Hráč Nezdařil Vlastimil

Nezdařil Vlastimil

User Pic
Jméno: Nezdařil Vlastimil
Oddíl: ŠO TJ Zborovice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1598
Elo mezinárodní: 0
ID: 14933
FIDE ID: 0
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠO TJ Zborovice A 0 1562 Jandl Miroslav TJ Bojkovice A 0 1733 1
2018/2019 9 ŠO TJ Zborovice A 0 1562 Vávra Jan ŠK Staré Město E 1357 1430 ½
2018/2019 7 ŠO TJ Zborovice A 0 1562 Růčka Pavel ŠO Kunovice B 1733 1639 ½
2018/2019 2 ŠO TJ Zborovice A 0 1562 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 0 1509 ½
2017/2018 9 ŠO TJ Zborovice A 0 1540 Piluša Antonín ŠK Staré Město E 0 1654 ½
2017/2018 8 ŠO TJ Zborovice A 0 1540 Kovařík David ŠO Kunovice B 1734 1719 0
2017/2018 4 ŠO TJ Zborovice A 0 1540 Volčík Stanislav SK Boršice B 1758 1739 0
2017/2018 3 ŠO TJ Zborovice A 0 1540 Kubín Jiří Sokol Postoupky B 1305 1329 ½
2017/2018 1 ŠO TJ Zborovice A 0 1540 Paul Filip ŠK Zlín C 0 1549 ½
2017/2018 4 ŠO Zborovice B 0 1540 Katreňák Stanislav TJ Lutopecny/Měrůtky 0 1356 1
2017/2018 3 ŠO Zborovice B 0 1540 Kubík Radomír Sokol Pravčice 0 1532 1
2017/2018 2 ŠO Zborovice B 0 1540 Béna Vladimír Sokol Postoupky C 0 0 1
2017/2018 1 ŠO Zborovice B 0 1540 Mojžíšek Jiří ŠK Rapos Sulimov B 0 1573 ½
2016/2017 11 ŠO TJ Zborovice B 1494 Čelechovský Richard ŠK Milovice Hrad 1494 ½
2016/2017 10 ŠO TJ Zborovice B 1494 Pospíšil Emil Sokol Kvasice 1323 1
2016/2017 9 ŠO TJ Zborovice B 1494 Tomeček Marián Sokol Litenčice 1333 1434 0
2016/2017 8 ŠO TJ Zborovice B 1494 Béna Vladimír Sokol Postoupky C 1
2016/2017 7 ŠO TJ Zborovice B 1494 Holuj Petr ŠK Holešov B 1546 ½
2016/2017 6 ŠO TJ Zborovice B 1494 SK Rusava 1
2016/2017 5 ŠO TJ Zborovice B 1494 Stáhala Zdeněk ŠK Rajnochovice 1659 ½
2016/2017 4 ŠO TJ Zborovice B 1494 Pavelka František TJ Sokol Pravčice 1462 1
2016/2017 3 ŠO TJ Zborovice B 1494 Daněk Roman ŠK Rapos Sulimov 1382 1
2016/2017 2 ŠO TJ Zborovice B 1494 Sluka Pavel TJ Bystřice p/H 1400 1398 1
2016/2017 1 ŠO TJ Zborovice B 1494 TJ Lutopecny/Měrůtky 1
2016/2017 9 ŠO TJ Zborovice A 1494 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 1573 0
2016/2017 8 ŠO TJ Zborovice A 1494 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B ½
2016/2017 7 ŠO TJ Zborovice A 1494 Volčík Stanislav SK Boršice B 1749 1748 ½
2015/2016 11 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Vachala Josef ŠK RAPOS SULIMOV 1528 0
2015/2016 10 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Hubík Petr TJ SOKOL PRAVČICE 1585 1
2015/2016 9 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Piskač Ondřej ŠK MILOVICE HRAD 1676 ½
2015/2016 8 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Bednařík Vratislav TJ SOKOL KVASICE 1454 1
2015/2016 7 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Kunc Miroslav SK EMKAD HOLEŠOV A 1590 1603 ½
2015/2016 6 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Ochman Svatopluk SOKOL LITENČICE 1351 1
2015/2016 5 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Dvořák Miroslav SK RUSAVA 1485 ½
2015/2016 4 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Petřivalský Jiří ŠK HOLEŠOV B 1522 ½
2015/2016 3 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Katreňák Stanislav TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1000 1
