Hráč Novák Petr

Novák Petr

User Pic
Jméno: Novák Petr
Oddíl: SK Šachy Chlumec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1595
Elo mezinárodní: 1613
ID: 4441
FIDE ID: 332224
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 SK šachy Chlumec"C" 1611 1574 Burger Jonáš ŠK Teplice"C" 1278 1297 1
2018/2019 8 SK šachy Chlumec"C" 1589 1574 Beran Petr Bystřanští jezdci 1482 1474 1
2018/2019 7 SK šachy Chlumec"C" 1589 1574 Kochánek Antonín ŠK Sj.Litoměřice"E" 1609 1599 1
2018/2019 6 SK šachy Chlumec"C" 1583 1574 Kubiska Miroslav KŠ Štětí 1419 1469 1
2018/2019 5 SK šachy Chlumec"C" 1583 1574 Miškovič Tomáš TJ Sokol-Litvínov-Lom"B" 0 1075 ½
2018/2019 4 SK šachy Chlumec"C" 1596 1577 Polák Martin SK Šachy Chlumec"D" 1260 1421 1
2018/2019 3 SK šachy Chlumec"C" 1588 1577 Mach Michal ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1559 1567 1
2018/2019 2 SK šachy Chlumec"C" 1588 1577 Král Jaromír Sportis Svádov/Olšinky"C" 1539 1562 ½
2018/2019 1 SK šachy Chlumec"C" 1584 1577 Šafr Jan SK Děčín"D" 1524 1539 ½
2018/2019 8 SK Šachy Chlumec "B" 1589 1574 Vizina Patrik SK Děčín "C" 1355 1403 1
2018/2019 4 SK Šachy Chlumec "B" 1596 1577 Toman Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1388 1377 0
2018/2019 1 SK Šachy Chlumec "B" 1584 1577 Cvek Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1784 1776 ½
2017/2018 9 SK Šachy Chlumec"C" 1590 1597 Jusko Jindřich SK Děčín"D" 1340 1334 ½
2017/2018 7 SK Šachy Chlumec"C" 1582 1597 Jesenský Jaromír ŠK Sj.Litoměřice"E" 1520 1532 1
2017/2018 6 SK Šachy Chlumec"C" 1575 1597 Kopáček Lukáš ASK Lovosice"B" 1464 1468 1
2017/2018 5 SK Šachy Chlumec"C" 1575 1597 Lev Lukáš KŠ Štětí 0 1167 0
2017/2018 4 SK Šachy Chlumec"C" 1590 1597 Král Jaromír Sportis Svádov-Olšinky"C" 1535 1573 ½
2017/2018 3 SK Šachy Chlumec"C" 1590 1597 Bureš Petr SK Šachy Chlumec"D" 1515 1538 0
2017/2018 2 SK Šachy Chlumec"C" 1590 1597 Kochánek Antonín ŠK Sj.Litoměřice"D" 1600 1620 ½
2017/2018 1 SK Šachy Chlumec"C" 1587 1604 Nguyen Huy Hoang ŠK Sp.Ústí n.L"D" 0 1200 1
2015/2016 7 SK Šachy Chlumec"C" 1600 1638 Lizoň Andrej ASK Lovosice"B" 1243 1
2015/2016 6 SK Šachy Chlumec"C" 1600 1638 Němeček Jan ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 ½
2015/2016 5 SK Šachy Chlumec"C" 1600 1638 Matejček Pavel Sportis Svádov-Olšinky"C" 1355 1328 1
2015/2016 3 SK Šachy Chlumec"C" 1600 1638 Vacek Michal ŠK Teplice"D" 1554 1565 0
2015/2016 2 SK Šachy Chlumec"C" 1600 1638 Bělík Jan KŠ Štětí 1603 1648 0
2015/2016 1 SK Šachy Chlumec"C" 1600 1638 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci"B" 1423 1491 ½
2015/2016 6 SK SACHY Chlumec "B" 1600 1638 Balvín Rudolf Sportis Svadov-Olsinky "A" 1580 1600 1
2015/2016 4 SK SACHY Chlumec "B" 1600 1638 Stoly Jindřich SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 1
2014/2015 7 SK Šachy Chlumec "C" 1603 1649 Klátil Pavel SK Děčín "D" 1653 1675 0
2014/2015 5 SK Šachy Chlumec "C" 1603 1649 Mrišo Miloš ASK Lovosice "B" 1749 1741 0
2014/2015 1 SK Šachy Chlumec "C" 1603 1649 Stránský Vojtěch ŠK Teplice "D" 1868 1899 1
2014/2015 11 SK Šachy Chlumec "B" 1603 1649 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1668 1676 ½
2014/2015 6 SK Šachy Chlumec "B" 1603 1649 Poveda Michael SK Děčín "C" 1257 1
2014/2015 5 SK Šachy Chlumec "B" 1603 1649 Krausz Milan SVAH Všebořice 1440 1
2014/2015 4 SK Šachy Chlumec "B" 1603 1649 Žák Jiří ŠK Mosad Česká Kamenice 1660 1684 0
2014/2015 2 SK Šachy Chlumec "B" 1603 1649 Chudina Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1403 1
2014/2015 1 SK Šachy Chlumec "B" 1603 1649 Brňák Jan ŠK Slavie Děčín 1710 ½
