Hráč Bug Julius

Bug Julius

User Pic
Jméno: Bug Julius
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1585
Elo mezinárodní: 0
ID: 27726
FIDE ID: 23728329
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk C 1775 1751 1
2018/2019 9 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Tyko Josef Sokol Kolín D 1821 1796 0
2018/2019 8 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Kuta Lukáš TJ Sokol Sendražice C 0 1459 1
2018/2019 7 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Kloučková Milena ŠK Rožďalovice A 0 1683 1
2018/2019 6 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky B 0 1212 1
2018/2019 5 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 0 1637 ½
2018/2019 4 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice E 1631 1608 0
2018/2019 3 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Štross František Šachklub města Dobrovice F 1458 1466 1
2018/2019 2 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk D 1847 1845 0
2018/2019 1 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1567 Vomáčka Miroslav ŠK Český Brod B 0 1338 ½
2017/2018 9 Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 Matějček František Sendražice C 0 1557 1
2017/2018 8 Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 0 1650 ½
2017/2018 7 Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 Berger Tomáš SK Slavoj Čáslav B 0 1757 1
2017/2018 6 Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 Pech Hynek Sokol Kolín D 1743 1709 ½
2017/2018 5 Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1490 1519 0
2017/2018 4 Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 Lukša Aleš Sendražice C 1690 1584 0
2017/2018 3 Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1672 1648 1
2017/2018 2 Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 Berger Tomáš SK Slavoj Čáslav B 0 1757 0
2017/2018 1 Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 Kalík Jan Sokol Kolín D 1908 1800 ½
2016/2017 11 Kostelec n. Č. L. C 1509 Vlková Anežka Spartak Vlašim D 1635 1800 0
2016/2017 10 Kostelec n. Č. L. C 1509 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1577 1
2016/2017 9 Kostelec n. Č. L. C 1509 Chomický Josef Sokol Postupice 1562 0
2016/2017 8 Kostelec n. Č. L. C 1509 Jukl Karel Jawa Brodce C 1752 1665 ½
2016/2017 7 Kostelec n. Č. L. C 1509 Skála Radim Sokol Struhařov B 1576 ½
2016/2017 6 Kostelec n. Č. L. C 1509 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2004 0
2016/2017 4 Kostelec n. Č. L. C 1509 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 0
2016/2017 3 Kostelec n. Č. L. C 1509 Heger Jan KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 1
2016/2017 2 Kostelec n. Č. L. C 1509 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany C 1494 0
2016/2017 1 Kostelec n. Č. L. C 1509 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 1451 1
2015/2016 10 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Lukša Aleš TJ Sokol Sendražice C 1728 1708 0
2015/2016 9 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Berger Tomáš Slavoj Čáslav B 1765 ½
2015/2016 8 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1632 0
2015/2016 7 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady B 1504 1683 1
2015/2016 6 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Tyko Josef Sokol Kolín D 1818 1846 0
2015/2016 5 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Lukša Aleš TJ Sokol Sendražice C 1728 1708 0
2015/2016 4 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Placek Milan Slavoj Čáslav B 1471 1
