Hráč Zoubek Vladimír

Zoubek Vladimír

User Pic
Jméno: Zoubek Vladimír
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1497
Elo mezinárodní: 1481
ID: 7408
FIDE ID: 351385
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Šachový klub Příbram Baník B 1535 1541 Grečný Karol TJ SOKOL Struhařov A 1847 1882 0
2017/2018 9 Šachový klub Příbram Baník B 1535 1549 Konopka Aleš KŠ Stříbrná Skalice A 0 1527 0
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník B 1535 1549 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1569 0
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník B 1535 1549 Tomíšek Petr TJ Sokol Struhařov A 1819 1798 1
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník B 1535 1549 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1699 1701 0
2017/2018 3 Šachový klub Příbram Baník B 1535 1549 Bartošová Hana Klub šachistů Říčany 1925 G 1627 1655 0
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník B 1543 1554 Peter Luboš Sokol Neveklov 0 1398 1
2015/2016 9 ŠK Příbram-Baník C 1564 1536 Placheta Rostislav ŠK Hostomice A 1680 1722 ½
2015/2016 8 ŠK Příbram-Baník C 1564 1536 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1563 1
2015/2016 7 ŠK Příbram-Baník C 1564 1536 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1368 1
2015/2016 5 ŠK Příbram-Baník C 1564 1536 Veselý Daniel TJ Jince C 1000 0
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník C 1564 1536 Plhák Tomáš ŠK Zdice B 1167 1
2015/2016 1 ŠK Příbram-Baník C 1564 1536 Kovářík Vojtěch ŠK Příbram-Baník D 1377 1
2014/2015 10 ŠK Příbram Baník A 1640 1592 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice B 1627 0
2014/2015 9 ŠK Příbram Baník A 1640 1592 Bažantová Viktorie TJ Jince A 1171 1
2014/2015 6 ŠK Příbram Baník A 1640 1592 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1329 0
2014/2015 1 ŠK Příbram Baník A 1640 1592 Šinágl Matěj ŠK Řevnice B 1199 1
2013/2014 11 ŠK Příbram Baník A 1654 1621 Peklo Jan Sokol Hostivice B 1634 0
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník A 1654 1621 Červenka Antonín SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 0
2013/2014 7 ŠK Příbram Baník A 1654 1621 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B 1676 0
2013/2014 5 ŠK Příbram Baník A 1654 1621 Pospíšil Petr ŠO TP Nova Kladno A 1716 0
2013/2014 4 ŠK Příbram Baník A 1654 1621 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1571 1
2013/2014 1 ŠK Příbram Baník A 1654 1621 Prášek Vladimír ŠK Zdice B 1796 1819 0
2012/2013 11 ŠK Příbram Baník A 1666 1633 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1399 1
2012/2013 9 ŠK Příbram Baník A 1666 1633 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1537 0
2012/2013 8 ŠK Příbram Baník A 1666 1633 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1691 0
2012/2013 6 ŠK Příbram Baník A 1666 1633 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1733 1720 1
2012/2013 5 ŠK Příbram Baník A 1666 1633 Zeisek Václav TJ Jince A 1532 1
2012/2013 2 ŠK Příbram Baník A 1666 1633 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1000 0
2012/2013 1 ŠK Příbram Baník A 1666 1633 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1635 1600 0
2011/2012 11 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Havelka Jan ŠK Řevnice "A" 1546 0
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Abraham Karel ŠK Kladno "C" 1817 1790 1
2011/2012 9 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Placheta Rostislav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 0
2011/2012 8 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Čechal Josef ŠOTP NOVA Kladno "A" 1766 0
2011/2012 7 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník "B" 1718 0
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad "B" 1670 1635 1
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Binder Jan Caissa Úholičky "C" 1720 1743 0
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Stolz Lubor ŠK Zdice "A" 1890 1899 0
2011/2012 2 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Vondruška Milan Slovan Velvary 1608 1
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný 1620 1
2010/2011 11 ŠK Příbram Baník A 1637 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1845 0
2010/2011 10 ŠK Příbram Baník A 1637 Daniel Jiří Joly Lysá nad Labem E 1870 0
2010/2011 9 ŠK Příbram Baník A 1637 Filip Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 1858 ½
2010/2011 8 ŠK Příbram Baník A 1637 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1580 1
2010/2011 7 ŠK Příbram Baník A 1637 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1832 ½
2010/2011 6 ŠK Příbram Baník A 1637 Štufka Karel SK Pyrit Příbram C 1810 0
2010/2011 5 ŠK Příbram Baník A 1637 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1899 0
2010/2011 4 ŠK Příbram Baník A 1637 Horák Vladimír TJ Spartak Vlašim B 2082 1
2010/2011 3 ŠK Příbram Baník A 1637 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 0
2010/2011 2 ŠK Příbram Baník A 1637 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov A 1743 0
2010/2011 1 ŠK Příbram Baník A 1637 Kozel Petr Sokol Neveklov A 1464 1
2009/2010 11 ŠK Příbram Baník A 1648 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1777 0
2009/2010 9 ŠK Příbram Baník A 1648 Homola Karel ŠK Rakovník B 1676 1
2009/2010 8 ŠK Příbram Baník A 1648 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice A 1857 0
