Hráč Hellinger Jan

Hellinger Jan

User Pic
Jméno: Hellinger Jan
Oddíl: ŠK Slavie Děčín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1628
Elo mezinárodní: 1549
ID: 26303
FIDE ID: 343943
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 3 ŠK Slavie Děčín 1574 1628 Svoboda Josef SK Šachy Chlumec "B" 1562 1605 0
2017/2018 2 ŠK Slavie Děčín 1574 1628 Kurka František ŠK Teplice "B" 1928 1934 0
2016/2017 7 ŠK Slavie Děčín 1612 1678 Wilhelm Oldřich ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1626 1675 1
2016/2017 6 ŠK Slavie Děčín 1612 1678 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1661 1708 0
2016/2017 5 ŠK Slavie Děčín 1612 1678 Weiss Pavel TJ ČSAD Libouchec 1699 1694 0
2016/2017 4 ŠK Slavie Děčín 1612 1678 Mrišová Eliška ASK Lovosice "A" 1543 1496 0
2016/2017 3 ŠK Slavie Děčín 1612 1678 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky "A" 1730 1723 ½
2016/2017 2 ŠK Slavie Děčín 1612 1678 Šenfeld Vladimír SK ŠACHY Chlumec "B" 1670 1676 0
2015/2016 4 SK Slavie Decin 1612 1678 Matouš Pavel SK Slavoj Litomerice "B" 1670 1685 ½
2015/2016 2 SK Slavie Decin 1612 1678 Hung Do SK Spartak Usti n. L. "B" 1733 1733 0
2015/2016 1 SK Slavie Decin 1612 1678 Beránek Miroslav ASK Lovosice "A" 1756 1678 0
2014/2015 11 ŠK Slavie Děčín 1644 1706 Chudý Edvard ŠK Mosad Česká Kamenice 1564 1
2014/2015 10 ŠK Slavie Děčín 1644 1706 Drábek Martin TJ ČSAD Libouchec 1666 1
2014/2015 9 ŠK Slavie Děčín 1644 1706 Waclawek Karel Sportis Svádov - Olšinky "B" 1630 ½
2014/2015 8 ŠK Slavie Děčín 1644 1706 Klapka Aleš SVAH Všebořice 1301 1
2014/2015 6 ŠK Slavie Děčín 1644 1706 Beran Petr Bystřanští jezdci "A" 1518 1482 ½
2014/2015 5 ŠK Slavie Děčín 1644 1706 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice "C" 1844 1814 ½
2014/2015 4 ŠK Slavie Děčín 1644 1706 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1640 1725 0
2014/2015 3 ŠK Slavie Děčín 1644 1706 Ondřich Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1682 1663 ½
2014/2015 2 ŠK Slavie Děčín 1644 1706 Slavík Jan SK Děčín "C" 1782 1772 1
2013/2014 11 ŠK Slávie Děčín 1644 1680 Chudina Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1412 ½
2013/2014 10 ŠK Slávie Děčín 1644 1680 Nedoma Petr ASK Lovosice 1715 1733 ½
2013/2014 9 ŠK Slávie Děčín 1644 1680 Šafr Jan SK Děčín "C" 1586 1548 ½
2013/2014 8 ŠK Slávie Děčín 1644 1680 Kochánek Antonín ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1632 1632 ½
2013/2014 5 ŠK Slávie Děčín 1644 1680 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1703 0
2013/2014 3 ŠK Slávie Děčín 1644 1680 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1737 1719 1
2013/2014 2 ŠK Slávie Děčín 1644 1680 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1624 0
2013/2014 1 ŠK Slávie Děčín 1644 1680 Pechek Jan SK ŠACHY Chlumec "A" 1889 0
2012/2013 11 Slavia SČE Děčín 1618 1607 Musil Antonín SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1590 ½
2012/2013 10 Slavia SČE Děčín 1618 1607 Drábek Martin TJ ČSAD Libouchec 1661 ½
2012/2013 9 Slavia SČE Děčín 1618 1607 Novotný Tomáš SK Děčín "C" 1887 1880 ½
2012/2013 8 Slavia SČE Děčín 1618 1607 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 1
2012/2013 7 Slavia SČE Děčín 1618 1607 Patrák Lukáš ASK Lovosice 1673 ½
2012/2013 5 Slavia SČE Děčín 1618 1607 Chudý Edvard ŠK MOSAD Česká Kamenice 1577 1
2012/2013 3 Slavia SČE Děčín 1618 1607 Netolický Lukáš SK ŠACHY Chlumec "A" 1000 1
2012/2013 1 Slavia SČE Děčín 1618 1607 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci "A" 1455 1
2011/2012 11 TJ Slavia SČE Děčín 1664 1698 Pekař František SK Děčín "B" 1878 1924 0
2011/2012 9 TJ Slavia SČE Děčín 1664 1698 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1451 1
2011/2012 6 TJ Slavia SČE Děčín 1664 1698 Bartoš Václav ŠK Teplice "C" 1804 1776 0
2011/2012 5 TJ Slavia SČE Děčín 1664 1698 Černý Svatopluk ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 ½
2011/2012 3 TJ Slavia SČE Děčín 1664 1698 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1691 ½
2011/2012 1 TJ Slavia SČE Děčín 1664 1698 Křivský Jiří TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1497 0
2010/2011 11 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Šimovič Ludvík ŠK Viamont Teplice "C" 1735 ½
2010/2011 10 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Halakuc Hynek ŠK Viamont Teplice "D" 1100 1
2010/2011 9 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Waclawek Karel Sportis Svádov - Olšinky "B" 1608 0
2010/2011 8 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice "B" 1774 ½
2010/2011 7 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Stárek Martin ŠK MOSAD Česká Kamenice 1538 1
2010/2011 6 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "A" 1875 0
