008 6 Sokol Městečko Trnávka 1581 Taslar Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 0 soutěž
2007/2008 5 Sokol Městečko Trnávka 1581 Marek Michal TJ Lanškroun B 1622 0 soutěž
2007/2008 4 Sokol Městečko Trnávka 1581 Kainek Jan ŠK Žamberk C 1307 ½ soutěž
2007/2008 3 Sokol Městečko Trnávka 1581 Kacálek Karel ŠK Žamberk B 1822 ½ soutěž
2007/2008 2 Sokol Městečko Trnávka 1581 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1524 0 soutěž
2007/2008 1 Sokol Městečko Trnávka 1581 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1686 1 soutěž
2006/2007 11 Sokol Městečko Trnávka 1575 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1568 ½ soutěž
2006/2007 10 Sokol Městečko Trnávka 1575 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1615 1 soutěž
2006/2007 9 Sokol Městečko Trnávka 1575 Pěkník Milan Lokomotiva Česká Třebová A 1893 0 soutěž
2006/2007 8 Sokol Městečko Trnávka 1575 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1681 1 soutěž
2006/2007 7 Sokol Městečko Trnávka 1575 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 0 soutěž
2006/2007 6 Sokol Městečko Trnávka 1575 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1592 0 soutěž
2006/2007 5 Sokol Městečko Trnávka 1575 Kacálek Karel SK Žamberk B 1825 ½ soutěž
2006/2007 4 Sokol Městečko Trnávka 1575 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1919 0 soutěž
2006/2007 3 Sokol Městečko Trnávka 1575 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1622 0 soutěž
2006/2007 2 Sokol Městečko Trnávka 1575 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1691 1 soutěž
2006/2007 1 Sokol Městečko Trnávka 1575 Novotný Karel FYGR Lanškroun 1596 0 soutěž
2005/2006 9 Sokol Městečko Trnávka 1586 Janeček Miroslav ŠK Žamberk C 1527 0 soutěž
2005/2006 8 Sokol Městečko Trnávka 1586 Hlaváč Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1250 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Městečko Trnávka 1586 Havlíček Václav Tropic Lanškroun 1000 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Městečko Trnávka 1586 Krušina Patrik ŠK Svitavy B 1000 1 soutěž
2005/2006 3 Sokol Městečko Trnávka 1586 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1569 1 soutěž
2005/2006 2 Sokol Městečko Trnávka 1586 Šlégr Miloslav Spartak Choceň B 1490 0 soutěž
2004/2005 11 Sokol Městečko Trnávka 1611 Šlégr Miloslav Spartak Choceň B 1471 0 soutěž
2004/2005 10 Sokol Městečko Trnávka 1611 Driemer Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 1 soutěž
2004/2005 9 Sokol Městečko Trnávka 1611 Krištof Jiří TJ Lanškroun B 1595 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Městečko Trnávka 1611 Paukert Vladislav TJ Lanškroun FYGR 1721 0 soutěž
2004/2005 7 Sokol Městečko Trnávka 1611 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1446 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Městečko Trnávka 1611 Vašák Ladislav ŠK Svitavy B 1518 1 soutěž
2004/2005 2 Sokol Městečko Trnávka 1611 Hynek Petr SK Žamberk C 1433 ½ soutěž
2003/2004 10 Sokol Městečko Trnávka 1621 Víglaský Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 1 soutěž
2003/2004 8 Sokol Městečko Trnávka 1621 Urban Ľuboš ŠK Vysoké Mýto C 1100 1 soutěž
2003/2004 4 Sokol Městečko Trnávka 1621 Krummer Jan Spartak OEZ Letohrad B 1744 0 soutěž
2003/2004 3 Sokol Městečko Trnávka 1621 Chmelík Rudolf SK Žamberk C 1250 0 soutěž
2003/2004 2 Sokol Městečko Trnávka 1621 Vondra Lukáš Loko Česká Třebová B 1366 0 soutěž
2003/2004 1 Sokol Městečko Trnávka 1621 Vyhlídal Jan Spartak Choceň B 1000 1 soutěž