Hráč Rams Milan

Rams Milan

User Pic
Jméno: Rams Milan
Oddíl: TJ Olympie Hroznětín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1660
Elo mezinárodní: 0
ID: 32470
FIDE ID: 387150
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 Pilík Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb B 1530 1537 1
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 Kodet Jaromír ŠK Karlovy Vary B 1337 1380 1
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 Husák Vasil TJ Ostrov 0 1547 1
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1788 1736 ½
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov A 0 1706 0
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1406 1433 1
2018/2019 3 TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 Kaštan Ján KŠ Tietz Karlovy Vary D 1609 1590 0
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1239 1332 1
2018/2019 1 TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1696 1676 1
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín 0 1680 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1832 1807 0
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín 0 1680 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1758 1760 0
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín 0 1680 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb B 1876 1904 0
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín 0 1680 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1387 1540 0
2018/2019 3 TJ Olympie Hroznětín 0 1680 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1938 1965 0
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín 0 1680 David Ladislav TJ Tašovice B 1717 1731 0
2016/2017 6 TJ Olympie Hroznětín 1685 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 0
2016/2017 5 TJ Olympie Hroznětín 1685 Špok Vojtěch TJ Jiskra Aš 1000 1
2016/2017 4 TJ Olympie Hroznětín 1685 Kubizňák Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb B 1565 1
2015/2016 11 TJ Olympie Hroznětín 1685 Šetka Vlastimil TJ Ostrov B 1778 1737 1
2015/2016 10 TJ Olympie Hroznětín 1685 Most Zdeněk TJ Baník Habartov B 2031 2016 0
2015/2016 9 TJ Olympie Hroznětín 1685 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 0
2015/2016 8 TJ Olympie Hroznětín 1685 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1872 0
2015/2016 7 TJ Olympie Hroznětín 1685 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 0
2015/2016 5 TJ Olympie Hroznětín 1685 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1767 1689 ½
2015/2016 3 TJ Olympie Hroznětín 1685 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 0
2015/2016 2 TJ Olympie Hroznětín 1685 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1784 1758 0
2015/2016 1 TJ Olympie Hroznětín 1685 Šmid Daniel KŠ Tietz Karlovy Vary D 1778 1805 1
2014/2015 10 TJ Ostrov A 1711 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO A 1782 1821 0
2014/2015 6 TJ Ostrov A 1711 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1848 1848 0
2014/2015 2 TJ Ostrov A 1711 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1595 0
2014/2015 1 TJ Ostrov A 1711 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz C 1713 1735 1
2014/2015 9 TJ Olympie Hroznětín A 1711 Dudek Jan TJ Tašovice B 1263 0
2014/2015 8 TJ Olympie Hroznětín A 1711 Burč Zdeněk ŠK K-servis Cheb A 1849 1864 0
2014/2015 7 TJ Olympie Hroznětín A 1711 Čabart Pavel ŠK Karlovy Vary B 1734 1679 0
2014/2015 6 TJ Olympie Hroznětín A 1711 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 1
2014/2015 5 TJ Olympie Hroznětín A 1711 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1782 1821 1
2014/2015 4 TJ Olympie Hroznětín A 1711 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1769 ½
2014/2015 3 TJ Olympie Hroznětín A 1711 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš A 1811 1797 ½
2014/2015 2 TJ Olympie Hroznětín A 1711 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov B 1626 1605 0
2014/2015 1 TJ Olympie Hroznětín A 1711 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1660 1
2013/2014 4 ŠK Caissa Nová Role 1726 Halla Josef Karlovarský šachklub C 1729 1706 0
2013/2014 3 ŠK Caissa Nová Role 1726 Šťastný Jiří TJ Tašovice 1000 0
2013/2014 2 ŠK Caissa Nová Role 1726 Koller Martin ŠK Global Sokolov 1852 1738 1
2013/2014 3 ŠK Caissa Nová Role 1726 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1710 0
2013/2014 2 ŠK Caissa Nová Role 1726 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary 1926 0
2013/2014 11 TJ Olympie Hroznětín 1726 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2032 2006 ½
2013/2014 10 TJ Olympie Hroznětín 1726 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1853 0
2013/2014 9 TJ Olympie Hroznětín 1726 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1762 1
2013/2014 8 TJ Olympie Hroznětín 1726 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz D 1727 1785 0
2013/2014 7 TJ Olympie Hroznětín 1726 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1929 1903 0
2013/2014 6 TJ Olympie Hroznětín 1726 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov 1790 1794 ½
2013/2014 5 TJ Olympie Hroznětín 1726 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1807 1771 ½
