Hráč Dvořák František

Dvořák František

User Pic
Jméno: Dvořák František
Oddíl: TJ Sokol Rovečné
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1432
Elo mezinárodní: 0
ID: 21453
FIDE ID: 0
Rok narození: 1963
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 3 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1430 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka B 0 1141 1 soutěž
2019/2020 2 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1430 Špidla Vít TJ Sokol Vanovice 0 0 1 soutěž
2017/2018 6 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1416 Čejka Michal TJ Sokol Vanovice 0 1221 1 soutěž
2017/2018 5 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1416 Bílek Antonín ŠK Lipůvka B 0 1429 1 soutěž
2017/2018 4 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1416 Derňár Mikuláš Slavia Boskovice D 0 1435 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Sokol Rovečné A 1389 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec D 1523 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Rovečné A 1389 Hodaň Radovan ŠK Lipůvka 1000 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Rovečné A 1389 Procházka Šimon TJ Sloup B 1177 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Rovečné A 1389 Borýsek Martin ŠK Jevíčko A 1113 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Rovečné A 1389 Klíma Oldřich Sokol Rudice B 1632 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Rovečné A 1389 Bednář Petr TJ Spartak Adamov B 1773 1665 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Rovečné B 1389 Kovařík Jan ŠK Garde Lipovec E 1000 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Rovečné B 1389 Záboj Josef ŠK Kunštát 1479 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Rovečné B 1372 Kunc Lukáš Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1100 1 soutěž
2014/2015 9 Rovečné A 1372 Hloušek Martin Adamov B 1097 1 soutěž
2014/2015 8 Rovečné A 1372 Ševčík Josef Lipovec D 1591 0 soutěž
2014/2015 5 Rovečné A 1372 Vašíček Michal Jevíčko B 1136 1 soutěž
2014/2015 4 Rovečné A 1372 Probošt Jakub Boskovice B 1242 1 soutěž
2014/2015 3 Rovečné A 1372 Rimpler Jiří Jedovnice 1419 1 soutěž
2013/2014 6 Rovečné B 1377 Nevyhoštěný Václav Boskovice C 1100 0 soutěž
2013/2014 2 Rovečné B 1377 Klimeš Filip Adamov C 1400 1 soutěž
2012/2013 7 Rovečné B 1390 Petr Martin Rovečné C 1289 1 soutěž
2012/2013 6 Rovečné B 1390 Szymsza Eduard Jedovnice B 1000 1 soutěž
2012/2013 4 Rovečné B 1390 Růžička Josef Boskovice C 1408 0 soutěž
2012/2013 3 Rovečné B 1390 Schneider Zdenek Adamov D 1000 0 soutěž
2012/2013 2 Rovečné B 1390 Kraváček Aleš Jevíčko B 1000 1 soutěž
2012/2013 1 Rovečné B 1390 Záboj Josef Kunštát 1437 0 soutěž
2012/2013 3 Rovečné A 1390 Kratochvíl Martin Lipovec D 1510 0 soutěž
2012/2013 2 Rovečné A 1390 Hlaváček Radek Lipovec E 1000 1 soutěž
2012/2013 1 Rovečné A 1390 Procházka Šimon Sloup B 1000 1 soutěž
2011/2012 5 Rovečné B 1403 Čejka Michal Vanovice 1000 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Rovečné A 1403 Sládek Jaroslav ŠK Garde Lipovec E 1341 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Rovečné A 1403 Marcikán Tomáš Makkabi Boskovice B 1566 0 soutěž
2010/2011 5 Rovečné A 1406 Konečný Ladislav Boskovice B 1638 0 soutěž
2010/2011 3 Rovečné A 1406 Lipovec D 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Rovečné 1429 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec D 1453 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Rovečné 1429 Bulička Jiří ŠK Jevíčko B 1000 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Rovečné 1429 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice B 1479 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Rovečné 1429 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1717 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Rovečné 1429 Nejezchleb Miroslav TJ ČKD Blansko B 1432 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Rovečné 1428 Brus Jiří Sokol Rudice D 1459 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Rovečné 1428 Derňár Mikuláš Makkabi Boskovice B 1452 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Rovečné 1428 Bulička Jiří Šk Jevíčko B 1000 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Rovečné 1428 Grim Marian Garde Lipovec D 1479 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Rovečné 1428 Palaš Milan ČKD Blansko A 1801 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Rovečné 1428 Bednář Petr Spartak Adamov B 1723 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Rovečné 1428 Ševčík Miloš Garde Lipovec C 1609 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Rovečné 1428 Mikulášek Petr TJ Sloup B 1660 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Rovečné 1418 Pokladník Martin TJ Sloup B 1683 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Rovečné 1418 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1478 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Rovečné 1418 Kuník Ján Spartak Adamov B 1365 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Rovečné 1418 Dvořák Michal Sokol Jedovnice A 1629 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Rovečné 1418 Moc Roman ČKD Blansko A 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Rovečné 1418 Celý Petr Garde Lipovec C 1386 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Rovečné 1418 Klinkovský Jakub Sokol Rudice D 1445 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Rovečné 1418 Boháček Milan Makkabi BoskoviceA ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Rovečné Kratochvíl Martin Garde Lipovec C 1469 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Rovečné Rada Marek Sokol Rudice C 1651 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Rovečné Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Rovečné Derňár Mikuláš Makkabi BoskoviceB 1474 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Rovečné Doležel Milan Garde Lipovec D 1482 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Rovečné Mikulášek Josef TJ Sloup B 1530 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Rovečné Miklas František Sokol Jedovnice A 1284 0 soutěž
2004/2005 18 Sokol Rovečné Čejka Jiří Sokol Vanovice 1 soutěž
2004/2005 17 Sokol Rovečné Gruber Josef Spartak Adamov B 0 soutěž
2004/2005 15 Sokol Rovečné Přikryl Tomáš Sokol Jedovnice B 0 soutěž
2004/2005 14 Sokol Rovečné Jaroš František ŠK Lipůvka 1547 1 soutěž
2004/2005 13 Sokol Rovečné Mikulášek Josef TJ Sloup B 1542 ½ soutěž
2004/2005 12 Sokol Rovečné Kouřil Eduard Babylon Němčice 0 soutěž
2004/2005 11 Sokol Rovečné Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice C 1351 1 soutěž
2004/2005 10 Sokol Rovečné Sládek Jaroslav Garde Lipovec E 1394 1 soutěž
2004/2005 9 Sokol Rovečné Čejka Jiří Sokol Vanovice 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Rovečné Gruber Josef Spartak Adamov B 0 soutěž
2004/2005 6 Sokol Rovečné Přikryl Tomáš Sokol Jedovnice B 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Rovečné Jaroš František ŠK Lipůvka 1547 0 soutěž
2004/2005 4 Sokol Rovečné Mikulášek Josef TJ Sloup B 1542 1 soutěž
2004/2005 2 Sokol Rovečné Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice C 1351 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Rovečné Šíbl Jan Garde Lipovec E 1381 0 soutěž