Hráč Bednařík Radovan

Bednařík Radovan

User Pic
Jméno: Bednařík Radovan
Oddíl: ŠK Český Brod
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1690
Elo mezinárodní: 1593
ID: 3211
FIDE ID: 399370
Rok narození: 1941
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Český Brod B 1593 1696 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 1937 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Český Brod B 1593 1696 Vacek Josef ŠO TJ Sokol Neveklov 1764 1807 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Český Brod B 1593 1696 Pecák Ivan ŠS Kostelec nad Černými lesy C 1642 1576 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Český Brod B 1593 1696 Kótka Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 J 0 1533 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Český Brod A 1621 1708 Janda Lukáš ŠK Spartak Čelákovice A 1467 1469 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Český Brod B 1593 1696 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 0 1653 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Český Brod B 1593 1708 Hnát Miroslav ŠK Rožďalovice A 0 1554 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Český Brod B 1593 1708 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice F 1643 1525 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Český Brod A 1621 1700 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1818 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Český Brod A 0 1707 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1598 1592 ½ soutěž
2017/2018 5 Sokol Český Brod B 1621 1700 Pataridis Janis Kostelec nad Černými Lesy C 1740 1738 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Český Brod A 1706 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1768 1759 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Český Brod A 1706 Kalvach Ladislav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1795 1743 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Český Brod A 1706 Blažek Jiří Sokol Bakov n.Jiz. B 1857 1857 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Český Brod B 1706 Poborský Josef TJ Slavoj Čáslav A 1995 1920 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Český Brod B 1706 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady A 1549 1535 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Český Brod B 1706 Hučík Lukáš TJ Sokol Nymburk C 1736 1699 1 soutěž
2014/2015 8 Sokol Český Brod B 1724 Houda Stanislav TJ Kavalier Sázava A 1463 1 soutěž
2014/2015 7 Sokol Český Brod B 1724 Mládek Richard ŠK Pravonín 1665 1681 0 soutěž
2014/2015 5 Sokol Český Brod B 1724 Čihák Adam František Klub šachistů Říčany 1925 F 1649 0 soutěž
2014/2015 3 Sokol Český Brod B 1724 Hons Petr Sparta Kutná Hora B 1735 1 soutěž
2014/2015 1 Sokol Český Brod B 1724 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1676 ½ soutěž
2014/2015 4 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1724 Němeček Lukáš DDM Nymburk A 1373 ½ soutěž
2014/2015 1 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1724 Košnář Rudolf Joly Lysá nad Labem H 1624 ½ soutěž
2013/2014 11 Sokol Český Brod C 1732 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice B 1424 1 soutěž
2013/2014 8 Sokol Český Brod C 1732 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 H 1456 ½ soutěž
2013/2014 6 Sokol Český Brod C 1732 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav B 1460 1 soutěž
2013/2014 4 Sokol Český Brod C 1732 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1617 1 soutěž
2013/2014 2 Sokol Český Brod C 1732 Kmec Ján DDM Sokol Nymburk E 1250 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Sokol Český Brod B 1732 Srba Milan TcJ Sokol Benešov A 2130 2122 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Sokol Český Brod B 1732 Grečný Karol Klub šachistů Říčany 1925 F 1899 1899 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Český Brod B 1732 Hroník Petr JAWA Brodce B 1960 1980 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Český Brod B 1732 Pácha Zdeněk Stříbrná Skalice A 1609 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Český Brod B 1732 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1680 1677 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Český Brod B 1732 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1931 1941 0 soutěž