2015/2016 3 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky B 1772 1723 0
2015/2016 2 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Novotná Tereza DDM Symfonie Poděbrady B 1520 1548 0
2015/2016 1 ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 Pech Hynek Sokol Kolín D 1796 1745 ½
2015/2016 9 ŠK Český Brod B 1509 Sobotka Bohumil TS Sokol Sendražice B 1705 ½
2015/2016 8 ŠK Český Brod B 1509 Kořínek Luboš TJ Slavoj Čáslav A 1719 ½
2015/2016 5 ŠK Český Brod B 1509 Plechata Pavel TJ Kavalier Sázava A 1495 1
2015/2016 4 ŠK Český Brod B 1509 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky A 1632 ½
2015/2016 3 ŠK Český Brod B 1509 Doležal Jan DDM Symfonie Poděbrady A 1961 1967 ½
2015/2016 2 ŠK Český Brod B 1509 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1918 1889 0
2014/2015 8 Sokol Český Brod B 1480 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1661 1638 0
2014/2015 7 Sokol Český Brod B 1480 Voříšek Jakub ŠK Pravonín 1672 1793 0
2014/2015 6 Sokol Český Brod B 1480 Fojtů Jiří Stříbrná Skalice A 1585 1531 1
2014/2015 4 Sokol Český Brod B 1480 Švadlenka Miloslav SK Slavoj Čáslav A 1673 0
2014/2015 2 Sokol Český Brod B 1480 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1940 1938 0
2014/2015 11 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1480 Novotný Martin DDM Nymburk A 1061 1
2014/2015 10 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1480 Vorlíčková Dana Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1298 ½
2014/2015 9 Kostelec nad Č.Lesy C 1480 Berger TomᚠTJ Slavoj Čáslav B 1766 1
2014/2015 8 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1480 Kubíče Jakub Joly Lysá nad Labem H 1328 1
2014/2015 7 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1480 Jareš Ondřej TJ Sokol SendraĹľice C 1418 ½
2014/2015 3 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1480 Čermák František Joly Lysá nad Labem G 1591 ½
2014/2015 2 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1480 Kubíček Jindřich TJ Sokol PeÄŤky B 1772 1722 1
2014/2015 1 Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1480 Pešek Adam Ĺ K Milovice 1100 1
2013/2014 11 Kostelec nad Č./lesy C 1483 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice C 1838 1824 0
2013/2014 10 Kostelec nad Č./lesy C 1483 Mácha Václav ŠK Spartak Čelákovice B 1308 0
2013/2014 9 Kostelec nad Č./lesy C 1483 Švec Stanislav Sokol Český Brod C 1390 ½
2013/2014 7 Kostelec nad Č./lesy C 1483 Bohuněk Jan Klub šachistů Říčany 1925 H 1446 ½
2013/2014 5 Kostelec nad Č./lesy C 1483 Němeček Václav SK Slavoj Čáslav B 1000 1
2013/2014 4 Kostelec nad Č./lesy C 1483 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1706 1722 ½
2013/2014 3 Kostelec nad Č./lesy C 1483 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky C 1417 1
2013/2014 1 Kostelec nad Č./lesy C 1483 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk E 1562 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Český Brod B 1483 Hašek Tomáš ŠK Pravonín A 1791 1839 0
2013/2014 7 TJ Sokol Český Brod B 1483 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Český Brod B 1483 Holub Milan JAWA Brodce B 2069 2027 0
2013/2014 3 TJ Sokol Český Brod B 1483 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice A 1514 1568 0
2013/2014 2 TJ Sokol Český Brod B 1483 Caithaml Jiří TJ Kavalier Sázava A 1250 ½
2012/2013 8 Sokol Český Brod B 1486 Jiskra Lubomír ŠK města Dobrovice C 1335 0
2012/2013 5 Sokol Český Brod B 1486 Charous Zdeněk Sokol Pečky B 1666 1
2012/2013 4 Sokol Český Brod B 1486 Klos Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1673 0
