Hráč Palaš Milan

Palaš Milan

User Pic
Jméno: Palaš Milan
Oddíl: ASK Blansko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1769
Elo mezinárodní: 0
ID: 5555
FIDE ID: 344478
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 9 ASK Blansko 1760 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 1724 0
2013/2014 8 ASK Blansko 1760 Mareš Jaroslav ŠK Brno 64 2029 2018 0
2013/2014 7 ASK Blansko 1760 Hyrš Martin ŠK Kuřim B 1945 1918 0
2013/2014 6 ASK Blansko 1760 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1657 1
2013/2014 5 ASK Blansko 1760 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec B 1947 0
2013/2014 4 ASK Blansko 1760 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1877 1858 1
2013/2014 3 ASK Blansko 1760 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov A 1916 1891 1
2013/2014 2 ASK Blansko 1760 Jandl Miroslav MKS Vyškov C 1783 0
2013/2014 1 ASK Blansko 1760 Špičák Petr TJ Sloup 1813 1
2012/2013 11 ASK Blansko 1796 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec "B" 1510 1
2012/2013 10 ASK Blansko 1796 Flašar Jan ŠK Garde Lipovec "C" 1626 0
2012/2013 9 ASK Blansko 1796 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1623 1
2012/2013 8 ASK Blansko 1796 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1840 1745 ½
2012/2013 7 ASK Blansko 1796 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1760 ½
2012/2013 6 ASK Blansko 1796 Špičák Petr TJ Sloup 1765 0
2012/2013 5 ASK Blansko 1796 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 0
2012/2013 4 ASK Blansko 1796 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1787 0
2012/2013 3 ASK Blansko 1796 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice 1588 1
2012/2013 2 ASK Blansko 1796 Vémola Stanislav MKS Vyškov "B" 1619 ½
2012/2013 1 ASK Blansko 1796 Šarhan Petr MKS Vyškov "C" 1853 0
2011/2012 11 ASK Blansko 1774 ŠK Garde Lipovec "B" 1
2011/2012 10 ASK Blansko 1774 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1623 1
2011/2012 9 ASK Blansko 1774 Kratochvíl Jiří ŠK Garde Lipovec "C" 1587 1
2011/2012 7 ASK Blansko 1774 Koukolík Antonín Spartak Adamov "B 1556 1
2011/2012 6 ASK Blansko 1774 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1753 1
2011/2012 5 ASK Blansko 1774 Hradil Radek MKS Vyškov "B" 1825 0
2011/2012 4 ASK Blansko 1774 Kocman Richard MKS Vyškov "A" 1761 ½
2011/2012 3 ASK Blansko 1774 Baláž František TJ Sloup 1573 1
2011/2012 2 ASK Blansko 1774 Slezák Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1685 1
2011/2012 1 ASK Blansko 1774 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko 1500 1
2010/2011 11 ASK Blansko 1785 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1968 0
2010/2011 10 ASK Blansko 1785 Slepánková Radka MKS Vyškov "B" 1954 0
2010/2011 9 ASK Blansko 1785 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1799 0
2010/2011 8 ASK Blansko 1785 Martinovič Aleš MKS Vyškov "A" 1830 1
2010/2011 7 ASK Blansko 1785 Baránek Tomáš TJ Sloup 1784 0
2010/2011 6 ASK Blansko 1785 Trmač Radek Spartak Adamov "B" 1724 ½
2010/2011 5 ASK Blansko 1785 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1922 ½
2010/2011 4 ASK Blansko 1785 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 1742 ½
2010/2011 3 ASK Blansko 1785 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1910 ½
2010/2011 2 ASK Blansko 1785 Hnilička Michal Sokol Rudice 1802 0
2010/2011 1 ASK Blansko 1785 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1824 1
