Hráč Tůma Robert

Tůma Robert

User Pic
Jméno: Tůma Robert
Oddíl: Šachový oddíl Stochov z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1519
Elo mezinárodní: 0
ID: 11085
FIDE ID: 23719028
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠO Stochov 0 1530 Hrubý Filip Sokol Buštěhrad D 0 1096 1
2018/2019 10 ŠO Stochov 0 1530 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1892 1780 0
2018/2019 9 ŠO Stochov 0 1530 Boček Miloslav Sokol Brandýs nad Labem B 0 1390 ½
2018/2019 8 ŠO Stochov 0 1530 Švihnos Vladimír TJ Aero Odolena Voda B 0 1250 0
2018/2019 7 ŠO Stochov 0 1530 Pešek Antonín ŠK Spartak Čelákovice C 1206 1232 0
2018/2019 6 ŠO Stochov 0 1530 Hadrava Lukáš Sokol Buštěhrad C 1263 1336 1
2018/2019 5 ŠO Stochov 0 1530 Križan Jakub Pravý Hradec 0 0 1
2018/2019 4 ŠO Stochov 0 1530 Stefaniv Vladyslav ŠK JOLY Lysá nad Labem H 0 0 1
2018/2019 3 ŠO Stochov 0 1530 Tůma Michal TJ Kralupy nad Vltavou D 0 1275 1
2018/2019 2 ŠO Stochov 0 1530 Verner Ondřej TJ Neratovice F 0 1120 1
2018/2019 1 ŠO Stochov 0 1530 Němeček Jan Sokol Buštěhrad E 0 0 0
2017/2018 9 ŠO Stochov 0 1553 Erban Jiří Sokol Buštěhrad D 0 1730 0
2017/2018 6 ŠO Stochov 0 1553 Aulický Radim Caissa Roztoky C 0 1297 0
2017/2018 5 ŠO Stochov 0 1553 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1590 1659 0
2017/2018 4 ŠO Stochov 0 1553 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1528 1484 ½
2017/2018 3 ŠO Stochov 0 1553 Liprt Tomáš Český Lev Kolešovice D 0 0 0
2017/2018 2 ŠO Stochov 0 1553 Hadrava Lukáš Sokol Buštěhrad C 1085 1206 1
2017/2018 1 ŠO Stochov 0 1553 Tůma Václav ŠK Kralupy D 0 1095 1
2015/2016 11 ŠO STOCHOV 1576 Tůma Václav TJ Kralupy nad Vltavou D 1100 1
2015/2016 10 ŠO STOCHOV 1576 Beneš Matěj ŠK Velvary B 1318 0
2015/2016 8 ŠO STOCHOV 1576 Martan Marek Cayman Pharma Neratovice F 1083 1
2015/2016 7 ŠO STOCHOV 1576 Jilemnický Jaromír ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1461 1
2015/2016 6 ŠO STOCHOV 1576 Rédl Václav TJ Český Lev Kolešovice C 1530 1
2015/2016 5 ŠO STOCHOV 1576 Svoboda Tomáš T J. AERO Odolena Voda "B" 1358 0
2015/2016 4 ŠO STOCHOV 1576 Hrdlička Jan ŠK Zlonice 1194 1
2015/2016 3 ŠO STOCHOV 1576 Urban Milan ŠO TP Nova Kladno "B" 1335 1
2015/2016 2 ŠO STOCHOV 1576 Utratil Ferdinand Cayman Pharma Neratovice G 1531 0
2015/2016 1 ŠO STOCHOV 1576 Verner Jaromír ŠK Rakovník B 1501 1501 1
2014/2015 10 ŠO Stochov 1575 Tichý Rudolf ŠK Liběhrad Libčice B 1601 ½
2014/2015 9 ŠO Stochov 1575 Budík Kryštof Sokol Buštěhrad E 1215 1
2014/2015 8 ŠO Stochov 1575 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad C 1706 0
2014/2015 7 ŠO Stochov 1575 Tůma Václav ŠK Kralupy D 1000 1
2014/2015 6 ŠO Stochov 1575 Svoboda Tomáš TJ AERO Odolena Voda B 1183 0
2014/2015 5 ŠO Stochov 1575 Margaritov Margarit ŠK Velvary B 1616 1
2014/2015 4 ŠO Stochov 1575 Mayrhofer Matyáš Sokol Buštěhrad D 1227 1
2014/2015 3 ŠO Stochov 1575 Kincl Ondřej Caissa Úholičky D 1250 0
2014/2015 2 ŠO Stochov 1575 Tučan Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1390 1
2014/2015 1 ŠO Stochov 1575 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1608 1
2013/2014 11 ŠO Stochov 1563 Štefunda Štefan ŠK Zlonice B 1369 1
2013/2014 10 ŠO Stochov 1563 Rada Roman SK DDM Slaný B 1612 0
2013/2014 9 ŠO Stochov 1563 Procházka Bedřich Český Lev Kolešovice B 1419 1
2013/2014 8 ŠO Stochov 1563 Týmalová Marie Sokol Buštěhrad E 1100 1
2013/2014 7 ŠO Stochov 1563 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad D 1316 ½