2013/2014 4 TJ Olympie Hroznětín 1726 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov B 2065 2050 0
2013/2014 3 TJ Olympie Hroznětín 1726 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1935 1971 0
2013/2014 1 TJ Olympie Hroznětín 1726 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 0
2012/2013 9 TJ Olympie Hroznětín 1721 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2053 1990 0
2012/2013 8 TJ Olympie Hroznětín 1721 Koller Martin ŠK Spartak Chodov 1823 1721 0
2012/2013 7 TJ Olympie Hroznětín 1721 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov B 1903 1882 0
2012/2013 6 TJ Olympie Hroznětín 1721 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1761 1
2012/2013 5 TJ Olympie Hroznětín 1721 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1700 ½
2012/2013 4 TJ Olympie Hroznětín 1721 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 ½
2012/2013 3 TJ Olympie Hroznětín 1721 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov B 1835 1776 1
2012/2013 2 TJ Olympie Hroznětín 1721 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1927 1886 0
2012/2013 1 TJ Olympie Hroznětín 1721 Ježek Josef Baník Habartov B 1865 1890 ½
2011/2012 7 TJ Olympie Hroznětín A 1685 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary C 1981 1939 1
2011/2012 6 TJ Olympie Hroznětín A 1685 Srba Stanislav Spartak Chodov B 1767 1
2011/2012 5 TJ Olympie Hroznětín A 1685 Cee Stanislav Spartak Chodov C 1830 1
2011/2012 4 TJ Olympie Hroznětín A 1685 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz D 1509 1
2011/2012 3 TJ Olympie Hroznětín A 1685 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1901 ½
2011/2012 2 TJ Olympie Hroznětín A 1685 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2011/2012 1 TJ Olympie Hroznětín A 1685 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO D 1671 0
2011/2012 8 TJ Ostrov B 1685 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1820 1693 ½
2011/2012 7 TJ Ostrov B 1685 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1766 0
2011/2012 5 TJ Ostrov B 1685 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1926 0
2011/2012 4 TJ Ostrov B 1685 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1901 ½
2011/2012 3 TJ Ostrov B 1685 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1836 1
2011/2012 1 TJ Ostrov B 1685 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov C 1927 0
2010/2011 9 TJ Olympie Hroznětín 1678 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1736 1
2010/2011 8 TJ Olympie Hroznětín 1678 Kvěš Martin TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 1
2010/2011 7 TJ Olympie Hroznětín 1678 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1846 0
2010/2011 6 TJ Olympie Hroznětín 1678 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1730 0
2010/2011 5 TJ Olympie Hroznětín 1678 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1927 0
2010/2011 4 TJ Olympie Hroznětín 1678 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1817 1
2010/2011 3 TJ Olympie Hroznětín 1678 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1966 0
2010/2011 2 TJ Olympie Hroznětín 1678 Ježek Josef Baník Habartov B 1962 0
2010/2011 1 TJ Olympie Hroznětín 1678 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1822 0
2009/2010 6 TJ Olympie Hroznětín A 1664 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov B 1782 1
2009/2010 4 TJ Olympie Hroznětín A 1664 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1767 1
2009/2010 3 TJ Olympie Hroznětín A 1664 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov C 1687 0
2009/2010 2 TJ Olympie Hroznětín A 1664 Rangl Zdeněk Lokomotiva Cheb B 1743 0
2009/2010 1 TJ Olympie Hroznětín A 1664 Müller Miloš KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 1
2008/2009 9 TJ Olympie Hroznětín "A" Frai Patrik TJ Spartak Chodov "C" 1
2008/2009 8 TJ Olympie Hroznětín "A" Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary "D" 1667 0
2008/2009 7 TJ Olympie Hroznětín "A" Tejček Bohumil Baník Hexion Sokolov "D" 1733 0
2008/2009 6 TJ Olympie Hroznětín "A" Koller Martin TJ Spartak Chodov "B" 1622 1
2008/2009 4 TJ Olympie Hroznětín "A" Šimandl Libor TJ Ostrov "B" 1851 0
2008/2009 3 TJ Olympie Hroznětín "A" Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz "D" 1537 1
2008/2009 2 TJ Olympie Hroznětín "A" Břicháček Miroslav TJ Lokomotiva Cheb "B" 1
2008/2009 1 TJ Olympie Hroznětín "A" Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 1
2007/2008 10 TJ Olympie Hroznětín Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1765 0
2007/2008 9 TJ Olympie Hroznětín Kurák Josef Baník Hexion Sokolov C 1568 1
2007/2008 8 TJ Olympie Hroznětín Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1711 1
2007/2008 7 TJ Olympie Hroznětín Čornyj Milan TJ Ostrov B 1470 1
2007/2008 6 TJ Olympie Hroznětín Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1894 0
2007/2008 5 TJ Olympie Hroznětín Škaloud Zdeněk TJ Spartak Chodov 1602 1
2007/2008 4 TJ Olympie Hroznětín Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 3 TJ Olympie Hroznětín Maťha Josef Global Sokolov B 1619 0
2007/2008 2 TJ Olympie Hroznětín Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1544 1
2007/2008 1 TJ Olympie Hroznětín Zavadil Filip ŠK Caissa Nová Role 1473 1