2009/2010 9 ASK Blansko B 1803 Habina Ladislav ŠK Garde Lipovec D 1593 1
2009/2010 8 ASK Blansko B 1803 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec C 2121 0
2009/2010 7 ASK Blansko B 1803 Hnilička Michal Sokol Rudice C 1816 0
2009/2010 6 ASK Blansko B 1803 Bulička Jiří ŠK Jevíčko B 1552 ½
2009/2010 5 ASK Blansko B 1803 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1697 1
2009/2010 4 ASK Blansko B 1803 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1721 1
2009/2010 3 ASK Blansko B 1803 Pokladník Martin TJ Sloup B 1867 ½
2009/2010 2 ASK Blansko B 1803 Hloušek Dušan TJ Spartak Adamov C 1631 1
2009/2010 11 ASK Blansko 1803 Jandl Miroslav MKS Vyskov B 1857 1
2009/2010 10 ASK Blansko 1803 Kupčík Zdeněk MKS Vyskov A 2020 0
2009/2010 9 ASK Blansko 1803 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1677 1
2009/2010 8 ASK Blansko 1803 Rumián Libor SK Jevicko 1808 0
2009/2010 7 ASK Blansko 1803 Masák Pavel TJ Spartak Adamov B 2084 0
2009/2010 6 ASK Blansko 1803 Drahovzal Milan SK Garde Lipovec B 1778 1
2009/2010 5 ASK Blansko 1803 Holas Jaroslav Sokol Rudice A 1883 0
2009/2010 4 ASK Blansko 1803 Sekanina Jiří SK Garde Lipovec A 2121 0
2009/2010 3 ASK Blansko 1803 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1830 0
2009/2010 2 ASK Blansko 1803 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1921 ½
2009/2010 1 ASK Blansko 1803 Krejčí Dalibor SK Sokol Tisnov 1895 0
2008/2009 9 TJ ČKD Blansko B 1832 Ševčík Leoš TJ Sloup B 1895 ½
2008/2009 8 TJ ČKD Blansko B 1832 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 1767 1
2008/2009 7 TJ ČKD Blansko B 1832 Zemánek Jan ŠK Jevíčko B 1853 0
2008/2009 6 TJ ČKD Blansko B 1832 Plch Josef TJ Sokol Jedovnice 1835 ½
2008/2009 5 TJ ČKD Blansko B 1832 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1686 ½
2008/2009 4 TJ ČKD Blansko B 1832 Holas Jaroslav Sokol Rudice C 1916 1
2008/2009 2 TJ ČKD Blansko B 1832 Libiš Zdeněk TJ Sokol Rovečné 1732 ½
2008/2009 1 TJ ČKD Blansko B 1832 Masák Pavel TJ Spartak Adamov B 2103 1
2008/2009 11 TJ CKD Blansko 1832 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2082 0
2008/2009 10 TJ CKD Blansko 1832 Pokladník Martin TJ Sloup 1824 0
2008/2009 8 TJ CKD Blansko 1832 Klíma Oldřich Sokol Rudice "B" 1703 1
2008/2009 7 TJ CKD Blansko 1832 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2116 0
2008/2009 6 TJ CKD Blansko 1832 Zemánek Jan SK Jevicko 1853 0
2008/2009 4 TJ CKD Blansko 1832 Habina Ladislav SK GARDE Lipovec "C" 1578 1
2008/2009 3 TJ CKD Blansko 1832 Tomek Milan MKS Vyskov "B" 1810 0
2008/2009 2 TJ CKD Blansko 1832 Sekanina Jiří SK GARDE Lipovec "B" 2152 0
2008/2009 1 TJ CKD Blansko 1832 Němec Zdeněk SK Lokomotiva Brno "E" 2007 0
2007/2008 11 TJ Spartak Adamov 1801 Kedroutek František SK Jevicko 1000 0
2007/2008 10 TJ Spartak Adamov 1801 Rubeš Pavel SK KME-DDM Kurim B 1881 ½
2007/2008 9 TJ Spartak Adamov 1801 Dočkal Stanislav MKS Vyskov B 1749 1
2007/2008 8 TJ Spartak Adamov 1801 Gorčák Jan KS TJ Bucovice 1589 1
2007/2008 7 TJ Spartak Adamov 1801 Zikan Karel SK Lokomotiva Brno E 1822 ½
2007/2008 6 TJ Spartak Adamov 1801 Fabian Zdeněk MKS Vyskov A 1777 1
2007/2008 5 TJ Spartak Adamov 1801 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1677 ½
2007/2008 4 TJ Spartak Adamov 1801 Kunc Alois Sokol Rudice C 1508 1
2007/2008 3 TJ Spartak Adamov 1801 Fránek Stanislav Sokol Rudice B 1617 1
2007/2008 2 TJ Spartak Adamov 1801 Drahovzal Milan SK Garde Lipovec B 1756 1
2007/2008 1 TJ Spartak Adamov 1801 Sedlák Ivo TJ Sloup 1778 1