2012/2013 11 Sokol Český Brod B 1725 Netuka Petr ŠK JOLY Lysá F 1566 ½ soutěž
2012/2013 10 Sokol Český Brod B 1725 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá E 2030 1989 0 soutěž
2012/2013 9 Sokol Český Brod B 1725 Hejdrych Jaroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1649 1 soutěž
2012/2013 8 Sokol Český Brod B 1725 Jech Miloš ŠK města Dobrovice C 1630 1 soutěž
2012/2013 7 Sokol Český Brod B 1725 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1608 1 soutěž
2012/2013 6 Sokol Český Brod B 1725 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1774 1808 1 soutěž
2012/2013 4 Sokol Český Brod B 1725 Štochmal Dušan AŠ Mladá Boleslav B 1582 0 soutěž
2012/2013 2 Sokol Český Brod B 1725 Bartoš František ŠK města Dobrovice D 1323 1 soutěž
2012/2013 10 Sokol Český Brod C 1725 Heřmanský Milan Šachklub města Dobrovice F 1514 ½ soutěž
2012/2013 8 Sokol Český Brod C 1725 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1660 1 soutěž
2012/2013 6 Sokol Český Brod C 1725 Chytrý Petr Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1842 0 soutěž
2012/2013 2 Sokol Český Brod C 1725 Strouha Jiří DDM Sokol Nymburk C 1799 0 soutěž
2012/2013 1 Sokol Český Brod C 1725 Netuka Petr JOLY Lysá nad Labem G 1566 1 soutěž
2011/2012 8 Sokol Český Brod C 1754 Kastner Jan Joly Lysá nad Labem F 1852 1887 0 soutěž
2011/2012 6 Sokol Český Brod C 1754 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1613 0 soutěž
2011/2012 5 Sokol Český Brod C 1754 Pecák Ivan ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1700 1677 ½ soutěž
2011/2012 3 Sokol Český Brod C 1754 Brhlík Antonín Kavalier Sázava A 1729 1746 ½ soutěž
2011/2012 2 Sokol Český Brod C 1754 Tesař Patrik DDM Nymburk 1719 0 soutěž
2011/2012 11 Sokol Český Brod B 1754 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1473 1 soutěž
2011/2012 10 Sokol Český Brod B 1754 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1800 0 soutěž
2011/2012 9 Sokol Český Brod B 1754 ŠK Medvědi Zvole A 1 soutěž
2011/2012 7 Sokol Český Brod B 1754 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 1 soutěž
2011/2012 5 Sokol Český Brod B 1754 Král Martin TJ Sokol Benešov 1563 1 soutěž
2011/2012 4 Sokol Český Brod B 1754 Stehlík Jiří TJ Sparta Kutná Hora B 1784 1814 0 soutěž
2011/2012 3 Sokol Český Brod B 1754 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1714 1710 0 soutěž
2011/2012 2 Sokol Český Brod B 1754 Pýchová Nela Dolní Kralovice A 1701 1785 ½ soutěž
2011/2012 1 Sokol Český Brod B 1754 Malá Anna Klub šachistů Říčany 1925 F 1665 1636 1 soutěž
2010/2011 8 Sokol Český Brod C 1719 Železný Daniel TJ Sokol Pečky D 1309 1 soutěž
2010/2011 7 Sokol Český Brod C 1711 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice B 1987 0 soutěž
2010/2011 6 Sokol Český Brod C 1754 Poborský Josef TJ Slavoj Čáslav A 1966 ½ soutěž
2010/2011 4 Sokol Český Brod C 1719 Brhlík Antonín Kavalier Sázava A 1730 ½ soutěž
2010/2011 2 Sokol Český Brod C 1719 Pácha Zdeněk ŠK Kostelec n/ČL C 1657 1 soutěž
2010/2011 11 Sokol ČeskýBrod B 1719 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice D 1613 1 soutěž
2010/2011 9 Sokol ČeskýBrod B 1719 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Boleslav B 1619 0 soutěž
2010/2011 7 Sokol ČeskýBrod B 1719 Hataš Radim ŠK města Dobrovice C 1739 1 soutěž
2010/2011 6 Sokol ČeskýBrod B 1719 Černý Jaroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 1 soutěž
2010/2011 5 Sokol ČeskýBrod B 1719 Švehla Václav ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1766 ½ soutěž
2010/2011 4 Sokol ČeskýBrod B 1719 Tesař Martin Sokol Bakov n/Jiz. B 1687 0 soutěž
2010/2011 3 Sokol ČeskýBrod B 1719 Gabriel Jan Sokol Kolín D 1809 1 soutěž
2010/2011 2 Sokol ČeskýBrod B 1719 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1614 1 soutěž