2009/2010 7 ŠK Příbram Baník A 1648 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1768 0
2009/2010 6 ŠK Příbram Baník A 1648 Felkl Karel ŠK Merkur Kladno 1674 1
2009/2010 5 ŠK Příbram Baník A 1648 Matýs Jaroslav Lokomotiva Beroun A 1720 0
2009/2010 3 ŠK Příbram Baník A 1648 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1822 0
2009/2010 2 ŠK Příbram Baník A 1648 Hrbek Pavel Sokol Hostivice B 0
2009/2010 1 ŠK Příbram Baník A 1648 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1791 0
2008/2009 10 ŠK Příbram-Baník A 1687 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1715 ½
2008/2009 9 ŠK Příbram-Baník A 1687 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1
2008/2009 8 ŠK Příbram-Baník A 1687 Rychlý Václav ŠK Pyrit Příbram C 1508 0
2008/2009 7 ŠK Příbram-Baník A 1687 Mašek Jaroslav ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 ½
2008/2009 6 ŠK Příbram-Baník A 1687 Müller Jan ŠK Rakovník B 1817 ½
2008/2009 5 ŠK Příbram-Baník A 1687 Červenka Antonín ŠO Stochov 1784 0
2008/2009 4 ŠK Příbram-Baník A 1687 Hájek Jiří Sokol Hostivice B ½
2008/2009 3 ŠK Příbram-Baník A 1687 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1990 ½
2008/2009 2 ŠK Příbram-Baník A 1687 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1864 ½
2008/2009 1 ŠK Příbram-Baník A 1687 Rosenbaum Pavel ŠK Zdice A 1964 0
2007/2008 11 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Prášek Vladimír Lokomotiva Zdice A 1741 ½
2007/2008 10 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1891 0
2007/2008 9 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1663 0
2007/2008 8 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1801 1
2007/2008 7 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Vančát Milan ŠK Alva Příbram C 1735 1
2007/2008 6 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Hůrka Jiří ŠK Kladno C 1782 0
2007/2008 5 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1890 0
2007/2008 4 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Červenka Antonín ŠO Stochov 1752 0
2007/2008 3 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Kovář Jiří TJ Lokomotiva Beroun A 1743 0
2007/2008 2 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1753 1
2007/2008 1 Šachový klub Příbram-Baník A 1691 Gutman Petr ŠK Kladno D 2145 0
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník A 1638 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice 1702 1
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník A 1638 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1742 ½
2006/2007 8 ŠK Příbram - Baník A 1638 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1685 0
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník A 1638 Šmíd Ondřej Lokomotiva Beroun A 1788 0
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník A 1638 Hůrka Jiří ŠK Kladno D 1783 1
2006/2007 5 ŠK Příbram - Baník A 1638 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1827 1
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník A 1638 Homola Karel ŠK Rakovník B 1761 1
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník A 1638 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1983 1
2006/2007 2 ŠK Příbram - Baník A 1638 Sladovník Tomáš ŠK Alva Pb Příbram C 1786 1
2005/2006 11 SOU Příbram A 1609 Tůma Robert ŠO Stochov 1627 1
2005/2006 10 SOU Příbram A 1609 Kočí Stanislav TJ Kolešovice 1630 1
2005/2006 9 SOU Příbram A 1609 Fairaisl Dušan Spartak Žebrák B 1743 1
2005/2006 8 SOU Příbram A 1609 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1750 0
2005/2006 7 SOU Příbram A 1609 Růžička Tomáš TJ Jince A 1472 1
2005/2006 6 SOU Příbram A 1609 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný A 1616 0
2005/2006 5 SOU Příbram A 1609 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1856 0
2005/2006 4 SOU Příbram A 1609 Homola Karel ŠK Rakovník B 1782 ½
2005/2006 3 SOU Příbram A 1609 Vicka Václav Lokomotiva BerounA 1768 1
2005/2006 2 SOU Příbram A 1609 Doubek Martin ŠK Kladno C 1697 0
2005/2006 1 SOU Příbram A 1609 Sedláček Pavel ŠK Alva Příbram C 1515 ½
2004/2005 11 TJ SOU Příbram A 1620 Zadina Jiří TJ Jince A 1504 ½
2004/2005 9 TJ SOU Příbram A 1620 Prokop Jiří Dolní Kralovice A 1819 0
2004/2005 8 TJ SOU Příbram A 1620 Chomický Josef TJ Sokol Benešov B 1582 0
2004/2005 7 TJ SOU Příbram A 1620 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1582 1
2004/2005 6 TJ SOU Příbram A 1620 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice A 1760 1
2004/2005 5 TJ SOU Příbram A 1620 Mareš Jiří Spartak Žebrák A 1863 0
2004/2005 4 TJ SOU Příbram A 1620 Král Pavel Sokol Neveklov 1550 0
2004/2005 3 TJ SOU Příbram A 1620 Hlavička Milan Spartak Vlašim B 0
2004/2005 2 TJ SOU Příbram A 1620 Starec Jan JAWA Brodce B 1459 ½
2003/2004 9 SOU Příbram A 1599 Müller Jan Rakovník B 1792 ½
2003/2004 8 SOU Příbram A 1599 Šmíd Ondřej Spartak Žebrák A 1775 ½
2003/2004 7 SOU Příbram A 1599 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1820 ½
2003/2004 6 SOU Příbram A 1599 Quach Hoang Binh ALVA Příbram C 1602 0
2003/2004 5 SOU Příbram A 1599 Vančát Milan ALVA Příbram D 1432 1
2003/2004 4 SOU Příbram A 1599 Homolová Martina ŠK Liteň 1
2003/2004 3 SOU Příbram A 1599 Straková Michaela Řevnice A 1
2003/2004 2 SOU Příbram A 1599 Vokrouhlík Jiří KDJS Sedlčany A 1419 1
2003/2004 1 SOU Příbram A 1599 Bielik Ladislav Kolešovice A 1497 1