Hráč Stefansson Hlifar Hannes

Stefansson Hlifar Hannes

User Pic
Jméno: Stefansson Hlifar Hannes
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2536
ID: 34633
FIDE ID: 2300087
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2010/2011 11 ŠK Mahrla Praha 2573 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 1
2010/2011 10 ŠK Mahrla Praha 2573 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2604 ½
2010/2011 5 ŠK Mahrla Praha 2573 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2534 ½
2010/2011 4 ŠK Mahrla Praha 2573 Jurčík Marián ŠK Zlín 2466 1
2010/2011 3 ŠK Mahrla Praha 2573 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2547 0
2010/2011 2 ŠK Mahrla Praha 2573 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2468 0
2009/2010 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 0
2009/2010 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 ½
2009/2010 11 ŠK Mahrla Praha 2574 Kempinski Robert SAGINA Pardubice 2617 ½
2009/2010 10 ŠK Mahrla Praha 2574 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2471 ½
2009/2010 8 ŠK Mahrla Praha 2574 Jurčík Marián ŠK SK Zlín 2477 ½
2009/2010 7 ŠK Mahrla Praha 2574 Rašík Vítězslav ŠK Geofin Ostrava 2464 ½
2009/2010 6 ŠK Mahrla Praha 2574 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2513 ½
2009/2010 5 ŠK Mahrla Praha 2574 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2381 1
2009/2010 4 ŠK Mahrla Praha 2574 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2485 1
2009/2010 3 ŠK Mahrla Praha 2574 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2585 ½
2009/2010 2 ŠK Mahrla Praha 2574 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2439 ½
2009/2010 1 ŠK Mahrla Praha 2574 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 ½
2008/2009 9 ŠK Mahrla Praha 2575 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2487 ½
2008/2009 8 ŠK Mahrla Praha 2575 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2426 1
2008/2009 7 ŠK Mahrla Praha 2575 Příborský Jan Space" Poštovní spořitelna" 2342 1
2008/2009 6 ŠK Mahrla Praha 2575 Votava Jan RC Sport Pardubice 2542 1
2008/2009 4 ŠK Mahrla Praha 2575 Jurčík Marián TŽ Třinec B 2435 1
2008/2009 3 ŠK Mahrla Praha 2575 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec A 2507 0
2008/2009 2 ŠK Mahrla Praha 2575 Jedynak Radoslaw ŠK GEOFIN Ostrava 2498 1
2008/2009 1 ŠK Mahrla Praha 2575 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2584 ½
2007/2008 11 Tatran Litovel 2564 Mišta Alexander TŽ Třinec 2543 0
2007/2008 10 Tatran Litovel 2564 Jakubiec Artur Labortech-Geofin Ostrava 2524 1
2007/2008 7 Tatran Litovel 2564 Movsesian Sergei RC Sport Pardubice 2670 0
2007/2008 6 Tatran Litovel 2564 Příborský Ivo Sokol Plzeň I 2331 1
2007/2008 5 Tatran Litovel 2564 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2489 ½