Hráč Suchomel Jan

Suchomel Jan

User Pic
Jméno: Suchomel Jan
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1459
Elo mezinárodní: 1467
ID: 32265
FIDE ID: 348856
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou C 1467 1459 Vovsík Matěj Gambit Jihlava E 0 0 ½
2014/2015 9 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1467 1443 Dejmal Ondřej ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1481 1501 1
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1467 1443 Blažek Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1755 0
2014/2015 1 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1467 1443 Strádal Pavel Jiskra Humpolec "B" 1541 ½
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Humhal Lukáš ŠACHklub Tábor C 1286 0
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Rybín Jan ŠACHklub Tábor B 1566 1648 0
2013/2014 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Jandl Vojtěch ŠK Řevnice 1891 1926 0
2013/2014 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Chajda Patrik KŠ Říčany 1925 B 1439 0
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Rastočný Josef KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 ½
2013/2014 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Nagy Ladislav QCC České Budějovice A 1413 0
2013/2014 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Hosnedl Matyáš QCC České Budějovice B 1423 0
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1753 1735 1
2013/2014 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 1612 0
2013/2014 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 Sadil Jan Spartak Vlašim B 1630 1716 1
2013/2014 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1447 1482 Homolková Ivana ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1394 1419 ½
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1447 1482 Kopřiva Luboš Spartak Pelhřimov D 1000 1
2012/2013 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1435 1646 Košutová Jitka TJ Náměšť nad Oslavou 1549 1
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1435 1646 Tenkl Jaroslav ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1702 1
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1435 1646 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov A 1917 1889 0
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1435 1646 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1760 1729 1
2012/2013 11 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Pařízek Vojtěch Sokol Praha - Kobylisy 1727 1793 0
2012/2013 10 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1762 1871 0
2012/2013 9 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny C 1510 1729 0
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny D 1391 1
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Viták Jiří Desko Liberec B 1519 1643 0
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 0
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha C 1386 0
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 1900 1988 0
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Gregor Jiří Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 0
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha B 1568 0
2012/2013 7 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1435 1646 Kuda Pavel TJ Žďár nad Sázavou "C" 1000 1
2012/2013 6 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1435 1646 Kulovaný Radomír ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1756 1598 0
2012/2013 5 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1435 1646 Valeš Tomáš Spartak Velká Bíteš 1000 1
2012/2013 4 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1435 1646 Machotka Jaroslav Jiskra Humpolec "A" 1603 1
2012/2013 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1435 1646 Janů Roman TJ Spartak Pelhřimov "C" 1386 1
2012/2013 2 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1435 1646 Čížek Tomáš TJ Spartak Pelhřimov "B" 1000 1
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1395 1477 Valeš Tomáš Spartak Velká Bíteš 1000 ½
2011/2012 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1395 1477 Svoboda Michal SFIALA Gambit Jihlava 'D' 1505 1
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1395 1477 Ženíšek Karel Sportovní šachový klub Cejle 1566 1
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1395 1477 Kovács Ivan ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1000 1
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1395 1477 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1608 1
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1395 1477 Vedral Miloslav SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1632 0
2011/2012 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1395 1477 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1865 1
2011/2012 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1395 1477 Vincenc Jiří Jiskra Humpolec C 1302 1
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1395 1477 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov C 1616 0
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1395 1477 Zadina Vít Jiskra Humpolec D 1334 1
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1395 1477 Maršík Pavel Jiskra Humpolec C 1250 ½
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1395 1477 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov C 1501 1
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1395 1477 Zadina Vít Jiskra Humpolec D 1334 0
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1395 1477 Podrázská Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1250 ½
2010/2011 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1348 Velc Luděk SŠK Cejle 'A' 1565 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1348 Mašek Michal ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1303 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1348 Machač Petr TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1466 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1348 Válová Adriana ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1000 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1348 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1654 ½
2010/2011 11 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Pokorná Alžběta ŠK Praha - Smíchov A 1316 1
2010/2011 10 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Havelka Jan ŠK Řevnice 1337 0
2010/2011 9 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Žižka Petr TJ Bohemians Praha B 1100 1
2010/2011 8 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha A 1487 ½
2010/2011 7 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1503 1
2010/2011 6 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Novák Martin QCC České Budějovice 1250 1
2010/2011 5 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Štastný Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 ½
2010/2011 4 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Boček Lukáš Klub šachistů Říčany 1925 A 1510 0
2010/2011 3 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Zadina Vít PROTECT.CZ Humpolec 1250 1
2010/2011 2 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Zvára Filip Spartak Vlašim B 1511 1
2010/2011 1 Jiskra Havlíčkův Brod 1348 Troják Benedikt ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1320 0
2010/2011 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1348 Kubíček Jindřich Jiskra Humpolec C 1000 1
2010/2011 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1348 Kříž Daniel TJ Žďár nad Sázavou C 1406 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1348 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov C 1403 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1348 Vincenc Jiří Jiskra Humpolec C 1308 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1100 Strádal Pavel Jiskra Humpolec C 1447 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1100 Strádal Pavel Jiskra Humpolec C 1447 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1100 Smola Petr Sport.šachový klub Cejle B 1352 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1100 Katrincová Lucie Sokol Bedřichov C 1100 0
2009/2010 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1100 Vítů Antonín Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1501 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1100 Kubíček Jindřich TJ Jiskra Humpolec 'B' 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1100 Kubů Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1
2009/2010 11 Jiskra Havlíčkův Brod 1100 Biomedica Říčany B 1
2009/2010 8 Jiskra Havlíčkův Brod 1100 Boček Lukáš Biomedica Říčany A 1354 0
2009/2010 7 Jiskra Havlíčkův Brod 1100 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1422 1
2009/2010 6 Jiskra Havlíčkův Brod 1100 Havelka Jonáš QCC České Budějovice 1250 1
2009/2010 5 Jiskra Havlíčkův Brod 1100 Kolínková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1
2009/2010 4 Jiskra Havlíčkův Brod 1100 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Brno A 1628 0
2009/2010 3 Jiskra Havlíčkův Brod 1100 Creweová Nicole Jiskra Humpolec 1250 ½
2009/2010 2 Jiskra Havlíčkův Brod 1100 Žegklitz Michal TJ Bohemians Praha 1427 0
2009/2010 1 Jiskra Havlíčkův Brod 1100 Halamíček David ŠK Smíchov - Praha A 1250 1
2008/2009 3 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 Smrčková Světlana Sokol Bedřichov 1441 0
2008/2009 5 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 Smrčková Světlana Sokol Bedřichov 1441 0
2007/2008 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1000 Machač Petr TJ Spartak Pelhřimov B 1481 0