2015/2016 2 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Hlavizňa Ladislav ŠK PRUSINOVICE 1142 1
2015/2016 1 ŠO TJ ZBOROVICE B 1494 Liška Ondřej TJ BYSTŘICE POD HOSTÝNEM A 1570 ½
2015/2016 10 ŠO TJ Zborovice A 1494 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1668 0
2015/2016 5 ŠO TJ Zborovice A 1494 Prachař Přemysl TJ Bojkovice 1646 1
2014/2015 11 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Pecháček Jaroslav SOKOL PRAVČICE 1000 1
2014/2015 10 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Štencel Karel SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 0
2014/2015 9 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Ševela Vladimír ŠK HOLEŠOV B 1789 1741 0
2014/2015 8 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Zmeškal Karel ŠK PRUSINOVICE 1615 ½
2014/2015 7 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Bednařík Vratislav SOKOL KVASICE 1465 1
2014/2015 6 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Pospíšil Josef TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1188 1
2014/2015 5 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Růdl Karel SK RUSAVA 1000 1
2014/2015 4 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Kadlík Petr SOKOL LITENČICE 1461 ½
2014/2015 3 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Šimčáková Julie SOKOL POSTOUPKY C 1495 1542 1
2014/2015 2 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Hauschwitz David SOKOL MORKOVICE 1436 ½
2014/2015 1 ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 Ředina Petr ŠK RAPOS SULIMOV 1571 ½
2013/2014 11 ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 Zlámal Michal ŠK PRUSINOVICE 1536 0
2013/2014 10 ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 Štencel Karel SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 0
2013/2014 9 ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 Sedlák Miroslav SOKOL MORKOVICE 1100 0
2013/2014 6 ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 Pospíšil Jaroslav SOKOL KVASICE 1984 0
2013/2014 5 ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 Liška Ondřej TJ BYSTŘICE pod HOST. 1592 ½
2013/2014 4 ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 Pavlíček Jiří TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1653 0
2013/2014 3 ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 Rozsypálek Milan ŠK SULIMOV 1642 ½
2013/2014 2 ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 Večeřa Pavel SOKOL POSTOUPKY C 1464 1487 ½
2013/2014 1 ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 Andrýsek Leoš SOKOL LITENČICE 1468 0
2013/2014 9 ŠK Milovice 1512 SK Spartak Hulín 1
2013/2014 8 ŠK Milovice 1512 Machát Libor SK Rusava 1000 ½
2013/2014 7 ŠK Milovice 1512 Jordová Zdeňka Sokol Bezměrov 1050 1
2013/2014 4 ŠK Milovice 1512 Úlehla Filip TJ Sokol Morkovice B 1409 0
2013/2014 3 ŠK Milovice 1512 Šruc Tadeáš Junior Postoupky 1250 1
2012/2013 1 ŠK Milovice 1519 Kruták Martin TJ Sokol Morkovice B 1443 1
2012/2013 6 ŠK Milovice 1519 Košata Jiří SK EMKaD Holešov B 1493 1
2012/2013 4 ŠK Milovice 1519 Turza Jaroslav SK Spartak Hulín 1468 0
2012/2013 11 ŠO TJ Zborovice B 1519 Pikna Antonín TJ Bystřice pod Hostýnem B 1501 0
2012/2013 10 ŠO TJ Zborovice B 1519 Zapletal Bruno TJ Sokol Pravčice 1535 0