2010/2011 1 Sokol ČeskýBrod B 1719 Suchý František ŠK města Dobrovice B 1751 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Kostelec n/ČL C 1711 Lajsek Tomáš TJ Stadion Kutná Hora C 1612 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Kostelec n/ČL C 1711 Már Tomáš TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1598 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Kostelec n/ČL C 1711 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1824 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Kostelec nad Č.l. 1711 Čech Lubomír BIOMEDICA Říčany D 1572 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Kostelec nad Č.l. 1711 Pech Hynek Sokol Kolín C 1781 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Kostelec nad Č.l. 1711 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1488 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Kostelec nad Č.l. 1711 Švára Petr TJ Sokol Pečky A 1582 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Kostelec nad Č.l. 1711 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1733 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Kostelec nad Č.l. 1711 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 1392 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Kostelec nad Č.l. 1711 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice A 1824 1 soutěž
2008/2009 10 Kostelec nad Černými lesy B 1737 Veselý Jiří Sokol Pečky A 1492 ½ soutěž
2008/2009 9 Kostelec nad Černými lesy B 1737 Král Pavel Sokol Benešov A 1704 ½ soutěž
2008/2009 8 Kostelec nad Černými lesy B 1737 Semerák Jiří Sokol Sendražice B 1482 ½ soutěž
2008/2009 7 Kostelec nad Černými lesy B 1737 Výborný Václav Slavoj Čáslav 1524 ½ soutěž
2008/2009 6 Kostelec nad Černými lesy B 1737 Rathouský Jakub Biomedica Říčany E 1429 ½ soutěž
2008/2009 5 Kostelec nad Černými lesy B 1737 Černý Jiří JAWA Brodce B 1882 1 soutěž
2008/2009 4 Kostelec nad Černými lesy B 1737 Fokt Michele Sokol Český Brod B 1410 ½ soutěž
2008/2009 3 Kostelec nad Černými lesy B 1737 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1845 0 soutěž
2008/2009 1 Kostelec nad Černými lesy B 1737 Čech Lubomír Biomedica Říčany F 1585 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Kostelec n / ČL C 1737 Kalík Jan DDM Kolín A 1879 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Kostelec n / ČL C 1737 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice C 1581 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Kostelec n / ČL C 1737 Čutík Jan Sokol Český Brod C 4 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Kostelec n / ČL C 1737 Hrubčík Martin ŠK Spartak Čelakovice A 1542 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Kostelec n / ČL C 1737 Daniel Jiří TJ JOLY Lysá n/L. F 1796 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Kostelec n / ČL C 1737 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky D 1473 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Suchý František ŠK města Dobrovice A 1759 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Hudec Ondřej Sokol Pečky A 1713 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Kán Vojtěch AŠ Mladá Boleslav B 1724 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Urban Ľuboš Sokol Bakov n/Jiz. B 1773 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Novák Ivan ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1816 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1392 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Klos Jan ŠK Spartak Čelákovice A 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Mrva Lubomír AŠ Mladá Boleslav C 1491 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Šubrt Miroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1646 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Kostelec n/ČL B 1749 Šedivý Ondřej TJ Sokol Český Brod B 1566 ½ soutěž
2007/2008 10 Sokol Pečky D 1749 Ochová Zdeňka Biomedica Říčany G 1626 1 soutěž
2007/2008 8 Sokol Pečky D 1749 Dobiáš Vojtěch DDM Nymburk 1 soutěž
2007/2008 7 Sokol Pečky D 1749 Kmec Ján DDM Kolín 1 soutěž
2007/2008 4 Sokol Pečky D 1749 Dušek Adolf Sokol Pečky E 1411 1 soutěž
2007/2008 3 Sokol Pečky D 1749 Lach Vladimír Joly Lysá n.L. F 1 soutěž