2013/2014 9 SK Šachy Chlumec"B" 1607 1637 Chládek Pavel DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1288 1
2013/2014 7 SK Šachy Chlumec"B" 1607 1637 Polák Martin SK Šachy Chlumec"C" 1100 1
2013/2014 6 SK Šachy Chlumec"B" 1607 1637 Mašek Martin ŠK Teplice"E" 1250 1
2013/2014 2 SK Šachy Chlumec"B" 1607 1637 Hendrychová Kamila SK Děčín"D" 1448 1
2013/2014 1 SK Šachy Chlumec"B" 1607 1637 Wolf Petr Sp.Ústí n.L."C" 1000 1
2012/2013 11 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Bartoš Miroslav SVAH Všebořice "A" 1639 0
2012/2013 10 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Köchert Bedřich Bystřanští jezdci "A" 1744 1645 ½
2012/2013 9 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Malina Josef SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1881 1907 0
2012/2013 8 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 0
2012/2013 6 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 ½
2012/2013 5 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Nedoma Petr ASK Lovosice 1687 1735 0
2012/2013 4 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Král Jaromír Svádov-Olšinky "C" 1545 ½
2012/2013 3 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1692 1695 0
2012/2013 2 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Uhlík Bohumil Slavia SČE Děčín 1852 0
2012/2013 1 SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 Matoušek Aleš SK ŠACHY Chlumec "A" 1691 1904 0
2011/2012 11 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Vnouček Pavel ŠK Teplice "C" 1702 1681 0
2011/2012 9 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Beil Richard TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1580 0
2011/2012 8 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Líbal František SK Děčín "B" 1917 1975 0
2011/2012 7 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1681 1681 ½
2011/2012 6 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Vrzal Jiří TJ ČSAD Libouchec 1761 0
2011/2012 5 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Matouš Pavel TJ Slavoj Litoměřice "C" 1475 0
2011/2012 4 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Vodehnal František TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1652 ½
2011/2012 3 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Riedel Miroslav TJ Slavia SČE Děčín 1702 1
2011/2012 2 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Chovanec Aleš ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1468 1
2011/2012 1 TJ Chlumec "B" 1647 1684 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1712 0
2011/2012 4 TJ Chlumec A 1647 1684 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice B 1853 1856 ½
2010/2011 3 Chlumec B 1682 Durdisová Michaela Štětí 1380 1
2010/2011 2 Chlumec B 1682 Pekař František SK Děčín C 1873 0
2010/2011 1 Chlumec B 1682 Krausz Milan Svádov-Olšinky D 1421 1
2010/2011 11 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 ½
2010/2011 9 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1814 0
2010/2011 8 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Nejedlo Josef SK Děčín "B" 1986 0
2010/2011 7 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Vnouček Pavel ŠK Viamont Teplice "D" 1731 0
2010/2011 6 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Černý Svatopluk Bystřanští jezdci "A" 1591 ½
2010/2011 5 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Smrček Martin TJ ČSAD Libouchec 1811 0
2010/2011 4 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Köchert Bedřich ŠK Viamont Teplice "C" 1683 ½
2010/2011 3 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Riedel Miroslav TJ Slavia SČE Děčín 1687 0