2012/2013 9 ŠO TJ Zborovice B 1519 Ředina Petr ŠK RAPOS Sulimov 1558 ½
2012/2013 8 ŠO TJ Zborovice B 1519 Polišenský Jan Junior Postoupky 1419 1401 1
2012/2013 7 ŠO TJ Zborovice B 1519 Dopita Petr Sokol Litenčice 1516 ½
2012/2013 6 ŠO TJ Zborovice B 1519 Pavelka Jindřich TJ Prusinovice 1733 0
2012/2013 5 ŠO TJ Zborovice B 1519 Pavlíček Jiří TJ Lutopecny/Měrůtky 1619 ½
2012/2013 4 ŠO TJ Zborovice B 1519 Kunc Miroslav SK EMKaD Holešov A 1624 1624 0
2012/2013 3 ŠO TJ Zborovice B 1519 Kejnar Jaroslav T.J. Sokol Morkovice 1546 0
2012/2013 2 ŠO TJ Zborovice B 1519 Dvořák Eduard ŠK Holešov C 1557 1
2012/2013 1 ŠO TJ Zborovice B 1519 Pospíšil Jaroslav Sokol Kvasice 1688 ½
2011/2012 7 ŠK Milovice 1496 Bouda Miloslav TJ Sokol Postoupky D 1433 1367 1
2011/2012 6 ŠK Milovice 1496 Novák Miroslav ŠK Holešov C 1580 ½
2011/2012 4 ŠK Milovice 1496 Voltner Čeněk TJ Sokol Holešov B 1000 1
2011/2012 2 ŠK Milovice 1496 Šico Petr SK Rusava 1511 0
2011/2012 3 ŠK Milovice 1496 Studený Karel TJ Sokol Morkovice B 1371 ½
2011/2012 11 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Štrom Vítězslav TJ BYSTŘICE P.H. B 1436 ½
2011/2012 10 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Plachý Josef SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1745 1681 1
2011/2012 9 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Petřivalský Jiří SOKOL HOLEŠOV A 1599 ½
2011/2012 8 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Dopita Petr SOKOL LITENČICE 1496 ½
2011/2012 7 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Kučerka Miroslav ŠK LOUKOV 1574 1
2011/2012 6 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Krčmář Václav LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1699 ½
2011/2012 5 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Pospíšil Jaroslav TJ SOKOL KVASICE 1704 ½
2011/2012 4 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Vachala Josef ŠK RAPOS SULIMOV 1549 ½
2011/2012 3 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Pešák Ondřej T.J. SOKOL MORKOVICE A 1582 0
2011/2012 2 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Večeřa Pavel JUNIOR POSTOUPKY 1374 1
2011/2012 1 ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 Zmeškal Karel ŠK PRUSINOVICE 1632 0
2010/2011 11 ŠO TJ Zborovice B 1480 Vaverka Václav TJ Lutopecny/Měrůtky 1436 ½
2010/2011 10 ŠO TJ Zborovice B 1480 Plachý Josef Slavia Kroměříž D 1639 ½
2010/2011 9 ŠO TJ Zborovice B 1480 Krajcar Zdeněk ŠK Holešov C 1600 ½
2010/2011 8 ŠO TJ Zborovice B 1480 Štrom Vítězslav TJ Bystřice pod Hostýnem B 1440 1
2010/2011 7 ŠO TJ Zborovice B 1480 Vachala Josef ŠK Rapos Sulimov 1600 1
2010/2011 6 ŠO TJ Zborovice B 1480 Kunc Miroslav Sokol Holešov A 1476 0
2010/2011 5 ŠO TJ Zborovice B 1480 Hubík Petr Sokol Litenčice 1592 1
2010/2011 4 ŠO TJ Zborovice B 1480 Ryšavý Jindřich Junior Postoupky 1663 0
2010/2011 3 ŠO TJ Zborovice B 1480 Pospíšil Jaroslav TJ SOKOL Kvasice 1737 ½
2010/2011 2 ŠO TJ Zborovice B 1480 Sklenář Ivo ŠK Prusinovice 1668 ½
2010/2011 1 ŠO TJ Zborovice B 1480 Kejnar Jaroslav TJ Sokol Morkovice A 1483 0
2010/2011 7 ŠK Milovice 1480 Matyáš Stanislav ŠK Loukov 1470 ½
2010/2011 5 ŠK Milovice 1480 Lyubchenko Andriy TJ Sokol Holešov B 1000 1
2010/2011 2 ŠK Milovice 1480 Pešák Ondřej TJ Sokol Morkovice B 1537 0