2007/2008 9 ČKD Blansko A 1801 Ševčík Milan Garde Lipovec C 1776 1
2007/2008 8 ČKD Blansko A 1801 Hrbata Jaroslav Šk Jevíčko B 1555 ½
2007/2008 6 ČKD Blansko A 1801 Grim Marian Garde Lipovec D 1479 1
2007/2008 5 ČKD Blansko A 1801 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 1617 1
2007/2008 4 ČKD Blansko A 1801 Dvořák František ŠK Rovečné 1428 1
2007/2008 3 ČKD Blansko A 1801 Klinkovský Jakub Sokol Rudice D 1520 ½
2007/2008 2 ČKD Blansko A 1801 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov B 1842 1
2007/2008 1 ČKD Blansko A 1801 Kubín Antonín Makkabi Boskovice B 1658 1
2006/2007 9 TJ Spartak Adamov A 1802 Tichý Miroslav MKS Vyškov A 1945 1
2006/2007 7 TJ Spartak Adamov A 1802 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov A 2021 0
2006/2007 6 TJ Spartak Adamov A 1802 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1950 ½
2006/2007 2 TJ Spartak Adamov A 1802 Jedlička Radek ŠK TJ Komořany 1601 1
2006/2007 1 TJ Spartak Adamov A 1802 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko 1666 0
2006/2007 9 ČKD Blansko A 1802 Matuška Jan Sokol Jedovnice A 1695 1
2006/2007 7 ČKD Blansko A 1802 Ševčík Milan Garde Lipovec C 1817 0
2006/2007 6 ČKD Blansko A 1802 Rada Marek Sokol Rudice D 1653 ½
2006/2007 5 ČKD Blansko A 1802 Čermák Miloslav ŠK Rovečné 1432 ½
2006/2007 4 ČKD Blansko A 1802 Zemánek Jan Makkabi BoskoviceA 1897 0
2006/2007 3 ČKD Blansko A 1802 Pokladník Martin TJ Sloup B 1683 1
2006/2007 2 ČKD Blansko A 1802 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1478 1
2006/2007 1 ČKD Blansko A 1802 Gruber Josef Spartak Adamov B 1478 1
2005/2006 11 ČKD BLANSKO 1794 Křena Bohuslav KME-DDM KUŘIM B 1788 ½
2005/2006 10 ČKD BLANSKO 1794 Horák Jan ŠK JEVÍČKO 1740 1
2005/2006 9 ČKD BLANSKO 1794 Špičák Petr TJ SLOUP 1760 ½
2005/2006 8 ČKD BLANSKO 1794 Tůma Miroslav MORAVSKÁ SLAVIA A 1924 ½
2005/2006 7 ČKD BLANSKO 1794 Šutera Zdeněk MAKKABI BOSKOVICE 1593 1
2005/2006 6 ČKD BLANSKO 1794 Ševčík Milan GARDE LIPOVEC B 1774 ½
2005/2006 5 ČKD BLANSKO 1794 Bartoň Jan SOKOL TIŠNOV 1749 ½
2005/2006 4 ČKD BLANSKO 1794 Jakubčík Jiří MKS VYŠKOV A 1797 1
2005/2006 3 ČKD BLANSKO 1794 Crhonek Vítězslav SOKOL RUDICE B 1836 0
2005/2006 2 ČKD BLANSKO 1794 Hlavinka Zdeněk DURAS BRNO E 1945 ½
2005/2006 1 ČKD BLANSKO 1794 Kocman Richard TJ KOMOŘANY 1838 0
2004/2005 7 TJ ČKD Blansko 1779 Zouhar Milan Sokol Rudice C 1343 1
2004/2005 6 TJ ČKD Blansko 1779 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 1580 1
2004/2005 5 TJ ČKD Blansko 1779 Dvořáček Jiří Makkabi BoskoviceB 1501 1
2004/2005 3 TJ ČKD Blansko 1779 Votřel Petr ŠK Kunštát 0
2004/2005 2 TJ ČKD Blansko 1779 Klíma Oldřich Spartak Adamov A 1651 1
2004/2005 1 TJ ČKD Blansko 1779 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice A 1424 1
2003/2004 7 Sokol Rudice A 1777 Ševčík David Garde Lipovec B 1584 0
2003/2004 9 ASK Blansko 1777 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1752 1
2003/2004 8 ASK Blansko 1777 Divíšek Jiří Makkabi BoskoviceB 1
2003/2004 7 ASK Blansko 1777 Dufek Petr TJ ČKD Blansko 1576 1
2003/2004 6 ASK Blansko 1777 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1695 1
2003/2004 5 ASK Blansko 1777 Krejčí Petr Garde Lipovec C 0
2003/2004 4 ASK Blansko 1777 Liebl Pavel ŠK Jevíčko A 1677 ½
2003/2004 3 ASK Blansko 1777 Gruber Pavel Spartak Adamov 1457 ½
2003/2004 2 ASK Blansko 1777 Matuška Jan Sokol Jedovnice A 1391 1
2003/2004 1 ASK Blansko 1777 Švancara Vlastimil ŠK Kunštát A 1719 1