2010/2011 2 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Vodehnal Václav Sportis Svádov - Olšinky "B" 1707 1
2010/2011 1 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 0
2010/2011 7 TJ Chlumec"B" 1682 Pavelka Hubert Jan ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1100 ½
2010/2011 6 TJ Chlumec"B" 1682 Ohryzek Ludvík TJ Start Karko ÚL 1324 1
2010/2011 3 TJ Chlumec"B" 1682 Klapka Aleš TJ Svah Všebořice 1000 1
2010/2011 2 TJ Chlumec"B" 1682 Krausz Milan Sportis Svádov-Olšinky"D" 1421 0
2010/2011 1 TJ Chlumec"B" 1682 Polák Martin TJ Chlumec"C" 1000 1
2009/2010 9 TJ Chlumec "B" 1707 Černý Vladimír Ulimex Svádov Olšinky "C" 1663 0
2009/2010 8 TJ Chlumec "B" 1707 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1836 0
2009/2010 7 TJ Chlumec "B" 1707 Hloušek Zdeněk Slavia SČE Děčín 1753 ½
2009/2010 6 TJ Chlumec "B" 1707 Radvanovský Petr Spartak UL "C" 1632 ½
2009/2010 5 TJ Chlumec "B" 1707 Malina Josef Sportis Svádov Olšinky "B" 1770 0
2009/2010 4 TJ Chlumec "B" 1707 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1870 0
2009/2010 3 TJ Chlumec "B" 1707 Hrdina Stanislav ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 ½
2009/2010 2 TJ Chlumec "B" 1707 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1719 ½
2009/2010 1 TJ Chlumec "B" 1707 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2064 0
2009/2010 11 TJ Chlumec"A" 1707 Kšána Václav TJ Lokomotiva Most 2094 0
2009/2010 10 TJ Chlumec"A" 1707 Jodas Jan ŠK Teplice"C" 1479 ½
2008/2009 9 TJ Chlumec"C" 1637 Černý Lumír SK Děčín"D" 1701 ½
2008/2009 8 TJ Chlumec"C" 1637 Dudek Karel TJ Start Karko UL 1644 0
2008/2009 7 TJ Chlumec"C" 1637 Šotolová Jana KŠ Štětí 1619 ½
2008/2009 6 TJ Chlumec"C" 1637 Kumžák Jakub Sp.Ústí"E" 1100 0
2008/2009 5 TJ Chlumec"C" 1637 Klátil Pavel SK Děčín"E" 1740 1
2008/2009 3 TJ Chlumec"C" 1637 Malina Josef TJ Svádov-Olšinky"C" 1801 ½
2008/2009 2 TJ Chlumec"C" 1637 Ondřich Jan TJ Svádov-Olšinky"D" 1583 1
2008/2009 1 TJ Chlumec"C" 1637 Sliva Michal Sp.Ústí"F" 1473 1
2008/2009 9 TJ Chlumec "B" 1637 Slavík Jan SK Děčín "C" 1697 0
2008/2009 8 TJ Chlumec "B" 1637 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1749 ½
2008/2009 7 TJ Chlumec "B" 1637 Fajfr Jaroslav ŠK Mosad Česká Kamenice 1747 0
2008/2009 6 TJ Chlumec "B" 1637 Palík Václav Spartak UL "D" 1708 ½
2008/2009 5 TJ Chlumec "B" 1637 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1971 1
2008/2009 4 TJ Chlumec "B" 1637 Nejedlo Josef SK Děčín "B" 2001 ½
2008/2009 3 TJ Chlumec "B" 1637 Balvín Rudolf TJ Svádov-Olšinky "B" 1712 0
2008/2009 2 TJ Chlumec "B" 1637 Machálek Bedřich TJ Svádov-Olšinky "A" 1979 0
2008/2009 1 TJ Chlumec "B" 1637 Zaťko Michal Slavie SČE Děčín "A" 1768 0
2007/2008 3 Loko Ústí "B" 1639 Povr Milan TJ Chlumec "B" 1461 1
2007/2008 2 Loko Ústí "B" 1639 Šebesta Jan TJ Svadov-Olšinky"C" 1614 0
2007/2008 1 Loko Ústí "B" 1639 Různa Jindřich SK Děčín "D" 1583 0
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1639 Bouška Milan TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1748 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1639 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov "A" 1848 ½
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1639 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 0
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1639 Malý Jiří KC Kaskáda Bílina 1617 1
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1639 Chroust Ladislav Bystřanští jezdci "A" ½
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1639 Filip Stanislav TJ Lovochemie Lovosice 1788 0
