Hráč Spáčilová Klára

Spáčilová Klára

User Pic
Jméno: Spáčilová Klára
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1481
Elo mezinárodní: 1210
ID: 43125
FIDE ID: 23709308
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Staré Město G 1188 1323 Panáček Ondřej Mařatice 0 1417 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město G 1188 1323 Habarta Kamil TJ Orel Nivnice A 0 1214 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město F 1188 1323 Šácha Milan ŠO Kunovice B 1672 1722 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město F 1188 1323 Piluša Antonín ŠK Staré Město E 0 1623 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město F 1188 1323 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 1926 1889 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město H 1188 1323 Vaňková Marie ŠO Kunovice D 1368 1380 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město H 1188 1323 Hala Jaroslav TJ Vlčnov E 0 1597 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město H 1188 1323 Habarta Kamil TJ Orel Nivnice B 0 1214 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město H 1188 1323 Lörinc Lukáš TJ Vlčnov F 0 0 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město B 1188 1323 Zajíčková Eliška Zbrojovka Vsetín B 0 0 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město B 1188 1323 Zádrapová Amálie Zbrojovka Vsetín A 1334 1377 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město B 1188 1323 Lukaštík Ondřej ŠK Staré Město C 0 0 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 1158 1189 Ševčík Pavel ŠK Kuřim A 1240 1231 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 1158 1189 Fikejs Tomáš ŠK Kuřim B 1387 1362 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město B 1009 1204 ŠK Kuřim C 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město B 1009 1204 Kristl Matěj TJ Ostrava 0 1188 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město B 1009 1204 Urban Jakub SK Prostějov 1411 1388 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město D 1158 1189 Orságová Beáta Zbrojovka Vsetín C 0 0 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město D 1158 1189 Krchňáček Jakub ŠO Kunovice 1196 1186 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 1158 1189 Režná Hedvika ŠK Zlín 0 1100 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město D 1057 1204 DDM Slavičín 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 1057 1204 Zádrapa Jakub Zbrojovka Vsetín A 1209 1305 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město D 1057 1204 Vysloužil Filip ŠK Staré Město C 0 0 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město F 1057 1204 Pleváková Veronika TJ Velehrad 0 0 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město F 1006 1204 Tesáček Jiří TJ Orel Nivnice A 0 1318 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město F 1009 1204 Boček Tomáš Mařatice 0 1627 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město G 1057 1189 Lapčík Roman ŠK Staré Město H 1246 1327 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město G 1057 1189 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1617 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město G 1009 1204 Popelka Svatopluk TJ Vlčnov E 0 0 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Staré Město D 1015 1080 Orság Roman ŠK Zbrojovka Vsetín B 0 0 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město D 1015 1080 Kozel Ondřej ŠK Zlín-Malenovice B 0 0 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město D 1015 1080 ŠO TJ Karolinka 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město D 1014 1080 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1291 1382 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město D 1014 1080 Vylíčil Adam TJ Sokol Postoupky 1217 1224 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město D 1014 1080 Hofschneider Tomáš ŠK DDM Slavičín 0 1212 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město D 1014 1080 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice A 1556 1590 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město D 1014 1080 Jurča Radek ŠK Zbrojovka Vsetín C 0 0 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město D 1014 1080 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město C 1270 1401 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město G 1014 1080 Popelka Svatopluk TJ Vlčnov D 0 0 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město G 1014 1080 Medek Martin ŠO Kunovice D 0 0 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město G 1024 1105 Bílek Vojtěch TJ Polešovice 0 1080 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město G 1000 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí B 1543 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město I 1000 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1698 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město I 1000 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město I 1000 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město H 1165 1317 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město D 1000 Vaculík Samuel ŠK Zlín-Malenovice 1118 1297 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město D 1000 Hofschneider Tomáš DDM Slavičín 1123 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město D 1000 Kopecký Matěj ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město D 1000 Jurča Radek ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město D 1000 Opluštil Pavel Sokol Postoupky 1431 1387 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město D 1000 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1162 1162 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město D 1000 Křenek Jakub ŠO Karolinka 1000 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 1000 Kovář Matěj Sokol Ústí 1408 1445 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město D 1000 Vávra Jan ŠK Staré Město C 1383 1148 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město G 1000 Horáček Tibor ŠO Kunovice B 1246 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město I 1000 Vrtal Roman KK-ŠK Osvětimany B 1268 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město D 1000 Kovář Matěj Sokol Ústí 1408 1445 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město D 1000 Bouzek Ondřej ŠO Kunovice 1214 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město D 1000 Řezníček Patrik Zbrojovka Vsetín B 1192 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město I 1000 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice C 1250 0 soutěž