2007/2008 1 Sokol Pečky D 1749 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky C 1724 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Sokol Pečky B 1780 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Sokol Pečky B 1780 Hroník Petr JAWA Brodce B 1770 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Pečky B 1780 Vopat Jan Sokol Neveklov 1535 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Pečky B 1780 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany D 1655 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Pečky B 1780 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Sokol Pečky B 1780 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1867 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Sokol Pečky B 1780 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov B 1478 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Pečky B 1780 Stehlík Jiří TJ Stadion Kutná Hora B 1825 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Sokol Pečky B 1780 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1921 ½ soutěž
2006/2007 9 Sokol Pečky D 1780 Fiala Jan Sokol Č. Brod C 1544 0 soutěž
2006/2007 8 Sokol Pečky D 1780 Hanuš Karel DDM Nymburk 1580 ½ soutěž
2006/2007 7 Sokol Pečky D 1780 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav 1676 ½ soutěž
2006/2007 6 Sokol Pečky D 1780 Forman Daniel Kostelec n.Č.l. C ½ soutěž
2006/2007 5 Sokol Pečky D 1780 Hrubeš Miroslav Sokol Pečky E 1502 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Pečky D 1780 Švec Stanislav Sokol Č. Brod B 1410 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Pečky D 1780 Dušek Vladimír TJ S. Sendražice B 1606 1 soutěž
2006/2007 1 Sokol Pečky D 1780 Michálek Miloš Sokol Pečky C 1604 1 soutěž
2005/2006 5 Sokol Pečky B 1788 Zoufalý Jiří ŠK měs.Dobrovice B 1476 ½ soutěž
2005/2006 3 Sokol Pečky B 1788 Hlavica Břetislav Sokol Sendražice B 1680 ½ soutěž
2005/2006 2 Sokol Pečky B 1788 Fekete František Bohemia PoděbradyB 1694 ½ soutěž
2005/2006 11 Sokol Pečky A 1788 Filandr Pavel Sokol Postupice ½ soutěž
2005/2006 10 Sokol Pečky A 1788 Mirkovič Miroslav Kostelec n.Č.l. B 1 soutěž
2005/2006 9 Sokol Pečky A 1788 Šimek Jan Biomedica Říčany D 1438 1 soutěž
2005/2006 8 Sokol Pečky A 1788 Hroník Petr Jawa Brodce B 1683 1 soutěž
2005/2006 7 Sokol Pečky A 1788 Hoke Miloslav Sokol Neveklov 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Pečky A 1788 Miler Jan Sokol Struhařov 1866 0 soutěž
2005/2006 4 Sokol Pečky A 1788 Hlína Miloš Biomedica Říčany E 1779 ½ soutěž
2005/2006 1 Sokol Pečky A 1788 Kudrna Ivo Sokol Benešov B 1500 1 soutěž
2004/2005 7 Kostelec n/ČL A 1788 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1796 ½ soutěž
2004/2005 9 Kostelec n.Č.l.B 1788 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1639 0 soutěž
2004/2005 8 Kostelec n.Č.l.B 1788 Berg Antonín Sokol Struhařov 1833 1 soutěž
2004/2005 7 Kostelec n.Č.l.B 1788 Vančura Milan Sokol Sendražice B 1820 0 soutěž
2004/2005 6 Kostelec n.Č.l.B 1788 Bečvář Vladimír Kavalier Sázava A 1658 1 soutěž
2004/2005 5 Kostelec n.Č.l.B 1788 Zamrazil Jan BIOMEDICA Říčany E 1657 0 soutěž
2004/2005 4 Kostelec n.Č.l.B 1788 Beneš František Sokol Kolín D 1612 1 soutěž
2004/2005 3 Kostelec n.Č.l.B 1788 Fekete František BOHEMIA PoděbradyB 1703 1 soutěž
2004/2005 1 Kostelec n.Č.l.B 1788 Lejnar Karel Sokol Pečky B 1879 0 soutěž
2003/2004 11 Kostelec n.Č.l. B 1776 Lacina Ladislav Biomedica Říčany C 1703 1 soutěž
2003/2004 10 Kostelec n.Č.l. B 1776 Bečvář Vladimír Kavalier Sázava 1666 1 soutěž
2003/2004 9 Kostelec n.Č.l. B 1776 Jukl Karel JAWA Brodce B 1560 1 soutěž
2003/2004 8 Kostelec n.Č.l. B 1776 Coubal Michal Sokol Kolín G 1 soutěž
2003/2004 7 Kostelec n.Č.l. B 1776 Kolouch Tomáš Sokol Benešov C 1 soutěž
2003/2004 6 Kostelec n.Č.l. B 1776 Ambrož Jan Biomedica Říčany D 1726 0 soutěž
2003/2004 5 Kostelec n.Č.l. B 1776 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1843 ½ soutěž
2003/2004 4 Kostelec n.Č.l. B 1776 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1480 1 soutěž
2003/2004 3 Kostelec n.Č.l. B 1776 Skála Jaromír Stad.Kutná Hora B 1952 ½ soutěž
2003/2004 2 Kostelec n.Č.l. B 1776 Vojta Stanislav Spartak Vlašim C 1771 1 soutěž
2003/2004 1 Kostelec n.Č.l. B 1776 Malý Dušan Biomedica Říčany E 1633 1 soutěž
2003/2004 1 Kostelec n.Č.l. B 1776 Malý Dušan Biomedica Říčany E 1633 1 soutěž
2003/2004 11 Kostelec n/ČL A 1776 Houška Bohumil Sokol Nymburk A 1859 ½ soutěž
2003/2004 5 Kostelec n/ČL A 1776 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1823 0 soutěž
2003/2004 1 Kostelec n/ČL A 1776 Hlína Miloš Sokol Benešov B 1752 0 soutěž