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1639 Salaďák Josef ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1542 ½
2007/2008 7 Loko Ústí "B" Krausz Milan TJ Svádov-Olšinky"D" 1
2007/2008 6 Loko Ústí "B" Flachsová Lada SK Děčín "E" 1
2007/2008 5 Loko Ústí "B" Sliva Richard ŠK Sp.Ústí n.L."E" 1
2007/2008 4 Loko Ústí "B" Šebesta Jan TJ Svadov-Olšinky"C" 1
2007/2008 3 Loko Ústí "B" Různa Jindřich SK Děčín "D" 0
2007/2008 2 Loko Ústí "B" Häusler Milan TJ Chlumec "B" 0
2007/2008 1 Loko Ústí "B" Šourková Irena Karko Ústí 0
2006/2007 9 Lokomotiva Ústí n.L."A" Weiss Petr Spartak Ústí n.L."C" 0
2006/2007 8 Lokomotiva Ústí n.L."A" Slavka Michal ČSAD Libouchec 1
2006/2007 7 Lokomotiva Ústí n.L."A" Povr Milan TJ Chlumec ½
2006/2007 6 Lokomotiva Ústí n.L."A" Lein Stanislav Mosad Č.Kamenice"A" 0
2006/2007 5 Lokomotiva Ústí n.L."A" Málek Jiří Slavia SČE Děčín"A" 0
2006/2007 4 Lokomotiva Ústí n.L."A" Čechová Františka Spartak Ústí n.L."D" 0
2006/2007 3 Lokomotiva Ústí n.L."A" Hlavatý Radek Svádov Olšinky"A" 0
2006/2007 2 Lokomotiva Ústí n.L."A" Beil Richard Svádov Olšinky"B" 1
2006/2007 1 Lokomotiva Ústí n.L."A" Černý Lumír SK Děčín"C" 0
2006/2007 8 TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1672 Šebesta Jan TJ Svádov Olšinky "D" 1500 0
2006/2007 6 TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1672 Malina Josef TJ Svádov Olšinky "C" 1764 ½
2006/2007 4 TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1672 Kallai Vojtěch SK Děčín "D" ½
2006/2007 3 TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1672 Černý Lumír SK Děčín "E" 1756 0
2006/2007 1 TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1672 Tóth Štefan TJ Chlumec "B" 1388 1
2005/2006 9 Loko Ústí n.L A 1665 Schovanec Jindřich Mosad Č.Kamenice 1712 ½
2005/2006 6 Loko Ústí n.L A 1665 Kostišče Ján Svádov-Olš.A 1709 ½
2005/2006 4 Loko Ústí n.L A 1665 Slavík Jan SK Demas Děčín C 1691 ½
2005/2006 3 Loko Ústí n.L A 1665 Weiss Petr TJ Povrly 1765 1
2005/2006 2 Loko Ústí n.L A 1665 Černý Vladimír Svádov-Olš. B 1687 1
2005/2006 1 Loko Ústí n.L A 1665 Povr Milan TJ Chlumec 1395 0
2004/2005 9 Loko Ústí n.L. "A" 1726 Malinkovič Viktor Svádov-Olšinky "A" 1698 0
2004/2005 7 Loko Ústí n.L. "A" 1726 Michňo Martin ČSAD Libouchec 1733 ½
2004/2005 5 Loko Ústí n.L. "A" 1726 Fajfr Jaroslav MOSAD Čes.Kamenice 1769 0
2004/2005 4 Loko Ústí n.L. "A" 1726 Běle Jan Chlumec 1389 1
2004/2005 3 Loko Ústí n.L. "A" 1726 Vrzal Jiří Šachy Povrly "A" 1831 0
2004/2005 2 Loko Ústí n.L. "A" 1726 Kolář Daniel Sp.Ústí n.L. "D" 1424 ½
2004/2005 1 Loko Ústí n.L. "A" 1726 Lešák Jiří SK Demas Děčín "C" 1621 0
2004/2005 9 Loko. Ústí B" 1726 Malina Josef Svádov Olšinky C" 1767 0
2004/2005 8 Loko. Ústí B" 1726 Mihalčík Jan KŠ Štětí 1689 0
2004/2005 7 Loko. Ústí B" 1726 Hejduk Tomáš Spartak Ústí E" 1572 1
2004/2005 4 Loko. Ústí B" 1726 Hrdina Stanislav MOSAD Č Kamen. B" 1666 0
2004/2005 3 Loko. Ústí B" 1726 Krejčí Vladimír Start Karko Ústí 1764 0
2004/2005 2 Loko. Ústí B" 1726 Krátký Antonín Spartak Ústí F" 1633 0
2003/2004 8 Loko ÚstíB" 1753 Mráz Jiří Slavia SČE Děčín 1864 1
2003/2004 7 Loko ÚstíB" 1753 Černý Lumír SK DěčínC" 1701 0
2003/2004 6 Loko ÚstíB" 1753 Čapek Zdeněk Svádov-Olš.B" 1374 1
2003/2004 5 Loko ÚstíB" 1753 Král Antonín Svádov-Olš.A" 1844 0
2003/2004 4 Loko ÚstíB" 1753 Brabec Herbert MOSAD Čes.Kamenice 1714 0
2003/2004 3 Loko ÚstíB" 1753 Weiss Josef ČSAD Libouchec 1753 ½
2003/2004 2 Loko ÚstíB" 1753 Weiss Petr ŠK PovrlyA" 1762 ½
2003/2004 1 Loko ÚstíB" 1753 Hejduk Tomáš Sp.Ústí n.L.C" 1580 0
2003/2004 10 Loko Ústí n.L. 1753 Strauss Jindřich SK Demas Děčín 1935 0
2003/2004 8 Loko Ústí n.L. 1753 Procházka Václav SSZŠ Litvínov 1804 ½