2012/2013 11 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 Plechata Pavel Kavalier Sázava B 1250 1
2012/2013 10 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim C 1598 ½
2012/2013 8 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 Vacek Radomír Sokol Postupice 2107 2096 0
2012/2013 6 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 Výborný Václav Slavoj Čáslav B 1538 0
2012/2013 5 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 Remeš Šimon Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1452 1
2012/2013 4 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 Štoček Jiří Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 1
2012/2013 3 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1360 ½
2012/2013 2 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 Veselý Tomáš Sokol Struhařov B 1000 1
2012/2013 1 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1594 0
2011/2012 9 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1491 Škrabánek Matěj DDM Nymburk 1250 1
2011/2012 8 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1491 Kořínek Luboš TJ Slavoj Čáslav A 1667 ½
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1491 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1436 0
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1491 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1484 1474 1
2011/2012 4 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1491 Lukša Aleš TJ Sokol Sendražice C 1770 1719 0
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1491 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1619 0
2010/2011 9 ŠK Kostelec n/ČL C 1480 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1466 ½
2010/2011 8 ŠK Kostelec n/ČL C 1480 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1815 0
2010/2011 7 ŠK Kostelec n/ČL C 1482 Král Vojtěch TJ Slavoj Čáslav A 1637 1
2010/2011 6 ŠK Kostelec n/ČL C 1491 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice C 1484 1
2010/2011 4 ŠK Kostelec n/ČL C 1480 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1606 0
2010/2011 1 ŠK Kostelec n/ČL C 1480 Jelínek Jakub DDM Nymburk C 1250 1
2009/2010 9 ŠK Kostelec n/ČL C 1482 Výborný Václav Slavoj Čáslav A 1514 0
2009/2010 7 ŠK Kostelec n/ČL C 1482 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1365 0
2009/2010 6 ŠK Kostelec n/ČL C 1482 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky D 1443 ½
2009/2010 5 ŠK Kostelec n/ČL C 1482 Zelenka Jiří TJ Sokol Sendražice C 1257 1
2009/2010 4 ŠK Kostelec n/ČL C 1482 Křížek František TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1425 0
2009/2010 2 ŠK Kostelec n/ČL C 1482 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C ½
2009/2010 1 ŠK Kostelec n/ČL C 1482 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1494 1
2009/2010 2 ŠK Kostelec nad Č.l. 1482 Hončík Karel ŠK KDJS Sedlčany A 1467 1
2008/2009 11 Kostelec nad Černými lesy B 1495 Matoušek Libor Stadion Kutná Hora B 1760 0
2008/2009 9 ŠK Kostelec n / ČL C 1495 Nigrin Aleš TJ Sokol Pečky C 1596 ½
2008/2009 8 ŠK Kostelec n / ČL C 1495 Zrůstová Helena DDM Kolín A 1533 0
2008/2009 7 ŠK Kostelec n / ČL C 1495 Semerák Jiří TJ Sokol Sendražice C 1482 ½
2008/2009 6 ŠK Kostelec n / ČL C 1495 Tesař Patrik DDM Nymburk A 1706 ½
2008/2009 5 ŠK Kostelec n / ČL C 1495 Šedivý Marek Sokol Český Brod C 1
2008/2009 3 ŠK Kostelec n / ČL C 1495 Voborník Bořivoj TJ JOLY Lysá n/L. F 1852 0
2008/2009 2 ŠK Kostelec n / ČL C 1495 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1410 0