2010/2011 5 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1721 ½
2010/2011 4 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Novotný Tomáš SK Děčín "B" 1943 ½
2010/2011 3 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Chudina Jan Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1429 0
2010/2011 2 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Bystřanští jezdci "A" 1
2010/2011 1 TJ Slavia SČE Děčín 1647 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1465 1
2009/2010 9 Slavia SČE Děčín 1642 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1870 0
2009/2010 8 Slavia SČE Děčín 1642 Řeháček Josef ŠK Mosad Česká Kamenice 1608 0
2009/2010 7 Slavia SČE Děčín 1642 Růžička Bohuslav TJ Chlumec "B" 1549 0
2009/2010 6 Slavia SČE Děčín 1642 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1847 ½
2009/2010 5 Slavia SČE Děčín 1642 Král Jaromír Ulimex Svádov Olšinky "C" 1525 1
2009/2010 4 Slavia SČE Děčín 1642 Šafr Jan SK Děčín "C" 1596 1
2009/2010 3 Slavia SČE Děčín 1642 Soukup Václav TJ ČSAD Libouchec 1250 1
2009/2010 2 Slavia SČE Děčín 1642 Sedlák Jan Spartak UL "C" 1318 ½
2009/2010 1 Slavia SČE Děčín 1642 Balvín Rudolf Sportis Svádov Olšinky "B" 1724 ½
2008/2009 9 Slavie SČE Děčín "A" 1621 Hlavatý Radek TJ Svádov-Olšinky "A" 1891 0
2008/2009 8 Slavie SČE Děčín "A" 1621 Vodehnal Václav TJ Svádov-Olšinky "B" 1693 0
2008/2009 7 Slavie SČE Děčín "A" 1621 Šafr Jan SK Děčín "C" 1484 ½
2008/2009 6 Slavie SČE Děčín "A" 1621 Neumann Milan TJ ČSAD Libouchec 1641 ½
2008/2009 5 Slavie SČE Děčín "A" 1621 Brabec Herbert ŠK Mosad Česká Kamenice 1725 ½
2008/2009 3 Slavie SČE Děčín "A" 1621 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1767 0
2008/2009 2 Slavie SČE Děčín "A" 1621 Černý Jakub SK Děčín "B" 1833 0
2008/2009 1 Slavie SČE Děčín "A" 1621 Růžička Bohuslav TJ Chlumec "B" 1634 1
2007/2008 9 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1595 Švarha Michal TJ Chlumec "A" 1381 ½
2007/2008 8 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1595 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1765 1
2007/2008 6 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1595 KUBISKA Miroslav KŠ Štětí ½
2007/2008 4 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1595 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec ½
2007/2008 3 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1595 Lešák Jiří SK Děčín "C" 1695 0
2007/2008 2 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1595 Sliva Richard ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1335 1
2007/2008 1 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1595 Hrdina Stanislav ŠK Mosad Čes. Kamenice 1650 0
2006/2007 1 Slavia SČE Děčín"A" Červinka Jiří ČSAD Libouchec ½
2006/2007 9 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1569 Charousek Dan TJ Chlumec "B" 1
2006/2007 7 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1569 Chudina Jan TJ Svádov Olšinky "D" 1462 ½
2006/2007 6 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1569 Šourková Irena TJ Start Karko Ústí n. L. 1660 0
2006/2007 5 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1569 Brýda Martin TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1613 1
2006/2007 4 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1569 Waclawek Karel TJ Svádov Olšinky "C" 1602 0
2006/2007 3 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1569 Klátil Pavel SK Děčín "D" 1653 0
2006/2007 2 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1569 Bumba Petr SK Děčín "E" 1770 0
2006/2007 1 TJ Slavia SČE Děčín "B" 1569 Zima Tomáš ŠK Spartak Ústí n. L. "F" 1100 0
2005/2006 9 Slávia Děčín B 1594 Železný Jiří TJ Povrly 1949 0
2005/2006 8 Slávia Děčín B 1594 Horáček Karel Loko Ústí n.L A 1836 0
2005/2006 7 Slávia Děčín B 1594 Matoušek Aleš TJ Chlumec 1918 0
2005/2006 6 Slávia Děčín B 1594 Jedlička Jan Mosad Č.Kamenice 2013 0
2005/2006 5 Slávia Děčín B 1594 Tureček Václav Svádov-Olš. B 1903 0
2005/2006 4 Slávia Děčín B 1594 Hrnčíř Petr Sp.Ústí n.L D 1663 0
2005/2006 2 Slávia Děčín B 1594 Weiss Josef ČSAD Libouchec 1740 0
2005/2006 1 Slávia Děčín B 1594 Černý Lumír SK Demas Děčín C 1733 0
2004/2005 9 Slavia Děčín B" 1676 Weiss Petr Start Karko Ústí 1739 0
2004/2005 8 Slavia Děčín B" 1676 Drahý Jan Spartak Ústí E" 1541 ½
2004/2005 7 Slavia Děčín B" 1676 Iša Jiří Spartak Ústí F" 1776 1
2004/2005 6 Slavia Děčín B" 1676 Horák Lukáš Loko. Ústí B" 1837 1
2004/2005 5 Slavia Děčín B" 1676 Svoboda Václav Loko. Ústí C" 1682 0
2004/2005 4 Slavia Děčín B" 1676 Buchar Jiří Šachy Povrly B" 1427 1
2004/2005 3 Slavia Děčín B" 1676 Šebesta Jan Svádov Olšinky C" ½
2004/2005 2 Slavia Děčín B" 1676 Hrdina Stanislav MOSAD Č Kamen. B" 1666 0
2004/2005 1 Slavia Děčín B" 1676 Šotolová Jana KŠ Štětí 1724 ½