2013/2014 6 ŠO Stochov 1563 Trejbal Jindřich ŠK Velvary 1953 1
2013/2014 5 ŠO Stochov 1563 Křížek Jaroslav ŠK Kladno B 1654 0
2013/2014 4 ŠO Stochov 1563 Kotyk Jan ŠK Rakovník D 1435 0
2013/2014 3 ŠO Stochov 1563 Lhotský František Sokol Buštěhrad F 1250 1
2013/2014 2 ŠO Stochov 1563 Přibyl Viktor TJ Sokol Lány 1488 1482 1
2013/2014 1 ŠO Stochov 1563 Kadlec Zdeněk ŠO TP NOVA Kladno B 1530 1
2012/2013 10 ŠO Stochov 1565 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1599 1
2012/2013 8 ŠO Stochov 1565 Týmalová Marie Sokol Buštěhrad F 1100 1
2012/2013 6 ŠO Stochov 1565 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno B 1650 ½
2012/2013 5 ŠO Stochov 1565 Brada Zdeněk ŠK Rakovník D 1477 0
2012/2013 4 ŠO Stochov 1565 Dvořák Stanislav Český Lev Kolešovice B 1000 1
2012/2013 3 ŠO Stochov 1565 Mošovská Františka Sokol Buštěhrad D 1100 1
2012/2013 2 ŠO Stochov 1565 Přibyl Viktor TJ Sokol Lány 1324 1
2012/2013 1 ŠO Stochov 1565 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný 1675 0
2011/2012 11 ŠO Stochov 1590 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 0
2011/2012 9 ŠO Stochov 1590 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad E 1100 1
2011/2012 8 ŠO Stochov 1590 Dlohoš Ondřej Caissa Úholičky D 1328 1
2011/2012 7 ŠO Stochov 1590 Přibyl Viktor TJ Sokol Lány 1250 1
2011/2012 6 ŠO Stochov 1590 Kožmín Josef Sokol Buštěhrad D 1100 1
2011/2012 5 ŠO Stochov 1590 Rédl Václav Český Lev Kolešovice B 1560 0
2011/2012 4 ŠO Stochov 1590 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1250 0
2011/2012 3 ŠO Stochov 1590 Beran Pavel ŠK Zlonice A 1552 ½
2011/2012 2 ŠO Stochov 1590 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1677 0
2011/2012 1 ŠO Stochov 1590 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno B 1677 0
2010/2011 11 ŠO Stochov 1593 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad D 1100 1
2010/2011 9 ŠO Stochov 1593 Dvořák Stanislav Český lev Kolešovice B 1000 1
2010/2011 8 ŠO Stochov 1593 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1100 1
2010/2011 6 ŠO Stochov 1593 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad B 1250 0
2010/2011 5 ŠO Stochov 1593 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno B 1668 0
2010/2011 1 ŠO Stochov 1593 Zvolenský Michal ŠO TP NOVA Kladno B 1389 1
2009/2010 11 ŠO Stochov 1577 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1276 1
2009/2010 10 ŠO Stochov 1577 Šmíd Miloslav ŠO TP NOVA Kladno B 1552 ½
2009/2010 9 ŠO Stochov 1577 Procházka Bedřich Český Lev Kolešovice B 1432 1
2009/2010 8 ŠO Stochov 1577 Havlík Josef Caissa Úholičky D 1694 ½
2009/2010 7 ŠO Stochov 1577 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1667 0
2009/2010 6 ŠO Stochov 1577 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1381 1
2009/2010 5 ŠO Stochov 1577 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 0
2009/2010 2 ŠO Stochov 1577 Littmann Jiří ŠK Kladno D 1718 1
2009/2010 1 ŠO Stochov 1577 Pokorná Jana ŠK Rakovník E 1100 1
2008/2009 11 ŠO Stochov 1593 Saxlová Markéta ŠK Pyrit Příbram C 1634 0
2008/2009 10 ŠO Stochov 1593 Fojtík Václav Český Lev Kolešovice A 1871 1
2008/2009 9 ŠO Stochov 1593 Smolka Jan ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 0
2008/2009 8 ŠO Stochov 1593 Turický David ŠK Zdice A 1602 0
2008/2009 7 ŠO Stochov 1593 Müller Jan ŠK Rakovník B 1817 0
