Hráč Kadlec Rudolf

Kadlec Rudolf

User Pic
Jméno: Kadlec Rudolf
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1394
Elo mezinárodní: 1403
ID: 7453
FIDE ID: 391522
Rok narození: 1948
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Zikuda Turnov "E" 1403 1380 Maryško Leoš ŠK Libštát 1830 1848 0
2019/2020 1 ŠK Zikuda Turnov "E" 1403 1380 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "B" 0 1624 ½
2019/2020 9 ŠK Bohnice C 1403 1394 Mára Jiří Šachový klub Praha 4 C 1612 1596 ½
2019/2020 8 ŠK Bohnice C 1403 1394 Jurek Jiří SK Újezd nad Lesy 0 0 0
2019/2020 7 ŠK Bohnice C 1403 1394 Hlavina Jan Sokol Nebušice 0 1505 0
2019/2020 6 ŠK Bohnice C 1403 1394 Preobrazhenskiy Ivan GROP - F 0 0 1
2019/2020 5 ŠK Bohnice C 1403 1394 Bayer Petr TJ Zora Praha z.s. 0 1493 ½
2019/2020 4 ŠK Bohnice C 1403 1394 Bára Josef ŠK DP Praha G - EA Hotels 1619 1582 0
2019/2020 3 ŠK Bohnice C 1403 1394 Smižanský Jozef LR Expres 1831 1812 0
2019/2020 2 ŠK Bohnice C 1403 1394 Hlaváč Jiří Sokol Vršovice F 1339 1476 ½
2019/2020 1 ŠK Bohnice C 1403 1394 Unichess F 1
2019/2020 3 ŠK Zikuda Turnov "E" 1403 1380 Hauser Matthias TJ Desko Liberec "D" 1375 1432 ½
2019/2020 2 ŠK Zikuda Turnov "E" 1403 1380 Bujárek Jaroslav TJ Desko Liberec "C" 1188 1188 ½
2019/2020 1 ŠK Zikuda Turnov "E" 1403 1380 Ježek František TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1429 1
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - C 1403 1394 Mára Jiří Šachový klub Praha 4 "C" 1612 1596 0
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - C 1403 1394 Werner Roman ŠK DP Praha F 1543 1569 0
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - C 1403 1394 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1833 1758 0
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - C 1403 1394 Kolář Dan Dukla E 1887 1882 0
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - C 1403 1394 Strejc Antonín Sokol Praha Vršovice G 1507 1555 0
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - C 1403 1394 Bartoň Milan ŠO Praga Praha C 1737 1740 0
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - C 1403 1394 Jankovský Zbyněk SK Újezd nad Lesy 1579 1636 ½
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - C 1403 1394 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1503 1526 0
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - C 1403 1394 Prachař Josef GROP - E 1792 1782 0
2018/2019 4 Šk ZIKUDA Turnov "D" 1400 1409 Mikolášek Jan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 0 1
2018/2019 2 Šk ZIKUDA Turnov "D" 1400 1409 Kopecký Zdeněk TJ Lokomotiva Liberec "B" 1573 1650 0
2017/2018 9 ŠK Bohnice D 1403 1394 Šilhavý Josef ŠO Praga Praha E 1385 1468 0
2017/2018 11 ŠK Bohnice C 1403 1394 Košař Milan USK Praha C 1553 1547 0
2017/2018 10 ŠK Bohnice C 1403 1394 Pudil Jiří SK OAZA Praha E 0 1437 1
2017/2018 9 ŠK Bohnice C 1403 1394 Škutil František ŠK DP Praha G 1566 1576 1
2017/2018 8 ŠK Bohnice C 1403 1394 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha C 1820 1910 0
2017/2018 7 ŠK Bohnice C 1403 1394 Mašát Jan ŠO TJ Dukla Praha F 0 1461 ½
2017/2018 5 ŠK Bohnice C 1403 1394 Már Tomáš TJ Bohemians Praha G 1700 1645 ½
2017/2018 4 ŠK Bohnice C 1403 1394 Brejcha Blahomír TJ Kobylisy F 1422 1564 1
2017/2018 3 ŠK Bohnice C 1403 1394 Král Vratislav ŠK Praha - Smíchov D 0 1562 ½
2017/2018 2 ŠK Bohnice C 1403 1394 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice 0 1454 ½
2017/2018 1 ŠK Bohnice C 1403 1394 Šebek Josef ŠK Mlejn A 0 1546 1
2017/2018 5 ŠK ZIKUDA Turnov "E" 1420 1414 Kačmar Pavel ŠK SLAVIA Liberec "B" 1183 1217 ½
2017/2018 4 ŠK ZIKUDA Turnov "E" 1420 1414 Veverka Jan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1291 1
