Hráč Otépka Pavel

Otépka Pavel

User Pic
Jméno: Otépka Pavel
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1782
Elo mezinárodní: 0
ID: 6749
FIDE ID: 0
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2006/2007 8 Lokomotiva I 1801 Svíženský Luboš Vinohrady B 1636 0
2006/2007 2 Lokomotiva I 1801 Kuchařík Jan Moravská Slávia D 1756 0
2005/2006 11 LOKOMOTIVA BRNO F 1855 Janda Luboš PRŮKOPNÍK PETRIA 1699 ½
2005/2006 9 LOKOMOTIVA BRNO F 1855 Blahák Jan SOKOL STŘELICE 1790 ½
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO F 1855 Keše Tibor DURAS BRNO F 1482 0
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO F 1855 Uhmann Jan UNIVERZITA BRNO 1835 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO F 1855 Tran Adam SPgŠ+G ZNOJMO B 1471 0
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO F 1855 Tioka Zdeněk ŠK 64 BRNO B 1736 ½
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO F 1855 Turza Pavel MORAVSKÁ SLAVIA B 1775 ½
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO F 1855 Musil Jiří LOKOMOTIVA BRNO G 1371 1
2005/2006 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1855 Kubíček Pavel Orel Ořechov "B" 1941 0
2005/2006 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1855 Kočí Jiří ŠK Tetčice "B" 1676 1
2005/2006 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1855 Blahák Jan Sokol Střelice "B" 1790 ½
2005/2006 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1855 Cupák Břetislav Sokol Vranovice "B" 1735 1
2005/2006 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1855 Staněk Tomáš TJ Slovan Ivančice 1799 0
2005/2006 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1855 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1676 1
2004/2005 9 Lokomotiva BrnoG"" 1847 Kolařík Jan ŠKKME-DDM KuřimB"" 1745 0
2004/2005 7 Lokomotiva BrnoG"" 1847 Šilha Josef ŠK Sokol TišnovB"" 1623 0
2004/2005 6 Lokomotiva BrnoG"" 1847 Heger Miroslav ŠK Tetčice B"" 1715 1
2004/2005 5 Lokomotiva BrnoG"" 1847 Adler Lubomír ŠKKME-DDM KuřimC"" 1414 1
2004/2005 4 Lokomotiva BrnoG"" 1847 Smrž Marek Orel Ořechov B"" 1535 1
2004/2005 3 Lokomotiva BrnoG"" 1847 Kubeš Jiří ŠK Židlochovice 1593 1
2004/2005 2 Lokomotiva BrnoG"" 1847 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1486 ½
2004/2005 1 Lokomotiva BrnoG"" 1847 Sysel Jiří ŠK Bydo ZakřanyB"" 1829 0
2003/2004 9 Lokomotiva Brno G 1833 Lacko Dušan ŠK Tetčice B" 1466 1
2003/2004 8 Lokomotiva Brno G 1833 Kubínek Roman Sokol Střelice 1773 1
2003/2004 7 Lokomotiva Brno G 1833 Přidal Jiří ŠK KME DDM Kuřim B 1540 0
2003/2004 6 Lokomotiva Brno G 1833 Göndör Tomáš ŠK Sokol Tišnov B 1
2003/2004 5 Lokomotiva Brno G 1833 Wehrenberg Petr ŠK Bydo Zakřany B 1570 1
2003/2004 4 Lokomotiva Brno G 1833 Pokorný Radovan Orel Ořechov B 1709 1
2003/2004 2 Lokomotiva Brno G 1833 Scheinbinger Pavel TJ Slovan Ivančice 1600 1
2003/2004 1 Lokomotiva Brno G 1833 Kahoun Oldřich ŠK Židlochovice 1636 0