2008/2009 1 ŠK Kostelec n / ČL C 1495 Kótka Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany G 1413 ½
2007/2008 11 Kostelec n.Č.l.C 1473 Fokt Michele Sokol Pečky E 1401 ½
2007/2008 10 Kostelec n.Č.l.C 1473 Špitálský Vít Joly Lysá n.L. F ½
2007/2008 9 Kostelec n.Č.l.C 1473 Semerák Jiří Sokol Sendražice C 1527 1
2007/2008 8 Kostelec n.Č.l.C 1473 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky C 1515 1
2007/2008 7 Kostelec n.Č.l.C 1473 Urban Pavel Sokol Český Brod C 1673 1
2007/2008 6 Kostelec n.Č.l.C 1473 Šimurdová Jana Biomedica Říčany G 1250 1
2007/2008 5 Kostelec n.Č.l.C 1473 Nigrin Aleš Sokol Pečky D 1598 ½
2007/2008 4 Kostelec n.Č.l.C 1473 Tázler Vojtěch DDM Nymburk 1
2007/2008 3 Kostelec n.Č.l.C 1473 Vejvoda Jindřich DDM Kolín 1512 0
2007/2008 2 Kostelec n.Č.l.C 1473 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav 1457 ½
2006/2007 9 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1470 Matoušek Libor TJ Stadion Kutná Hora B 1767 0
2006/2007 8 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1470 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole A 1
2006/2007 9 Kostelec n.Č.l. C 1470 Dušek Vladimír TJ S. Sendražice B 1471 ½
2006/2007 8 Kostelec n.Č.l. C 1470 Dušek Adolf Sokol Pečky E 1392 ½
2006/2007 6 Kostelec n.Č.l. C 1470 Zajíček Jaroslav Sokol Pečky D 1723 0
2006/2007 3 Kostelec n.Č.l. C 1470 Jirásek Michael Sokol Č. Brod C 1351 1
2006/2007 2 Kostelec n.Č.l. C 1470 Kubečka Jakub DDM Nymburk 1303 1
2006/2007 1 Kostelec n.Č.l. C 1470 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav 1441 ½
2005/2006 10 Kostelec n.Č.l. B 1511 Sochor Martin Sokol Pečky A 1779 0
2005/2006 7 Kostelec n.Č.l. B 1511 Hroník Petr Jawa Brodce B 1683 0
2005/2006 6 Kostelec n.Č.l. B 1511 Jiřík Petr Sokol Neveklov 1590 0
2005/2006 5 Kostelec n.Č.l. B 1511 Skála Radim Sokol Struhařov 1493 0
2005/2006 2 Kostelec n.Č.l. B 1511 Hončík Karel ŠK KDJS Sedlčany 1453 ½
2005/2006 1 Kostelec n.Č.l. B 1511 Moravec Vít Sokol Český Brod A 1444 0
2005/2006 11 Kostelec n.Č.l. C 1511 Kastner Jan Joly Lysá D 1748 0
2005/2006 10 Kostelec n.Č.l. C 1511 Dobiáš Vojtěch Sokol Nymburk C ½
2005/2006 9 Kostelec n.Č.l. C 1511 Urban Pavel Sokol Český Brod B 1690 0
2005/2006 8 Kostelec n.Č.l. C 1511 Pošíval Jiří Sokol Pečky E 1286 1
2005/2006 7 Kostelec n.Č.l. C 1511 Zrůst Tomáš DDM Kolín 1340 ½
2005/2006 6 Kostelec n.Č.l. C 1511 Charous Zdeněk Sokol Pečky C 1681 ½
2005/2006 5 Kostelec n.Č.l. C 1511 Daniel Jiří Joly Lysá E 1506 0
2005/2006 4 Kostelec n.Č.l. C 1511 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod C 1372 1
2005/2006 3 Kostelec n.Č.l. C 1511 Dušek Vojtěch Sokol Sendražice C 1352 1
2005/2006 2 Kostelec n.Č.l. C 1511 Král Vojtěch Slavoj Čáslav 1521 0
2005/2006 1 Kostelec n.Č.l. C 1511 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1825 0
2004/2005 10 Kostelec n.Č.l. C Vanc Vladimír Slavoj Čáslav A 1404 0
2004/2005 8 Kostelec n.Č.l. C Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1804 ½
2004/2005 7 Kostelec n.Č.l. C Semerák Jiří TJ S.Sendražice C 1527 ½
2004/2005 6 Kostelec n.Č.l. C Hovorka Jakub Sokol Č. Brod B 1
2004/2005 5 Kostelec n.Č.l. C Král Vojtěch Slavoj Čáslav A 1475 0
2004/2005 4 Kostelec n.Č.l. C Horník Jiří DDM Kolín 1
2004/2005 3 Kostelec n.Č.l. C Hrubeš Miroslav Sokol Pečky D 0
2004/2005 2 Kostelec n.Č.l. C Dušek Vladimír TJ S.Sendražice C 1499 1
2004/2005 1 Kostelec n.Č.l. C Moravec Vít Sokol Č. Brod B 0
2004/2005 11 Kostelec n.Č.l.B Már Tomáš BIOMEDICA Říčany D 1522 1
2004/2005 10 Kostelec n.Č.l.B Havrda Jan Stad.Kutná Hora B 1