2017/2018 2 ŠK ZIKUDA Turnov "E" 1420 1414 Večerník Jaroslav TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "B" 0 1572 0
2017/2018 1 ŠK ZIKUDA Turnov "E" 1420 1414 Romaniuk Vojtěch TJ Jiskra Tanvald "B" 0 1103 0
2016/2017 11 �K Bohnice D 1403 1394 Kühnmund Ivan Steinitz - Makabi 1682 1708 0
2016/2017 10 �K Bohnice D 1403 1394 Žáček Martin Sokol Praha Vr�ovice F 1365 1411 ½
2016/2017 3 �K Bohnice D 1403 1394 Gajda Martin �K PORG Praha 0 0 1
2016/2017 11 �K Bohnice C 1403 1394 Matys Michal �achov� klub Praha 4 A 1756 1733 0
2016/2017 10 �K Bohnice C 1403 1394 Lienert Kamil TJ Pankr�c G 1587 1564 0
2016/2017 9 �K Bohnice C 1403 1394 Mráz Jaroslav USK Praha C 1480 1452 ½
2016/2017 8 �K Bohnice C 1403 1394 Kuchta Jiří �O Praga Praha D 1487 1533 0
2016/2017 7 �K Bohnice C 1403 1394 Novotný Josef TJ Bohemians Praha G 1714 1696 0
2016/2017 6 �K Bohnice C 1403 1394 Trčka Bohdan �K Praha - Sm�chov D 1528 1570 ½
2016/2017 5 �K Bohnice C 1403 1394 Bára Josef �K DP Praha - EA Hotels II 1406 1480 ½
2016/2017 4 �K Bohnice C 1403 1394 Kůs Pavel SK Lokomotiva Radlice C 0 1277 ½
2016/2017 3 �K Bohnice C 1403 1394 Weiss Adam �K Sokol Vy�ehrad H 0 1859 0
2016/2017 2 �K Bohnice C 1403 1394 Baďouček Otakar Sokol Nebu�ice 0 1652 ½
2016/2017 1 �K Bohnice C 1403 1394 Orna Jan Sokol Kobylisy F 1411 1284 ½
2016/2017 7 �K Bohnice B 1403 1394 Procházka Vojtěch Unichess E 1782 1790 0
2015/2016 11 ŠK Bohnice C 1375 Peisar Ondřej Sokol Praha-Kobylisy F 1579 ½
2015/2016 9 ŠK Bohnice C 1375 Drahorádová Zuzana TJ Bohemians Praha G 1635 0
2015/2016 8 ŠK Bohnice C 1375 Šíša Zvonimír USK Praha C 1725 1
2015/2016 7 ŠK Bohnice C 1375 Bartoň Milan TJ Praga Praha E 1809 0
2015/2016 6 ŠK Bohnice C 1375 Zimák Karel ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 ½
2015/2016 5 ŠK Bohnice C 1375 Růžička Filip ŠK PORG Praha 1431 0
2015/2016 4 ŠK Bohnice C 1375 Lukeš Martin SK OAZA Praha G 1402 1411 ½
2015/2016 3 ŠK Bohnice C 1375 Kormoutová Adéla Unichess G 1596 ½
2015/2016 2 ŠK Bohnice C 1375 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice C 1845 1845 0
2015/2016 1 ŠK Bohnice C 1375 Chromovský Hynek Viktoria Žižkov D 1724 1692 0
2015/2016 9 ŠK Bohnice D 1375 Čulík Tomáš ŠK Smíchov D 1491 0
2015/2016 8 ŠK Bohnice D 1375 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1870 1837 ½
2014/2015 10 ŠK Bohnice C 1426 Dočekalová Alexandra Sokol Kobylisy E 1847 1886 0
2014/2015 9 ŠK Bohnice C 1426 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1826 0
2014/2015 8 ŠK Bohnice C 1426 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1565 ½
2014/2015 7 ŠK Bohnice C 1426 Blažek Miroslav ŠK Praha 4 A 1755 0
2014/2015 6 ŠK Bohnice C 1426 Brejcha Šimon SK OAZA Praha F 1464 0
2014/2015 5 ŠK Bohnice C 1426 Němeček Jaroslav TJ Praga Praha F 1695 0
2014/2015 4 ŠK Bohnice C 1426 Bednář Petr ŠK Teplárna A 1612 0
2014/2015 3 ŠK Bohnice C 1426 Mahrla Josef ŠK Mahrla Praha C 1750 0
2014/2015 2 ŠK Bohnice C 1426 Kudrna Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad H 1566 ½
2014/2015 1 ŠK Bohnice C 1426 Blahut Aleš GROP G 1588 0
2013/2014 9 ŠK Bohnice C 1389 Houser Milan SK OAZA Praha F 1271 1
2013/2014 8 ŠK Bohnice C 1389 Sapík Richard TJ Pankrác F 1658 0
2013/2014 7 ŠK Bohnice C 1389 Kříž Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad H 1111 1
2013/2014 6 ŠK Bohnice C 1389 Svoboda Jaroslav ŠK PORG D 1601 0
2013/2014 5 ŠK Bohnice C 1389 Bošek Pavel SK Lokomotiva Radlice C 1300 1
2013/2014 4 ŠK Bohnice C 1389 Kobr Vladimír TJ Praga Praha G 1538 1
2013/2014 3 ŠK Bohnice C 1389 May David Bohemians Praha F 1569 0
2013/2014 2 ŠK Bohnice C 1389 Peisar Ondřej Sokol Praha-Kobylisy F 1557 1