Hráč Blahut Aleš

Blahut Aleš

User Pic
Jméno: Blahut Aleš
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1557
Elo mezinárodní: 0
ID: 26343
FIDE ID: 23725613
Rok narození: 1985
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK DP Praha F - UniCredit 0 1553 Soukup Štěpán Unichess G 0 1237 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha F - UniCredit 0 1553 Kovář Pavel SK OAZA Praha F 1178 1460 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha F - UniCredit 0 1553 ŠK Loko Praha D 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha F - UniCredit 0 1553 Medek Karel Šachový klub Praha 4 B 0 1711 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha F - UniCredit 0 1553 Šebek Pavel LR AAA 1396 1409 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK DP Praha F - UniCredit 0 1553 Veselský Jan ŠK Smíchov B 1627 1622 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1553 Máca Kamil ŠO Praga Praha C 0 1623 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1553 DDM Praha 6 D 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1553 Smíšek Filip ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1553 Soběslavský Vladimír ŠK Mlejn B 0 1638 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK DP Praha F 0 1595 Boček Martin SK Újezd nad Lesy 0 1288 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK DP Praha F 0 1595 Staněk Václav Dukla E 1600 1622 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK DP Praha G 0 1595 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1552 1552 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha G 0 1595 Benda Jiří ŠO Praga Praha D 0 1668 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK DP Praha G 0 1595 Doležal Oldřich GROP - F 0 0 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK DP Praha G 0 1595 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha D 1611 1680 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK DP Praha G 0 1595 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1612 1753 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK DP Praha G 0 1595 Mach Jan TJ Bohemians Praha H 1721 1709 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK DP Praha G 0 1595 Sochor Tomáš TJ Kobylisy F 1812 1821 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1595 Pauš Marek SK OAZA Praha D 1745 1713 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1595 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov C 1532 1656 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK DP Praha F 0 1601 Sýkora Miroslav Sokol Praha Vršovice F 0 1613 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha F 0 1601 Platz Eduard Sokol Nebušice 0 1487 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha F 0 1601 Chaloupka Josef ŠO Praga Praha D 1697 1685 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK DP Praha F 0 1601 Skřivánek Roman Unichess G 1613 1572 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK DP Praha F 0 1601 Mykiska Mojmír ŠK Sokol Vyšehrad I 1470 1508 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK DP Praha F 0 1601 Páťal Luboš TJ Pankrác G 0 1631 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK DP Praha F 0 1601 Talián Milan GROP F 1175 1172 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK DP Praha F 0 1601 Kuzin Jiří SK Lokomotiva Radlice D 0 1441 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK DP Praha D - VŠFS II 0 1601 Lhotská Anna SK OAZA Praha C 1616 1566 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha G 1693 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Hrbek Tomáš ŠK Praha - Smíchov D 1569 1587 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Beneš Stanislav Sokol Kobylisy F 1486 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Vender Bohumil SK Lokomotiva Radlice C 1674 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1527 1511 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Plate Marion Helga Sokol Nebušice 1000 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Vondrášek Ondřej Šachový klub Praha 4 A 1952 1947 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Páťal Luboš TJ Pankrác G 1604 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Veselý Jaroslav USK Praha C 1785 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Bartoň Milan ŠO Praga Praha D 1762 1809 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Bašek Václav SK Újezd nad Lesy 1601 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Porteš Pavel ŠK Mlejn B 1751 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 Mára Jiří Šachový klub Praha 4 B 1324 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS II 1606 Kuchta Jiří TJ Praga Praha D 1678 0 soutěž
2014/2015 4 GROP D 1588 Líška Milan SK Loko Praha C 1866 0 soutěž
2014/2015 1 GROP D 1588 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron A 1762 1769 0 soutěž
2014/2015 10 GROP G 1588 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice C 1789 0 soutěž
2014/2015 9 GROP G 1588 Šalom Jaroslav ŠK Mlejn B 1849 ½ soutěž
2014/2015 8 GROP G 1588 Marek Roman ŠK Praha 4 A 1736 1 soutěž
2014/2015 7 GROP G 1588 Lukeš Martin SK OAZA Praha F 1360 1 soutěž
2014/2015 6 GROP G 1588 Škába Ladislav TJ Praga Praha F 1688 0 soutěž
2014/2015 5 GROP G 1588 Žigala Štefan ŠK Teplárna A 1572 1 soutěž
2014/2015 4 GROP G 1588 Mahrla Josef ŠK Mahrla Praha C 1750 0 soutěž
2014/2015 1 GROP G 1588 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1426 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK PORG C 1563 Rylek Milan DDM Praha 6 B 1711 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK PORG C 1563 Fiala Jan Sokol Praha-Vršovice D 1792 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK PORG G 1563 Bílek Otakar ŠK Viktoria Žižkov D 1764 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK PORG G 1563 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy E 1591 1690 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG G 1563 Kůs Petr Kbelská šachová reprezentace 1993 1969 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK PORG G 1563 Lehovec Petr Sokol Praha-Vršovice F 1695 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK PORG G 1563 Antoš Jan ŠK Mlejn B 1628 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK PORG G 1563 Hašpl František TJ Praga Praha F 1545 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK PORG D 1563 Reljic Aleksandar ŠK Sokol Vyšehrad H 1000 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG D 1563 Bošek Pavel SK Lokomotiva Radlice C 1300 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK PORG D 1563 Mrázek Martin ŠK Bohnice C 1404 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK PORG D 1563 Bernard Vladislav TJ Praga Praha G 1575 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK PORG D 1563 Kunc Jan ŠK Smíchov D 1294 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK PORG D 1563 Lhotská Anna SK OAZA Praha F 1250 1 soutěž