2010/2011 1 ŠK Milovice 1480 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky D 1250 1
2009/2010 10 SK Milovice 1472 Kravic Aleš TJ Sokol Morkovice B 1
2009/2010 8 SK Milovice 1472 Nedbal Josef SK Prusinovice 1531 ½
2009/2010 6 SK Milovice 1472 Netušil Pavel Junior Postoupky 1613 1
2009/2010 2 SK Milovice 1472 Zehnula Otakar Spartak Hulín 1608 ½
2009/2010 11 SO TJ Zborovice B 1472 Petřivalský Jiří MKS Holesov C 1580 ½
2009/2010 10 SO TJ Zborovice B 1472 Petrilák Jan Slavia Kromeriz C 1680 1
2009/2010 8 SO TJ Zborovice B 1472 Bisaha Julius TJ Lutopecny-Merutky 1484 0
2009/2010 7 SO TJ Zborovice B 1472 Bouda Miloslav TJ Sokol Postoupky C 1443 0
2009/2010 6 SO TJ Zborovice B 1472 Sedláček Oldřich TJ Sokol Holesov 1430 ½
2009/2010 5 SO TJ Zborovice B 1472 Malinovský Karel Slavia Kromeriz D 1584 ½
2009/2010 4 SO TJ Zborovice B 1472 Vachala Josef SK RAPOS Sulimov 1586 ½
2009/2010 3 SO TJ Zborovice B 1472 Pavlík František TJ Sokol Morkovice 1436 ½
2009/2010 2 SO TJ Zborovice B 1472 Ovečka Miroslav TJ Sokol Litencice 1650 0
2009/2010 1 SO TJ Zborovice B 1472 Petr Zdeněk TJ Bystrice p. Host. 1690 0
2008/2009 11 ŠO TJ Zborovice B 1433 Gába Karel SK Spartak Hulín 1362 1
2008/2009 10 ŠO TJ Zborovice B 1433 Zbořil Tomáš TJ Sokol Morkovice 1
2008/2009 9 ŠO TJ Zborovice B 1433 Šudřich Karel MKS Holešov C 1526 ½
2008/2009 8 ŠO TJ Zborovice B 1433 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1815 ½
2008/2009 7 ŠO TJ Zborovice B 1433 Ovečka Miroslav TJ Sokol Litenčice 1653 1
2008/2009 6 ŠO TJ Zborovice B 1433 Sedláček Oldřich TJ Sokol Holešov 1438 1
2008/2009 5 ŠO TJ Zborovice B 1433 Vaverka Václav TJ Lutopecny-Měrůtky 1409 ½
2008/2009 4 ŠO TJ Zborovice B 1433 Petr Zdeněk TJ Bystřice p/H 1700 0
2008/2009 3 ŠO TJ Zborovice B 1433 Vašina František TJ Sokol Kvasice 1530 1
2008/2009 2 ŠO TJ Zborovice B 1433 Pavelka František TJ Sokol Pravčice 1350 1
2008/2009 1 ŠO TJ Zborovice B 1433 Daněk Roman ŠK RAPOS Sulimov 1327 0
2007/2008 11 ŠO TJ Zborovice B 1416 Gregor Radoslav TJ Sokol Litenčice 1463 ½
2007/2008 10 ŠO TJ Zborovice B 1416 Sedláček Oldřich TJ Sokol Holešov 1441 ½
2007/2008 9 ŠO TJ Zborovice B 1416 Pospíšil Jaromír TJ Sokol Kvasice 1413 ½
2007/2008 7 ŠO TJ Zborovice B 1416 Skařupa Josef ŠK Loukov 1448 ½
2007/2008 6 ŠO TJ Zborovice B 1416 Roháčková Eliška SK Spartak Hulín 1
2007/2008 5 ŠO TJ Zborovice B 1416 Vaverka Václav TJ Lutopecny-Měrůtky 1416 ½
2007/2008 4 ŠO TJ Zborovice B 1416 Malinovský Karel Slavia Kroměříž C 1602 0
2007/2008 3 ŠO TJ Zborovice B 1416 Machovský Ivo MKS Holešov C 1467 1
2007/2008 2 ŠO TJ Zborovice B 1416 Navrátil Michal TJ Sokol Morkovice 1365 1
2007/2008 1 ŠO TJ Zborovice B 1416 Medek Martin TJ Sokol Postoupky C 1606 ½
2003/2004 9 TJ Zborovice B 1389 Dvořák Karel Sokol Pravčice 1282 1
2003/2004 8 TJ Zborovice B 1389 Kříž Stanislav Spartak Hulín B 1639 0
2003/2004 7 TJ Zborovice B 1389 Doležal Jiří Sokol Postoupky D 0
2003/2004 6 TJ Zborovice B 1389 Heliš Miroslav MKS Holešov D 1443 ½
2003/2004 5 TJ Zborovice B 1389 Machovský Ivo MKS Holešov C 1471 ½
2003/2004 4 TJ Zborovice B 1389 Stachoň Martin Slavia Kroměříž E 1
2003/2004 3 TJ Zborovice B 1389 Strouhal Radek Sokol Holešov 1563 ½
2003/2004 2 TJ Zborovice B 1389 Dobeš Antonín Sokol Morkovice 1
2003/2004 1 TJ Zborovice B 1389 Sluka Bohumil SK Rusava 1644 1