2008/2009 6 ŠO Stochov 1593 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice A 1857 0
2008/2009 5 ŠO Stochov 1593 Sasyn Stanislav ŠK Příbram-Baník A 1573 1
2008/2009 4 ŠO Stochov 1593 Placheta Rostislav Lokomotiva Beroun A 1843 0
2008/2009 3 ŠO Stochov 1593 Hájek Jiří Sokol Hostivice B 0
2008/2009 2 ŠO Stochov 1593 Máslo Robert ŠK Medvědi Zvole A 1423 0
2008/2009 1 ŠO Stochov 1593 Sokol Roman ŠK Kladno C 2013 0
2007/2008 11 ŠO Stochov 1578 Gutman Petr ŠK Kladno D 2145 0
2007/2008 10 ŠO Stochov 1578 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice A 1539 1
2007/2008 9 ŠO Stochov 1578 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1891 0
2007/2008 8 ŠO Stochov 1578 Orel Aleš NOVA Kladno A 1657 0
2007/2008 7 ŠO Stochov 1578 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1801 0
2007/2008 6 ŠO Stochov 1578 Žbánek Jan ŠK Alva Příbram C 1480 0
2007/2008 5 ŠO Stochov 1578 Zelenka Pavel ŠK Kladno C 1696 1
2007/2008 3 ŠO Stochov 1578 Kantořík Pavel TJ Český Lev Kolešovice A 1656 1
2007/2008 2 ŠO Stochov 1578 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun A 1607 ½
2007/2008 1 ŠO Stochov 1578 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1408 1
2006/2007 11 ŠO Stochov 1564 Šoltys Jiří TJ Sokol Hostivice 2014 ½
2006/2007 9 ŠO Stochov 1564 Margaritov Margarit TJ Slovan Velvary 1674 ½
2006/2007 8 ŠO Stochov 1564 DDM Mělník 1
2006/2007 7 ŠO Stochov 1564 Kocourek Miloš AERO Odolena Voda 1
2006/2007 6 ŠO Stochov 1564 Seiner František ŠK Kralupy n/Vlt B 1739 0
2006/2007 5 ŠO Stochov 1564 Dirčenkov Roman TJ Neratovice B 0
2006/2007 4 ŠO Stochov 1564 Kála Ondřej SK DDM Slaný 1563 0
2006/2007 3 ŠO Stochov 1564 Štván Marek Caissa Úholičky C 1533 1
2006/2007 2 ŠO Stochov 1564 Klobušiak Miroslav ŠK Dobrovice B 1554 1
2006/2007 1 ŠO Stochov 1564 Dolejší Filip ŠK Kralupy n/Vlt C 1
2005/2006 11 ŠO Stochov 1627 Zoubek Vladimír SOU Příbram A 1609 0
2005/2006 10 ŠO Stochov 1627 Zach Tomáš Spartak Žebrák B 1654 0
2005/2006 8 ŠO Stochov 1627 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1728 0
2005/2006 7 ŠO Stochov 1627 Bouda Karel SK DDM Slaný A 1723 0
2005/2006 6 ŠO Stochov 1627 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1667 0
2005/2006 5 ŠO Stochov 1627 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1805 0
2005/2006 4 ŠO Stochov 1627 Šmíd Ondřej Lokomotiva BerounA 1777 0
2005/2006 3 ŠO Stochov 1627 Hochman Jan ŠK Kladno C 1713 0
2005/2006 2 ŠO Stochov 1627 Hock Branislav ŠK Alva Příbram C 1554 0
2005/2006 1 ŠO Stochov 1627 Kočí Stanislav TJ Kolešovice 1630 0
2004/2005 11 ŠO Stochov 1630 Jilemnický Jaromír Sokol Libčice 1550 1
2004/2005 10 ŠO Stochov 1630 Spěváček Jiří NOVA Kladno A 1667 1
2004/2005 9 ŠO Stochov 1630 Nipča Miroslav Sokol Hostivice 1942 0
2004/2005 8 ŠO Stochov 1630 Pospíšil Evžen Easy E Kralupy B 1815 1
2004/2005 5 ŠO Stochov 1630 Vorm Petr Caissa Úholičky B 1571 0
2004/2005 4 ŠO Stochov 1630 Buk Jan Sokol Buštěhrad A 1389 1
2004/2005 3 ŠO Stochov 1630 Bouda Karel SK DDM Slaný 1715 0
2004/2005 2 ŠO Stochov 1630 Šavrda Jan Easy E Kralupy C 1664 0
2004/2005 1 ŠO Stochov 1630 Růžička Václav ŠK Kladno D 1545 0
2003/2004 9 ŠO Stochov 1636 Vondra Aleš Úholičky 0
2003/2004 8 ŠO Stochov 1636 Ficová Martina ŠK Kladno 1
2003/2004 7 ŠO Stochov 1636 Coufalík Petr Buštěhrad 0
2003/2004 4 ŠO Stochov 1636 Lanšperk Zdeněk ESCADDO Kladno 1754 ½
2003/2004 2 ŠO Stochov 1636 Adamec Jakub Buštěhrad ½
2003/2004 1 ŠO Stochov 1636 Janda Zdeněk NOVA Kladno 1607 0